Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

+8
kinxslion
JudgeDeath
fidget
Muzko
Stejk
Cirion
Dandelion
Hunterko
12 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) - Stránka 2 Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Hunterko Thu Mar 29, 2012 10:11 pm

JudgeDeath napsal:
kinxslion napsal:Kdyz uz to ciri nacala : (vychital všetki muchi.) to jsem uz dlouho nevidel .
Jinak jsem Proti a pockal bych si na lepsi prihlasku.
lol! lol! lol!

vúbec ma zmisel sa hlásiť kuvám ked už neberete ani starých členou a sporadicky zamietate všetky prihlášky ako taký pristup som mohol čakať od vás tak isto pred troma rokmi ako aj teraz si najdete chyby za ktoré idete glbať človeka ako fidgetovi dakujem za potporu...

Hunterko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) - Stránka 2 Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  goris Fri Mar 30, 2012 12:06 am

neboj sa, o tvojej prihlaske rozhoduje hlavne Fidget a on ma urcite ine kriteria ako spravnost pravopisu Smile
za seba mozem napisat ze sa mi tazko hodnoti clovek ktory sa odvolava na to ze je byvalym clenom, pretoze ja som tu v tej dobe nehraval a nepoznam ta tak ako niektori ostatni. Ak ale mame miesto pre huntra (co o5 posudzuje Fidget) ja by som bol PRO.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) - Stránka 2 Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Dandelion Fri Mar 30, 2012 2:24 am

K tomuto môžem povedať, že dneska i ingame prebehla menšia diskusia nad touto prihláškou i nad inými. Kedže je to ale na Fidgetovi, tak si treba počkať na jeho verdikt.
Avšak osobne som nikdy nebol zástancom toho, že bývalý členovia by mali byť nejako uprednostňovaný pri nábore ale mala by sa hodnotiť aktuálna prihláška, brať do úvahy aktuálny stav v guilde. Samozrejme tak ako už bolo napísané... aj pre mňa si nový hráč, pretože v čase keď som bol členom tejto guildy som tuna nepôsobil ja. Možno aj preto by si sa možno mohol orientovať viacej na veci, ktorými by si oslovil všetkých členov guildy a nie iba tých, s ktorými si v guilde už raz pôsobil.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) - Stránka 2 Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Smradoch Fri Mar 30, 2012 10:17 am

Jsem velmi tolerantní, ale nevím jestli dokážu vystát někoho z Narniasu jako hráč ze Sargerasu. pig
Pokud si Fidget stojí za tímto hráčem, má to jistě svůj důvod. PRO
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) - Stránka 2 Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Kuttis Fri Mar 30, 2012 10:51 am

Zdravim,
Možná bych tady neměl nic psát, ale nějak si nemůžu odpustit tady nenapsat. Tato osoba mi v mým začátcích jako classleader pořádně zatápěla. Píše, že je "tolerantný a kamarátsky", ale platí to spíše pro lidi, kteří mu žrali každé jeho slovo a ve všem ho podporovali, aby bylo všechno podle něj. Takhle si ho pamatuji já.
Jak už bylo psáno, každý se může časem změnit. U této osoby o tom velmi pochybuji. Pokud si chcete vyzkoušet jeho povahu, nic vám v tom nebrání, ale nezapomeňte na to, že svět máte takový, jaký si ho uděláte. Tyto slova berte jenom jako varování.

Kuttak
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) - Stránka 2 Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Hunterko Fri Mar 30, 2012 11:36 am

Kuttis napsal:Zdravim,
Možná bych tady neměl nic psát, ale nějak si nemůžu odpustit tady nenapsat. Tato osoba mi v mým začátcích jako classleader pořádně zatápěla. Píše, že je "tolerantný a kamarátsky", ale platí to spíše pro lidi, kteří mu žrali každé jeho slovo a ve všem ho podporovali, aby bylo všechno podle něj. Takhle si ho pamatuji já.
Jak už bylo psáno, každý se může časem změnit. U této osoby o tom velmi pochybuji. Pokud si chcete vyzkoušet jeho povahu, nic vám v tom nebrání, ale nezapomeňte na to, že svět máte takový, jaký si ho uděláte. Tyto slova berte jenom jako varování.

Kuttak

Problemi ti robiť nebudem v tej dobe to bolo inak a teraz je to inak teraz už neposudzujem knihu podla jej obalu ale podla jej obsahu.

Hunterko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) - Stránka 2 Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  fidget Fri Mar 30, 2012 11:39 am

Moje rozhodnutí napíšu zřejmě v neděli, zatim si tu můžete dál povídat...
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) - Stránka 2 Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  fidget Mon Apr 02, 2012 12:33 am

Jedno místo pro hunta máme, uvidíme jak si povede a test ukáže...

Až dostaneš práve, tak si přečti tenhle topic: https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Přijat
Lock
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) - Stránka 2 Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru