Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Broxingarr - Holy priest - prijaty

+5
Franklos
Diranda
Hannele
Sedara
Broxingarr
9 posters

Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Broxingarr Sun Nov 02, 2014 1:10 pm

Ahoj,
myslím, že značná část z Vás mě již alespoň trochu zná. Pro ty, se kterými jsme se příliš ve hře nepotkávali, upřesním, že již nějaký ten pátek působím v Exalted na ranku „social“ a velmi rád bych se stal oficiálním a plnohodnotným členem.
Nick postavy: Broxingarr

Class: Priest

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená

Zkušenosti s progresem: Za heal priesta mám vyprogresované v zásadě všechny raidy z datadisku WoTLK až po ToGC 25 a v nich složené vše. Na ICC už jsem nebyl příliš aktivní hráč a musím přiznat, že mě na této sezóně heal priest příliš nebavil.  Důvodem byla značná jednotvárnost spellů. Na CATA mám (hlavně díky raidování s Vámi) prochozeny všechny otevřené raidy s výjimkou ToFW.  Přiznám se, že jsem začal raidovat až poté, co EXALTED všechny otevřené raidy zvládali v podstatě levou zadní. To má za následek, že ve 25kách se občas trochu ztratím kvůli množství spell efektů, nicméně 10ky dle mého názoru ovládám velmi dobře. Aniž bych se chtěl příliš vymlouvat, důvodem, proč mám pocit horších výkonů ve 25kách než v 10kách je i to, že 25ky zvládá můj PC hůře než 10ky.

Jak dlouho hraji WoW/svoji class: WoW hraji už poměrně dlouho, počítám, že tomu bude přibližně 7 nebo 8 let. S priestem jsem poprvé přišel do kontaktu před asi 5ti lety ještě na TBC, nicméně tomu tak bylo na serveru Mystiq a ne serveru Twinstar.

Stav equipu: Na mém equipu je samozřejmě co zlepšovat a to i přesto, že tento content je na Twinu nasazený již dlouho. Aktivněji raidovat jsem začal zhruba před měsícem a nestihl jsem opatřit vše potřebné, za což mimo jiné vděčím i té úžasné vychytávce jménem valor cap. Za poslední ID jsem se nicméně konečně dostal na IL 355, přičemž do té doby byl můj equip s výjimkou několika itemů tvořen tím, co padalo v HC dungeonech a tím, co se dalo koupit od quartermasteru za reputace.
Talenty: Jsem zvyklý hrát za healera, shadow priest je mi z hlouby duše nepříjemný. Navíc mi přijde věčná škoda hrát za DMGera, vezmu-li v úvahu, že priest je jediná classa, která má dva healovací talentové stromy. Ačkoli jsem měl ze začátku pocit, že disccipline priest bude lepší volba, sedí mi více holy build a na něj jsem také začal primárně opatřovat, socketovat a enchantovat equip. Mé talenty a glyphy jsou v odkaze přiloženém níže.
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Broxingarr
Offspec bych v budoucnu rád jel jako discipline priest, ale vzhledem k tomu, že nemám ještě ani 100% dořešený mainspec, jsem se equipem  ani dalšími věcmi příliš nezabýval a prozatím ho využívám jen na na TBC raidy, kdy mohu alespoň trochu pomoci s DMGem a zároveň healovat.

Screen UI: Nemám bohužel screen z raidu, obvykle tam mám spoustu jiných věcí k řešení než screenování. FPS se pohybuje na 10kových raidech kolem 40ti FPS na 25kových kolem 30ti FPS. Interface je tvořeno tak, abych viděl, co se děje v HealBotu, jinak se snažím mít spíše prázdnou obrazovku, abych měl prostorový přehled. V důsledku toho nemám v raidu při levé straně ani zobrazenou partu a opravdu celý raid sleduji jen přes HealBot. Jako healer navíc nepotřebuji spousty addonů, stačí dobře nastavený HealBot, přes který mám castím skoro každý spell, který používám. Výjimku tvoří spelly „fade“,“ shadowfiend“, „hymn of hope“ a dmgovací spelly.  Níže je přiložen odkaz na screen UI.
https://2img.net/h/s15.postimg.cc/cckvp0x57/Wo_WScrn_Shot_110214_102225.jpg

Moje class, rotace a staty: U healera nemohu samozřejmě hovořit o rotaci. Podstatnou změnou oproti předchozím contentům je fakt, že se nepěkně zvedl mana cost  spellu „flash heal“, takže základním healem se stal spell „heal“ a „flash heal“ má kromě stackování serendipity funkci jen nouzového rychlohealu. Na CD se snažím castit přes tanka „prayer of mending“. Klíčovým postupem je samozřejmě také přehazování do správného chakra state tj. přepínání mezi „serenity“ – single target healováním a „sanctuary“ – plošným healováním a bonusy z těchto stavů plynoucích. Tady si dovolím podotknout, že často nepřehazuji, i když vím, že bude velký plošný dmg do raidu, několikrát se nám již v raidu stalo, že jsme takhle přehodili všichni 3 priesti a potom nebyl dostatečně healován tank. Nicméně toliko ve zkratce k teorii o tom, jakým způsobem fungují chakra states. Dále se oproti WoTLK toliko nevyužívá spell „renew“ jako důsledek echo of light a také svého nepěkného mana costu. Výjimku tvoří tank, ze kterého by „renew“ nemělo spadnout. Na jednom nebo několika targetech je totiž možné „renew“ bez vyšších nároků na manu udržovat během „serenity chakra state“. Vzhledem k tomu, jak moc rád jsem dříve renew používal, využívám stále i Glyph of Renew, jelikož je stále ze zvyku takovým prvním panic buttonem, který mačkám. Spellem, které také zažívá boom společně s CATA contentem, ačkoli jeho předchozí využití bylo spíše minimální,  je „lightwell“. Rád bych podotknul, že priest má opravdu vysoké množství dalších healovacích abilit, kdy je potřebné opravdu vědět, kdy kterou použít, aby z ní raid mohl maximálně benefitovat. Většinu z nich však healer použije jednou nebo dvakrát za encounter. Co se týká statů, snažil jsem se capnout 12,5% haste kvůli dalšímu tiknutí „renew“. Bohužel mi staty vyšly tak, že mám aktuálně 12,71%. Primárním statem je pak pak intellect a to kvůli přepočtu na SP a vyššímu mana poolu. Dále holy priest upřednostňuje staty v pořadí mastery, spirit a crit.
Mumble, mikrofon, povinné addony: Mumble i mikrofon mám. Z addonů používám DBM, CDT, Skadu, HealBot a xPearl, nicméně nejraději mám co nejvolnější obrazovku kvůli přehledu.

Co čekám od Exlated a čeho chci dosáhnout: Původně jsem si podával přihlášku pouze na rank „social“ a to zejména kvůli časovým důvodům. Poslední dobou jsem na tom s časem lépe, nicméně mi velmi vyhovuje, že není potřeba „zabít“ mnoho večerů v týdnu progresem a když se potřebuji věnovat jiným aktivitám, raidování tomu nebrání a naopak. Tím samozřejmě nechci říct, že pokud bude někdy potřeba delší progres nebo se raid protáhne na několik večerů, neudělám si na něj čas. Pátky nemám obvykle problém zůstat vzhůru až do brzkých sobotních hodin. Výjimkou jsou dny, kdy vycestován mimo Prahu. Rád bych se stal plnohodnotným členem, nebudu si dělat ambice, že bych mohl být kdy nejlepší heal v Exalted, na to zde působí příliš schopných lidí, nicméně si myslím, že mám prostor pro zlepšení a potenciál být velmi slušným healerem i na tomto datadisku. Samozřejmě by vše nešlo bez toho, kdyby mi s vámi nebylo fajn a to i přes to, že občas po raidu na mumblu přemýšlím, jestli jsem v psychiatrické léčebně nebo jo.  Smile

Předchozí guildy: Na Twinstaru jsem začínal v guildě Cult of Wolf (ano ten určitý člen tam opravdu nebyl), která byla později začleněna do Frozen Heroes. Krátkou dobu jsem působil v guildě Cool, kde jsem ale úplně nezapadl do kolektivu a vrátil jsem se zpět do FH. Po určitých neshodách jsem FH asi před dvěma lety opustil společně s hráčem Hannele a spolu jsme založili guildu „Omerta“. Poté jsem byl bohužel donucen z časových a osobních důvodů přestat hrát.

Znáš někoho z Exlalted: Za tu dobu, co se snažím být aktivnější si myslím, že jsem alespoň trochu poznal značnou část lidí z Exalted. Jmenovitě bych je zde nerad vypisoval, aby se někdo neurazil, že jsem na něj zapomněl nebo naopak tvrdím, že ho znám, i když jsme se potkali tak akorát na raidu.

Odkud jsem se o Exalted dozvěděl: Jako guilda na WoTLK bývali Exalted dost známí, kdo se alespoň trochu věnoval hře, věděl o nich a tak jsem o nich jako aktivní hráč věděl i já. Na CATA jsem do Exalted vstupoval na rank „social“ jako bývalý spoluhráč Hanneleho s tím, že pomohu vyexpit guildu, když nemám čas na aktivnější hraní a širší realizaci. Váš hněv ať dopadne na jeho hlavu.  bounce  

Něco o mně: Jmenuji se Honza, je mi 22 let a studuji Právnickou fakultu UK. Kromě WoW mě zajímají jazyky, historie, běh, tenis a závodní lyžování, zejména jde pak o synchronizovanou jízdu a slalom.
P.S.  28.11. Běžíme s kolegy z práce pivní běh, ale až se dopotácíme, tak bych pak docela rád dorazil.
Brox

Broxingarr
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 28. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Sedara Sun Nov 02, 2014 2:37 pm

pro
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Hannele Sun Nov 02, 2014 2:52 pm

Pro
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Diranda Sun Nov 02, 2014 3:15 pm

PRO
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Franklos Sun Nov 02, 2014 3:29 pm

Určitě PRO Smile
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Tiine Sun Nov 02, 2014 5:00 pm

PRO
pár tipov:
-splaš si vuhdo alebo grid, je tam možne nastaviť takú vec nazývanu aoe advice(poh a circle, vdaka tomu zvíšiš rapídne efektivitu týchto dvoch spelov)
-na lw si sprav bind na target last target a interact with target alebo interact with mouseower, znižiš je bugnutie a fungovať bude na "99%" počas celeho encountru a 16,5% hastu ti pridá další tik na lw(samozrejme spolu s raid bufmi)
-nejak ti nevidím na baroch inner fire len inner will(neviem či e to macro..) zasadne sa oplatí používať inner fire, inner will prepneš len na fázy encountru kde nestíhaš castiť a si nutení healovať cez pom, circle a er
P.S. niekedy ak budeš chcieť možem ti prísť poradiť na mumble, bud napíš pm alebo povedz niekomu nech mi napíšu na fb alebo zavolaju:)
ešte doplním, máš herb a nevidel som lifebloom na bare(možno som slepý)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  worent Sun Nov 02, 2014 5:19 pm

pro
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Ciraell Sun Nov 02, 2014 5:34 pm

Pěkný sloh. PRO.

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Broxingarr Sun Nov 02, 2014 7:11 pm

Ahoj,

děkuji všem za kladnou odezvu a omlouvám se, že reaguji až nyní, ale využil jsem neděli k návštěvě rodičů. Tiinemu navíc děkuji za užitečné rady, zkusím se co nejrychleji skamarádit s gridem. S lifebloomem máš pravdu, uplně jsem na něj zapomněl. Co se týká Inner fire, tak ten nahazuji také rovnou přes HealBot a proto mam na barech jen Inner will. Tvojí nabídky na konzultačku na mumble určitě někdy využiju.

Broxingarr
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 28. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Sabersoul Sun Nov 02, 2014 7:18 pm

Prihláška veľmi pekná Smile a Tiinemu ďakujem za ochotu.

PRIJATÝ
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Broxingarr - Holy priest - prijaty Empty Re: Broxingarr - Holy priest - prijaty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru