Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlacrityOfDestiny>>Exalted

+29
Nosferat
radeK
Astarte
emos
Bortion
Dostress
Ljuderendann
Seraphim/Silverleaf
Tucy
Expander
Keeper
Denny
Borg
Eda
EliSka/Lemonka
Viridiana
Poison
Aleina
immortality
Stejk
katris
Pufftik
Saithis
Ampo
Koty
Oiskin
Karrius
Muf
Laresa
33 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Eda Mon Mar 30, 2009 10:30 am

Eda je PRO What a Face

Eda
Knight
Knight

Počet príspevkov : 50
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Borg Mon Mar 30, 2009 10:30 am

Měl jsem tu čest s pár lidma popovídat na VT. Na první pohled se mi zdají jako fajn lidé. Podle mě mají bohaté zkušenosti co se hry týče. Vyznají se a dávají bosy úrovně T5. Myslím si, že by byli velkým přínosem pro guildu Exalted. V seznamu členů, které Laresa uvedl, mi přece jenom chybí protect warrior a protadin. Další classy jsou podle mě parádní, resťáčci, priesti, mágové a další dpska. Je to ohromný kus koláče. Dříve jsem si vždy říkal: čím méně lidí v guildě, tím lépe. Ale postupem času jsem změníl názor. Samozřejmě jich nesmí být 250. I když je u nás více méně 25-30 lidí hodně aktivních, pořád se nacházi dny, kdy nedáme raid dohromady.

Otazkou je: Jak se zachová lidská mysl? Přece jenom je nevypočitatelná.

Závěrem:

Budu rád, když budou tito lidé nabraní a pevně doufám, že to nebude jedna velká regrese a debakl dohromady. Za mě tedy rozhodně ANO
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Denny Mon Mar 30, 2009 11:10 am

Já osobně bych souhlasil, protože jak jsem pochopil, tak výše uvedených 18 hráčů není celý zbytek AoD ale ten velice aktivní zbytek AoD?
Tudíš když vemete v úvahu naší současnou situaci, kdy často zbyte cca 5-7 lidí kteří se do 25 man raidu nevejdou, tak nevidím problém proč by nemohli chodit dvě skupiny. Stačí jen douhodnou kdo bude RL z řad AoD a možná by nebylo odvěci udělat i dvě skupiny stálého složení (v časovém horizontu cca 2 měsíců).

Na druhou stranu se já, stejně jako asi většina členů exalted, kteří měli do teď své místo v 25man raidu vždy jisté, bojím jak to bude teď pokud se k nám přidá 18 lidí dychtivých po t5. Pokud nebude dobrá organizace která by zvládla 2x25man raid, tak dřív nebo později hráči AoD odejdou protože se jim bude zdát že hráči Exalted mají přednost, nebo odejdou hráči Exalted, protože se jim bude zdát že by měli mít přednost.

PRO, pokud budou dvě skupiny na raidy.


Naposledy upravil Denny dne Mon Mar 30, 2009 3:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Denny
Denny
Knight
Knight

Počet príspevkov : 58
Join date : 22. 01. 09
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty RE:

Příspěvek  Keeper Mon Mar 30, 2009 11:28 am

Tohle spojení může mít hodně pozitivních dopadů na úspěch guildy v raidování, jelikož se hlásí opravdu hodně kvalitních lidí s dobrým eq. Na druhou stranu to může mít velký dopad na chod guildy, náladu v ní a celkově pohodu, která tu je a vždy byla. Může to začít tím, že se lidi nebudou dostávat do raidu jak byli zvyklí a ti co se nedostávali už teď, to budou mít ještě těší, což povede k nespokojenosti. Mylšenka 2 x 25 raidů je sice moc hezká, ale nebude vůbec jednoduché jí provést...
Když to vezmu za sebe, jsem spokojený jak guilda funguje, jaká je tu parta lidí, jsem spokojen i jaké bosse dáváme a je jen otázka času než vlítnem do Hyjalu.
Já osobně moc po nějakých radikálních změnách netoužím a tohle bude sakra velká změna.

Nebudu psát, že jsem proti, což není zase úplně pravda, jen chci říct, že je zbytečné dělat takové kroky, když to defakto není potřeba.

Twisted Evil Keeper Twisted Evil
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Expander Mon Mar 30, 2009 1:21 pm

Hm Ja sam neviem posudit aky to bude mat dopad na guildu (dobry ci zly). No skusit by sme to mohli.... sice to bude trosku trvat kym si zvikneme na novych clenov. 2x25 man raid by pri takom pocte hracov mal fungovat... bo aj teras sa stava ze dalsich 15 ludi nema niekedy co na praci.. aspon by sa otvorili dalsie moznosti ..ale zavysi to hlavne na vedeni.. toto je aspon moj nazor. bounce

Expander
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Tucy Mon Mar 30, 2009 1:35 pm

I když by to bylo ještě trochu rozsáhlejší tak by opravdu nebylo na škodu aby si podali přihlášku spis zamerenou na to jak hrajou, jake maji profese kdy jsou ve hře, a neco o sobe(jasny na raz 17 prihlasek) které jsou v podstatě jiste(pokud by se to odsouhlasilo přijeti teto skupiny), ale než ty lidi naberem tak je poznáme díky přihlášce, možná by to to usnadnilo pozdější vztahy a souhry. Když zvládneme udělat 2 x 25raidy a smichat lidi z guildy a prichozí lidi, tak se dokažeme i krasne sehrát, tomu urcite verim i kdyby sme měli parkrat wipnout.Špatně by bylo kdyby sme je nabrali a ty 2 raidy nesložili, pak počítejte s dost velkym rozruchem. A taky když udelame 2 raidy ve stejnou dobu tak jak rozhodime lidi do GL aby se kazdy nehlasil do jednoho raidu a bylo to usporadany co se tyce classu??×O(byl by to urcite zase vikend coz se me bohužel netyka, ale když už by tu bylo tolik lidi tak by se mohl ten jeden 25 raid a k pravdepodobnemu dostatku lidi i jeden 10raid sloozit i přes tyden když by nebylo ID což by bylo užasny×D) Bylo by to dost chaosni a riskujem tim hodne, ale i tak jsem pro×)
Tucy
Tucy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 01. 02. 09
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Mar 30, 2009 2:45 pm

Takze cas na slohovku, pohodlne se usadte study

Poslední 2 dny jsem stravil resenim tehle veci. Velice pozorne jsem poslouchal Vase pro i proti, ktera jste vznesli na VT, i tady. Taky jsem v sobotu stravil dlouhou chvili na VT AoD, kde jsem mluvil s nekterymi lidmi. AoD postihlo to, co postihlo radu gild, a za nasi skoro rocni historii (pocitam-li od zacatku BL na Narniasu), jsme tomu taky byli nekolikrat hodne blizko. Staci, aby povolila aktivita nekolika klicovych lidi, nasadil se novy update/jadro/patch, zkratka cokoli, co narusi fungujici a zabehnute rutinky, a zacina se to bortit. Urcita obrana je vetsi pocet hracu, stavet to na 30-40 aktivnich je trochu hazard.
Lidi z AoD spolu nekteri hraji uz 3 roky. Ze se nechteji roztrousit po skupinkach, ale hrat nadale spolu, navic s moznosti dalsiho rustu/raidovani/progressu, se jim asi neni co divit.
Nevim, nakolik ucelova v souvislosti s blizicim se koncem gildy byla prihlaska Laresy alias Vinylky k nam do G. Je mi to trochu proti srsti, a nejsem sam, na druhou stranu asi chapu. Vezmeme je pod kridla? Pokud ano, co by to pro nas znamenalo?

Kdyz bych to shrnul:
Pokud bychom opravdu chteli rozsirit nase rady o cca 17 zkusenych hracu, nic jineho nez 2x25man ID nas v podstate ani neceka. Je jasne, ze ne hned. Mozna zjistime, za na takovy cil je nas naopak jeste malo. Na rovinu rikam, ze ten, kdo z toho bude mit nejvic hlavu v dlanich, budu ja, a nakolik to bude pro mne/nas vsechny tezke, zalezi jen na Vas vsech. Je to dalsi bremeno na muj hrb, ale chci to zkusit. Je to vyzva, a pokud by se nam to povedlo, myslim, ze to bude stat za to.

Stejk, jehoz nazor ma pro mne nemaly vyznam, to povazuje za nesmysl. Jak ho ale znam, prijde dalsi, delsi prispevek, ktery urcite bude k zamysleni. Jak napsal Keeper, nic nas k tomu v podstate nenuti, tak proc se do toho zbytecne poustet? Ja rikam - mame co ztratit? Proc tomu nedat sanci? Vetsina z nas se na lidi z AoD nemuze divat jako na konkurenty v ceste za equipem. Naopak Tihle lidi muzou nam pomoci rychleji k dalsim itemkum, ktere tak moc vsichni chceme.

Ad lidi samotni...
Kdyz pomineme raidovani, je jen na Vas vsech, jak rychle pustite noveho cloveka mezi sebe. Je to na nem, tak jako na Vas. Je k tomu potreba dodavat vic?

Tolik zatim ve strucnosti ode mne, odpoledne od cca 16 - 17 jsem na VT, kdo by to chtel probrat, jak od nas, tak z AoD, najdete mne pod nickem Seraphim. Info o VT ma Vynilka/Laresa, Dostress a myslim i nekolik dalsich.

Lístek
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Ljuderendann Mon Mar 30, 2009 3:26 pm

Mno. može to byt dost výhodné ked budú 2x25 skupiny.
Problém ale nastane, ked bude 1x25 a 1x18...
alebo aj ked budú 2x25, lahko sa može stat, že jedna parta bude hustá a do druhej party nebude dost healu, bude chýbat tanka podobne. Alebo bude šeckého dost len slabý EQ (toto je ten najlepší prípad.. može sa ít neco iné)

Každopádne by to chcelo vícej RL jak sera sám. Sa normálne divím, že mu neruply nervy a stále to robí. Suspect
Všehovšudy nejsu proti, ale donese to aspon ze začátku víc problémú jak užitku.
Ljuderendann
Ljuderendann
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 417
Join date : 15. 08. 08
Age : 37
Bydlisko : doma

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Denny Mon Mar 30, 2009 3:45 pm

Ljuderendann napsal:Problém ale nastane, ked bude 1x25 a 1x18...
To je podle mě nevíce pravděpodobná varianta. Podlě mě s tím ale nic nenaděláš. Tak jako nyní je nás někdy na raid 40 a jindy je nás s bídou 20, tak i po přijetí 18 lidí se bude stávat že nás někdy bude 2x30 a jiny 1x25 a 1x15. S tím nic nenaděláš, to se někdy stane. Pokud se ale budou lidi snažit a důsledně hlásit přes group calender, tak si myslím že 2x25 dáme dohromady v pohodě, horší pak bude jak rozděli hráče aby se nestalo že dá jedna grupa full clear a druhá nic.

Pokud zde stále zmiňujete 25man, mě láká ještě víc ta představa že budeme mít dost lidí na to aby se večer ve všední den šlo třeba 2x ZA a 2x kara a pod. Do teď se většinou složilo jedno kara nebo jedno ZA a zbytek už dal dohromady tak maximálně MT...
Denny
Denny
Knight
Knight

Počet príspevkov : 58
Join date : 22. 01. 09
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Dostress Mon Mar 30, 2009 3:55 pm

Je na case aby som aj ja, ako jeden zo spoluzakladatelov AoD a dost dlho zastupca Vinyla, pridal nieco do diskusie.
Presiel som si cely tento topic asi 3x...myslim, ze najlepsie bude vyrozpravat niektore veci z udalosti posledneho stvrt roka - pribliznej doby existencie AoD.

AoD vznikla v zasade ako spojenie ludi, ktori spolu hravali dlhu dobu (to povodne "jadro", ktore kedysi bolo v EoA na sargerase), niektorych ludi, ktorych spoznali pred vznikom AoD na Twinstare(ako som ja...) a ludi, ktori sa k nam pridali v podstate nahodou, po rozpade niektorych guild(ako napriklad Otakar).
Nasa guilda fungovala po raidovacej stranke, napriek niektorym problemom, vyborne. Fungovalo v nej asi 35 aktivnych hracov, ktorych sme podla potreby doplnali menej aktivnymi. Ako vinyl/laresa urcite potvrdi, v zasade sa u nas dialo to, co uvadzaju aj niektori z vas - na kazdy raid bolo 25 ludi a dalsich 5-10 sedelo v SHC a nemalo co robit. Niektore dni sme chodili paralelne 25- a 10-man raid...Bohuzial, nase raidy silne zalezali od chuti pritomnych hracov do hrania...ak niekto siel na raid len preto, ze ten jeho konkretny class bolo prave treba, nebola chut, nedarilo sa. Postupne sa zacala vytracat chut do hrania a poslednym klincom do rakvy bolo nove jadro. Kazdu z tychto udalosti by sme oddelene prestali, spolocne to bolo pre AoD ako sme ho poznali nemozne.

Ludia, ktori sa hlasia do Exalted nie su cistym jadrom raidov. V tom uvodnom zozname (mimochodom, tych par suvislych riadkov je odomna, vinyl ma tam samozrejme zabudol podpisat Very Happy ) sa nenachadza nas jediny prot paladin a ani jeden z nasich prot warriorov(co by sa este MOHLO zmenit, v pripade zaujmu...). Nenachadza sa tam uplne najlepsich 17 raidujucich hracov. Nachadza sa tam skupina ludi, ktori boli ale elitou AoD v inom zmysle. Ak by ste chceli najst skupinu ludi, ktori sa vedia bavit, nie len hnat sa za equipom a snazit sa akymkolvek sposobom(vratane bugov) naprogressovat vsetko mozne, nasli by ste v AoD prave tychto.
Vela z nas ma naraidovane dost na to aby sme s tym mohli seknut. Lenze WoW je krasne nielen hranim samotnym, ale aj ludmi a medziludskymi vztahmi okolo toho, to je koniec koncov dovod, preco nechceme dopustit rozpad "jadra" tvoriaceho AoD. Mne osobne je po dvoch rokoch hrania WoW relativne jedno, ci som v raide raz tyzdenne alebo kazdy den. Nie je mi vsak jedno, s kym ten cas na raide i mimo neho travim...
Je samozrejme len a len na vas, ci nam date sancu. Niekomu sa to zda hlupe, niekomu skvele, je to kazdeho nazor. Zdoraznujem len, ze tu nehovorime len o raidoch, ale aj (a verim ze prave to je najdolezitejsie) o ludoch. Pokial mate sancu spoznat takmer 20 novych, zaujimavych ludi, s ktorymi sa da zabavat, nestoji to za par dni snahy a stmelovania kolektivu?

Na zaver este zdoraznujem, ze cislo 17 moze, ale NEMUSI byt konecne. Osobne v tom zozname vidim par nedostatkov, o ktorych sa budem este rozpravat s vinylom a silverom...uvidime co z toho vyjde, co na to poviete a ako to vsetko dopadne. Dakujem vsetkym, ktori sa dostali az na koniec mojej slohovecky... Dostress

Dostress
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Stejk Mon Mar 30, 2009 4:42 pm

Je mi velmi líto že se AoD rozpadla. Nicméně to se stane ještě mnoha gildám. To, že lidé co si vlastními silami dopomohli k pěknému equipu to nechtějí vzdát a touží po společném pokračování je milé a dokonale to chápu. Bohužel se na věc nebudu dívat z tohoto pohledu. Jediný upřímný pohled na situaci je ze sobeckého hlediska - co to dá mě, popřípadě mé gildě? Jen toto hledisko bude upřímné a zabrání případnému rozčarování.

První věc je, že pokud vám někdo tvrdí, že se pojedou paralerně 2x 25 raid, tak buď nad věcí neuvažoval déle než dvě minuty, nebo vám kecá. Rok jsem dělal RL a vím jak se skládá parta a taky sleduji stav raidování v gildě. Klidně naberte 30 lidí a garantuji vám že se možná jednou dvakrát něco takového zkusí.

Oiskin tady s Viri upozorňoval, že 17 lidí je celkem nápor nových tváří. Dostress uvádí, že toto číslo nemusí být konečné. Byl jsem u tří různých spojení gild a vždy to dopadlo jinak. Pravda je ale taková, že gilda se vždy změnila. Případ po rozpadu BL je chybný - nejednalo se o spojení dvou gild, pokud měla jednoho GuM. Naše situace nejvíce připomíná spojení staré Praetorie s gildou na jejíž jméno si nevzpomenu. Nějakou dobu hráči jeli vše separátně a až na 25 manech se vytvořilo jedno jádro. To se stalo elitou a zbytek ostrouhal. Gildě to prospělo velmi, ale pár lidí šlo do pryč. Co si budeme bublat, v Exalted držíme pár lidí jen proto, že jsme hodní. Máme je rádi. S velkým počtem raiduchtivých hráčů se stanou druhořadou ligou. Stále budeme gilda jenž upřednostňuje slušnost a vztahy před honěním EQ, ale změny nebudou příjemné každému a připravte se na scénky a odchody. Dá se to obejít, ale současná situace tomu odporuje.

AoD nedostali svůj EQ zadarmo. V jejich řadách jsou přátelé co drží při sobě, mají skill a své postupy. To není totéž jako nabrat modrofialového hráče co je rád za vše co se naučí. Vzájemná výměna taktik bude velmi prospěšná, ale může dojít i k negativním situacím. Exalted měla mít už dávno dořešené delegování pravomoci a systém invitací a leaderování. Nikdo neví co se stane po náboru tak velkého počtu zkušených hráčů. Všichni z nás co trochu mluvíme do gildy jsme starší hráči a věřím, že rozumní, ale stát se může cokoliv. Už před nějakou dobou se měly provést reorganizace, ale nedošlo k tomu. S náborem jsou nezbytné, ale říkám si zda k nim vůbec dojde.

Co se stane pokud AoD odmítneme? No, bude to docela na hovno. Odmítat sehranou partu kvalitních lidí co při sobě drží hraničí s debilitou. Exalted má dobře našlápnuto a brzdí ji jen nedostatek určitých classů, lehká neprofesionalita a trochu měkké srdce. Nová krev posílí naše raidování. Budeme silnější. Konkurence v gildě vytvoří snahu vyniknout. Staneme se silnější i navenek. Ale bude to draze zaplaceno. Lidi se budou muset naučit že už nekopou jen za své DKP a alty, ale za úspěch gildy. Bude stopstav pro nábor, zastaví se nabírání altů a možná dokonce v gildě nebudete mít žádného. Vykopou se všechny neaktivní accounty a přestane platit, že vaše chyby budou zapomenuty. Časem si lidi všimnou, že dojít na raid o 15 minut později bude znamenat - DkP. Hodně ale opravdu HODNĚ práce bude muset udělat i vedení. Tak jako tak někteří odejdou.

Neříkám ano ani ne. Jen poukazuji na věci ke kterým dojde. Ať už se bude dít cokoliv, budu sledovat zda lidé pracují na gildě. Jakékoliv upřednosťování, nebo zvýhodňování jakéhokoliv člověka nebudu tolerovat a udělám bengál jako prase ať už máte jakýkoliv rank. Chcete-li se posunovat výše, tak očekávám že se podle toho budete chovat. Já se dost nad tímhle problémem zamýšlel a byl bych rád abyste z hlav vytlačili neskutečné kraviny kolem 2x 25 raidu a podívali se kde chcete mít svou gildu za tři měsíce a jaké bude vaše místo v ní.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  katris Mon Mar 30, 2009 4:46 pm

skoda fakt ze tam nemate este jedneho prot palata.....ked uz by nas bolo tak vela tak jeden urcite by sa este zisiel

katris
Knight
Knight

Počet príspevkov : 88
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Dostress Mon Mar 30, 2009 5:06 pm

katris napsal:skoda fakt ze tam nemate este jedneho prot palata.....ked uz by nas bolo tak vela tak jeden urcite by sa este zisiel

Mali sme...bohuzial, tato osoba - Vencatorek, sa po dvoch tyzdnoch neraidovania rozhodla zamierit, napriek nasej snahe, do SA. :-(

Dostress
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Bortion Mon Mar 30, 2009 5:27 pm

Vyzera to dost drsne ale vidno ze aspon neco priputalo nase hrace pozret neco na tom Forku ...
Nevim si to ani poriadne predstavit 2x 25 man , ale zato to nemusi byt nic strasne ja bych sa nechal prekvapit a vzal bych je Very Happy king afro
Bortion
Bortion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 164
Join date : 26. 12. 08
Bydlisko : Doma-Tlmace/Lipnik (Zastavte sa)

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Koty Mon Mar 30, 2009 5:36 pm

Po tom co tu ctu bych asi taky byl PRO i kdyz je to riziko. Jestli bude realizovatelna myslenka 2x 25 raidu nevim, ale pri nejhorsim by se slo jak uz tu zminoval Dostress 25 a 10 raid naraz. A Denny, 2x Kara uz se nekolikrat slo a u ZA je to asi spis otazka casu, ale taky je to mozne.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  emos Mon Mar 30, 2009 5:56 pm

Asi jeto stejne jedno ale ja jsem proti lol!
emos
emos
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 10. 08
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Astarte Mon Mar 30, 2009 6:35 pm

Tak i já se připojím svým příspěvkem. Važte si toho- je třetí na fórku :-)

Vidím to tak. Vzhledem k tomu, v jaké fázi jednání se tato přihláška nachází si nemůžeme ani dovolit ty milé lidičky nepřijmout. Nechci říkat jako roštěnka, že by to byla debilita- taková slova nepoužívám, já bych řekla, že by to byla píčovina. Z pohledu guildy je prostě potřebujeme. Nejen jako postavy, ale hlavně jako hráče. Potřebujeme jejich zkušenosti a znalosti protože podle toho jak se Ferda Mravenec Laresa uvedl, tak jsou to prostě skilaz :-) Pokud chceme progresovat a ne stagnovat, tak nám hodně pomohou. A z lidského hlediska- kdo z vás by s čistým svědomím nechal ta opuštěná štěňátka bez domova a tepla guildovního krbu? :-P

Určitě se najdou lidé s alergií na štěňata. Stejně tak se najdou i vzteklá toulavá štěňátka. Když jsi Poizi uváděl přechod HotD do Exalted- nezapomeň na Loreu, Maginu... My zase nezapomeneme na IMBA PvP locka a priestku co tak nádherně hází křídla u Magneťáka :-P Ale nemyslím si, že by se četnost takových případů zvýšila. jen se možná pár věcí urychlí.

Co bude zásadní, jak psal roštěnka, vyřešit RL, CL, GC a další podobné zkratky. 2*25 není nemožné, jen hodně, hodně náročné na organizaci. (Jen mě těší, že já jsom z obliga, já vám jen udělám flasky :-P )

Můj návrh je následující: Nabrat, zbytečně se v tom nepatlat a VŠECHNY lidi z guildy zapojit do řešení těch vtipných zkratek. Věřím tomu, že nám zkušenosti nových členů hodně pomohou.

HOWGH
Astarte
Astarte
Knight
Knight

Počet príspevkov : 63
Join date : 09. 10. 08
Age : 39
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  radeK Mon Mar 30, 2009 7:08 pm

Celkově jsme se bavily o tom, že by teda nebylo od věci kdyby všech těch 18 lidí co sem má přijít napsalo pár věco o sobě, takovou zkracenou přihlášku ať si o noch mužeme udělat nějaký obrázek, mám obavy že prakticky o těch lidech nevím vůbec nic, pouze názory jiných a to ve mě vzbuzuje nedůvěru.
Jinak ty jejich zkušenosti by se určitě hodily, ale i když mám jisté obavy co to s gildou udělá ale nebude špatné pochytit jiné taktiky. Určitě musím souhlasit se Stejkem, trocha konkurence vždy prospěje k lepším výsledkům, lidi se prostě budou více snažim ;-)

disko disko!!!
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Nosferat Mon Mar 30, 2009 7:17 pm

Nechcem tu pisat slohovky tak poviem to skratene. Kazdy novy clen je prinosom ale co ked je ich privela? Nespomali nas to v progresse? Keby sa robili 2x25 raidy tak velky problem by v tom nebol ale nechcem si predstavit ako sa to bude organizovat Very Happy Rozdelit g na skupinu A a B je blbost. Myslim ze by nas to zruinovalo. Mozno nie. Najlepsie by bolo si prehadzovat par ludi do druhych grup aby sa nam netvorili 2 rozdielne g pod jednym menom, ale to moze byt na ukor zohranosti. Trochu sa bojim predstavy ze par ludi si nenajde miesto v raide a budu sa citit odstrceni. Podla mna to treba skusit. Momentalne sa z toho neda usudit ci to bude pre obidve strany prinosom alebo nie. A ked k nam hodlaju prist este 2 hracky tak preco nie? Very Happy
Je to risk. Ked sa to podari a budeme dobre zorganizovani tak to obidve strany posunie niekde vyssie za lepsim. Ale ked nie...

Ja by som to s nimi skusil...
Nosferat
Nosferat
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 225
Join date : 20. 01. 09
Bydlisko : Svidník

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  emos Mon Mar 30, 2009 7:34 pm

Ja taky nepochybuju ze jsou to skilli a plne je chapu ze chcou spolu nadale hrat ale to ze se pojede 2x25 se mi zda fakt jako blnost kdyz uz tet je problem sehnat treba tanky.Uz tet se plno lidi nedostane do raidu a timhle by tech lidi co budou drepet v SC kdyz my(vy) si budete uzivat v raidu bude este vic.Myslim ze nekteri by to ze se nedostali 2x po sobe treba do raidu mohli vzit i tak ze by leavli a kdyby takovych lidi bylo vic nebylo by to nic dobreho a castecne by to i spinilo jmeno Guildy.Ja to nehraju jenom kvuli EQ ikdyz si to mozna nekteri mysli ale uplne low byt taky nechci Very Happy Je pravda ze za zkousku by to mozna i stalo ale taky by to mohlo stat odchod nekterych lidi co jsou clenmi soucasne.Urcite tet nezavidim lidem s vedeni protoze je to tezke rozhodnuti ale ja myslim ze uz v tom stejne maji jasno Twisted Evil
emos
emos
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 10. 08
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Ljuderendann Mon Mar 30, 2009 7:43 pm

tak ono v najhorším sa to može ešte furt vyhádzat a skočit do starých kolají.

k tej zeznamke. podlá mna zbytečné. z tých pár teplých slov, co nám tu napíšú zistíte tak hovno co je to za človjeka.

stejk má více-méňe pravdu. Takisto aj já. než sa to usadí a dá nejak doporádku, bude strašný zmatek a budú problémy.
Každopádne by mnel byt víc jak jeden RL. (nevím teda či bych sa na to cítil já, lebo to zhltne opravdu hodne času, který já nemám, si to nechám rači pjekne naservírovat od serafa tongue taktiky sice poznám, ale nevím co bosové robjá fčil)

byl bych pro prijatí s tým, že sa bude skládat parta tak, aby to dali a druhá sa potom rozhodne sama, či a co skusá.

A co sa týče naháňačky po EQ. no. nerýkajte, že vás nebude srat, ked sa budete nudit v SC. Ano, chvílu početujete s kámošama v g-chate, ale dobrá parta bude tatam, ked treba za 4 mnesíce lootnete jeden item, který sa vlastne rozhodujete, či je lepší jak ten co máte.
Pohodová atmosféra je prvoradá, ale naháňačka za EQ neni zas tak nahovno jak tu nekterí prezentujú.
Ljuderendann
Ljuderendann
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 417
Join date : 15. 08. 08
Age : 37
Bydlisko : doma

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Muf Mon Mar 30, 2009 8:11 pm

spam!


edit by Seraph: Mufátko, jak by napsala Aniela na TS, klidek, nebo za to budou bodiky....
Wink
Nedelejte z toho chat, vyjadrujte se vecne, nebo Vam to budu mazat.
Muf
Muf
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 08. 08
Age : 30
Bydlisko : Sušice

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  EliSka/Lemonka Tue Mar 31, 2009 3:44 pm

Jak uz zde od Anicky zaznelo, prece nenechame opustena stenatka samotna, venku.. Ja bych je nabrala, a uvidime. Vetsina lidi, co s nima mluvila prez TS, tvrdi, ze jsou rozumni. Navic je zde porad jeste stary, dobry rank TEST. Jak jsem rikala, ze by se hodilo, aby o sobe kazdej napsal par radku - beru to zpatky. Seraf mi rikal, kdo by vsech 17 prihlasek cetl? a ma pravdu. Kdyby o sobe strucne napsali par vet, nic nam to o cloveku nerekne. A prihlasky dlouhy, kvalitni, by se nikomu cist nechteli.. ne 17x.. Wink
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Mar 31, 2009 3:55 pm

Nechal jsem si to v hlave trochu usadit, dal si na to par piv a mluvil s dalsimi lidmi.
Aby nebyl pohled jednostranny, Exalted, uvedomte si, ze nejste sami, kdo ma z neceho obavy.
Dostress velice dobre brnkl na strunu, kterou ja v mojem prvnim postu odsunul do pozadi. Lidi samotni. Duvod, proc vetsina z nas tuhle blbinu hraje. V tomto ohledu si myslim nas ceka spousta poznavani a paradnich zazitku. A o to jde predevsim. Podme se ale vratit k ryze praktickym vecem, protoze ty Vas budou svedit nejvic.

Vize mam 2.
1. Organizacne jednodussi:
1 x 25man, zadne trable s ID, raidy rozprostreny do celeho tydne, klidne na casti, jak jsme si to uz zkusili. Treba Blind a Vashjka jsou otazka 2h max, kdyz to slape. Zajisti se stridani lidi v raidu, a i kdyz teda zustane relativne hodne lidi mimo raid jeden den, druhy den uz to budou jini. Soubezne s tim farmeni 10-manu, jak jsme zvykly, pouze efektivneji, hlavne co se ZA tyce. Zatim se mi podarilo poskladat 2x partu, ktera byla schopna dat ZA cele. Troufam si rict, ze ted by ty party klidne mohli byt 3, a hodne vyrovnane.

2. Organizacne znacne slozita.
2x25 man. Nikdo nevi, co to udela, ani jestli je to mozne slozit a ukocirovat. Uz treti den premyslim nad totalni zmenou systemu prihlasovani do raidu. Stejk to ma za kravinu, a svym zpusobem ma pravdu, hlavne pokud by se u druhe 25-ky meli zohlednovat nekteri clenove, kteri maji vikendy (doted nas main raid time) zasekane povinnostmi/ RL radostmi/cimkoli.

Jakmile se raid nepojede v jednom zatahu, coz se ne vzdy dari, zacne se to trhat a na dodelavku nebude dost lidi.

Zatim bych videl jako startovni pozici variantu cislo 1. Kam to povede, a kam se nam to podari dostat, uvidime sami.


Stejk naznacil celkove zprisneni a stanoveni nekterych veci, pravidel, i kdyz nekonkretizoval. Musime vyresit otazku Classleaderu. Rad bych posilil vedeni o jeste aspon jednoho cloveka. Puvodne byl GuM Ampo, ja a Poiz pravacky. Budu potrebovat dalsiho aktivniho a schopneho cloveka, ktery se se mnou a Poizem podelil o reseni veci. Chybi mi Stejk. Ale nedivim se mu. Zvolil pozici, ze ktere muze bez nutnosti jakekoli odpovednosti kibicovat, kdyz se mu neco nelibi. Nemam mu to za zle.

Raid Leader. Ja, Stejk, od AoD by to mohl byt Dostress, a myslim, ze minimalne dalsi 2-3 lidi se u nas rysuji, pokud je prvni zkusenost neodradila, rad jim pomuzu dal, pokud je to bavi a laka.

Tak, a ted si zacnu protirecit s prvnim odstavcem, i kdyz ne docela. Behem poslednich 2 dnu opustili nase rady asi 3 hraci. Nevite ani, kdo to byl, nicmene ja se dvema z nich stravil s kazdym pul hodiny vysvetlovanim, proc. Mekke srdce, pekne, Stejku.

Kdyz uz hraju tuhle hru, snazim se v ramci mych moznosti vyniknout, delat max. Netrpim prehnanymi ambicemi, ale pochopte, ze od doby, kdy se aktivne podilim na vedeni, je asi moji nejvetsi radosti uspech gildy a radost vas jednotlivcu z novych itemku a novych uspechu. To je muj cil, vest nas dal. A taky se starat, aby ste si to spolu poradne uzili. Presto jsou u nas porad lidi, kteri A) nekomunikuji, pokud nejsou primo osloveni B) Cekaji jen, az jim obrazne receno nekdo neco da C)Ocekavaji, ze je jakousi povinnosti ostatnich jim vse naservirovat pod nos, a jeste se citi dotceni, pokud se tak nestane. Spousta lidi tady na sobe makala. A spousta makala na ostatnich a dela to doted, na coz nezapominam. Jsem prilis mekkosrdcaty na jakekoli drasticke zasahy. Zatim. Pro zacatek pouze upozornim, ze jeden z faktoru pro nabor do raidu je i celkova snaha, aktivita, komunikace, ochota pomoci. Terminy, ktere byly v 8500 postech tohoto fora nespocetne krat zminovane.

Rad bych toto tema nechal jeste do zitrka otevrene, at se maji i mene aktivni clenove moznost seznamit s tim, co nas ceka. Mluvim o tom v podstate jako o hotove veci, nevidel jsem tady zadne zasadni proti.

Predstavte si, ze ste na cundru/tabore. Vedlejsimu (divcimu, Mufe Wink ) taboru velka voda vzala stany...nevim jak Vy, ale ja je vemu k ohni, udelam misto vedle sebe ve stanu, a rano je vemu na koupaliste, i kdyz se tam asi vsichni najednou nevejdem...co Vy na to?


Naposledy upravil Seraphim/Silverleaf dne Tue Mar 31, 2009 3:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Kuttis Tue Mar 31, 2009 3:55 pm

Důsledky, důsledky a ještě jednou důsledky Smile Měli by jste přemýšlet nad tímhle, a ne kdo by četl 17 přihlášek.
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

AlacrityOfDestiny>>Exalted - Stránka 2 Empty Re: AlacrityOfDestiny>>Exalted

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru