Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viridiana - Prijatá

+16
Nirvanka
Kuttis
Stampi
Amigo^
Fearr
Sardukar
Belial
Exo
Stejk
Seraphim/Silverleaf
Arranion
Pufftik
Dassem
Ljuderendann
deimo
Viridiana
20 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 3 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Viridiana Tue Oct 07, 2008 1:08 pm

Ked mozem za seba.... Ja voci Nirvanke nemam ziadny problem, a necitim k nej ani to co bohuzial citi ona ku mne. Nemam teda dovod, byt s nou v spore. Taktiez to chcem uzatvorit v dobrom a dalej toto co sa tu vsetko deje konecne uzavriet. Kazda z nas vie tu svoju pravdu... A nezostava nam nic ine ako zacas spolu vychadzat, ak chceme spolu byt na jednej lodi. Dik

ByAmigo: Díky Viri, počkáme si na návrh Nirvanky a snad to už uzavřeme. Nirvanko, máš prostor.
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 3 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Vybliz Tue Oct 07, 2008 2:16 pm

Jelikoz mam co rict, tak se rad vyjadrim. Smile

Viridianu znam jeste ze stare guildy a odpoustim Ji to opomenuti ve vyctu. Smile Je pohodova, obetava, bezproblemova, ochotna kdykoliv a komukoliv pomoci s absolutne nevyznamnym dungem. A je pomerne nekonfliktni typ. Tudiz, jestli da nekdo na muj skromny nazor, jsem pro vsemi prsty.
Uvahy typu bud Ja a nebo Ona jsou nesmirne detinske a zavani to prachsprostym vydiranim. Ovsem to at si uz vyresi vedeni guildy, ja se prizpusobim, at bude vysledek jakykoliv.

A ted maly vzkaz:

Exo, co kdybys laskave nestrkal nos kam nemas. Absolutne neverim v to tve "nahodne brouzdani po netu". Stejk nerekl nic, co neni obecne zname a tudiz nechapu ten vybuch a vyhruzky vuci nemu. Zkus se trochu uklidnit a pripadne premyslet. Osobne jsme spolu nikdy zadny konflikt nemeli a k tvemu bezohlednemu zruseni guildy jsem se taky nevyjadroval. Takze jsi mi v podstate ukradeny. Jen me zveda ze zidle chovani "ublizeneho chudacka", co kolem sebe kope jako splasena mula(naprosto bez duvodu) a najizdi mi do kamaradu,ktere osobne znam z doby, kdy jsi za sebou tahal na pisku kacera a delal na kolemjdouci "tututu".

S pozdravem a pranim hezkeho dne vsem
Vybliz

ByAmigo: Protože jsi to napsal dlouhosáhle a hezky k věci, budu projednou post tolerovat. Příště si prosím přečti můj předešlý post, nechci, aby se tu z toho dělal mrdník a rád bych, aby se to už vyřešilo. Jinak děkuji za inteligentní a rozumný názor ať už na Viri, nebo Exa.

Vybliz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 12. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 3 Empty ČAS LETÍ

Příspěvek  Ampo Tue Oct 07, 2008 3:44 pm

Včera večer som sa sem chcel vyjadriť, ale nejako mi skolaboval net. Prosím Nirvanku a Viridianu, aby doriešilii svoj spor práve v tomto topicu, je to na nich, ako to medzi sebou vyriešia. Chcem, aby to mali možnosť vidieť všetci, pretože tento spor sa netýka len vás dvoch, ale celej guildy. Dnes večer sa budem snažiť byť na fórku, a ak to bude potrebné, tento spor uzavriem ja sám (rozhodnem sa sám, a to z viacerých dôvodov).

Zároveň súhlasím s Amigom, vyjadrujte sa sem len tí, ktorých sa táto vec týka (vrátane vedenia guildy).
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 3 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Stejk Tue Oct 07, 2008 10:05 pm

OK - Bylo rozhodnu to že bude Viridiana přijata. Platí pro ni pravidla jako pro jakéhokoliv člena gildy po přijetí. Očekávám vzájemné respektování. Invitněte ji kdo máte tu možnost.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 3 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Ampo Tue Oct 07, 2008 10:09 pm

Viridiana si PRIJATÁ. A prestante sa obe už chovať ako deti, vychádzajte spolu dobre.

Tento topic sa zamyká!
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 3 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru