Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taria - Holy Priest - Prijatý

+4
goris
Dandelion
fidget
Taria
8 posters

Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  Taria Wed Dec 14, 2011 4:39 pm

Nick: Taria

Level: 80

Zameranie (PvP/PvE) Jsem čistě PvE hráč pvp jen z nudy....

Class: Priest

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak tuto clasu hraji kolem 3a půl roku 1rok na Narniasu a 2 roky na Twinstaru

Talenty: Talenty jedu holy a druhý spec mám jako pvp disco ale hodně přemýšlím o pve discu hlavně kvuly 10 man uldu ale není problém ani shadow rotace a všechno potřebné znám...

Staty: mé staty na Holy - BH -2710 , MR 634 ,crit 17.75% ,Haste 305,Spirit 1073
Zkušenosti v dungoch: No jelikož jsem i z trochu starší školy tak mam prošlé všechny TCB raidy SWP po brutaluse.. Nicméně Ulduar 25 po vezaxe z toho XT HM ,IC HM ,THORIM HM, Vezax HM ,10 man uld full clear kromě algalona XT HM, IC HM ,Thorim HM ,Hodir HM ,Freya Hm ,Mimiron HM,Vezaxe HM

Jak dlouho hraješ WoW: mno bude to neco malo prez 4 roky na lepší uroven jsem se dostal až tady každej se ze začátku plavil na free serverech a klikal co to svítí Very Happy
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.) http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Taria
odkaz na armory by měl stačit jeto téměr uld eq...

Předcházejicí guilda/y: Unique

Důvod odchodu z předcházející guildy: Gilda jse rozpadla působil jsem tam 2 roky a z toho 1,5 půl roku jsem měl post Cl Priestu tak jsem tomu obětoval dost...

Věk: Narodil jsem 12.11 1989 tudíš mi je krásných 22 let

Znáš někoho z Exalted? Tak nějak od viděné ty lidi znám ale že bych si snima nějak extrémně vypisoval to né ještě na 70 byl můj dobrej znamej Expander který tam už nehraje ...

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie) No jak jsem napsal je mi 22 let bydlím v Českém Krumlově což je pivní město a napovídá to i o mém zaměstnání což je číšník v 5* Hotelu myslím si že to město budete někteří určitě dobře znám proto že vás sem jezdí mraky na vodu Very Happy mno jinak poslouchám převážně rock ale líbí se mi od všecho všechno kořalky nepiju jen pivo a to je Kozel 10 nebo Plzen 12 Very Happy a jako každý heterosexual líbí se mi ženy Very Happy a to je tak na začátek asi vše no těším se na další spolupráci tedy aspon v ní doufám přeji zatím hezký den s Pozdravem Taria...

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Re: Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  fidget Wed Dec 14, 2011 5:32 pm

fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Re: Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  Dandelion Wed Dec 14, 2011 5:42 pm

Osobne mám zlé referencie na tohoto hráča, takže PROTI.


Naposledy upravil Dandelion dne Wed Dec 14, 2011 6:16 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : typo)
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Re: Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  goris Wed Dec 14, 2011 5:46 pm

Moj nazor je, ze tak ako momentalne chodievame 25man raidy dalsieho priest healera neuzivime. Ak ludia zaoberajuci sa healom uznaju ze potrebujeme priesta jedina bariera ktora mi brani napisat zeleny textik odpadne a nebudem mat problem s prijatim. Dovtedy vsak bohuzial Proti
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Re: Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  Vip Thu Dec 15, 2011 10:22 am

Jiz jednou jsem Tarii nabral a byl jsem s nim spokojen coby znalym a komunikativnim hracem. Bohuzel jeden member mel zasadni vyhrady vuci nemu a proto Taria odesel. Za par tydnu leavnul, i onen zatvrzelec kvuli kteremu byl ten neprijemny povyk.
V te dobe jsme potrebovali schopneho priesta jako sul. Bohuzel soucasna situace takova jiz neni. Nedojde li k otevreni druhe 25 je stav healeru na potreby jednoho raidu skutecne plny.

Ma li nekdo konkretni vyhrady z vlastni zkusenosti necht je povi, nezajima me "slysel jsem ze je to rapl" apod.

vydrz chvilku na finalni rozhodnuti, dame slovo ve vedeni o realnosti 2. ID
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Re: Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  Yetty Thu Dec 15, 2011 8:48 pm

Vip napsal:Jiz jednou jsem Tarii nabral a byl jsem s nim spokojen coby znalym a komunikativnim hracem. Bohuzel jeden member mel zasadni vyhrady vuci nemu a proto Taria odesel. Za par tydnu leavnul, i onen zatvrzelec kvuli kteremu byl ten neprijemny povyk.
V te dobe jsme potrebovali schopneho priesta jako sul. Bohuzel soucasna situace takova jiz neni. Nedojde li k otevreni druhe 25 je stav healeru na potreby jednoho raidu skutecne plny.

Ma li nekdo konkretni vyhrady z vlastni zkusenosti necht je povi, nezajima me "slysel jsem ze je to rapl" apod.

vydrz chvilku na finalni rozhodnuti, dame slovo ve vedeni o realnosti 2. ID
Po nebo už o víkendu tu bude rozhodnutí
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Re: Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  Vrabko Thu Dec 15, 2011 9:33 pm

Ja som pre a čudujem sa, že po tom fiasku má ešte o nás zaujem. Cítim kvalitu a tej u nás je nie je zrovna moc. Ono pure healer Holy/disco u nas prakticky nieje...hold we will see Smile


Naposledy upravil Vrabko dne Fri Dec 16, 2011 2:42 am, celkově upraveno 1 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Re: Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  -Jowan- Fri Dec 16, 2011 2:11 am

jsem PRO pohodovy covek gear ma taktiky umi bude sa hodit Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Re: Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  Yetty Sun Dec 18, 2011 2:54 pm

PŘIJAT
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Taria - Holy Priest - Prijatý Empty Re: Taria - Holy Priest - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru