Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přihláška- Paladin - Neprijatý

+11
Soulburn
Bobbyy
Eveonor
Astia
Tiine
Morby
Dracice
Cobain
Sedara
Kucko
sharrie
15 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Rio Mon Aug 08, 2016 10:07 pm

Upřesním jak je to s tím přístupem. Vzhledem k tomu, že hraju nějaký ten pátek a znám nebo jsem znal docela dost lidí, tak postupem času jsem od nich dostával jejich acc ať už na hlídání pro případný návrat (všichni asi ví, co se stane když je acc neaktivní a smazání to není) nebo kvůli profkám - např. CD na truegoldy u alchemky. Za cizí (čti jako ty, které jsem si nevyexpil sám) nehraju. Max si zkusím BH nebo když něco testuju na PvP. Holy paladina jako takového jsem ale nikdy nehrál.

Rio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 02. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Mon Aug 08, 2016 10:08 pm

Eveonor jsem nepochopil, protoze slozeni addonu jsem psal uz v prvnim topicku, proto sem nic neupresnoval, a uprimne nikdy me nikdo nepodroboval tak detailnimu vyslechu, zajimalo je jak healuju, jak se hybu a chovam v raidu, v guilde a ne jestli mam % vic toho nebo toho, a ano rad bych si svoje talenty a glyphy obhajil, nerikam, ze nezmenim na haste nebo ze je neupravim, ale aktualne mi tyhle talenty na gear ktery mam vyhovovali a nemel jsem moznost jit HC mody, ZA a Firelandy abych mohl mit full pve equip, a stale mam pvp/pve equip, pokud vidis jen ciste pvp tak jsem asi logotnul v pvp vcera, nemel jsem uz cas, a V guilde HHH jsem jen na ranku friend abych sem tam pokecal s lidma ktery si me jeste pamatuji z minulych guild, nehral jsem, takze kdyz jsem jednou za tyden logl, udelal jsem daily, zasel bg, dung, pripadne bh a sel off. a ohledne Riokillera, v dobe prestavek a kdyz nehraji ma pristup k memu acc, je to muj dlouholety kamarad a krome toho, ze si na mem dk dela transmute, mi nijak postavy neboostuje, neupravuje ani nezneuziva. je to takovy "security guard"

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Mon Aug 08, 2016 10:22 pm

a pokud to mam upresnit teda cele, pokud chcete vedet jeste neco vic ohledne toho co kdy pouzivam a proc, rikam klidne pokecam na ts, a pokud "social" je rank pro neco jako friend, tak to klidne beru, rikam ja sam nebudu mit cas na kazdy raid, ale kdyz budu mit cas, rad bych si alespon zahral, equip budu brat az to nikdo nebude chtit Wink

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Miakhaliffa Tue Aug 09, 2016 12:18 am

Proti na test nebo member (proste main raid)

Nevim jak se resi social, ale ciste za me neutral az proti
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Morby Tue Aug 09, 2016 8:46 am

Ano, sociál rank je u nás něco jako friend.
Spíš sem myslel na ten social rank tím, že jsi napsal
sharrie napsal:slo mi jen o partu lidi, ktera dokaze odpovedet na pozdrav kdyz clovek logne, se kteryma je sranda a sem tam bych vam doplnil alt raid kdyz by bylo treba, fakt mi nejde o main raid a byt u vas Top paladin v guilde jen me nudí věčné QQ kidu na worldu

Takže si vyber na co se tedy hlásíš, pokud member tak jsem proti s tvým gearem si myslím moc úspěchů nebude. Pokud na socku tak se rozhodneme ve vedení.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Terorizt Tue Aug 09, 2016 8:05 pm

Nevidím žiadny prínos pre guildu a to nehovorím ani o tom arogantnom prístupe--> Proti

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Wed Aug 10, 2016 9:34 pm

NEPRIJATÝ

GL HF
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru