Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

+7
Asaessi
worent
Tiine
Sedara
Sabersoul
Astia
Hastler
11 posters

Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Hastler Fri Jul 25, 2014 10:20 am

Nick postavy: Hastler
Class Hunter
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená, táto postava to je ako twinstar babka stará šedivá Smile
Zkušenosti s progresem: Poznám taktiky na všetkých bossov, keď už to tak dlho hrám dokonca aj cho gala sme dali dole, len vtedy som hral za Shamana, tak z BoT mám 3/4 na huntovi.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Fúha to je dlhá história 8 rokov, začal som keď som mal 14 rokov pred wow som hral všetky warcraft hry čo len boli, za huntra hrám približne 6 rokov lebo mi sadol k môjmu štýlu hrania Night elves, Children of the Stars, Kaldorei.
Stav tvého equipu: No to už musíte posúdiť sami, ja som spokojný mám to vyladené tak aby som podával čo najlepší výkon http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Hastler ešte si v najbližších dňoch chcem spraviť Eng profku namiesto skinn...
Talenty: MM 7/31/3 BM 31/9/1
Screen ui (idealně s FPS v raidu: toto je z raiduhttp://postimg.org/image/lnmuvu3s3/, toto je z dummy http://postimg.org/image/yvltn730d/ ak bude treba ešte pridám nejaké obrázky Smile
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Night elves, Children of the Stars, Kaldorei, Moje rotace: na MM hodím si marku classica Serpent sting potom vypálim Chimera Shot zapnem Rapid fire a točím 1x steady shot následne 1x Aimed shot zas si poplním fokus a idem Aimed shot ako náhle vidím ako dochádza dotka so serpent stingu vystrelím Chimera Shot skonči CD na rapid fire tak kliknem na readiness zapnem rapid fire a zase dookola (popritom mi to aktivuje občas Fire! čo je instant Aimed shot) po skončený točím 3x steady shot a vystrelím Aimed shot potom  2x steady shot a raz chimera shot aby nespadla dotka zo serpent stingu a po 3min čo skončí CD na rapid fire sa tento cyklus znova opakuje. Rotáciu k BM talentom dodatočne dopíšem ak bude treba lebo tie dva telenty sú Pve chodím aj PvP ale to len rekreačne odohrám arenky a potom mám na týždeň pokoj.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mám všetko aj mikrofón.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Veľa úspechov v progrese ďalších raidov, chcem sa viac zlepšovať pokiaľ to bude možné a potrebné.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): No Remorse
Znáš někoho z EXALTED? Ani veľmi nie ale občas sa z nie kým od vás vyskytnem v HC.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? z World chatu.
Něco o sobě Tak pochádzam z Banskej Štiavnici mám rád prechádzky v prírode a turistiku občasne hrám Futbal a Basket ale medzi moje hlavné záujmy patrí tvorenie hudby.

Hastler
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 28. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty RE: Hastler - MM/BM hunter

Příspěvek  Astia Fri Jul 25, 2014 11:08 am

trochu mi uniká pointa mať na raid zároveň grid aj xpearl, ale proti gustu žiadny dišputát, Zaujalo ma však že tvrdíš že tú postavu máš už dlho a pritom explore niektorých expiacich lokácií si získal len pred zopár dňami, rovnako ako aj prejdenie tbc dungov a raidov, čo by si za tie roky mal mať prejdené tisíc krát (nič negatívne proti tebe ale rada by som vedela či a na ako dlho si prestal hrať, prípadne či si myslíš že sa to stane znova). K rotácii a talentom sa ti vyjadria povolanejší, vyhovuje ti náš raid time s tým že ak budeš prijatý budeš si musieť poradiť s dalšími huntermi ktorých máme akurát na teste? Za mna zatiaľ neutral, ale prihláška sa mi páči Smile
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Sabersoul Fri Jul 25, 2014 11:26 am

PROTI

Stav aktívnych hunterov je viac než dostatočný a ďalší je zbytočný.
Ďalej mám s tebou odchodený raid, dung, slackovanie u teba je bežný pojem. O vyjadrovaní sa a tvojom pestrom slovníku nehovoriac.
K tvojej smole mám v remorse alta a tvoja aktivita tam je na raidoch ešte menšia ako moja a to som bola 2 raidy s nimi.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Hastler Fri Jul 25, 2014 11:35 am

Astia napsal:trochu mi uniká pointa mať na raid zároveň grid aj xpearl, ale proti gustu žiadny dišputát, Zaujalo ma však že tvrdíš že tú postavu máš už dlho a pritom explore niektorých expiacich lokácií si  získal len pred zopár dňami, rovnako ako aj prejdenie tbc dungov a raidov, čo by si za tie roky mal mať prejdené tisíc krát (nič negatívne proti tebe ale rada by som vedela či a na ako dlho si prestal hrať, prípadne či si myslíš že sa to stane znova). K rotácii a talentom sa ti vyjadria povolanejší, vyhovuje ti náš raid time s tým že ak budeš prijatý budeš si musieť poradiť s dalšími huntermi ktorých máme akurát na teste? Za mna zatiaľ neutral, ale prihláška sa mi páči Smile

Ako iste vieš na Cata sa mapa trochu menila tak som musel prejsť ostatok mapi znova, A tie TBC dungy som pre to nešiel lebo už som ich za tie roky bol viac krát, Váš raid time my vyhovuje a s ďalšími huntermi nemám problém je to výzva a nikdy som sa nebál toho že budem horší.

Hastler
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 28. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Hastler Fri Jul 25, 2014 11:41 am

Sabersoul napsal:PROTI

Stav aktívnych hunterov je viac než dostatočný a ďalší je zbytočný.
Ďalej mám s tebou odchodený raid, dung, slackovanie u teba je bežný pojem. O vyjadrovaní sa a tvojom pestrom slovníku nehovoriac.
K tvojej smole mám v remorse alta a tvoja aktivita tam je na raidoch ešte menšia ako moja a to som bola 2 raidy s nimi.

Nič proti kámo jediný môj problém je mág stanleyl ktorý ma stále slovne napáda a potom s toho vznikajú hádky čo môžeš sám vidieť, Ďalej k tým raidom je zjavné že u nás v guilde je 6 huntov čiže ja sa do raidu nedostanem 2x som sa dostal ale doprosovať sa mi už nechce. A nikde už neslakujem to sa mi stalo len občas a ak sa dostanem ku vám budem ku všetkému pristupovať inak.

Hastler
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 28. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Sedara Fri Jul 25, 2014 12:45 pm

Hastler napsal:
Nič proti kámo
Je to slecna, ne "kámo"...


Jinak u nas je ted spousta hunteru, taky by jsi se nedostal zdaleka na kazdy raid, s tim by jsi byl ok?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Tiine Fri Jul 25, 2014 1:02 pm

https://exalted.forumotion.net/t1972-hastler-hunter-neprijaty?highlight=hastler
https://exalted.forumotion.net/t1997-sardukar-hastler-hunter-mm-nepoijaty?highlight=hastler
https://exalted.forumotion.net/t2086-hastler-hunter-poijaty-neprosel-testem?highlight=hastler
Tie prvé dve prihlášky nejak neriešim, hráči sa zlepšujú, ale to že si neprešiel posledne testom. To čo píše saber som nejak zhliadol aj v predchádzajúcej prihláške.

tak len stručne:
1. ako sleduješ proc trinketov ich icd, cd abilit, svoje debuffi
2. škoda že nevidieť nejaký ten dbm timer/warning (neprekáža ti že msbt sa ti prekríva s textom od dbm)
3. prečo práve mm hunter? čom je jeho prínos pre raid oproti bm/surv
4. staty, čo sokeuješ a prave prečo to, reforge, nejaký ten cap a prečo je práve taký ten cap
5. ku rotacii a talentom sa netuším čo spýtať to by mohol nejaký náš hunt:)

Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  worent Fri Jul 25, 2014 1:20 pm

V testu máme ešte asi dvoch huntov a okrem toho asi 3-4 akívnych. . Myslím že je zbytočne dalej riešit tuto prihlášku Smile
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Asaessi Fri Jul 25, 2014 2:41 pm

A) Proč night elf?
B) Proč Ench a Eng? čísla?  Twisted Evil 
C) Podle čeho jsi dělal talenty? Nemyslíš, že je lepší je trošku proházet? 4body z BM do Survivalu (bavíme se o MMS)
D) Doplň staty + reforge
E) Vysvětli mi tvoje gemování, 20hit + crit, 40 haste  Evil or Very Mad 
F) Můžeš postnout screen PO bossovi?
G) Pet na BM? výběr, máš nějaký?

Na otázku za zlatého bludišťáka se zeptal bohužel Tiine Sad ale i tak, proč jedeš MMS?

A kterou bys vynechal setovku, proč?  Twisted Evil 
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Augik20 Fri Jul 25, 2014 3:40 pm

- jednoznačná odpověd Asso

- proti
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Cobain Fri Jul 25, 2014 5:22 pm

UI sa mi moc nepaci (vela duplicitnych informacii), ale to nebudem brat ako minus, zrejme si na to zvyknuty. Co mi ale vadi je, ze nevidim snad ani jeden bind. Dalsia vec, na ktoru musim mysliet, je spominana mala aktivita v minulej guilde + ako spomina Tiine, ze si nepresiel testom pri poslednom pokuse.

Nerad kecam leadrom do poctov ich "podriadenych", ale ked sa lognem a vidim 4 huntrov online mimo raidu, tak na tuto prihlasku musim povedat NIE.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Hannele Fri Jul 25, 2014 5:40 pm

1.
Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Hastler_A
Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Hastler_B
rozhovory v rámci guildy na téhle úrovni určitě ne :-)

2. máme dostatek aktivních hunterů + nějaké v testu
3. proč MM?
4. předchozí špatné zkušenosti s tvou osobou

proti
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Diranda Fri Jul 25, 2014 5:59 pm

proti
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Asaessi Fri Jul 25, 2014 11:27 pm

zase nereaguje Sad
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Sedara Sun Jul 27, 2014 12:36 am

nebudu to protahovat ==> NEPRIJAT
Hodne stesti a zdaru jinde
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT Empty Re: Hastler - MM/BM hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru