Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přihláška- Paladin - Neprijatý

+11
Soulburn
Bobbyy
Eveonor
Astia
Tiine
Morby
Dracice
Cobain
Sedara
Kucko
sharrie
15 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Fri Aug 05, 2016 1:46 pm

Nick postavy: Sharrie
Class Paladin - primárně holy ale umím i prot a retri
Koupená nebo vyexpená postava: ID uctu mslim 209, vyexpená postava, hraji od začátku twinu, se dvěma pauzama cca 10 let
Zkušenosti s progresem: znám vše od základního wow, přes TBC, wotlk, na Cata jsem přestal hrát při otevření ZA, tudíž gear bych musel dotáhnout, ale problém s taktikama nemám
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Paladina hraju od začátku wow, asi jeden z nej "Veteránů" na twinu, kromě paladina zvládám rogunu, ferala, dk
Stav tvého equipu, ilvl: jak jsem již uváděl, equip by mi nyní chyběl, vracím se k wow protože mi chybí a po rozpadu pár guild mě nebavilo jen pvp a pve guildu jsem nehledal, nyní bych se rád vrátil mezi Pro playery na serveru jak v pve tak pvp
Talenty: Primárně holy pve i pvp, ale jak jsem říkal, umím vše
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): screeny asi nepšlu, spíše ve hrě příp. armory, jak říkám nehrál jsem teď nějakou chvíli
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Moje class? paladin forever, rotaci měním podle toho co mi zrovna vyhovuje, primárně intel, crit, mastery, haste v tomhle poradi v prubehu celeho wow v podstate
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mám, mikrofon taky, mluvit umím též, z addonu mam ui vytvořené z DBM, recountu, Xperlu, omnicc,mikscrollingbar, pokud by bylo něco potřeba dostahuji, v tom problém nevidím
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Aktuálně mám práci na 12ti hodinové směny, takže pokud se zapíši budu ready, pokud ne, nebudu, easy system, patky vetsinou muzu,
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: očekávám kolektiv super lidí, se kterýma se dá zablbnout v pvp, na raidech nedelaji picoviny a neraiduje se 8 hodin kvuli failum, proto jsem prestal hrat, nemel jsem guildu.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Přeedchozí guildy? Very Happy no... nebudu to brát od začátku twinu tak vypíchnu asi ty nejznámější, TWOS, DBcka, SAcka, Eye for and eye, Friends with benefits, ještě bych si asi na nějaké vzpomněl ale jsem línej přemýšlet  Twisted Evil
Znáš někoho z EXALTED? upřímně nevím kdo teď hraje, ale od vás z guildy moje nicky Sharrie, Mosquito, Memphiz, Thunderbufka, Areith, Bekuj, Liliprd určitě zná dost lidí Smile
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? logicky ze hry, dříve jsme s twosakama s exalted doplnovali alt raidy a exalted stale funguji narozdil od Twos apod.
Něco o sobě bude mi 25, chytrej pohlednej mladej kluk, skill paladin, fps pod 60 nejdu, mam herni notebook, a pokud by vas jeste neco zajimalo zeptejte se Riokillera, je to muj arena partak uz od Wotlk, známe se dobre Smile

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Kucko Fri Aug 05, 2016 1:57 pm

Ahoj.

Z tvojej prihlášky, kde si mimochodom nič nenapísal, vidím, že hráš paladina ako príde a to nie je dobré.

Screen UI linkni - a v raide/bg, na to tam je tá otázka, pre healera dvojnásobne.
S tvojou prioritou veľa šťastia, ale nie sme na WotLKu aby sa išiel prvý stat crit.
K itemom sa nevyjadrujem.
Major glyphy divné a zlé.

Pozri si nejakú guide, zájdi si raid. Dlho si nič nebol a chýba ti aj TC.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Fri Aug 05, 2016 2:02 pm

nemuzes hodnotit glyphy a to co mam ted na postave, kdyz jsem pres pul roku aktivne nehral, to za 1. za 2. jsem hráč co má několik First realmu v prubehu celeho trvani serveru a jedu paladina tak aby mi maximalne vyhovoval, shazovat rozlozeni statu apod. je bezpredmetne pokud to neuvidis v realu, cely twinstar jsem patril mezi top paladiny v pve a vase prihlaska je stavena pro lidi co hraji posledni dobou aktivne, nedokazu ti vyscreenovat heal v pvp gearu a rozlozeni talentu atd. kdyz aktualne muj acc pouziva riokiller jen pro farmu a sklad Wink promluv si s nekym kdo me zna, napr. Dracice, Tsunami, Riokiller, oni ti reknou co umim a co ne, na testu se ti klidne ukazu ale i s modrou rogunou vytahnu pres 25k dps, pak si predstav co umim v holy kdyz tu class hraju 10 let Wink sorry ale jako drivejsi jeden z nej twosaku se tu nebudu zpovidat v prihlasce nekomu koho ani neznam Smile

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Kucko Fri Aug 05, 2016 2:09 pm

Nemusíš sa mi spovedať, mňa nezaujíma čo si bol, momentálne máš crap postavu, ktorú si nebol schopný dať pred prihláškou ani do poriadku. Nedodal si ani screen.
To že máš RF z čias, keď sa spamoval SHBolt je pekné, ale je mi to jedno.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Fri Aug 05, 2016 2:14 pm

nevím jak moc neumíš číst, ale psal jsem, že jsem měl teď pauzu, tudíž nebudu dávat postavu do pořádku, když nevím jestli znovu začnu hrát, to záleží až na tom jestli seženu solidní guildu. Přihlášku jsem psal narychlo protože je jednak nesnáším a taky ti o člověku hovno řekne Wink a TWOS je zkratka the wizards of shadow, nejlepsi guildy po konec wotlk na twinu Wink tak se zamysli kdyz chces hned po prvnim prispevku nekoho urazet Smile ty velky kucko

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Kucko Fri Aug 05, 2016 2:27 pm

Mne o tebe povedala dosť, ale tak môj názor je pri tvojej prihláške nepodstatný. Nikoho neurážam, vyjadril som sa k tvojej postave a skúsenostiam z Cata. Nič viac, nič menej. Ak tam vidíš urážku, zájdi si k očnému.

Proti.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Sedara Fri Aug 05, 2016 2:53 pm

Dej si postavu do kopy, Ui, talenty, glyphy... ať tě můžeme vzít na nějaký test raid.
Zajdi si BHcko, rhc a obetuj tam vteřinu na screenshot.

Btw ikdyz nemáš rád přihlášky a myslíš si, že jsou zbytečné, tak řeknou o člověku hodně. Můžeš být sice super hráč se spoustou úspěchů, ale z toho co jsi napsal taky vidím jaké máš ego a co si o nás myslíš.
Psát přihlášku ve stylu "já jsem King co léta nehrál a teď se z toho poserte" není ideální.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Fri Aug 05, 2016 4:31 pm

jsem normalni slusny clovek, do prvniho prispevku jsem napsal vse podstatne a protoze vim ze at bych sem dal cokoliv, musel bych projit test raidem napsal jsem ze patrim ke starsim hracum co toho o wowku vi hodne, pulka raidů na celym twinu jede protoze jsme je testovali my jakozto byvali clenove twos, a vytocilo me, pokud do prvniho prispevku napisu ze hraju paladina primarne holy celou dobu, ale umim vse ostatni, a ze gear ted nemam protoze pul roku nehraju, a Kucko mi na to odepise ze sem si nedal praci ani se screenem, a hraju paladina tak jak se to hodi coz taky neni dobre? tak pak neumi cist... nejsem egoista jen jsem zvyklej zeptat se dvou tri lidi ve vedeni a vetsinou me vsichni chteli, spis naopak premlouvali me abych sel k nim do guildy. nevim na co vam bude hps z BH kdyz mam 359ilvl gear a to jeste ani ne cely Very Happy proto nechapu ten screen a svuj vzhled ui si chranim a nesdilim ho, pokud jde o bindy a ui muze vam Rio potvrdit, ze mam nabidnovano tolik, ze ani on sam to nechape jak to mackam. zitra dam postavu teda do pve gearu vseho co mam, predelam si talenty a glyphy zase na pve a pak sem dodam screen. Nejsem king, ale kucko si tim zacal sam Very Happy

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Sedara Fri Aug 05, 2016 4:53 pm

Ani Kucko a ani já nechceme screenshot kvůli tvému hps. Mnohem zajímavější je rozložení addonu a zda máš nabindovano. (Pro zajímavost si můžeš projít screeny z přihlášek jiných lidí a možná pochopíš..)
Osobně na twinu hraji od tbc, tvůj nick mi i něco říká. Na wotlku jsem byl ovšem na phobosu narozdil od většiny twosu.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Cobain Fri Aug 05, 2016 6:58 pm

Myslim, ze potrebujes trocha sklonit hlavu a namiesto chvastania sa realm firstami si nas respekt ziskat od nuly.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Dracice Fri Aug 05, 2016 8:04 pm

Vůbec nevim kdo jsi, nepamatuji si na tebe Question Question

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Morby Fri Aug 05, 2016 8:08 pm

Nejsme guilda, která dává gear jen tak na požádání... zběhni si pár raidů, dober gear a zkus to znovu. A pokud to znovu zkusíš, rozepiš se víc v přihlášce prosím.
To, že máš milion RFek je asi každému víš kde.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Tiine Fri Aug 05, 2016 8:40 pm

ja som za
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Astia Sat Aug 06, 2016 12:01 am

aký je tvoj primárny dôvod aby si znovu hral? to že ti chýba a chceš znovu raidovať to úplne nebude, pretože inak by si si dal postavu do poriadku pred tým ako si podal prihlášku a dal si na nej záležať o niečo viac aby vyniklo lepšie aj niečo iné ako to že si najlepší najúžasnejší paladin akého svet nosil a môžme sa ti zložiť k nohám len preto že chceš ísť k nám.

pre HPS by stačilo otvoriť logy; BH zvládneš zbehnúť; tvoje UI nikto nemá potrebu kopírovať (aj tak najužitočnejšie veci nevidno, a či tomu veríš alebo nie nikto nepachtí po tom aby mu bolo dovolené pozrieť sa na to na čo ty keď hráš) len sa chceme presvedčiť či tam vidíš najhlavnejšie veci a si tým pádom použiteľný - tvoja nechuť ukazuje skôr to že tých 10 sekúnd kým stlačíš jedno tlačítko a nahráš to na net - a to hovorí  veľa o tvojom záujme

priorita statov sa datadiskami mení - to by si mohol vedieť, plus na cata to celé zamiešala masterka, takisto sú fighty kde sa priority menia (kľudne len jeden boss z celého raidu a musíš kvôli nemu zbierať nový gear), osobná preferencia je pekná len dovtedy kým si to vieš logicky obhájiť

prihláška je stavaná pre ľudí čo hrajú aktívne - samozrejme, nebudeme brať ľudí čo lognú na raid raz za uhorský rok a pokiaľ sa k nám hlásia musia niečo pre to aj spraviť

to, že Riokiller používa tvoj acc na farmu a sklad nespraví s tvojimi glyphmi (ktoré keby si mal aj pred pol rokom dobré stále by vyhovovali), talentami a gearom nič

to, že vieš hrať jednu postavu neznamená že druhú budeš vedieť hrať rovnako/lepšie/horšie

na to aby sme ťa zobrali na test raid nám niečo normálne v tej prihláške ale povedať musíš - a prípadný test raid úplne neviem ako by si zvládol (hlavne TS) - ak nevieš prijímať kritiku budeš to mať ťažké



možno ma ešte niečo napadne, za prípadné chyby sa ospravedlňujem, písala som to fakt zmorená
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Sat Aug 06, 2016 7:52 am

Sedara, pokud jsi hral jeste na onlinegamers.cz mel jsem nick Arthuro, a Dracice ty me prosim netroll, i cobain me zna, kritiku umim snest, ale nevim jestli si nekdo vubec vsiml, ze ta postava ma pvp talenty a gear celou dobu Very Happy prave protoze od rozpadu friends of benefits jsem nehral a u nich jsem primarne hral rogunu protoze paladina na raidu meli, a nejde mi o hunt gearu, dokazal jsem si vzdy sehnat bis equip pokud jsem ho chtěl, neberte to, ze pisu o RF killech a o tom jaky sem skill jako chvastani, pouze jsem doufal, ze pokud reknu, ze vasi guildu znam jeste z davnych dob, kdy se jak kucko rekl tocilo jen shadowboltama (na paladinovi obzvlast) usetri mi to praci s vysvetlovanim a obhajovanim svych statu, nejsem proste noob co si dava prihlasky vsude a doufa ze ho vezmou, wow jsem nehral pres pul roku kvuli pritelkyni protoze jsem na to nemel cas a kdyz mi rio napsal, ze si k vam podal prihlasku a ze jste ho vzali, rozhodl jsem se, ze to u vas zkusim taky a jelikoz jsem prihlasku psal asi 2 hodiny predtim nez jsem sel na nocni nemel jsem opravdu cas jeste prehazovat talenty glyphy apod. za posledni tri mesice jsem byl maximalne BG RDF a nebo expil alta, slo mi jen o partu lidi, ktera dokaze odpovedet na pozdrav kdyz clovek logne, se kteryma je sranda a sem tam bych vam doplnil alt raid kdyz by bylo treba, fakt mi nejde o main raid a byt u vas Top paladin v guilde jen me nudí věčné QQ kidu na worldu, sorry pokud prihlaska nebyla podle predstav, az se po nocni vyspim lognu a dodam screen, nevim jestli z BG ale bindy rozlozeni ui a talenty glyphy v armory pak uvidite spravne, a pokud me chce nekdo presvedcit, ze crit a mastery nejsou dva hlavni staty pro H. palu prosim, ale hraju ho 8 let a vim co delam, haste= mana v pi.. za pulku fightu bose, spirit fajn na reforge a pro seal a judgement, a mastery super absorb, ale ve vysledku to dava paladinovy jen brutalni overheal, kterej je stejne pres priesta shamu a resto drooda na vetsinu raidu zbytecny, a je jasne ze na specialni bosse si gear a talenty poskladam tak jak je potreba. Odpoledne cus ve hre, pokud by se mi nekdo od vas ozval klidne se predstavim i na TS

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Dracice Sat Aug 06, 2016 10:16 am

tl:dr ... dal jsem si tu práci a přečetl to za všechny (nemá cenu to číst)

Dám ti pár rad:
Hrajem na cata... zajímají nás zkušenosti z cata... to že si před XXXX lety dal mraky RF bla bla nikoho nezajima... chcem vedet co umíš ted
Hlasis ze paladina... ukaž co nám nabídneš za paladina (bosskills, eq, talenty) nezajímá nás tvuj zeleny rogue a jeho mojtý DPS)
Ty chceš do guildy... tak se podle toho chovej, trošku pokory by neuškodilo.


Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Morby Sat Aug 06, 2016 11:10 am

sharrie napsal:slo mi jen o partu lidi, ktera dokaze odpovedet na pozdrav kdyz clovek logne, se kteryma je sranda a sem tam bych vam doplnil alt raid kdyz by bylo treba, fakt mi nejde o main raid a byt u vas Top paladin v guilde jen me nudí věčné QQ kidu na worldu

Takže pokud sem to pobral, hlásíš se k nám jako sociál?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Eveonor Sat Aug 06, 2016 2:12 pm

Ahoj,

- sleduješ si nějak buff Judgements of the Pure?
- s jakou aurou a kdy používáš Aura mastery?
- jak healuješ, když máš popnutého Guardian of Ancient Kings?
- jaké používáš raid framy?
- kdy je nejlepší dávat si Divine Pleu?

Co se týče té priroty statů, být tebou si nechám poradit. Jelikož je Cataclysm už dokončený datadisk, na kterém se nic nebude v mechanikách ani váhách statů měnit, je několikrát přes různé simcrafty spočítané, jaký stat se vyplatí tlačit. Pro paladina to je na Cataclysmu opravdu haste. Důležité je se přizpůsobit novému contentu a nezůstat zamrzlý v deset let staré době.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Sat Aug 06, 2016 5:24 pm

Re:

- sleduješ si nějak buff Judgements of the Pure? - logicky ve fightu stale zapnuty kvuli regenu a haste, 1 bod na englihted judgements staci, 50% hitu ze spiritu, i kdyz missnes jednou za cca 20 ran, regen z pure je na dlouho takze casu dost...
- s jakou aurou a kdy používáš Aura mastery? - podle situace, resistance proti bossum kde je to potreba, concetration proti pushbacku a silence,
- jak healuješ, když máš popnutého Guardian of Ancient Kings? - pokud je to mozne nejsilnejsim healem, takze divine light, diky bonusu od guardina a 10% rozdelenych jeste mezi okolni friendly targety, ale holy radiance pokdu mas vysoky crit a neni nutny overheal divinem se taky dost vyplati
- jaké používáš raid framy? - screen sem dodam ale pokud bych to mel popsat, tak dbm hlasky na stredu, vpravo pod minimapou odpocty, vlevo 10 group raidu, vedle toho recount, player, target, a focus mam na stredu dole nad spellama, spelly upravene v bartenderu 4
- kdy je nejlepší dávat si Divine Pleu? - pouzivam ji na proc trinketu, proste ve stadiu kdy mi procnou veci na zvyseni many aby byl regen co nejvyssi
Co se tyka cata skill, nastudovane taktiky mam, ale krome BOT a BWD na normal jsem nic nebyl, jelikoz jsem nemel guildu s kterou bych to chodil, proto asi nemam ten gear ze... a proto stale jedu crit, protoze jsem zatim vse s prehledem uhealoval s mensim overhealem, na haste zmenim az to uvidim v poradnym raidu a budu se muset za svuj crit build stydet Wink

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Sat Aug 06, 2016 5:43 pm

https://2img.net/r/ihimg/a/img922/5917/hyhS3G.jpg

https://2img.net/r/ihimg/a/img924/1118/wY4dS1.jpg

screeny bez hps, recount se minejak bugnul musim ho znova stahnout a zajit pak BH

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Eveonor Sat Aug 06, 2016 6:25 pm

- Šlo mi o to, jak si ten buff sleduješ, ne že ho máš stále zapnutý apod. Máš nějaký addon na procy nebo se koukáš nahoru do buffů a hledáš ho?
- Taky mě zajímaly raid framy, ne UIčko. Tedy jestli máš addon na healování, popřípadě jaký, nebo raději klasické blizz framy. Jestli používáš mouseover macra nebo lidi naklikáváš a potom castíš...
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  sharrie Sat Aug 06, 2016 6:45 pm

Addon na healovani nepouzivam, vetsinu mi resi celej Xperl, buffy svoje vidim hned na stredu obrazovky takze ano judgement si sleduju nebo nechapu uz jak to myslis... mouseover macra sice mam, ale radsi naklikavam, mam uzpusobene groups tak aby to netrvalo dyl nez mouseover, ale jinak macra pouzivam, a na CD pouzivam jen omniCC a Mikscrollingbar addon, ktery me na to dostatecne upozornuji + blizz

sharrie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 05. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Bobbyy Sat Aug 06, 2016 8:51 pm

Proti
Bobbyy
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 03. 16
Bydlisko : Praga

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Soulburn Sat Aug 06, 2016 11:50 pm

Ja ti nevim, ale jsem pro pokec na ts a test raid.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Mon Aug 08, 2016 5:39 pm

Ospravedlňujem sa za to, že reagujem až teraz. Celý víkend som bol preč.

Eveonor tým Raid Framom, a v ďalšom príspevku addonom na healovanie, myslela práve X-Pearl(u teba). Tvoja odpoveď ma prekvapila. Healer a dlhodobý hráč WoW by mal vedieť na takúto otázku správne reagovať. Tak isto prvá „odpoveď“ na sledovanie buffov.

Talenty a glyphy. Vidím že máš na sebe pár PvP itemov, a iba jedny Holy talenty. Teraz máš talenty a glyphy aké by si mal aj v raide, alebo PvP, resp. mix? Ak mix/PvP, aké zmeny by si spravil vo full PvE talentoch a glyphoch, a prečo?

sharrie napsal:
primárně intel, crit, mastery, haste v tomhle poradi v prubehu celeho wow v podstate
Vieš si obhájiť tvoju prioritu statov?

Ohľadom screenu, takýto je celkom dostačujúci. Je na ňom vidieť takmer všetko čo nás môže zaujímať. Rada do budúcna. Ak niekto v prihláške žiada screen UI, daj ho hneď na začiatku. Screen UI vie zodpovedať prípadne otázky.

Aktuálne mi armory ukazuje že si v guilde HornyHeadHunters. Aký je tvoj stav v danej guilde, a prečo si ju neuviedol v predchádzajúcich? Síce celý zoznam predchádzajúcich by bol dlhý, ale nevidím dôvod neuviesť aktuálnu.

Ako to je s Riokillerovim prístupom na tvoj acc?
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

přihláška- Paladin - Neprijatý Empty Re: přihláška- Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru