Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

+4
Sedara
Hannele
Terrenas
Delegas
8 posters

Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Delegas Fri Nov 07, 2014 12:33 am

Nick postavy: Delegas
Class: Paladin
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem:
na Artemis hraju od začátku Cata jinak před tím jsem hrál na Ice-Online, takže s Cata mám zkušenosti až do FL HC
Jak dlouho hraješ wow/ svoji class:
4 roky a Pala také
Stav tvého equipu (armory + důležité staty):
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Delegas
spirit: 1885, haste 18,66%
Talenty:
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Delegas&gn=Redemption+of+Phobos&group=1
tyto talenty jsou takové universál ale pár věcí tam ještě poměním jelikož ještě pár věcí nefunguje
Screen ui (ideálně s FPS v raidu):
FPS mám kolem 20
http://postimg.org/image/t2fqcijbt/ z combatu jsem nenašel + musel jsem dát tento screen jelikož se mi nepodařilo najít jiný mam nějaké spatné odesílání těch screenů.
Moje class. Moje rotace. Proč stakuju právě tyto staty:
házím na Tanka Beacon snažím se healovat co nejvíce holy Lightem a šetřit manou jak tank chcipá tak Divine Light v Extrémech Flashuju a snažím se využívat co nejvíce Holy Powery
Zkušenosti s mumble. Funkční mikrofon. Povinné addony:
Mumble mám ale zkušenosti moc ne. Mikrofon funkční mám.
používám healbot. DBM nepoužívám.. podle mě každý kdo zna perfektně taktiky nepotřebuje tento addon ale pokud to bude nutné tak se dá napravit
Dále používám Plate buffs, barthender, wim, omen
Co čekáš od Exalted a čeho chceš dosáhnout:
Očekávám fajn kolektiv a hlavně progress co má nějaký smysl Smile
Předchozí guildy (důvod odchodu):
Redemption of Phobos pomalu se rozpadá a nemá šanci na nějaký progress HC raidu
Znáš někoho z Exalted?
Neznám Sad
Něco osobě: je mi 16 let jsem z českých Budějovic a studuju Obchodní akademii...

Delegas
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 06. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Re: Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Terrenas Fri Nov 07, 2014 12:53 am

Tak začnem prv. Talenty  sú v poriadku aj keď by som obetoval 2body a hodil ich do Blessed life, nieje nič viac super ako zadarmo holy power. mať totiž 100 % hitu so spiritu na holy naozaj nepotrebuješ a druhý bod môžeš kludne odobrať z Protector of Innocent, pretože aj tak ide tento talent zväčša dosť do overhalu. Čo sa týka statov píšeš  tvoj spirit a haste z toho usudzujem, že týmto smerom sa aj vyberáš takže to je taky v poriadku. Spirit>haste>crit>mastery klasika. Čo sa týka Dbm, tak tam ma nepresvedčíš, že aj keď znáš encounter, tak ho nepotrebuješ. SI healer, predsa len nemáš 100% času venovať bosovým abilitám a takisto je dobré vedieť predvídať aká abilita príde, aby si tak mohol poprípade uspôsobiť svoj heal. Štýl healovania ako taký čo si mi napísal mi moc nehovorí, resp z toho neviem usúdiť ako healuješ. No uznávam to, že konečne niekto používa holy light (+1)  keď treba healovať len drobné zranenia do raidu, či single targetu, ktorý  nedostáva moc  veľký dmg. No ako sa zachováš ďalej, keď dostáva vysoký dmg raid, popr parta či single target z toho si mi tam napísal len málo, bol by som rád, ak by si mi to skúsil troška viac rozpísať, aj keď najideálnejšie by bolo aby som ťa videl v akcii. Zatiaľ máš u mňa maličké Pro.
Edit: Ešte by som rád vedel ako nakladáš s CDčkami.
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Re: Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Nov 07, 2014 1:41 am

I přes slabší přihlášku a nedoplněné priority statů jsem pro test, dobrej holy paladin se hodí. Uvidíme, co v tobě bude.
Budu rád, když zmíněné doplníš.

Konečně někdo z okolí Budějc Smile
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Re: Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sedara Fri Nov 07, 2014 2:38 am

PRO
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Re: Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Franklos Fri Nov 07, 2014 8:48 am

Chtěl bych ho vidět na testu Smile 
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Re: Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Lukasek Fri Nov 07, 2014 12:31 pm

PRO, holy paladina potrebujeme jak sul, takze hura s nim na test.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Re: Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Delegas Fri Nov 07, 2014 5:30 pm

Terrenas, k těm talentům, jsem si toho vědom, chtěl jsem už několikrát změnit talenty, ale stejně k tomu nedošlo. I tak to je otázka pár kliknutí Smile
když umíra singel target tak healuju DL ale pokud je to až moc bad tak flashuju jako např: když slítává neff. když umíra raid tak samozřejmě používam radianci a Light of down
CD zapínám jen když je třeba raid rychle vyhealovat a jsou tak optimálně blízko na 6y jinak se CD snažím nepoužívat protože nikdy nevím kdy to bude horši (nebo čekám na jinou fázy) ale Křídla nebo DF zapínám průběžně podle bosse samozřejmě. Aura Mastery používam když vím že raid dostane velky dmg nebo už není žádný z Healů: Divine Hymn, Tranq a spirit link. třeba council last fáze nebo chogall last faze. doufám že je to všechno kdyby náhodou tak připíši. Smile

Delegas
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 06. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Re: Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Ciraell Fri Nov 07, 2014 6:17 pm

Odstavec o vlastní specializaci by jistě unesl pár vět navíc, včetně již zmíněné priority statů. PRO test.

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Re: Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Fri Nov 07, 2014 6:49 pm

Pozri si tie talenty a uvidíme ako ti to pôjde Smile Inak mne to stačí, Prijatý na test, napíš si potom o inv a keď dostaneš práva na fóre prosím o prečítanie sekcie: https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY Empty Re: Delegas - holy/re3 paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru