Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xblaize- Warrior - PRIJAT

+5
Kucko
Destik
Neuttron
Gingereater
Xblaize
9 posters

Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Xblaize Sun Oct 25, 2015 2:06 am

Nick postavy: Xblaize
Class: Warrior Fury
Koupená nebo vyexpená  postava: koupená
Zkušenosti s progresem: BOT- 4/4N,2/5HC (10n)-4/4N,1/5HC (25n)---BWD- 6/6N,4/6HC (10n)-6/6N,2/6HC (25n)---ToTfw-1/2N,0/2HC (10n)-0/2N,0/2HC (25n) ve stávající guildě se 25tky nechodí Crying or Very sad takže na 25n toho moc nemám naprogresováno
Jak dlouho hraješ  wow/svoji classu: wow hraju už pomalu od začátku serveru Artemis tady na Twinstaru Smile  svoji classu hraji už rok možná i déle Smile moje první expení začalo s Huntrem, kterého jsem později i doexpil, ale můj první půl rok byl takový že jsem si zkoušel všechny classy a rasy  Very Happy. Hrál jsem to s kamarády kteří už ale bohužel wow nehrají  Crying or Very sad , jak už jsem zmínil moje první vyexpená postava byl Hunter, ale ten mi moc nesedl tak jsem zkoušel mága a postupně všechny classy až jsem narazil na warriora a u toho jsem zůstal. Chvíli jsem byl též na Hordě, ale ta mě moc nebavila tak jsem zůstal na Allianci. Když jsem byl definitivně rozhodnut že, zůstanu na Allianci tak jsem si pořídil warriora s ním jsem chvíli zkoušel tanka, ale ten se nepodařil tak jsem zkusil Fury warriora a postupně jsem se ho učil ovládat a i něco točit Smile
Stav tvého equipu, ilvl: Fury Warrior- 361ilvl
Talenty: dmg Fury
Screen ui:http://tinypic.com/view.php?pic=kd3adc&s=8#.Viv_Q7RZpMt
Moje class, Moje rotace. Proč stackuju tyto staty: z guidů, z youtubu a od jiných hráčů mám staty 12,56% Hit-17,36% Critu a 26/26 bodu  expertise. Rotace: Nahodím shout (ten který je zrovna potřeba) Berserker rage abych měl Rage- poté Heroic throw, Colossus smash, Bloodthirst, Heroic strike, raging Blow, Slam (jen při procu) a na konec Execute-na odpal trinket Fury of Angerforge, Recklessnes, Death wish, Inner rage  a samozřejmě Golemblood potion-na plošnění to mám tak že, když vidim že má tank addy na sobě naskočim Heroic Leapem a použiju Whirlwind a Cleave   Smile Smile Smile
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony:TS-mám. Mikrofon-mám. Addony- epgp/epgp lootmaster, recount, reforge lite, DBM a pak addony jako attlas loot nebo NPC Scan Very Happy
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready: mám čas vlastně pořád, takže na raidy bych měl být určitě ready Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Doufám že, by jste mě mohli příjmout jako vašeho člena a mohl bych se s vámi pohnout kupředu, teď i v budoucnu Wink  
Předchozí guildy: 1.Method- guilda se  rozpadla hned jak začala  2.Jezevci se vrací- kvůli hádkám mezi pár členy se guilda roztrhnula na 2 části a pár lidí přešlo do svý nový guildy jménem IceCrown skiers (guilda jezevci se vrací se  poté taky rozpadla) 3. IceCrown Skiers- jsem sem přešel jako 18ctý člověk a byl jsem tu spokojený jenom, že poslední měsíce se lidi nesnaží  progresovat  a pár lidí z vedení pomlouvá jiné lidi z neznámých důvodů, takže je tady nedůvěra a mnoho lidem se to nelíbí Smile
Znáš někoho z EXALTED:  Znám hráče jménem Dany, už párkrát jsem sním byl ICC 25n HC
Odkud jsem se dozvěděl o EXALTED?: Z world chatu
[/color]Něco o sobě: Je mi 16let a prvním rokem studuju Strojního mechanika. Bydlím na vesnici, která je cca 50km od Prahy. Baví mě jízda na kole a rád si zajdu i do lesa. Kromě wow hraji i jiné hry jako například GTA V, ale mám rád i strategické hry Smile, doufám ,že na vás udělám dojem a ,že se vám moje přihláška zalíbí Smile


Naposledy upravil Xblaize dne Sun Oct 25, 2015 2:36 am, celkově upraveno 2 krát

Xblaize
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Sun Oct 25, 2015 2:18 am

Ahoj,
jsi ten kamarád, o kterém píše Neuttron?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 2:22 am

Gingereater napsal:Ahoj,
jsi ten kamarád, o kterém píše Neuttron?
Kamarád to je Smile ,ale znám se s ním až z guildy Icecrown Skiers Smile

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Destik Sun Oct 25, 2015 12:50 pm

To mas schvalne vytazenej ten recount ?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Xblaize Sun Oct 25, 2015 12:55 pm

Destik napsal:To mas schvalne vytazenej ten recount ?


Recount nemám takhle  vytažený vždy, většinou ho mám tak aby mi ukazoval prvních 10 lidí Smile. Nebo si ho i zmenšuji.

Xblaize
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Sun Oct 25, 2015 2:16 pm

Ahoj.

Prečo Fury? Prečo nie Arms?
Kde je podľa teba lepší Fury ako Arms? Popr. máš to aj odskúšané?
Načo ti je Glyph of Victory Rush? Aký sa má miesto toho správne dať? Prečo nemáš Glyph of Bloody Healing?
Mohol by si rozpísať (podľa priority) tvoje ability?
Prečo všade pri gemovaní dodržiavaš farbu? Pre príklad -> v legoch máš bonus haste a aj tak si bonus dodržal
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Cobain Sun Oct 25, 2015 3:15 pm

Za mna NIE.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 4:17 pm

Mám vzkázat ,že Xblaize teď není doma a ,že jak dorazí tak odpoví na všechny otázky + předělá ty gemy atd Smile

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Wolus Sun Oct 25, 2015 6:24 pm

Zdarec.
Zkoušel si Titan´s Grip vs Single-Minded fury?
Jak by měla teoreticky vypadat tvoje ideální rotace (když by ti ideálně procovalo co by mělo, měl bys rage na vše...)?
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Tiine Sun Oct 25, 2015 10:03 pm

len stručne
- prečo huricane karta
- priorita statov
- priorita v rotacii
- prečo fury a nie arms
- načo heroic throw?, vieš čo heroic throw robí okrem toho že dá dmg
- ak ma niečo napadne tak doplním
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Xblaize Tue Oct 27, 2015 1:44 am

Kucko napsal:Ahoj.

Prečo Fury? Prečo nie Arms?
Kde je podľa teba lepší Fury ako Arms? Popr. máš to aj odskúšané?
Načo ti je Glyph of Victory Rush? Aký sa má miesto toho správne dať? Prečo nemáš Glyph of Bloody Healing?
Mohol by si rozpísať (podľa priority) tvoje ability?
Prečo všade pri gemovaní dodržiavaš farbu? Pre príklad -> v legoch máš bonus haste a aj tak si bonus dodržal

Armse jsem zkoušel ale moc mě neuchvátilo za něj hrát tak jsem zkusil Fury a ta mě docela začal bavit a postupně co jsem za ní hrál jsem se v ní zlepšoval.

No Fury je podle mě zábavnější, ale Arms je lehčí každopádně u mě vede Fury Smile

Glyph of Victory Rush je dobrý na 10n na Bossech kde jsou addy jako například Halfus, Magmaw, Atramedes, Maloriak, atd.  Glyph of Bloody Healing  nemám nasazený protože ten heal i tak není moc velký, ale i tak si ho občas nahodím když  vidim že healerům dávám  zabrat. na 25n se místo Glyph of Victory Rush hodí Glyph of Heroic Throw ale na 10n si ponechám Glyph of Victory Rush.

Ability: 1. Než se dostanu na melee range tak nahazuju Heroic Throw (s glyphem rovnou nasadí Sunder Armor), a vždy kdy mi najede CD tak ho použiji 2.Bloodthirst nejenom že zvyšuje DMG do target, ale taky mě healuje takže bloodthirst používám pořád 3. Colossus Smash ten targetu sníží jeho DMG,a oslabí jeho obranu a ronou mu sundá mu armor o 100% na 6sec.  4. Raging Blow mi nahodí zvýšený DMG na obě melee zbraně takže vždy když procne tak ho použiji 5. Slam mi též nahodí zvýšená DMG na zbraň a je to i silná abilita kterou používám jen když procne protože mě přitom nestojí žádný Rage ani cast 6. Heroic strike používám když mám hodně Rage protože je to silná abilita ale i něco stojí většinou si na něj ještě zapínám Inner Rage kterej mi jeho cast zkrátí o 1,5 sec po tomto všem už mám obvykle načetlí trinket takže ho zapnu a spolu sním i Recklessnes- sice mi zvyšuje o 50% šanci na critical hit všech mých speciálních abilit, ale taky zvyšuje o 20% DMG  do mě po dobu 12sec, což se může nahradit Enraged Regeneration která mě healuje+Bloodthirst který mě taky healuje  a Death wish který mi přidává DMG a větší regeneraci Rage ale zase zvyšuje psychical DMG o 27% do mě po dobu 30sec, ale s Glyph of Death Wish mi nedává žádný DMG po té už jedu standartní rotaci a čekám kdy mi skončí CD na trinket a Death Wish a poté použiju jenom tyhle dvě ability dokud mi neskončí CD na recklessnes který poté zase opět použiji v pořadí trinket, Recklessnes, Death Wish, Inner Rage, po celou dobu fightu s bossem si samozřejmě nahazuji rage shoutem a Berserker Ragem ve finální fázi pak také používám Execute což je silná abilita ale dá se používat až od posledních 15% bosse takže rotace od 15%+ je Bloodthirst,Colossus smash, Execute, Raging Blow, Slam, Execute a když mi vyjde CD což obvykle ano tak hned po tom znova trinket, Recklessnes, Death Wish, Inner Rage, Golemblood potion, Execute. Smile

Dodržuji socket bonus protože se u nějakých itemů  hodí ale tohle přesně mám jako radu od jednoho hráče z guildy který hraje Fury déle než já.

Xblaize
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Xblaize Tue Oct 27, 2015 1:55 am

Wolus napsal:Zdarec.
Zkoušel si Titan´s Grip vs Single-Minded fury?
Jak by měla teoreticky vypadat tvoje ideální rotace (když by ti ideálně procovalo co by mělo, měl bys rage na vše...)?


Titan´s Grip vs Single-Minded Fury jsem zkoušel ale jenom na chvilku víc mi vyhovuje Single Minded Fury Smile

moje ideální rotace kdyby mi vše ideálně procovalo a měl rage na vše  by vypadala tak že bych začínal heroic throw, Raging Blow, colossus smash, Slam, Bloodthirst, Inner rage 2xHeroic strike a poté odpaly trinket recklessnes, Death Wish, a ve finální fázy Raging Blow, Execute, Colossus smash, Slam, Execute Bloodthirst, Inner rage 3x Heroic strike Execute a zase odpaly trinket, Execute, Recklessnes, Death wish, Golemblood potion Execute...

Xblaize
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Xblaize Tue Oct 27, 2015 2:11 am

Tiine napsal:len stručne
- prečo huricane karta
- priorita statov
- priorita v rotacii
- prečo fury a nie arms
- načo heroic throw?, vieš čo heroic throw robí okrem toho že dá dmg
- ak ma niečo napadne tak doplním

Huricane kartu mám zatím jen na strength ale hodlám jí vyměnit za trinket z Chimaerona a to za Hearth of Rages. (ale bohužel ještě nepadl a když jo tak ne mě )

Staty: no nejdřív musím udělat Hit a ten je něco okolo 12,36%  poté si musím udělat expertise a ta je 26/26 bodů a pak jedu Crit a to je nejlíp 18% alespoň podle toho co mi radil jeden hráč v guildě.

V rotaci má při procu přednost raging blow a slam kvůli dmg co nahazujou poté colossus smash na snížení armoru a bloodthirst a poté heroic strike.

Heroic throw kromě toho že dělá DMG taky poté díky Glyphu nahazuje Sunder Armor

Xblaize
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Tue Oct 27, 2015 2:54 am

Xblaize napsal:No Fury je podle mě zábavnější, ale Arms je lehčí každopádně u mě vede Fury Smile
Skôr ma zaujímalo porovnanie na určitých bossov vzhľadom na tvoje/bossove ability. Vec sa má tak, že minimálne na 90% sa Fury oproti Arms neoplatí. Môžeš byť snaživý a dokonca aj schopný, ale podobného Armsa nepretočíš (neber to osobne, mohol by to byť hocikto).
Xblaize napsal:Glyph of Bloody Healing  nemám nasazený protože ten heal i tak není moc velký
To je síce pravda, ale určite je to užitočnejšie (BT má 3s cd a je to tvoja 1. vec v priorite) ako mať oba Glyphy na Shouty.  Tie sa dajú aj na desine podľa toho, ktorý support ti chýba, prehodiť.
Xblaize napsal:Glyph of Victory Rush je dobrý na 10n na Bossech kde jsou addy jako například Halfus, Magmaw, Atramedes, Maloriak, atd
Logicky - práve na takýchto bossov využiješ viac Glyph of Cleaving (+dps).

Máš nejaké macro na Slam?


Naposledy upravil Kucko dne Tue Oct 27, 2015 9:25 am, celkově upraveno 1 krát
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Tiine Tue Oct 27, 2015 5:23 am

Takže
- heroic throw ti resetuje swing timer, dávať ho je kktina
- na sm fury musis uprednostniť slam pred rb, ked máš nastakovany 4set bonus
- rotacia je taká že bt dávaš a musis na cd a diery vyplnujes so slamom hs ww rb a shoutom, cs davas vtedy ked do neho narves najviac abilit
- arms je ťažší
- čo tak trinket za valory
- haste alebo mastery u sm
- fury nemá žiaden prínos rejdu tak Hmm prečo by sme ta mali brat
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Xblaize Tue Oct 27, 2015 11:17 am

Tiine napsal:Takže
- heroic throw ti resetuje swing timer, dávať ho je kktina
- na sm fury musis uprednostniť slam pred rb, ked máš nastakovany 4set bonus
- rotacia je taká že bt dávaš a musis na cd a diery vyplnujes so slamom hs ww rb a shoutom, cs davas vtedy ked do neho narves najviac abilit
- arms je ťažší
- čo tak trinket za valory
- haste alebo mastery u sm
- fury nemá žiaden prínos rejdu tak Hmm prečo by sme ta mali brat

Všechno co jsem vypsal mám hlavně jako radu od hráče který smf  hraje déle než já, ale kdyby se tu našel někdo víc zkušenější ve smf tak si nechám rád poradit Smile.

Armse soudím podle kamaráda který ho hraje už víc jak dva roky a sám mi povídal že arms je jedna z těch lehčích class, a není jediný kdo mi toto povídal samozřejmě že když jsem zkoušel armse tak mi připadal poměrně složitý, a nudný.

Trinket za valory jsem nezkoušel vlastně mě ani nenapadl do začátku bych si ho i vybral ale jinak se stále snažím o trinket z chimaerona

U smf haste až poté mastery.

Fury si myslím že má přínos na raid a to díky Rampage který přidává 5% critical striku. A proč byste mě měli brát určitě jsem snaživý když se jedná o progres dokážu se hned naučit taktiky a stále se učím abych rozuměl své classe co nejvíc abych v ní byl lepší Smile.

Xblaize
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Xblaize Tue Oct 27, 2015 11:36 am

Kucko napsal:Skôr ma zaujímalo porovnanie na určitých bossov vzhľadom na tvoje/bossove ability. Vec sa má tak, že minimálne na 90% sa Fury oproti Arms neoplatí. Môžeš byť snaživý a dokonca aj schopný, ale podobného Armsa nepretočíš (neber to osobne, mohol by to byť hocikto).
V porovnání bossu nemohu soudit protože v zatím stávající guildě jsem jediný kdo hraje aktivně warriora a ještě smf  kromě jednoho hráče který je ale protection/smf, a ten mě učil prakticky skoro vše u smf. Porovnání můžu udělat jen v BH jestli se tam připojí nějaký arms ale to je spíše někdo kdo akorát vyexpil, a jde do BH pro nějaký ten eq. takže stím se moc porovnávat nedá.

Kucko napsal:To je síce pravda, ale určite je to užitočnejšie (BT má 3s cd a je to tvoja 1. vec v priorite) ako mať oba Glyphy na Shouty.  Tie sa dajú aj na desine podľa toho, ktorý support ti chýba, prehodiť.
Ano ale na 25n je obvykle jistý že shouty nebudou potřeba až nato že nahazují rage takže mužu nasadit oba Glyphy jak Glyph of Bloody Healing Místo nějakého Glyphu na shout  taky Glyph of Cleaving  který můžu nasadit místo Glyph of Victory Rush.
Kucko napsal:Logicky - práve na takýchto bossov využiješ viac Glyph of Cleaving (+dps).
Ano oplatí se víc i s DMG ale když healeři nestíhají tak je Victory Rush jedna z možností jak se zachránit Smile.

Kucko napsal:Máš nejaké macro na Slam?
Macro na Slam nemám dávám ho jen když procne jinak ne

Xblaize
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Morby Wed Oct 28, 2015 7:01 am

Jelikož máme pouze jednoho warra v dmg specu, tak ti dám tu možnost se ukázat, co smF umí.
Přijat na test
Napiš si ve hře o inv: Diranda, Hannele, Gragass, Cobain, Kucko
Jakmile dostaneš práva zde na fóru pročti si pořádně https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Xblaize- Warrior  - PRIJAT Empty Re: Xblaize- Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru