Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

+2
Tiine
Krimlix
6 posters

Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Krimlix Wed Jul 06, 2016 6:54 pm

Nick postavy: Krimlix
Class Arms Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpený war na 80 - poté prodán a koupen na lvlu 80 stávající war + doexpený na 85 takže vlastně vyexpen od 1 až 85  Smile
Zkušenosti s progresem: Firelands zatím nemám žádnou praktickou zkušenost, naštudované mám pouze taktiky a videa ( když jsem logl byl jsem vyhozen a zpětně zjistil že guilda EA se rozpadla ), jináč BoT a BWD jsem odchodil celé krom Sinestry a ještě jsem nestihl HC Neffa (měl jsem problémy a musel jsem na cvíli přerušit hraní ), jinak jsem hrdý absolvent zatím všech dosavadních dungů co se týče vanily,tbc i wotlk  Cool .
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Cca 5 let war a WoW jako takové zhruba 7-8 let.
Stav tvého equipu, ilvl: Stav mého equipu je asi jako stav miliardáře po rozvodovém řízení - dá se to ale bylo už i lépe - 361 ilvl full PvE, většina itemů mix BoT/BoT HC + BWD / BWD HC.
Talenty: 31/7/3 viz. -> HERE Arms Talenty
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): HERE Screen UI + bars, s FPS nemám žádný problém, upgraded mashine for moar FPS !
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Hit cap 8%, Exp. cap 26 poté crit crit crit crit crit a ještě jednou crit a aby to nevypadalo moc okatě tak dáme i mastery, jelikož haste není zrovna super stat, tudíž se mi líbí -  hit = exp cap - crit > mastery > haste. Rotace dle priorit - charge / leap - rend - mortal - overpower - colossus smash -  ressleckness - priorty list, po vypršení ressleckness na CD a dle situace - deadly calm, inner rage na cd dle využití deadly calm. Základ - držet rend ( pomocí MS ), dle procu colossus, mortal, overpower, heroic strike při 60+ rage nebo na proc battle trancu. Namakrovaný "stancedance" mám - overpower battle stance - vše ostatní berserker stance.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TeamsSpeak mám, jsem i vlastníkem mikrofonového zařízení pirat . Addony DBM, X-perl, bartender, power auras a mnoho dalších.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Osobně by mi vyhovoval raid time přes týden tedy u Vás pondělí, úterý a středa, na raid time na víkendy bych hlásil většinou předem zda dorazím ale přes týden není problém.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Stabilní guildu s přátelským a schopným kolektivem s vyšší úrovni PvE ve které bych mohl být využitý a nápomocný.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Endless Agony. Jak jsem již zmiňoval nahoře, přestal jsem na nějakou dobu hrát kvůli mé situaci jak osobní tak profesní, při návratu byla guilda Endless Agony rozpadlá, momentálně se vyžívám v anti-gnomské guildě TFC kvůli guildovním bonusům a pravidelnému rožnění gnomů Very Happy . Předešlé guildy Hobble Sawyers a The Fire clan a další bezvýznamné anti-gnomí guildy.
Znáš někoho z EXALTED? Kerk, Kotelnik, ( možná budoucí gnomí bratr Ethanolix ) Dyveina, Sio, Slim, Matqa, Mixal a další od vidění nebo z PvP  Wink .
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Exalted znám dlouho a vy možná znáte mě od vidění. Jeto asi otázka odkud jsi se dozvěděl o Chuckovi Norrisovi. Každopádně první můj střet s exalted byl již na WotLK ve Vault of Archavons při spuštění prvního bosse a někdo z Exalted skládal " mojty first world " raid na VoA 25 - tedy vlastně hned po mém doexpení Smile ( v té době jiného wara, se stejným nickem ) .
Něco o sobě Jsem krásná a zrzavá veverka s huňatým ocáskem uvězněná v lidském těle které se vyvinulo do 23 let existence, svůj čas využívám na sport - chodím topit lidi do aquaparku ( nabrat pár soulshardů pro bratra Ethanola) nebo nahodit nepřemožitelné tempo s důchodci. Dád chodím na in-line brusle, lukostřelba, bowling, kulečník, paintball, jízda na kole a když není zrovna počasí, na to posedět hezky s dýmkou a drinkem na sluníčku, tak čučím na seriály a filmy. Jo a btw, jsem ukrutný milovník vodních dýmek Twisted Evil poradím s čímkoliv  I love you  !! Do budoucna uvažuji jet pomoci Kotelníkovi proti zlu do vzdálených jeskyní kam ani koncovky internetového připojení nezavítají .

Krimlix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 06. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Tiine Wed Jul 06, 2016 7:31 pm

tak len stručne ty zrzavá veverka Very Happy
- trošku sa nevyznám ale ajk dobre čítam napísal si čardž/leap>rend>mortal>overpower>collosus>slam , či čítam zle?
- priorita statov v pohode ale čo ma zaujíma, čo by si robil ak by ti chýbalo do capu tak na pol gemu, proste pár bodov
- talenty v pohode, ale ako kukám glyphy, máš tam heroic throw, používaš?, vieš čo to robí?
- ked kukám na ui, nejak nevidím swing timer, sleduješ či kašlať nan, zvykol si si aj bez neho?
- ako vyzerá u teba priorita abilít ked má boss pod 20% (zaujíma ma hlavne ked máš pod 30rage)
- meníš nejak rotáciu ked máš popnuty reckless?
- ináč tento nick mi čosi hovorí Very Happy
- ak ma dačo napadne dopíšem
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Krimlix Wed Jul 06, 2016 8:29 pm

- start rotace - charge/ leap dle situace a bosse , leap jsem většinou užil jen v RHC nebo v BoT na Halfusovi, jinak ano rend- mortal-op-colossus-slam , není to priorita ale postup, stálá priorita je rend- mortal- coloss-slam-op-hs
- půl gemu mi nikdy chybět nebude, nebo zatím se mi to nestalo jelikož používám addon reforge , nebo tak nějak se to jmenuje, kde si navolím ideální rating
- glyph na heroic throw mi vyhovuje v tom že při pullu bosse hodím při chargu a tím naženu rychleji sunder a nebo naopak , nemohu dmgovat a musim koukat/stát/jíst zem nebo jiné věci přes které se nedostanu k bossovi - aby nespadl sunder - nosí se glyhp na cleavu ale zatím se mi nepodařilo využít to na tolik při bossovi jako je heroic throw
-swing timer jsem měl spolu s addonem v dobách Ulduaru, při nástupu na ToGC mi nešla rozběhnout nová verze a od té doby jsem to neřešil - zaboha nevím jak se ten addon už ani jmenuje , dalo se tam tam nastavit ledaco - mohlo by to jít na powerauras Wink
- když má boss 20% - udržovat rend přes MS a dle rage - prve nastacuji 5x executioner ( fury buff ) bez ohledu na rage - poté pokud je cd na ressl + trink - exe, mortal , slam priorita , při zapnutém deadly calmu heroic strike tak aby nespadla rage pod 50 , overpower pouze pokud nemam nad 40 rage, pod 30 rage overpower a bud mortal/slam dle cd mortalu a durabky rendu, doufám že jsem to napsal nějak srozumitelně i pro ne-veverky Smile
-při resslecknes na začátku - coloss - mortal - slam slam - mortal - slam slam s tím že pokud procne colos a spadne debuff tak ho tam švihnu - perma coloss nejlépe Wink

Krimlix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 06. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Tiine Wed Jul 06, 2016 9:00 pm

no takže takto:
- open (aspon ja tak používam) čardž/leap>rend>deadly+hs>colosus>mortal>overpover>slam
- reckless - mortal>colosus>ovepover+hs >ak ostane rage slam ako filler ( lebo reckelss naviac crit a overpover vysoka šanca na crit tak dokopy s hs dá vačší damadž ako slam)
- normalne - morta>colosus>op>slam ako filler nad 60rage hs
-exekjut- mortal>collosus>exekjut(nad 30rage)>overpover>slam(ak je pod 30rage)....je jedno kolko máš rage ale nikdy neuprednostnovať nastakovanie nastakovanie debufu pred mortalom a colosusom, max ak by ti mali padnuť)
- throw ti resetne swing tajmer, čiže pri pule ti to len ubliži kvoli rage, a dá sa tam dať glyph na čardžalebo ta cleave, zaleží od encounteru (teraz v tom fl sa moc čardžovať nedá)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Kotelniik Wed Jul 06, 2016 9:46 pm

Bratři by měli zůstat pospolu - PRO

Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Morby Wed Jul 06, 2016 10:49 pm

Krimlix napsal:Osobně by mi vyhovoval raid time přes týden tedy u Vás pondělí, úterý a středa, na raid time na víkendy bych hlásil většinou předem zda dorazím ale přes týden není problém.

Toto myslíš tak, že pátky a neděle většinu času nebudeš?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Krimlix Wed Jul 06, 2016 11:41 pm

Morby napsal:
Krimlix napsal:Osobně by mi vyhovoval raid time přes týden tedy u Vás pondělí, úterý a středa, na raid time na víkendy bych hlásil většinou předem zda dorazím ale přes týden není problém.

Toto myslíš tak, že pátky a neděle většinu času nebudeš?

-pátky bych měl být - dle práce, sobotu večer ještě uvidím dle "rodinné" situace a dal bych vědět předem a neděle večer jsem volný

Krimlix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 06. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Tiine Thu Jul 07, 2016 11:06 am

Ak tam bude aktivita som pro

Budem mať konečne nejakého padavana
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Morby Thu Jul 07, 2016 2:19 pm

Raidy time máme pátky neděle a úterky.
Pokud zde nejsou nedostatky (což asi nejsou když tiine souhlasí Smile), záleží pak jen a jen na tvé aktivitě.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Krimlix Thu Jul 07, 2016 3:44 pm

-Pátky dle práce ( přijíždím domů někdy i v 6 - 10 večer ) , neděle - čtvrtek jsem ready Smile

Krimlix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 06. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Kerk Thu Jul 07, 2016 11:20 pm

Není to gnom ani trpaslík, co si pamatuju, tak točil, nefailoval a pokud vydržel být tolik let po boku gnoma a nezešílet, něco už asi vydrží Smile
Vemte ho Basketball
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Krimlix Fri Jul 08, 2016 1:29 am

Dnes odpoledne odjíždím na dovolenou a vrátím se cca středa - čtvrtek dle počasí, ale budu dál odpovídat na otázky a hlídat Vaše vyjádřeníSmile Razz

Krimlix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 06. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Omnislash Sun Jul 10, 2016 11:53 am

Z toho čo tu čítam a bosskillov som ZA tvoje prijatie.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Morby Tue Jul 12, 2016 2:12 pm

Přijat na test
Až budeš ve hře napiš si o inv do guildy: Diranda, Gragass, Dyveina, Teroriztt, Sedara, Cobain
Po obdržení práv na foru si pročti https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Krimlix - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru