Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

+8
kinxslion
JudgeDeath
fidget
Muzko
Stejk
Cirion
Dandelion
Hunterko
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Hunterko Tue Mar 27, 2012 7:10 pm

[WoW]
Nick:Hastler
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):MM
Class:Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 4roky zaňu hrám takže som vychital všetki muchi.

Talenty:7/57/7 MM čiže main spec, v offu mám BM 54/15/2 +epic pet vlk,devilsaur a bear
Staty:43,15% crit, 320hit čiže 9,76%,4616 atack power unbuf z Trueshot aura a Aspect of the Dragonhawk mám 5406 atack power, Armor pene 391 čiže 27,94%, Haste rating 286 čiže 8,72% s toho mám speed 2,23
Zkušenosti v dungoch:Poznám taktiky na všetkých bosov ako v UD tak aj TOC až po anuba.
Jak dlouho hraješ WoW:6rokov s toho 4roky za huntra.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):Prikladám armori http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Hastler GS 4929, T9 Sholder, T9,5 legi, prevažne equip z TOC 10/25 a Talonstrike crossbow z TOC 25 Lorda Jaraxxusa.

Předcházejicí guilda/y:No remorse
Důvod odchodu z předcházející guildy:V guilde bolo veľa huntrou čiže som nemal miesto v Raidoch tak mi nič iné neostávalo ako chodiť world raidy rozhodol som sa to zmeniť závislosti na tom že som kvalitný hráč a preto hľadám kvalitný kolektív ľudí. Da sa otom polemizovať ak bi boli otazky môžete ma kontaktovať ingame.

[Real Informace]
Věk:20
Znáš někoho z Exalted?:Poznám všetkých. Vrátane Fidgeta s ktorým sa poznám už dlho a ešte aj z gigantom.

Pár vecí o sobe (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Volám sa Jakub Hrnčiar 193cm výška modré oči, pochádzam z malej dediny SV. Antol, som komunikatívny, tolerantný a kamarátsky počúvam názory iných ale nebojím sa presadiť.

Hunterko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Dandelion Tue Mar 27, 2012 7:39 pm

Ja osobne si stále myslím, že miesto pre Huntera máme, takže som za skúšku.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Cirion Tue Mar 27, 2012 7:59 pm

Hastlera rozhodne NIE.
Skladá world raidy, katastrofa.
Bola som s ním dlho v gilde, úplná katastrofa.
Ninjuje itemy, taktiky nemá ani poňatia a ten dmg tiež nie je to pravé.
Mám s ním proste len negatívnu skúsenosť.
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Hunterko Wed Mar 28, 2012 1:10 am

Cirion napsal:Hastlera rozhodne NIE.
Skladá world raidy, katastrofa.
Bola som s ním dlho v gilde, úplná katastrofa.
Ninjuje itemy, taktiky nemá ani poňatia a ten dmg tiež nie je to pravé.
Mám s ním proste len negatívnu skúsenosť.

To je dobré ale ja som nový maitel ktorí nenindžuje a chová sa normalne ale ak sa odvolávaš na minulého maitela v poriadku ale mňa dotoho netahaj poprosim ťa.

Hunterko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Hunterko Wed Mar 28, 2012 1:11 am

Hunterko napsal:
Cirion napsal:Hastlera rozhodne NIE.
Skladá world raidy, katastrofa.
Bola som s ním dlho v gilde, úplná katastrofa.
Ninjuje itemy, taktiky nemá ani poňatia a ten dmg tiež nie je to pravé.
Mám s ním proste len negatívnu skúsenosť.

To je dobré ale ja som nový maitel ktorí nenindžuje a chová sa normalne ale ak sa odvolávaš na minulého maitela v poriadku ale mňa dotoho netahaj poprosim ťa.

spítaj sa fidgeta on ma pozná a vie čo som za človeka

Hunterko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Stejk Wed Mar 28, 2012 1:29 am

Já nevím proč tak moc hledáte huntera, ale opravdu je tenhle to pravé ořechové? Přihláška ne zrovna zajímavá, reference nic moc a ještě k tomu "nový majitel?"
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Dandelion Wed Mar 28, 2012 2:08 am

Stejk napsal:Já nevím proč tak moc hledáte huntera, ale opravdu je tenhle to pravé ořechové? Přihláška ne zrovna zajímavá, reference nic moc a ještě k tomu "nový majitel?"
Pri tom ako dakedy reagujeme na tie prihlášky si neni som presne istý, či vôbec reálne niečo hľadáme. Avšak aktuálny stav vidím tak, že máme 3x Main Huntera(ak nie opravte ma prosím), z toho vzhľadom na aktivitu som rád ak mám v raide aspoň jedného a aj preto sa ja osobne nebránim skúške a i keď na prvý pohľad nevyzerá ako niekto o koho by sme sa mali trhať.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Cirion Wed Mar 28, 2012 2:27 am

Ak si nový majiteľ, to pardon, nemám prehľad o trhu s postavami Wink
However, berieme kupované postavy?
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Muzko Wed Mar 28, 2012 2:56 am

postavy kupene cez aukciu maju nuteny rename a rovnaky nick nepovoli dat (vlastna skusenost ked som si presuval svoje chary) takze ak je to novy "maitel" tak vymena postav alebo whatever co za obchod to bol zrejme teda prebehol iba vymenou prihlasovacich udajov a to okrem klasickych dovodov preco nemame radi menene postavy prinasa este aj zvysene riziko zleho zabezpecenia postavy takze za mna uz len kvoli tomuto PROTI

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  fidget Wed Mar 28, 2012 9:14 am

Jen doplnim co vim. Je to bývalý člen Exalted. Postavu dostal od kamaráda, kterou myslim koupil za real peníze. Podal si k nám už jednou přihlašku a já mu řekl, že zrovna nenabírám a že má slabý equip. Když se podíváte, tak equip získal pěkný a vidím snahu se k nám dostat. Jinak existuje rank Test, takže já vidim snahu a ještě si počkám na ostatní reakce a pak se rozhodnu.
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Hunterko Wed Mar 28, 2012 9:34 am

fidget napsal:Jen doplnim co vim. Je to bývalý člen Exalted. Postavu dostal od kamaráda, kterou myslim koupil za real peníze. Podal si k nám už jednou přihlašku a já mu řekl, že zrovna nenabírám a že má slabý equip. Když se podíváte, tak equip získal pěkný a vidím snahu se k nám dostat. Jinak existuje rank Test, takže já vidim snahu a ještě si počkám na ostatní reakce a pak se rozhodnu.

aspoň niekto im to visvetlil dik

Hunterko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  JudgeDeath Wed Mar 28, 2012 9:48 am

hm mne by treba zajimalo kdo to je,kdyz je to byvaly clen

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Stejk Wed Mar 28, 2012 10:56 am

Takže... bývalý člen, což zapoměl zmíňit v přihlášce. Možná měl důvod. Koupený-měněný char, což taky zapoměl připsat. Ano, opravdu vidím tu snahu. Jenže zrovna o tenhle typ snahy moc nestojím. K čemu je přihláška, když v ní tyto informace chybí? Buď si vesele vymýšlí, nebo neříká podstatné. Nevím jaký vliv má na přijetí jeho EQ a nevím co chcete testovat, když už tady selhal.

100% proti
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  fidget Wed Mar 28, 2012 11:53 am

Stejku zřejmě ti klame pamět.... Hastler (Hustler Razz)= Sardukar

pro info: https://exalted.forumotion.net/t1997-sardukar-hastler-hunter-mm-nepoijaty?highlight=hastler
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  kinxslion Wed Mar 28, 2012 12:00 pm

No equip je fajn, ale me by spis zajimalo proc si odesel nebo byl vyhozen a kdo si byl driv ?
Pro stejka : Kdyz ctes mezi radky tak se da prijit na to ze tu asi uz byl.
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Stejk Wed Mar 28, 2012 12:14 pm

Tak máš pravdu, po těch 939 přihláškách, za těch několik let mě klame paměť. Sardukar. Ale tento nick si velmi dobře pamatuju. Šikovný warlock i když na TBC to ještě nebylo s čím srovnávat. Jeden ze zakládajících členů gildy, po tom co Exo zlikvidoval Blacklist. Převážně PvP hráč, který hnal statistiky killů místo raidů. Sólista ve všech směrech. Byl problém natlačit ho do raidu, kde už nic nepadalo. Ke konci dost problémový spoluhráč, ale co já vím... od té doby uplynulo hodně času. Moc nevěřím, že se něco změnilo a taky myslím, že ta postava není koupená a že reference, co podala Ciri, sedí na to, jak ho pamatuju. Ale třeba se pletu. To co napsal v "Pár vecí o sobe..." tak bych ho rozhodně nepopsal.

Kdybych teď hrál, byl bych proti náboru, ale je to na vás.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  JudgeDeath Wed Mar 28, 2012 12:28 pm

mame ted 2 hunty v testu a myslim ze ten predchozi uchazec na misto hunta byl lepsi volba.
Proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  fidget Wed Mar 28, 2012 12:38 pm

Andri, můžeš mi říct jaké huntry máme testu (kromě Davekillera Razz)
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Kopretina Wed Mar 28, 2012 6:32 pm

měli jste vzít Kolegu Wink to, že má overhit, za to nemůže, padly blbé itemky, které však byly lepší než ty, co měl Wink
Kopretina
Kopretina
Knight
Knight

Počet príspevkov : 81
Join date : 01. 11. 09
Bydlisko : CZ

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Hunterko Wed Mar 28, 2012 7:44 pm

Stejk napsal:Tak máš pravdu, po těch 939 přihláškách, za těch několik let mě klame paměť. Sardukar. Ale tento nick si velmi dobře pamatuju. Šikovný warlock i když na TBC to ještě nebylo s čím srovnávat. Jeden ze zakládajících členů gildy, po tom co Exo zlikvidoval Blacklist. Převážně PvP hráč, který hnal statistiky killů místo raidů. Sólista ve všech směrech. Byl problém natlačit ho do raidu, kde už nic nepadalo. Ke konci dost problémový spoluhráč, ale co já vím... od té doby uplynulo hodně času. Moc nevěřím, že se něco změnilo a taky myslím, že ta postava není koupená a že reference, co podala Ciri, sedí na to, jak ho pamatuju. Ale třeba se pletu. To co napsal v "Pár vecí o sobe..." tak bych ho rozhodně nepopsal.

Kdybych teď hrál, byl bych proti náboru, ale je to na vás.

za skušku nič nedáš a ak si teraz všimneš nenahánam bgčka ale chodím prevažne raidy a to nebudem meniť čo bolo bolo za 3roky som sa zmenil odzakladu ak si pozorne čítal niečo omne...

Hunterko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Stejk Wed Mar 28, 2012 8:09 pm

Tohle už není na mě. Trochu složitě, ale přece se dopsalo co v přihlášce mělo být od startu a já jen doplnil co si pamatuji. S tím "za zkoušku nic nedáš úplně nesouhlasím," ale to se týká těch co hrají.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Cirion Wed Mar 28, 2012 11:59 pm

Osobne som za zamietnuť túto, ale povoliť prihlášku huntera pred ním, s imho omnoho lepšími referenciami a prístupom (a gramatikou).
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  kinxslion Thu Mar 29, 2012 12:24 am

Kdyz uz to ciri nacala : (vychital všetki muchi.) to jsem uz dlouho nevidel .
Jinak jsem Proti a pockal bych si na lepsi prihlasku.
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Dandelion Thu Mar 29, 2012 2:18 am

Možno by stálo za zmienku po uzavretí tejto prihlášky(kedže tuna panujú skôr negatívne postoje). Doriešiť aj Muzkov návrh v členskej sekcii a vyjadriť sa tam aj k tomu ako sa vôbec plánujeme staviať k prihláškam, pretože pri tom ako to tuna sporadicky vyzerá tak vôbec neviem prečo vôbec máme ešte otvorený nábor.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  JudgeDeath Thu Mar 29, 2012 1:45 pm

kinxslion napsal:Kdyz uz to ciri nacala : (vychital všetki muchi.) to jsem uz dlouho nevidel .
Jinak jsem Proti a pockal bych si na lepsi prihlasku.
lol! lol! lol!

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem) Empty Re: Hastler - hunter- Přijatý (neprošel testem)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru