Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atuch - holy paladin - PRIJATY

5 posters

Goto down

Atuch - holy paladin - PRIJATY Empty Atuch - holy paladin - PRIJATY

Příspěvek  Atucha Mon Feb 23, 2015 1:35 am

Nick postavy: Holysith
Class Paladin
Koupená nebo vyexpená postava: koupená - momentálně alt - více k tomu napíšu na konci přihlášky
Zkušenosti s progresem:
WotLK - od ToC dál dole vše kromě LK25HC, starší raidy zpětně hlavně na achievy
Cata - normaly full clear, BoT 2/5 HC, BWD 5/6 HC, TotFW 0/2 HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
chvilku na TBC, nic co by stálo za řeč, na rozumné úrovni cca 3 roky (od ToC sezony), z toho palacha dohromady zhruba rok
Stav tvého equipu:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Holysith
356 ilvl, ještě chybí pár věcí z normalů

v offu retri, ale zatím s poměrně low equipem
Talenty:
32/5/4 raidovací základ na holy
Screen ui (idealně s FPS v raidu:
https://i.imgur.com/KKlXlJ5.jpg
počítač není nic extra, ale i na 25 zvládá na rozumné úrovni
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
základ - Zapnutý Seal of Insight, nenechat spadnout buff z Judgementu (obnova většinou okolo 10 sec před koncem) a Beacon na tankovi (přehazovat podle potřeby). Holy Shock, pokud situace nevyžaduje něco jiného, na cd jakožto hlavní zdroj HP + proc 4setu + proc Infus.
single target healing - kromě shocku podle situace Holy Light (nejefektivnější na heal/mana, navíc 100% přenos přes Beacon => spam spell, vždy pokud není potřeba dohealovat rychle), Divine Light (velký heal, dražší na manu, ale i tak hojně využívaný), Flash of Light se snažím využívat jen když už opravdu teče do bot a není jiná možnost. HP využívám podle situace - WoG jako záchrana na low HP (kvůli výrazně zvýšenému critu na low hp targety, když dostává dmg čistě single target, jinak se většinou více vyplatí) Light of Dawn
aoe healing je u paladina bohužel závislý na tom, jestli raid stojí na hromadě. Pokud ano, tak Holy Radiance prokládaný shockama a Light of Dawn, pokud ne, nezbývá než healovat přes single target, snažit se trefit LoD na co nejvíc lidí.
CD má holadin slušnou řádku, asi zbytečný vše rozepisovat.
staty - intel > spirit > haste > mastery > crit - intelu a spiritu není nikdy dost, ze sekundárních statů preferuji haste kvůli zrychlení reakční doby a možnosti switchovat rychleji targety. Absorb z většiny healů díky mastery taky neni k zahození.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
mumble samozřejmost, mikrofon mám a používám, bohužel s dvěmi drobnými mouchami - občas je trochu náladový, takže při příchodu na mumble je u mě poměrně běžná otázka "Je mě dneska slyšet", druhá věc je můj spolubydla - asi jediný vysokoškolák který běžně chodí spát mezi osmou a devátou, proto když tu chrní, snažim se mluvit málo (za odměnu mě on nebudí ráno, když vstává v šest Very Happy )
addony - DBM, heal přes VuhDo, sledování proců a buffů PoWa a v TukUI zabudovaná variace na téma classtimer
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
V první řadě asi změnu, kterou ve hře už potřebuji (a nemám teď na mysli změnu postavy Very Happy )Ale hlavně kvalitní raidy, trochu tvrdého progressu a hlavně dobrou partu, sem tam nějakej achiev nebo kus equipu do sbírky, nové zkušenosti.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Holy Blades - výrazný pokles úrovně guildy, odchod nebo ukončení činnosti velké části členů
Černá Ruka - následoval jsem sem před rokem a půl pár lidí z HB (Gjoll, Chinuk, Giants), pár dalších jsem znal z Whandu. Co se odchodu týká, asi není třeba se rozepisovat
Znáš někoho z EXALTED?
Kromě lidí, kteří přišli od nás blíže nikoho, jen od vidění nebo z různých world/poloworld raidů
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Po pár letech na serveru člověk pár jmen guild pochytí Very Happy Párkrát jsem s lidmi od vás byl nějaký achiev runy
Něco o sobě
Jmenuji se Vlasta, ale ve hře mi všichni říkají Aťucha. Je mi 22 a momentálně trávím většinu času v Praze, kde studuju na ČVUTu fakultu stavební. Kdykoli to jde tak odtud utíkám domů na jih na rodnou hroudu v Č. Krumlově. Ne že by se mi v práglu nelíbílo, ale nelíbí. Very Happy Když zrovna neslackuju ve wowku, tak se (marně) snažím překonat svojí chronickou lennost a udělat nějakou práci do školy (a pak si den před uzávěrkama nadávám do blbců),věnuji se své oblíbené činnosti, tedy spánku nebo si lehnu s knížkou nebo u filmu. Samozřejmě občas vyrazim i někam mezi lidi, přeci u toho počítače neshniju.

Ohledně mé aktivity, z raidovacích dní možná občas nebudu stíhat ve čtvrtek - mám školu oficiálně do 19:40. Často končíme dřív a stihl bych to, bohužel nikdy to nebudu vědět jistě dopředu. Ostatní dny by neměli být problém kromě jednorázových akcí.

Na závěr bych ještě chtěl napsat pár věcí:
1) Omlouvám se, že píšu přihlášku později než zbytek lidí od nás, od pátka jsem byl pryč a bez přístupu k počítači.
2) Ohledně této postavy - ano, hlásím se s altem. Toto vzniklo z faktu, že mágů (můj dosavadní main) máte údajně nadbytek. Rád bych ale dál hrál s partou od nás a z postav, které mám k dispozici, byste prý nejvíce využili holadina. Nebudu se snažit tvrdit, že tu postavu ovládám tak dokonale jako mága, přeci jen za něj nemám naraidováno tolik, ale doufám, že vám budu stačit a budu dělat vše pro to, abych všechny mouchy vypiloval co nejdřív a podával co nejlepší výkony.
3) Co se týká nicku postavy, uznávám, že je trošku stupidní. Very Happy V případě, že bych byl přijat, mám připravené * a podle mého obvyklého zvyku (který jsem u paladina v rámci rozverné nálady toho dne nedodržel) bude přejmenován na nějakou mutaci mého obvyklého nicku.

Nějak jsem se rozepsal, snad jsem na nic důležitého nezapomněl.

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Atuch - holy paladin - PRIJATY Empty Re: Atuch - holy paladin - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Mon Feb 23, 2015 4:26 am

Za jakého hráče se považuješ? Myslíš si, že jsi nahraditelný?

Za jaké situace a v jakém stavu jsi opouštěl guildu Holy Blades?

Pokud bych se měl vyjádřit ke tvé osobě jako takové, nemám s tebou dobré zkušenosti. Budu upřímný. Pamatuji si tě od Ulduar / ToC contentu. V té době jsi byl ještě v Holy Blades a já ve Frozen Heroes. Obě tyto guildy udržovaly dobré vzájemné vztahy. Některé dříve latentní konflikty pak gradovaly na společných raidech nebo při pokusu o spojení obou guild, které se nakonec neuskutečnilo. Mé další zkušenosti s tebou na sebe nenechaly dlouho čekat. Také se mi živě vybavuje tvé slovní vyjadřování a projevy na adresu hráčů, kterými jsi je častoval. Chápu, že s některými hráči z worldu je mnohdy téměř nereálné projít organizačně náročnější instance, nicméně tvé chování se v případě dlouhodobého zájmu o hru na jednom realmu může táhnout i do vzdálené budoucnosti. Abych byl konkrétní, jednalo se o Dominicovo whandy a různě poskládané world raidy. Jistotu, že si tě s nikým nepletu, beru ve tvých postavách. Tvá (?původní?) main postava byl druid Atucha a ostatní, jako Attucha, Stucha apod. Nemůžu ale říci, že jsi špatný jako hráč. Nemám tě zařazeného mezi těmi, kdo opakovaně chybují na stejných věcech, bohužel si pamatuji jen tvé chování.

Zajímalo by mě, jestli si zmíněné situace vůbec vybavuješ. Jsou to sice momenty staré rok, dva nebo tři, nicméně server je příliš malý na to, aby jsi své chování skryl za jiné jméno.

Co se týče současné doby, nemám s tebou zkušenosti žádné. Vlastně ani nevím, že jsi se přesunul do Černé Ruky. Tví přátelé tě popisují jen z té dobré stránky, ale jaké jsou tvé špatné vlastnosti? Jsi člověk schopný sebereflexe?

Rád bych věřil, že se člověk s přibývajícím věkem mění, proto ti zatím své proti nedám (ač jsem tak byl rozhodnutý).

Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Atuch - holy paladin - PRIJATY Empty Re: Atuch - holy paladin - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Mon Feb 23, 2015 9:51 am

tak len stručne:
- ui je tvoja vec, ale ja by som som si to isto zmenil
- zaujíma ma prečo všade dodržiavaš soket bonus, kde si došiel na to že sa to vypláca
- si asi prvý holadin, ktorého vidím, že ide na na 4set bonus, vačšina uprednostní lepšie itemi s inteli spirit haste/prípadne mastery a refognu na haste
- a prečo improved judgements, ked aj tak si väčšinou pri bosovi aby si doklepal manu, skorej by som dal talent do blessed life
- healov tu je dosť ale holadin len jeden a nie vždy na každom raide, tak ja myslím že testnuť by sme ta môhli
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Atuch - holy paladin - PRIJATY Empty Re: Atuch - holy paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gjoll Mon Feb 23, 2015 12:03 pm

OT alert!
Hannele napsal:Dominicovo whandy
K ničemu jinému se vyjadřovat nebudu, o Atuchovi jsem ti už řekl svoje. Ale ten Dominic neměl s organizací whandu nikdy nic společného, a tohle spojení, které jsi použil, je přinejmenším fackou pro lidi kteří se o to starali.

@Atucha: Jsi si jistý, že toho holadina vydržíš hrát?

Ale jsem pro Smile
Gjoll
Gjoll
Knight
Knight

Počet príspevkov : 91
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Atuch - holy paladin - PRIJATY Empty Re: Atuch - holy paladin - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Mon Feb 23, 2015 1:40 pm

Nezáleží, kdo raid organizuje a skládá. To, jak na nich vystupuješ a projevuješ se je tvá vizitka. Ne ostatních hráčů, ať je organizátorem jedinec nebo skupina.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Atuch - holy paladin - PRIJATY Empty Re: Atuch - holy paladin - PRIJATY

Příspěvek  Atucha Mon Feb 23, 2015 1:54 pm

to Hannele:
Každý člověk je nahraditelný, tak samolibý abych si myslel, že zrovna já ne, opravdu nejsem. HB jsem opouštěl asi čtvrt roku poté, co jsem chtěl - drželo mě tam posledních pár lidí, kvůli kterým jsem se ještě snažil se zbytkem vedení tu guildu udržet (hlavní ukecávač tehdy byla Inlove). Pak když přestalo hrát i těch pár posledních lidí, tak jsem se na to vykašlal. Co se toho spojení se zmrzlinama týká, tak to i proběhlo pokud já vim, ale po nějaké době se většina z nich zase vrátila zpátky. Už je to dlouho, opravdu si nepamatuju detaily.

Co se chování týká, jsem si vědom, že dřív jsem byl občas schopný se chovat jako debil. Byl jsem rejpavej, dost kritickej, ale na druhou stranu, situaci kdy jsem opravdu vybuchl a všechny seřval jak malý Jardy si vybavuji jenom jednu, když už mě milí Holy Slackers doháněli k šílenství. K dominicovo raidům se vyjadřovat nebudu, protože tam jsem většinou měl TS ztlumený a měl puštěnou muziku, ty kecy Drizzta aspol se nedaly poslouchat.
Nicméně věřím, že od tý dávný doby jsem si to v hlavě srovnal natolik, abych si uvědomil, že je to jenom hra a je zbytečný se kvůli ní nervovat a kazit si tím náladu.

to Tiine:
- socket bonusy jsou můj fail, nevím co se mi motalo hlavou když jsem je tam dával a zapomněl jsem si to překontrolovat. Obvykle dodržuju barvu pokud je bonus 10+ intel/gem, u rukavic a bot je to nesmysl, hned opravím
- set - k HC itemům jsem zatím přístup neměl, tzn. u nonsetovek by rozdíl v intelu nebyl, rozdíl by byl pouze v sekundárních statech (včetně reforge cca 200 haste za cenu stejné hodnoty mastery/crit) za cenu ztráty set bonusu, který (při velmi hrubém odhadu 80% uptime) je cca 430 spirit. Z mého pohledu se set vyplatí
- talenty - IJ mám protože ne vždy je ideální stát u bosse a pobíhat pak protože nemám range na judgement je ztráta času + u nefa na plošině, když mobka u mě zdechne první, je to lifesaver (dosáhnu i na nefa), ztráta HP z Blessed Life je malá, je to dané tím 8 sec cd a tím, že většina plošného dmge je víc "ran" než jedna

to Gjoll:
řekl bych že jo, ale kdo ví? Very Happy

Edit: Ještě k tomu stání u bosse a doklepávání, bohužel od cata všechny casty (ze spellů u holadina využívaných s výjimkou Judgementu a WoG) resetují melee swing timer, takže pokud člověk cíleně nejde klepat manu a nedělá kvůli tomu mezery mezi castama (popř necastí vůbec), tak skoro nic nenaklepe.

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Atuch - holy paladin - PRIJATY Empty Re: Atuch - holy paladin - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Mon Feb 23, 2015 3:52 pm

ak sa nemýlim tak len jeden encounter je taký že mastery je lepší ako haste a ten je na dragonsoule, inak všade je haste o hodne viac vyhodnejší sat ako mastery, a 80% uptime spiritu je pekné ale sú niektoré fázy kde tu manu si môžeš doklepať tak ten 4set bonus stráca na hodnote. K tomu range judgementu, dal si zrovna príklad nefariana, tam akurát na normále využiješ ale na hc sa nemusíš strachovať že ti niekto adku zabije skorej. Či ťa vezmeme alebo nie je na saber, ale od holadina očakávam hlavne to aby si podržal tankov a ludí ktorý dostanu vysoký nárazový dmg (flamethrover u magmatrona priest neprehealuje sám, a myslím že ani druid) preto si myslím že viac sa ti oplatí vykašlať sa na 4set bonus a zbierať equip so statmi ktoré sú výhodnejšie na teba
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Atuch - holy paladin - PRIJATY Empty Re: Atuch - holy paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Mon Feb 23, 2015 10:00 pm

Prijatý na test. O inv si napíš Sedara/Cobain/Cady/Sabersoul/Diranda/Hannele
Podrobnosti si ešte poriešime v hre potom.

Akonáhle dostaneš práva na fóre prečítaj si prosím https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov?highlight=kutik
A rovnako https://exalted.forumotion.net/t3025-heal-class-section
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Atuch - holy paladin - PRIJATY Empty Re: Atuch - holy paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru