Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taria - Priest - Leav

+7
Brinn
Asantee
JudgeDeath
Amnesty
Cirion
Fudzi
Taria
11 posters

Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Taria Tue Jul 05, 2011 5:10 pm

Nick: Taria

Level: 80

Zameranie (PvP/PvE) Jsem čistě PvE hráč pvp jen z nudy....

Class: Priest

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak tuto clasu hraji kolem 3a půl roku 1rok na Narniasu a 2 roky na Twinstaru

Talenty: Talenty jedu holy a druhý spec mám jako pvp disco ale hodně přemýšlím o pve discu hlavně kvuly 10 man uldu ale není problém ani shadow rotace a všechno potřebné znám... co se týče healu Recount 1-3 místo v HD a 6místo v OH

Staty: mé staty na Holy - BH -2643 , MR 809 ,crit 15.92% ,Haste 410 ,Spirit 1304
Zkušenosti v dungoch: No jelikož jsem i z trochu starší školy tak mam prošlé všechny TCB raidy SWP po brutaluse.. Nicméně Ulduar 25 po vezaxe z toho XT HM ,IC HM ,THORIM HM, Vezax HM ,10 man uld full clear kromě algalona XT HM, IC HM ,Thorim HM ,Hodir HM ,Vezaxe HM

Jak dlouho hraješ WoW: mno bude to neco malo prez 4 roky na lepší uroven jsem se dostal až tady každej se ze začátku plavil na free serverech a klikal co to svítí Very Happy
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.) http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Taria
odkaz na armory by měl stačit jeto téměr uld eq...

Předcházejicí guilda/y: Unique

Důvod odchodu z předcházející guildy: Myslím že přesný důvod už tak nějak zná každý bohůžel jse stím už nedá nic dělat dost mě to mrzí byl jsem tam 2 roky a z toho 1,5 půl roku jsem měl post Cl Priestu tak jsem tomu obětoval dost...

Věk: Narodil jsem 12.11 1989 tudíš mi je krásných 21 let

Znáš někoho z Exalted? Tak nějak od viděné ty lidi znám ale že bych si snima nějak extrémně vypisoval to né ještě na 70 byl můj dobrej znamej Expander který tam už nehraje ...

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie) No jak jsem napsal je mi 21 let bydlím v Českém Krumlově což je pivní město a napovídá to i o mém zaměstnání což je číšník v 5* Hotelu myslím si že to město budete někteří určitě dobře znám proto že vás sem jezdí mraky na vodu Very Happy mno jinak poslouchám převážně rock ale líbí se mi od všecho všechno kořalky nepiju jen pivo a to je Kozel 10 nebo Plzen 12 Very Happy a jako každý heterosexual líbí se mi ženy Very Happy a to je tak na začátek asi vše no těším se na další spolupráci tedy aspon v ní doufám přeji zatím hezký den s Pozdravem Taria...

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Fudzi Tue Jul 05, 2011 5:24 pm

Heal priest :O wow pro
Fudzi
Fudzi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Cirion Tue Jul 05, 2011 5:25 pm

Pupi, napol Smradoch a Liliana ti ako heal priesti nestačia? Proti.
Unique útočí! Very Happy
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Fudzi Tue Jul 05, 2011 5:31 pm

kto je liliana? nikdo ...afker
Fudzi
Fudzi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Amnesty Tue Jul 05, 2011 5:54 pm

po tom co jsem o nem slysel menim nazor a jsem PROTI


Naposledy upravil Amnesty dne Wed Jul 06, 2011 10:20 am, celkově upraveno 1 krát
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  JudgeDeath Tue Jul 05, 2011 7:18 pm

Diva se vcera tusim vratila z dovoleny a kdyz pupek zacal hrat tak bych rekl,ze 2 holy priesti staci.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Asantee Tue Jul 05, 2011 7:27 pm

Promin ale neco mi rika ze ne PROTI znam te uz z drivejsich dob a mam nejakou blbou zkusenost mozna ses zlepsil co ja vim ale ne za me proste ee uvidime co ostatni
Asantee
Asantee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 04. 10. 09
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Taria Tue Jul 05, 2011 7:31 pm

Asantee napsal:Promin ale neco mi rika ze ne PROTI znam te uz z drivejsich dob a mam nejakou blbou zkusenost mozna ses zlepsil co ja vim ale ne za me proste ee uvidime co ostatni


co bylo bylo žijeme realitou a ne tím co bylo před 2lety.. Smile

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Brinn Tue Jul 05, 2011 7:52 pm

PROTI, mas 2 prihlasky (sem a do Endless agony)
Jinak jestli jde o H priesty tak fudzi ja taky musim nekdy jit resto i kdyz jsem bal tak asi tak, a o liliane to leadr vi

Brinn
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 29. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Taria Tue Jul 05, 2011 8:04 pm

Brinn napsal:PROTI, mas 2 prihlasky (sem a do Endless agony)
Jinak jestli jde o H priesty tak fudzi ja taky musim nekdy jit resto i kdyz jsem bal tak asi tak, a o liliane to leadr vi

jenom proto ze mám přihlášku ještě jinde napíšeš proti ? to se mi nezdá trošku fér Smile kvůli také hlouposti říct ne... A ano jsem si toho vědom bylo to bez hlavé a chtěl jsem jí u nich smazat jen že to tam maj tak zapeklite udělané že to ani není možné tak snad tahle malá chyba nepokazí naší možná spolupráci Smile

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  rytoska Tue Jul 05, 2011 11:34 pm

Podla mojho názoru by sa nám holy Priest zisiel, plus to ze sa jedna o šikovného hraca, ktorý pozna taktiky a má uz nieco odchodené. Ako sme mali možnost presvedciť sa na raidy stale treba aktivnych ludi.
Za mna PRE, aj keď možno so mnou nebudu všetci súhlasiť, dajme mu sancu sa ukazať.
cheers

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Kellx Tue Jul 05, 2011 11:56 pm

naduté, domýšlivé, pohrdavé vystupováním vůči druhým lidem PROTI

Kellx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 04. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Taria Wed Jul 06, 2011 12:10 am

Kellx napsal:naduté, domýšlivé, pohrdavé vystupováním vůči druhým lidem PROTI

ALE kellxi moc dobre vis jak to tam chodilo a to všechno bylo jen z moci pána a proto že to bylo potřeba nikoliv osobou... a člověk se musí i nahlas vyjádřit k tomu když lidi nechapou co znamená nestát v ohni. a tebou jsem v životě nepohrdal stejně tak jako s ostaníma vedoucíma kteří se to stejně jako já snažily ten zmatek nějakým spůsobem urovnat...
Jelikož znám Kellxe už dlouhou dobu a vím že za 1 rok nerekl ani slovo na vt tak trošku nechápe jaké je to vést raid a usměrnovat lidi aby dělaly to co maj a to znamená že člověk musí sem tam přidat i na hlase aby to někteří pochopily ... to nejspíš budou i znát raid leadri u Exa ..
Und das ist ales Her Kelx

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  goris Wed Jul 06, 2011 1:38 am

ja sa nechcem miesat do toho co guilda potrebuje a co nie, pretoze som tu kratko na to aby som si vytvoril akykolvek prehlad, preto ani nebudem pisat pre alebo proti (na mojom nazore by aj tak nezalezalo:P)
chcel by som len povedat ze Taria sa z prihlasky javi ako inteligentny clovek so skusenostami a bolo by urcite skoda niekoho takeho zamietnut len koli tomu ze sa s nim niekto v minulosti nezhodol. Sam viem ako niekedy taketo nezhody vznikaju a sam som sa uz na par ludi nasral za take banality nad ktorymi by som na guild chate len kyvol rukou. Je fakt rozdiel ako sa medzi sebou spravaju ludia z 1 guildy a ludia navzajom cudzi.

Napriklad, keby ste pre mna boli cudzi, po tom co som dnes videl v Dalarane na adresu Ybxa by som si povedal ze s takymi ludi teda v guilde fakt nechcem byt. Ale kedze som vas spoznal uz predtym a viem co a ako, kyvnem rukou a kaslem na to.

Co sa tyka naduteho a pohrdaveho spravania voci ostatnym, myslim ze sa to bude dat v pripade prijatia veeeelmi rychlo odhalit a vyriesit.

Nevravim ze OMG PRIJAT!! alebo OMG NEPRIJAT!!!, vravim len, ze ak neprijat, tak na zaklade vaznejsieho dovodu ako to, ze sa s nim niekto pred pol rokom nezhodol.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Vip Wed Jul 06, 2011 10:16 am

Tario ... Tva prihlaska je napsana hezky, to ze si davas i prihlasku jinam u nas budi dojem ten ze nemas tak velky zajem dostat se k nam ... logicky mas li dve prihlasky je ti naprosto jedno kam pujdes hlavne ze to nekam bude. Tedy takto to alespon vnimam ja.

Budu li k tobe uprimny tak heal priestu je u nas docela dost. 2 z toho jsou jeste v testu. Pro potreby main HM raidu jsme ze strany healpriestu plni. Jina vec je vize druheho raidu kde tech HM nebude alespon z pocatku tolik. Tam bych byl i rad za kazdeho schopneho healera.

trosku me odrazuje tvuj pomerne utocny postoj proti negativnim nazorum vuci tobe. Dokazu pochopit to ze se snazis abys vypadal v co nejlepsim svetle a proto se branis ruznym narcenim ktere by tento pohled poskodili.

Zkus me kontaktovat ve hre, proberem si par veci a pak se rozhodnu.

Prijat ...

Lock and Move
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Amnesty Thu Jul 07, 2011 5:20 pm

Dnes rano leavnul guildu , prosim o odebrani prav na forum,diky.

LOCK
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

taria - Taria - Priest - Leav Empty Re: Taria - Priest - Leav

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru