Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Army - Hunter - prijat

+5
Sedara
JudgeDeath
Asaessi
Hannele
Arm1y
9 posters

Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Arm1y Sat Jul 12, 2014 8:39 pm

Nick postavy: Army
Class: Hunter
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem: TBC, WOTLK všechny instance, Ulduar(RF Algalon a Yogg) ToGC(RF Anub), ICC celé projité, co se cata týče HC znám a BH, BoT také.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW i huntera hraji asi 5-6 let.
Stav tvého equipu: Část EQ mám z profesí, část z cata HC a BoT. item LvL: 347
Talenty: MM
Screen ui (idealně s FPS v raidu: FPS v raidu 50+(záleží na detailech), http://postimg.org/image/vrypz0tfz/ přímo z raidu nebo HC nemám(nějaké editace UI nevyřeší nic, považuji to za zbytečné, může akorát přivodit záseky a problémy, mám jen to nejpotřebnější, což je jakýkoli DPS metter a DBM + vyditelný raid) => nesuďte mě za to prosím!
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: AGI > Crit > Mastery > Ostatní (z AGI je crit a AP a MM je o critu) | Rotace: během RF Chimera > Aimed > Arcane > Steady, mimo něj Chimera > Arcane > Steady
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble/TS/VT s mikrofonem mám, co se týče addonu, viz řádek s UI, popřípadě můžu stáhnout.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Dobrý kolektiv(pár lidí znám), kvalitní progress. Čeho bych chtěl dosáhnout?  Mít možnost účastnit se raidů 10(nejlépe 25)
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Endless Agony(odchod kvůli neaktivitě u WoW), The Fire Clan(odchod kvůli neaktivitě u WoW), The Hobble Sawyers(špatný raidovací systém a obecně špatný výkon členů raidu), No Remorse(špatný raidovací systém)
Znáš někoho z EXALTED? Forestly a možná ještě pár lidí, ale nevzpomenu si(také nejsem si jistý jestli tam stále jsou).
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Znám ji již od toho co jsem začal hrát na TwinStaru.
Něco o sobě Ahoj, jmenuji se Aleš, bydlím v Brně a je mi 18 let. Aktuálně studuji SS informatiky obor IT(půjdu do čtvrťáku), rád zkouším různé věci, primárně se teď věnuji programování www stránek a jejich tvorbou, ale když se najde příležitost rád si zajdu zasportovat(fotbal,florbal, běh) a nebo  na nějakou to společenskou akci. Mimo jiné samozřejmě hraji WoW!

Arm1y
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Hannele Sat Jul 12, 2014 9:13 pm

Mastery gem v hlavě? Vážně je to nutné? Lepší enchant na ruce než 20 mastery není? Mining? Co tě vedlo k tomu, že jsi zvolil MM talenty a glyphy, které máš? Macra na změnu apectů? Macra na trap launcher a trapy?
Nedostatkem hunterů zrovna netrpíme, plus já se do třech týdnů vrátím. Mimo to mi připadáš jako hráč nespolehlivý a neschopný kompromisů. Jakou mám jistotu, že za měsíc neskončíš (opakovaně) s WoW? Do dalších guild jsi se přidal i přesto, že jsi znal jejich raidovací plán. Proč?

Proti.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Arm1y Sat Jul 12, 2014 9:24 pm

Hannele napsal:Mastery gem v hlavě? Vážně je to nutné? Lepší enchant na ruce než 20 mastery není? Mining? Co tě vedlo k tomu, že jsi zvolil MM talenty a glyphy, které máš? Macra na změnu apectů? Macra na trap launcher a trapy?
Nedostatkem hunterů zrovna netrpíme, plus já se do třech týdnů vrátím. Mimo to mi připadáš jako hráč nespolehlivý a neschopný kompromisů. Jakou mám jistotu, že za měsíc neskončíš (opakovaně) s WoW? Do dalších guild jsi se přidal i přesto, že jsi znal jejich raidovací plán. Proč?

Proti.

Mastery gem v hlavě? Vážně je to nutné?
Protože lepší je spirit, haste nebo dodge rating.. Víc k tomu asi nemám co dodat

Lepší enchant na ruce než 20 mastery není?
Může být a určitě je, jenže nemám nekonečno goldů

Mining?
Pouze, abych doskillil eng na cata úroveň, samozřejmě, že později jak budou goldy(opět goldy, každý není bohatý) budu mít druhou main profku jako na WOTLKU (JWC)

Co tě vedlo k tomu, že jsi zvolil MM talenty a glyphy, které máš?
Je v podstatě top pro celou catu a nebo s tím aspoň točím dobře doposud, mm talenty glyphy vedl mě k tomu můj úsudek a znalost huntera.

Macra na změnu apectů?

Aspecty měním podle spellu
např:
kód:
#showtooltip Chimera Shot
/castsequence reset=1 !Aspect of the Hawk, null
/cast Chimera Shot
/use 10
/petdefensive
/cast [target=pettarget,exists] Rabid
/cast [target=pettarget,exists] Furious Howl
/cast [target=pettarget,exists] Dash

kód:
#showtooltip Steady Shot
/castsequence reset=1 !Aspect of the Fox, null
/stopcast
/cast Steady Shot
/petdefensive
/cast [target=pettarget,exists] Rabid
/cast [target=pettarget,exists] Furious Howl
/cast [target=pettarget,exists] Dash

Macra na trap launcher a trapy?
Mám na trapky addon, trošku přispůsobený v kódu, takže jako takové macro nemám, ale to je pak myslím moje věc.

Nedostatkem hunterů zrovna netrpíme, plus já se do třech týdnů vrátím. Mimo to mi připadáš jako hráč nespolehlivý a neschopný kompromisů. Jakou mám jistotu, že za měsíc neskončíš (opakovaně) s WoW? Do dalších guild jsi se přidal i přesto, že jsi znal jejich raidovací plán. Proč?

Za celou dobu hraní, mě nepřipadá pauza okolo 2 měsíců, kvůli které jsem mimo jiné odešel z některých guild moc dlouhá, a u ostatních jsem raidovací plán zrovna neznal, EPGP nahodili až po mém příchodu a dozvěděl jsem se dalších pár novinek, což je důvod této přihlášky Smile Každopádně připadat ti můžu jakkoli, ale od toho jsou přihlášky a možná pak ještě víc, taky nesoudíš lidi podle vzhledu a jestli jo, tak to je špatně.

Arm1y
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Hannele Sat Jul 12, 2014 9:38 pm

Možná mi Twinstar ukazuje chybné údaje, ale ENG máš 525. Do používaných abilit přidej ještě Serpent Sting a dalo by se souhlasit. Pokud bych se hlásil do guildy, ve které chci dosáhnout nějakých výsledků, trval bych na jejich konceptu a plánu, včetně raidovacích časů. Jak je to u nás jsi si zjistil?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Arm1y Sat Jul 12, 2014 9:44 pm

Hannele napsal:Možná mi Twinstar ukazuje chybné údaje, ale ENG máš 525. Do používaných abilit přidej ještě Serpent Sting a dalo by se souhlasit. Pokud bych se hlásil do guildy, ve které chci dosáhnout nějakých výsledků, trval bych na jejich konceptu a plánu, včetně raidovacích časů. Jak je to u nás jsi si zjistil?

Eng mám 525 a sockety do headky jsou nejlepší možné řešení, aspoň co vím? Serpent používám, jen je to taková samozřejmost až jsem zapomněl. V předchozí(dosavadní) guildě ten koncept neměli nikde nijak uvedený jak jsem zmiňoval, přecházeli na EPGP až po mém příchodu a systém "tvoření raidů" byla perlička. Co se týče vašich raid časů a jiných věcí, mám už nějaký přehled.

Arm1y
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Asaessi Sat Jul 12, 2014 10:08 pm

Hunterů je dost...
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  JudgeDeath Sun Jul 13, 2014 8:32 am

Asaessi napsal:Hunterů je dost...
Ale někteří na raid nechodí...já jsem pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Sedara Sun Jul 13, 2014 10:25 am

Po nejake dobe opet prihlaska nad kterou musim premyslet... Z wotlku si te pamatuju ve velmi dobrem svetle.

Jsi prvni hunter, ktereho vidim s MM buildem, muzes se k tomu nejak vic rozepsat. Z me zkusenosti je sice MM pekne, ale az na pozdejsich sezonach. Na uvodni Cata sezone by mel byt SV nejsilnejsi.
Mas haste soft cap ze volis mastery gem / ench? I MM nejakej soft haste cap ma.
Vyber peta?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Arm1y Sun Jul 13, 2014 11:18 am

Sedara napsal:Po nejake dobe opet prihlaska nad kterou musim premyslet... Z wotlku si te pamatuju ve velmi dobrem svetle.

Jsi prvni hunter, ktereho vidim s MM buildem, muzes se k tomu nejak vic rozepsat. Z me zkusenosti  je sice MM pekne, ale az na pozdejsich sezonach. Na uvodni Cata sezone by mel byt SV nejsilnejsi.
Mas haste soft cap ze volis mastery gem / ench? I MM nejakej soft haste cap ma.
Vyber peta?

Jsi prvni hunter, ktereho vidim s MM buildem, muzes se k tomu nejak vic rozepsat. Z me zkusenosti  je sice MM pekne, ale az na pozdejsich sezonach. Na uvodni Cata sezone by mel byt SV nejsilnejsi.
Přiznám se, že cata jsem si předtím sem tam zkoušel jen na pár serverech a né moc dlouho. Při přechodu na twinstar cata jsem četl pár diskuzí a zjišťoval nějaké info o specech, zjistil jsem, že MM by šlo a následně jsem to i nějak testoval, každopádně se nebráním reSpecu, kdyby bylo potřeba.

Mas haste soft cap ze volis mastery gem / ench? I MM nejakej soft haste cap ma.
Jak jsem říkal něco jsem o tom četl, bez capu v raidu cástím steady asi 1.73s, s capem by to mělo být potom 1.61s, právě jsem to nijak ještě netestoval, takže nevím jestli se to vyplatí, ale mělo by. Z eng socku a reforgu bych to snad mohl otestovat.

Vyber peta?
Samozřejmě by měl být pet Ferocity(aspoň na DPS). Myslím si, že jsou 4 možnosti vlk, kočka, hyena nebo raptor(záleží co je potřeba za buff pro raid), když jsou všechny buffy, volím si vlka, protože crit považuji za druhý hl. stat, takže se mě hodí všude.

Arm1y
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Forestly Sun Jul 13, 2014 11:22 am

PRO

- včera se mě optával, zda-li je někdo z vedení online.. po chvíli mi došlo, že jsem s nim byla jednoho času v TFC, na Wotlk točil pěkně a byl to dobrý hráč... jak píše Andri.. hunterů máme možná dost, ale ne aktivních.. Army vždy na raidy chodil co si pamatuji
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  shinnobi Sun Jul 13, 2014 12:26 pm

Ak si povodny majitel tak urcite za, vie to s huntom, no aspon to vedel....... pametam si ta z Wotlku ( trochu sme spolu chodili areny Very Happy )

shinnobi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Asaessi Sun Jul 13, 2014 1:22 pm

Pokud je teda hunterů dost, ale málo aktivních tak mi řekni, jestli seš schopnej dojít v pátek v 19:00 na raid?
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Arm1y Sun Jul 13, 2014 1:33 pm

Asaessi napsal:Pokud je teda hunterů dost, ale málo aktivních tak mi řekni, jestli seš schopnej dojít v pátek v 19:00 na raid?

Jsem schopný dojít kdykoli, čas mě nedělá problém, jen mezi 16.7-19.7 jsem pryč, což je i pátek, takže nemůžu.

Arm1y
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Asaessi Sun Jul 13, 2014 2:59 pm

Tak jo, radši vzít tady tohoto než Hexovale, kterej neodpovídá ve forum...
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Hannele Sun Jul 13, 2014 7:42 pm

Někteří na raid nechodí, Andri, protože jim odešla grafika. Ale to nolifer tvých rozměrů nepochopí Razz
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Hannele Sun Jul 13, 2014 7:47 pm

Arm1y napsal:Mastery gem v hlavě? Vážně je to nutné?
Protože lepší je spirit, haste nebo dodge rating.. Víc k tomu asi nemám co dodat

Arm1y napsal:Z eng socku a reforgu bych to snad mohl otestovat.

Na tohle jsem narážel..
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  worent Sun Jul 13, 2014 8:37 pm

Hannele napsal:Někteří na raid nechodí, Andri, protože jim odešla grafika. Ale to nolifer tvých rozměrů nepochopí Razz



osobné spory si riešte inde more Smile
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Cobain Mon Jul 14, 2014 1:27 pm

Pride mi trochu arogantny, ale na test by som bol ZA (organizaciu poctu huntrov necham na povolanych...).

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Sedara Mon Jul 14, 2014 4:53 pm

whoo, whoo.. trosku moc zbytecneho spamu, rozhodnuti je na me
PRIJAT na test, jsem na tebe zvedav - napis si nekomu z vedeni o inv
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Army - Hunter - prijat Empty Re: Army - Hunter - prijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru