Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viridiana - Prijatá

+16
Nirvanka
Kuttis
Stampi
Amigo^
Fearr
Sardukar
Belial
Exo
Stejk
Seraphim/Silverleaf
Arranion
Pufftik
Dassem
Ljuderendann
deimo
Viridiana
20 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Viridiana Sun Oct 05, 2008 4:18 pm

Nick:Viridiana
Class:Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?:2 roky hrania
Level:70
Talenty:Combat 43/18/0
Zkušenosti:Kara, ZA, ZG, SSC, TK
Jak dlouho hraješ WoW?: 2 roky
Předcházejicí guilda/y: Praetoria, TAP
Equip:full epic - KZ, TK, SSC, ZA
Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad guildy, osobne dovody
Statistiky: 1519 AP, 9k HP, 6200 armor, 22,20% crit chance, 7723 many

Věk: 28
Znáš někoho z BL?: Stejk, Dassem, Stampi, Deimo, Ljuderendann, Broothathor, Flaming... a mnoho dalsich ktorych som tu nespomenula /snad mi bude za to odpustene Razz/
Rada by som k vam, nakolko mam skusenosti z hranim a nemyslim si ze som lamka Smile. Takisto si myslim, ze by som bola prinosom pre vas a pre guildu. Niesom konfliktny typ cloveka /predsa mam na to vek/ aby som vedela co nieje a co je spravne. Chybaju mi ludkovia zo starej dobrej guildy ktori uz vo vasej guilde su. Chem spoznat novych myslim si ze fajn ludi....ktorych par poznam aj osobne. Tolko o mne Wink
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  deimo Sun Oct 05, 2008 4:40 pm

Svata pravda,amen! Ja som rozhodne pre prijatie, k viridiane sa neda ani nic viac povedat, ona vzdy bola, je a bude... Twisted Evil Shocked
deimo
deimo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : Mauacky

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Ljuderendann Sun Oct 05, 2008 4:41 pm

mno. ja bych byl pro.
Ljuderendann
Ljuderendann
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 417
Join date : 15. 08. 08
Age : 37
Bydlisko : doma

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Dassem Sun Oct 05, 2008 5:09 pm

Urcite som za prijatie.Za prve, hunterov nemame zrovna dostatok, aspon co viem a urcite by sa nam hodila skusena hracka s Epickym EQ. A za druhe, s Viri sa poznam uz dajaky ten piatok a spolocne sme este kedysi viedli Prae, takze ja ju strasne rad uvidim v nasich radach gildy Exalted. sunny
Dassem
Dassem
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 211
Join date : 01. 06. 08
Bydlisko : Skalica

https://exalted.forumotion.net

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Pufftik Sun Oct 05, 2008 5:22 pm

Namna si snad nikdo nikdy nespomenie Sad co su moje skutky take nepodctatne a vo svete Narniasu ? Tak malo sa o nich hovori medzi ubohym ludom Trollskym ? Alebo moje vypravi popisuju iba ty nemrtvi ktory nam zavidia nase krvave elfky ? A v kolujucich basniach skrtaju moje meno ?

Som ZA PRIJATIE dufam ze sa skoro stretneme ako kolega s kolegom na /officer chate.
Co je nove v TaPe ?
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Arranion Sun Oct 05, 2008 6:08 pm

nechapem preco si nedostala invite okamzite, dufam ze ho hned dostanes
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  deimo Sun Oct 05, 2008 6:09 pm

nino napsal:Namna si snad nikdo nikdy nespomenie Sad co su moje skutky take nepodctatne a vo svete Narniasu ? Tak malo sa o nich hovori medzi ubohym ludom Trollskym ? Alebo moje vypravi popisuju iba ty nemrtvi ktory nam zavidia nase krvave elfky ? A v kolujucich basniach skrtaju moje meno ?

No takze... vysvetlenie.... Raz sa jedneho pekneho dna boh pozeral z vysky na jeho prekrasny vytvor(Zem) ,avsak v tom zbadal skupinu Teplych Elfov!!! Trpko zaplakal a spytal sa sam seba:"co za hruzu som to vytvoril?!" Laughing
deimo
deimo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : Mauacky

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Arranion Sun Oct 05, 2008 6:21 pm

deimo napsal:No takze... vysvetlenie.... Raz sa jedneho pekneho dna boh pozeral z vysky na jeho prekrasny vytvor(Zem) ,avsak v tom zbadal skupinu Teplych Elfov!!! Trpko zaplakal a spytal sa sam seba:"co za hruzu som to vytvoril?!" Laughing
lol!
no zase ty sice hras za "drsneho a cool" nemrtveho ale podla fotky v Gallery sa podobas viacej na Blood Elfa Very Happy
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  deimo Sun Oct 05, 2008 6:25 pm

pocuj Arrane ,nezabrdaj, to som upravil vo fotoshope .... Laughing to bola ale fuska Very Happy ale uz ideme od temy Very Happy inac spominal som ze som za prijatie ???? Surprised
deimo
deimo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : Mauacky

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sun Oct 05, 2008 9:06 pm

Ahoj Viri...aj my sa pozname, aj ked len kratko, zpred konca BL...ale nemam z toho taku traumu ako Nino Very Happy

Full epik Hunta - s kopou skusenosti z raidu rovnako ako zivota (vzdy ma tesi clovek, od ktoreho nepocujem ako prve OMG, alebo pls gold:) by nepochybne u nas bol velmi potrebny...o Tvojich kvalitach mi dost napovedaju prispevky nado mnou od ludi, ktorym 100%-ne verim. Takze za mna z hladiska prihlasky nie je co riesit, aj ked este je tu Kuttis ako CL, a to je clovek, ktory ma pravo veta. Takze urcite pockame na jeho prispevok, Tvoje prijatie do gildy je predovsetkym jeho zodpovednost (v tomto pripade mozno vysada Wink )

Je ale jedna vec, ku ktorej by som Ta poprosil o vyjadrenie/vysvetlenie. Zacul som nieco o konflikte, snad este z cias bajnej Praetorie...Bol by som rad, aby si mi (a pokial mozno i Nirvanka, ktorej sa toto tyka) napisala, o co ide, a ako moc to moze zasiahnut do chodu tejto cim viac utulnejsej guildy...Moja zodpovednost v tomto smere (niekedy by som povedal zial) presahuje jednotlivych clenov, a rad by som bol informovany, co od Vas oboch mozem ocakavat...

Prosim ostatnych - Arry, Dassem, Nino, Deimo, Stejk a dalsi - viem, ze sa poznate, niektory ste u toho mozno aj boli - rad by som to ale pocul od Viri a Nirvanky. Vopred dakujem za odpoved.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Stejk Sun Oct 05, 2008 9:13 pm

Věc je trochu složitější

Sám za sebe můžu říct, že jsem za přijetí Viridiany do gildy. Protože to ale zatím nikdo neudělal i když měl šanci, musím napsat že věc není tak jednoduchá. Nirvánka je proti přijetí. Důvodem je prý spor mezi ní a Viri ještě z dob staré Prae. Já osobně si myslím, že neexistuje spor natolik vážný aby se muselo rozhodovat stylem "buď já, nebo ona" protože jsem ale muž a můj mozek je konstruován jinak, je mimo mé schopnosti toto pochopit. Už Exo se snažil z Nirvánky vytáhnout nějaké info a víme, že pro něj bylo snažší zrušit gildu, než zjistit proč. Musím se pochlubit, že se mi přece jen podařilo zjistit kusé informace a vím že do toho všeho je ještě možná namočena 3 osoba co už snad ani nehraje. Není však fér vše prozrazovat. Je na Nirvánce komu co a jak řekne.

Ať chcete nebo ne, byli jste zatlačeni mezi dva mlýnské kameny. Gilda může hodně získat, ale taky ztratit. Jako osoba co zná dobře obě strany konfliktu vím, že už jsem teď prohrál. Nirvánka odejde pokud příjde Viri. Viri odmítne přijít, pokud uvidí, že se dělají takové obstrukce. Viri nebude členkou gildy, Nirvánka zůstane a my ztratíme kamarádku z Prae. Odejdou obě a já zastřelím Beliala abych prodal jeho orgány a měl na cíga, protože můj mozek snese jen malou dávku absurdity.

Je zde ještě nepatrná ale velmi lákavá možnost, která se jeví nerealná ale přitažlivá jako neuzamčený a zateplený sklad alkoholu mrznoucímu bezdomovci. To je, že by Nirvánka zapoměla na staré spory, Viri by byla v gildě sní a společně by fungovaly. Měli bychom dobrou priestku i skvělou hunterku.

...všichni bychom získali a já nemusel zastřelit Beliala.

P.S. Možná se ptáte co má s tím vším společného Belial. NIC Jen je stejně jako zbytek gildy nevinou obětí následujícího rozhodování.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Vyjadrenie

Příspěvek  Viridiana Sun Oct 05, 2008 9:28 pm

Ahojte, kedze sa tento problem tyka mojej osoby rada by sa mu vyjadrila. Stale budem stat za svojim, ze NIESOM si v ziadnom smere vedoma konfliktu medzi mnou a Nirvankou. Nikdy som nemala z nikym z Praetorie konflikt. Preto nerozumiem stale kde je aky problem somnou. Prepacte, ale mam uz vek na to, aby som vsetko a vsetky problemy riesila rozumom. Z nicoho nic tu je daky konflikt medzi mnou a Nirvankou. Vsetci to riesia, ale mna sa nikto neopytal. Ziadala som ju aj cez whispy o vysvetlenie ale bohuzial nemala zaujem. Ked ochadzala z PRA rozlucili sme sa v dobrom. Proste nerozumiem a nejde mi do hlavy, aky ma somnou vlastne problem. A vediet ho ani nemozem ked mi ho nepovie. Keby som s nnou aj nieco vazneho mala, urcite by som to riesila vysvetlenim si to a nie zerytim mlcanim ako je to v jej pripade. Moje prislovie znie: Nechovam sa k druhym tak, ked nechcem aby sa oni chovali ku mne tak isto. A tym padom, kedze Nirvanka tvrdi, ze je ten problem somnou tak velky, rozhodnite sa vy podla vlastneho usudku. Dakujem
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Exo Sun Oct 05, 2008 9:40 pm

tak jsem dneska brouzdal netem a narazil jsem na tento topic ....hned od začátku mi bylo jasné že to bude zajímavé, protože o tomhle problému vím a vím o tom snad všechno Stejku tak si odpusť to nemístné pomlouvání které ti tak náramně jde ...opravdu nevynecháš jedinou možnost jak a kde mě pomluvit ...tímto ruším jakoukoli mou pomoc co se informování o raidech a bossech týče ...pomož si sám ty jsi hvězda ....ale to už je jiná kapitola .)
Tenhle problém jsem řešil dlouho a spolklo to několik dnů než jsem zjistil o co jde a nakonec se to ututlalo tím že mi Stejk řekl že Viridiana za Viri už nehraje a Nirvánka to tak nějak přešla.

Nebudu říkat o co jde ...když bude Nirvánka nebo Viri chtít tak vám to řeknou.

Upřímně mě zajímá jak to dopadne já si to "užil" dost

Zdraví Exo
Exo
Exo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 228
Join date : 03. 08. 08
Bydlisko : Havířov

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Belial Sun Oct 05, 2008 10:00 pm

Hmmmm.,.. Objět tongue Jsem urcite -- P R O --- ,Kvalitni hunter.. rozumna slecna jak se zda...a kvuli jednomu Cloveku se nechat pripravit o takovou posilu by byla hloupost.. vim ze je to mozna slozitejsi ( a mozna taky ne ) ale pral bych vam moje problemy Very Happy
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Viridiana Sun Oct 05, 2008 10:10 pm

Beli Smile dakujem dobre padne zene, ked sa jej povie slecna, ale to uz par rokov niesom. Razz
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Sardukar Sun Oct 05, 2008 10:17 pm

Hm nevím co dodať dobrého huntra ted velmi potrebujeme a na druhú stranu nirvanka to táhne s nami dlho a je to výborná priestka aj vdaka nej sme dali z BL to čo sme dali nechci se do toho nejak velmi miešať ale jediné co vím je že stejkov sen o zabudnutí a harmónií su už vopred stratené aj keď aj mne se tá myšlienka aj mne páčila asi to tak nebude Sad
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Exo

Příspěvek  Viridiana Sun Oct 05, 2008 10:18 pm

a Exo k tebe jedna malicka poznamka. Nepoznas ma a nepoznam ani ja teba. Ale hlavne, ze si si vypocul len jednu stranu. Riesil si ten "problem" z Nirvankou, ale nikdy si neziadal vysvetlenie odomna. Ale to uz je teraz za mnou, takze to netreba dalej riesit a rozpitvavat. Diki
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  deimo Sun Oct 05, 2008 10:23 pm

Heh slecna Viri Laughing . No jako pocuvajte, bud sem napiste o co sa jednalo, alebo si to vyrieste niekde v sukromi, takto tu budete spamovat peknych par stranok Smile ale ako tu uz bolo davnejsie spominane, tak problemy jedneho jedinca by nemali branit rozvoju celej guildy a ja si myslim ze Viri by bola prinosom pre celu guildu. Ked sa mylim ,tak ma opravte, chyby robi kazdy Wink
deimo
deimo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : Mauacky

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Stejk Sun Oct 05, 2008 10:53 pm

Já budu rád když se to tu vyřeší. Jsme dospělí a rozumní lidi, toto je forum. Problémy by se měly řešit právě zde. Myslete a pište.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sun Oct 05, 2008 11:07 pm

Takze - tenhle "problem" prerostl trochu meze prihlasky, z meho pohledu je prihlaska jasna - Ano, budu rad, kdyz bude Viri u nas.

Psali jsme si ted ingame, pripadam si momentalne pomerne trapne, ze vubec vrtam do neceho, o cem ani ja, ani Viri nevi ani ň...jestli je tady nekdo takovy - ven s tim. Psal jsem si i s Nirvankou, ktera staci debatu uplne nekam jinam, odmitam se bavit v mezich prohlaseni typu: Byla jsem u Vas rada. Pokud je tady nejaky problem, a nikdo mi v zajmu vyreseni nerekne, co to je, problem neni. Budu opravdu cernobily, protze na tohle nemam nervy. Chceme se bavit? Chceme si hrat? Tak si hrajme, a spolecne, co tady resime?. Nevidim v tom problem...Ja Vam napovim, jak tahle absurdni zalezitost dopadne. Viri stahne prihlasku, protoze nestoji o reseni nesmyslu. Nirvanka mozna leavne guildu, protoze ma na zaklade tohodle toho topiku pocit, ze ji u nas nikdo nema rad(neptejte se mne proc)...a ja udelam to, ze si dam neco k snedku, podivam si na hlasku Disconnected from the server, reknu si Haleluja! a pujdu na pivo...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Nirvanka

Příspěvek  Fearr Sun Oct 05, 2008 11:11 pm

Je základní stavební kámen healerů.. Bez ní by to ani nešlo.. Nemít jí v guildě, to by bylo jako rýsovat stereometrii bez pravítka.. santa
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Arranion Sun Oct 05, 2008 11:14 pm

ak ma nirvanka vyhrady k jej prijatiu tak nech sa vyjadri, ma tu priestor, vsetko sa moze stale vyriesit tak nech sa potom nestazuje a neleavuje koli malichernostiam
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Psledne vyjadrenie....

Příspěvek  Viridiana Sun Oct 05, 2008 11:26 pm

Oki tak inak, nechajte ma uz prosim tak, nerieste tu moju osobu. Bud mi niekto kompetenty povie ANO berieme, NIE neberieme ale nech uz to tu skonci. A Nirvanka k tebe..... nemusis sa k tomuto tu vobec vyjadrovat, a ani neverim, ze by si to kedy spravila. Ja osobne ti uz oto ani nestojim moja Smile. Kluuudne si to nehaj pre seba. HOUK tymto som skoncila tuto debatu.
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Exo Mon Oct 06, 2008 12:01 am

Viri ...já vím že jsi dobrý hunter a podle všeho jak o tobě mluví i pohodová osůbka a nikdy jsem proti tobě nic neřekl ...proč jsem to měl řešit s tebou, když si si ani nepamatovala že by se něco mezi váma stalo ...tak bych se daleko nedostal. Znám nirvánku a vím, že má někdy "náladu" xD a měl jsem nad tím nadhled, takže o nějaké špatné úhly pohledu se neboj. To je vše tak šetři poznámkama na mou osobu .)
Exo
Exo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 228
Join date : 03. 08. 08
Bydlisko : Havířov

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Viridiana Mon Oct 06, 2008 12:08 am

Exo napsal:Viri ...já vím že jsi dobrý hunter a podle všeho jak o tobě mluví i pohodová osůbka a nikdy jsem proti tobě nic neřekl ...proč jsem to měl řešit s tebou, když si si ani nepamatovala že by se něco mezi váma stalo ...tak bych se daleko nedostal. Znám nirvánku a vím, že má někdy "náladu" xD a měl jsem nad tím nadhled, takže o nějaké špatné úhly pohledu se neboj. To je vše tak šetři poznámkama na mou osobu .)

..ja takisto nemam proti tebe nic Smile . A nebolo to utocanie na Teba. To v ziadnom pripade. Len som si proste potrebovala povedat svoj nazor a branit sa. O tomto probleme som sa dozvedela len nahodou. Keby sa nieco nestalo, mozno by som to nevedela doteraz a vsetci by sa na mna usmievali a tvarili sa ze je vsetko Ok. A popravde, bolo by to asi aj lepsie. Pretoze by sa neudialo nic z toho co sa tu deje.
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru