Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viridiana - Prijatá

+16
Nirvanka
Kuttis
Stampi
Amigo^
Fearr
Sardukar
Belial
Exo
Stejk
Seraphim/Silverleaf
Arranion
Pufftik
Dassem
Ljuderendann
deimo
Viridiana
20 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Amigo^ Mon Oct 06, 2008 9:43 am

Zdravím Viri a všechny ostatní sledovatele této bouřlivé diskuse. Po víkendové dovolené jsem se konečně prokousal všemi přihláškami, včetné této. Stejně jako všichni, ani já nevím o co jde. Jen všeznalý Exo ví vše…

Stejk to řekl výstižně – systém ženského mozku my “muži” zřejmě nikdy nerozluštíme. Pokud se Nirva postavila na hlavu a vážně si za tím stojí, pravděpodobně ji už nezastaví ani to, kdybychom Viri nepřijali. Pokud ano, věř Nirvanko, že budeme všichni šťastní. Ještě větší radost nám ale můžeš udělat tím, že si s Viri vše vyříkáš a nebudeš jen dětinsky rozhlašovat “Bylo mi s Vámi krásně” apod a v tom případě budeme mít v guildě dvě rozkošné slečny/ženy . Ano, jsi základním kamenem v raidu, potřebujeme tě. Pokud tady rozhlašuješ jen kvůli jedné přihlášce, že končíš s Guildou, která tě milovala, zřejmě jsi ji tak nemilovala ty.

Že by syndrom ala Exo ? Lidi(záměrně nemluvim jen k Nirvě), pokud chcete jít do lepšího, jednoduše to vybalte a nepatlejte nám med kolem huby. Zostudíte se ještě víc, než kdybyste čestně přiznali realitu. Pokud se v tobě mýlím Nirvo, omlouvám se.

Každopádně jsem pro přijetí Viri.


Naposledy upravil Amigo^ dne Mon Oct 06, 2008 4:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Stampi Mon Oct 06, 2008 6:42 pm

hoj Viri :-))

jinak...mysim si ze je na miste aby Nirvanka vysvetlila svuj postoj vuci Viri protoze tohle se mi zda opravdu trochu mimo misku...
Stampi
Stampi
Knight
Knight

Počet príspevkov : 95
Join date : 16. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Oct 06, 2008 6:48 pm

Takze Kuttis, Stejk, Ampo, pripadne dalsi, kdo by mel zasadni namitky - vyjadrete se prosim do 22:00, kdy bych rad uzavrel tuhle frasku, ktera z toho vznikla. Viridianu prijimam, pokud o to teda po vsem co tady padlo porad stoji.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Viri

Příspěvek  Kuttis Mon Oct 06, 2008 8:20 pm

hm... vsechno na moje bedra!! takze fajn pockam si jeste na Ampa a pak napisu definitivni rozhodnuti. uvidime co se da dělat a snad to moje rozhodnuti bude nejlepsi pro vsechny... tak prosim jeste o strpeni opravdu o tom musim poradne popremyslet
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Belial Mon Oct 06, 2008 8:34 pm

Fakt super ze mi nekdo maze moje prispevky...

ByAmigo: já určitě ne. A jestli někdo jiný, tak to asi bylo nemístné nebo off topic ...

Seraph: Beli, smazal sem to ja, stejne jako svuj a Exuv, ktere se netykali toho, co se tady ma resit.
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Stejk Mon Oct 06, 2008 9:29 pm

Jak už jsem psal, jsem pro přijetí.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Nirvanka Mon Oct 06, 2008 10:55 pm

Tak chtěli ste ať se tu vyjádřím i já, máte to mít...
Za dob Praetorie, jsem chvíli byla členkou. Tato slečna mi ze začátku připadala jako dobrá až do doby, kdy začala mít na mě a mé dva kamarády řeči. Nejdřív to bylo se zdravením, později s kteroukoliv blbostí. Odešel kamarád a ona opět měla řeči, že když mi odešel, určitě odejdu i já. Později se tak stalo. Poslední z mých kamarádů tam zůstal a zanedlouho byl kicknutý právě kvůli Viridianě.
Dneska jsem se jí omluvila a to kvůli této guildě, v který mi je opravdu dobře a nechtěla jsem jí jentak opouštět. Mou omluvu však nepřijala.
I kdyby sme se usmířili, dost lidí mě tu tímto fórem ukázalo, že v guildě nejsem potřebná, tak není důvod tu zůstavat. Ale ti co se mě zastali, tak jim velmi děkuju a můžou počítat s mojí pomocí, kdykoliv budou potřebovat.

A zvlášť k Annimu: Nevím, kde si přišel na to, že chci jít za lepším, kde dávají Hyjal a podobné věci. Kdybych to tak chtěla, už dávno jsem tam odešla, protože takovou nabídku jsem měla každý den. A ani kvůli tomu pitomému IDčku abych ho nepokazila jsem nikdy do toho Hyjalu nešla SAčkám pomoct
Nirvanka
Nirvanka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 47
Join date : 03. 08. 08
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Pufftik Mon Oct 06, 2008 11:01 pm

Je zname ze clovek nemoze milovat viac ako jednu osobu, ale ja mam rad obe :-)
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Oct 06, 2008 11:10 pm

Pockam, co na tohle "prohlaseni" napise Viri, a potom, jestli to jeste bude potreba, se vyjadrim ja....a pekne to nebude.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Viridiana Mon Oct 06, 2008 11:17 pm

Nirvanka napsal:Tak chtěli ste ať se tu vyjádřím i já, máte to mít...
Za dob Praetorie, jsem chvíli byla členkou. Tato slečna mi ze začátku připadala jako dobrá až do doby, kdy začala mít na mě a mé dva kamarády řeči. Nejdřív to bylo se zdravením, později s kteroukoliv blbostí. Odešel kamarád a ona opět měla řeči, že když mi odešel, určitě odejdu i já. Později se tak stalo. Poslední z mých kamarádů tam zůstal a zanedlouho byl kicknutý právě kvůli Viridianě.
Dneska jsem se jí omluvila a to kvůli této guildě, v který mi je opravdu dobře a nechtěla jsem jí jentak opouštět. Mou omluvu však nepřijala.


Takze ja sa pripajam k tebe Smile ......ak myslis toho kamarata ktoreho som kickla urcite mas na mysli Cthulhu, tak s nim si pisem doteraz na icq a viem onom snad vsetko....myslis si, ze keby som bola fakt taka svina akou ma tu pred vsetkymi chces spravit, ze by mi pisal veci ktore by snad nepovedal ani svojej mame? A ked uz ide o tie moje ako si povedala "reci", kazdy si tu pravdu spravi podla seba ze moja Smile, Ja si proste budem stat za svojim. Aj keby mi to malo zatvorit dvere do Exalted! A posledna vec, k tomu dnesnemu "OSPRAVEDLNENIU"..nechci aby som sem na forum hodila ako to vsetko bolo, pretoze by si asi v ociach mnohych z guildy nebola uz to pravou Nirvankou ktorej je ublizovane. Hlavne, ze zo mna si tu spravila tu najvacsiu spinu, ktora nevie len odmietat ospravedlnenia a robit si vysmechy. Polka z tejto g bola somnou mnoho mesiacov v PRA, a ver tomu, ze mali moznos ma spoznat aka v skutocnost som, a ze sa na nic nehram. A toto co sa tu rozobera mi naozaj nieje treba. Tolko odomna
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Nirvanka Mon Oct 06, 2008 11:24 pm

Klidně to sem postni, ráda se také podívám co máš ty na mě


Edit by Seraph: Ellmatador, prosim nerad mazu Tvoje posty, ale poprosim Te, aby ses k tomu nevyjadroval.
Nirvanka
Nirvanka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 47
Join date : 03. 08. 08
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Sardukar Mon Oct 06, 2008 11:42 pm

dámy mali by sme sa vyrešiť tento spor pre prospech všetkých aby bol každý spokojný nemali by ste tu na seba ešte vytahovať špinu ktorá sa stala dosť dávno. Riešenie by bolo keby Viridiana prijala ospravedlnenie a naučili sa obe rešpektovať jedna druhú taká aká je a ne vyhadzovat chybu jednej či druhej tu pred všetkími mali by ste obe zabudnúť na dávne incidenty a dať jedna druhej druhú šancu.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Kuttis Mon Oct 06, 2008 11:45 pm

ohledne Nirvanky je to jeden z mala lidi kteři mi v gildě s něčim pomohli, i blbe buffy mi hodi (což se o některych lidech řict neda)... jestli opravdu odejde bude to opravdu škoda. Dale to už nehodlam řešit a pokud Nirvanka odejde bude to ztrata pro celou gildu.

jinak k přihlašce, to že tě všichni znaji a že maš full epic neznamena že tě vezmu na 100%, jestli někteři nevi tak v ranged dmg nam s tema talentama ktere si napsala do prihlasky moc nepomuze... tzn. např. u Kelthase pokud se ji nepodari uchranit peta je to pak už ztrata v dmg, nevim jestli si to zmeni (podle toho co mi dneska psala si vzdy stoji za svym, neberu ji to ale s BM to pravdu zase az tak ranged dmg neni)... ona to urcite vi, ale ostatni to treba nevi
takže si počkam na vyjadřeni, popř. zitra se podivam ve hře a pak se uvidi...
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Viridiana Mon Oct 06, 2008 11:55 pm

Sardukar napsal:dámy mali by sme sa vyrešiť tento spor pre prospech všetkých aby bol každý spokojný nemali by ste tu na seba ešte vytahovať špinu ktorá sa stala dosť dávno. Riešenie by bolo keby Viridiana prijala ospravedlnenie a naučili sa obe rešpektovať jedna druhú taká aká je a ne vyhadzovat chybu jednej či druhej tu pred všetkími mali by ste obe zabudnúť na dávne incidenty a dať jedna druhej druhú šancu.

Prepac, ale ja som tu s tymto vsetkym co sa tu deje nezacala. Necitim k Nirvanke zast ani nenavist ani nic podobne. Keby to vsetko co povedala bolo fakt tak vazne, ze by sa to nedalo rozumne vyriesit, urcite byy som si svoju chybu priznala a ospravedlnenie by som prijala. A urcite by som sa ospravedlnial za chybu ktoru som ako sa hovori spravila. Preboha ved ked nirvanka odisla z PRA to je pekny rok s5. Sa divim, ze to stale /ak jej bolo teda naozaj tak moc ublizene/ este nehodila za hlavu.
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Nirvanka Tue Oct 07, 2008 12:08 am

Viri, ty lidi co tu mám jsou jako moje druhá rodina a nechci o ně přijít tím, že se s někým budu furt hádat na g chatu a nebo na raidu. Některý mám ráda míň, některý víc, ale všichni do jednoho by mi chyběli... Myslela jsem, že bude jednoduché leavnout guildu a tím ti nechat prostor, ale nejde to. Přece jen jsem s nima prožila nějaký ten čas, ať už povídáním a nebo trávením dlouhých hodin na raidech. Nevím co dělat, protože se to mezi náma, jak už tady každý mohl vidět, asi nespraví
Nirvanka
Nirvanka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 47
Join date : 03. 08. 08
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Oct 07, 2008 12:13 am

Nirvanko, ja cely Vas rozhovor cetl na screenech...tuhle reakci jsem ocekaval, protoze po dnesni zkusenosti, kdy jsem se Te cely den z prace pres PM snazil presvedcit, at to neresis takhle, a at spolu se mnou a Viri najdes klidne reseni, jsem pochopil, ze Ty v tom opravdu vydis "omluvu", byt tam po ni neni ani maku...ze nekdo manipuluje s lidma, je vec zavrzenihodna, dnes sem se o tom presvedcil po nalogovani, kdy mi okamzite zacali psat lidi z G, proc Viri, kdyz je tak dospela jak hlasa, odmita prijmout Tvou omluvu...
Kazda mince ma 2 strany. A ja nesoudim jednu, pokud nekouknu na druhou. Znam stanoviska obou z Vas. Vedoma manipulace je svinstvo, ale porad nemuzu rozlousknout, jestli, to, ze veris vlastni lzi a manipulujes nevedomky, je horsi nebo lepsi. Slibil jsem, ze nas dnesni rozhovor nikdo tady na foru cist nebude, a to dodrzim, i kdyz mne to rve na kusy, protoze by si spousta lidi konecne udelala NEZAVSILY nazor na to, co se deje. Z meho pohledu si byla rozhodnuta odejit driv, nez se to tu zacalo probirat, duvody k tomu zustanou jen Tvymi, ani po celem dni jsem je nepochopil, a ze sem se snazil, mi nemuzes uprit, Kdo si klikne na muj profil, a podiva se na pocet PM, asi pochopi...

Viri vecer chtela stahnout prihlasku, jen proto, aby si neodchazela a veci se uklidnili...i kdyz ona tim prijde o moznost hrat s lidmi, ktere zna dlouho a ma je rada. Nemohla ale nereagovat na tvoje vyjadreni a stejne tak nemuzu ja, hlavne kdyz vidim ostatni cleny, kteri haji a brani, a pritom nevi co...Vzhledem k tomu, jak jsem te dnes poznal, mi je jasne, ze tes v mem prispevku uplne neco jineho, nez co v nem doopravdy je, stejne jako tomu bylo v rozhovoru s Viri...a jestli se do mne opre zybytek gildy, protoze to, co tu pisu, vypada zaujate, nezustane mi nez tady postnout jak screeny Vaseho rozhovoru, tak nasi vymenu...a nebudu z kontextu vytrhavat jednotlive casti, jako si to dnes udelala Ty. Dam to sem cele.

Lidi z guildy Ti v teto prihlasce projevili podoporu, kazdy jeden, ktery se vyjadril, i v Anniho postu neni obvineni, jen nevedomost, za kterou se Ti dopredu omlouva, pokud se opravdu plete. Na g chatu a wispech mne tomu nebylo jinak. Odchazis z guildy, ktera nechce aby si sla. Viridiana mi ted pise, ze stahuje prihlasku, protoze tohle ji za to opravdu nestoji. A ja se ji nedivim...Chci, abys vedela, ze z meho pohledu si cely tenhle nafoukly balon a nasledky zpusobila Ty...je mi to moc lito, moje reseni bylo reseni, ktere Ti psala Viri, ale ktere si nevnimala, nebo nechtela vnimat.

Tak, a ted muzete zacit kamenovat....
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Nirvanka Tue Oct 07, 2008 12:22 am

Tak to sem Serap postni celé
Nirvanka
Nirvanka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 47
Join date : 03. 08. 08
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Stejk Tue Oct 07, 2008 12:41 am

Já jen mimo téma dodávám, že vzhledem k zašmodrchanosti téhle záležitosti stahuju rozhodování o přijetí/omítnutí z Kuttisova hřbetu. Tohle už je dávno mimo jeho hunterovský pohled na problém. Navíc mi psal, že na tohle není jako CL připraven a že raději přenechá funkci někomu kompetentnímu. Smůla Kuttis, CL zůstaneš. Jen nemusíš dělat finální rozhodnutí v tomhle případu. Pokud jsi opravdu takový stresař jak jsi mi psal, tak to snad zabrání tvé sebevraždě.

Bylo by vhodné, aby se vyjádřil i GuM Ampo. Vzhledem k tomu, že je asi dočasně off, poradíme se se Seraphem až budeme znát názory z tohoto tématu. Do té doby vás požádám abyste vše řešili s chladnou hlavou, bez předsudků a pro dobro gildy.

Jinak vám sežeru vaše děti

edit by Seraph: Coz se mne tak docela nepodarilo, ze Stejku...ale musel bych se stydet sam za sebe, kdybych to sem nenapsal. S tim Kuttisem, uplne jsem na nej zapomnel, ale tohle je opravdu moc, bavil jsem se s nim o tom, a nechci po nem nijake zasadni rozhodnuti...


Naposledy upravil Stejk dne Tue Oct 07, 2008 1:07 am, celkově upraveno 1 krát
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Sardukar Tue Oct 07, 2008 12:55 am

Nirvanka napsal:Tak to sem Serap postni celé
Osobne a pre osobny pokoj chci to videt tie screeny.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Stejk Tue Oct 07, 2008 1:06 am

Já je vidět nechci
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 07, 2008 1:10 am

Dámy ... (a pánové)

Mám na jazyku ... "Vždyť je to jen hra". Krásně to ale vystihla Astarte na VT: "Pokud ale hrajete 1/3 času, co jste vzhůru, už to není jen hra..."(přesně si to nepamatuju, prosím o toleranci). Je to hodně výstižné. V praxi to znamená, že přestože se většina z nás nikdy neviděla, máme se rádi. Ne fyzicky, ale psychicky.

Navrhoval bych nahé bahenní zápasy obou zúčastněných dam.

Mužskému pohlaví by se to jistě líbilo, naše holky by si vyškrábaly oči a vytrhaly vlasy. I když nevím, jak by Nirvanka trefovala healy a Viridiana aimed shoty. Možná spíše "Blind shoty".

Zkrátka si myslím, že to moc hrotíte. Nirvanka je náš healer No.1 a vždycky taky bude. Nirvanko, v mém předešlém příspěvku vyzněl můj "rejp" ohledeně Hyjalu přesně tak, jak neměl. Proto jsem psal předem "Omlouvám se". Ačkoliv ty mě ne, já tě mám rád a nestydím se za to.

PS: Pokud neprojde návrh bahenních zápasů ... Crying or Very sad ... Viridiana mě informovala, že její pet čeká štěkanátky a k blížícím se Vánocům jednoho dostaneš pod stromeček silent Ale to jsem neměl řikat ... Pssst.

Řeknu vám, co je pro mě utopie a sen v jednom. Nirvanka zůstane s úsměvem na tváři a se štěkanátkem v náručí a Viridiana mě za tuto podporu přijede navštívit do Děčína... Sakra, zase mi to žvaní silent

Notak holky, chceme Vás obě, my lidi si vás žen opravdu, ale opravdu vážíme ... I love you Tak neblbněte Exclamation
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Oct 07, 2008 1:20 am

A ja je sem postovat nebudu, neco jsem slibil...nechranim sebe, ani Viridianu, ale Tebe, Nirvanko...jak sem pred chvili pochopil, uz nejde ani o odchod do jine G, ale o Tvoji postavu a wow vubec. Chces odejit/zkoncit? Tak se cti a s podporou, kterou k Tobe cela G chova...a jestli nechces, staci napsat par slov, a vsichni si vydechnou, ze je to za nami, a pojedeme dal...

edit, Amigo mne predbehl, a ja sem za jeho post rad...sem prilis zatazeny do detailu, a tak to co ted predevsim hraje roli, jsou nazory lidi z G...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty no akoze dost absurdni..

Příspěvek  masivek Tue Oct 07, 2008 1:25 am

Vim ze toto je Prihlaska a ze to co napisu je offtopic ale jak tak sleduju,musela by se smaznout cela stranka Smile za 1. Tato fraska co tu vidim me donutila reagovat..v poradi uz po 4. myslim Smile
Takze: nevim nic o tomto domnelem "problemu" ale verim ze nejaky existuje protoze osobne a dost dlouho znam Serafa a nepsal by to co psal..ALE
Jelikoz z tech postu tady neni a nemuze byt nikomu z G jasne o co tu vlastne jde a kde je zakopany pes..Ptam se proc tohle cele? Prestanme se chovat jako deti!
Nirvanku mame asi vsichni radi protoze se k nam vzdy chovala dobre a protoze umi hrat a je oporou Gildy..
Presto mi neni jasne proc tak zarputile odmita prijeti cloveka ktery(podle ostatnich,ja Viri neznam) je dobry a equipnuty hrac..a jevi se jako NORMALNI v poho clovek..
Zamerne pisu clovek,ne devce..Pokud mate neco mezi sebou jaxe rika "mezi nami devcaty" herdek zapnete mozky,podivejte se na to s nadhledem a neotacejte se k tomu zady!
WoW je sice jen hra,hra u ktere se travi mnoho casu:) ale i hra ve cloveku buduje nejaky charakter..zamyslete se nad tim..
Jestlize to dopadne nejak FATALNE potom si budu myslet ze snad prileteli mimozemstani a vysali vam mozky protoze toto uz je na me moc..
A podotykam..Naprosto porad nemam tuseni o co go..a jak to tak sleduju,ani mit nechci, pac bych se nejspis v lecebne ocitl spolu s Kuttisem po pokusu o sebevrazdu,nebo az by Stejkovi dosli ciga,dopadl bych jako Belial..

masivek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty omg

Příspěvek  Keeper Tue Oct 07, 2008 12:37 pm

No sleduji tuto "kampaň" už nějakou dobu, mám nějaké info od Serpha a napadá mě už jen jedno slovo o 3 písmenech... OMG
Jsem si myslel, že jsme dospělí (nechci se dotknout našich malčích hráčůSmile) a že se rozumně dokážete dohodnout... Tak mě nesklamte a už tento "nesmysl" uzavřete...

Keeper
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 07, 2008 12:57 pm

Prosím všechny kromě Serapha,Stejka a Ampa(za nejvlivnější), Nirvanky a Viridiany(jako hlavní aktérky) a Kuttise jako CLa, aby se nadále nevyjadřovali. Řečeno bylo vše. Dámy jsou obě dospělé a od obou čekám natolik rozumný návrh řešení této situace, aby tato fraška skončila.

Je ostuda, že na přijetí člověka do guildy potřebujeme 4 stránky postů.

Příspěvky jiných, než-li výše zmíněných, budu bez lítosti mazat. Děkuji za pochopení.


Naposledy upravil Amigo^ dne Tue Oct 07, 2008 3:57 pm, celkově upraveno 3 krát
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Viridiana - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Viridiana - Prijatá

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru