Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

+7
Omnislash
Kucko
Tanastari
Goldrin
Soulburn
Sedara
Tokysek
11 posters

Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Tokysek Mon Aug 01, 2016 11:54 pm

Nick postavy: Tokysek
Class Fire mage
Koupená nebo vyexpená postava: 100% moje práce Smile nikdy nehraji za koupené postavy, jen za svoje, který jsem udělal k obrazu svému Smile
Zkušenosti s progresem: No zkušenosti si myslím že mám, o tom žádná Very Happy hlavně tedy s Cataclysmem, protože tohle je druhý Cataclysm server, co hraji. Napíšu sem i BwD a BoT, BwD mám 6/6hc, BoT 5/5hc a ToTfw jsem na tomhle serveru ani snad nebyl a FL mám 2/7hc (Majordoma a Shannoxe)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Tak wowko hraju už od TBC, od Anthorky, nějakejch 5 let už to bude určitě Smile wotlk jsem přeskočil a pak hrál rovnou na Cataclysm konkrétně server Ice Online, tam jsem měl Arms/Protect warra kde jsem měl 6/7hc FL Smile to už tam byly FL a celkem to fungovalo, dalo by se říct Very Happy Právě tam jsem začal taky hrát za Mage, Mage jsem si udělal jako Alta a hned mi to padlo do ruky, během času expení jsem se za něj naučil tak na 90%, v raidech jsem byl hned na vrcholu recountu, ale zkušenosti jsem sbíral dál Smile učil se rotaci, staty, talenty a tak dále Smile šlo mi to celkem samo od ruky Smile takže jsem si Mage oblíbil a taky to byla moje první postava tady na Twinu, takže toho mága hraju i s Icem tak 2 roky určitě.
Stav tvého equipu, ilvl: No tak v dropu EQ nemám moc štěstí zatím, mám 374ilvl a 4 itemy mám pořád 359ilvl, ale DPS mám přes 30k v raidu
Talenty: Talenty mám Fire, i v Offu, talenty mám rozdělené na Single target a talenty na více targetů.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://2img.net/h/s32.postimg.cc/e418ar1hx/Wo_WScrn_Shot_080116_224933.jpg a FPS v raidu si umím nastavit tak, abych to hrál bez lagů na 25tce Smile jinak na 10tce mám 50fps, jinak ten dmg je ještě low, je z Majora a ten se nám zase bugl a resnul se.. a my jeli dál Very Happy
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Tak jako rasu jsem si vybral Worgena, kvůli 1% critu, což je taky hlavní stat u mága, bez buffů mám 30% crit, 17% hit cap přesně na procenta a haste 10.13% a mastery 12.75. Moje rotace je jasná, před pullem si vyvolám Mirrory a Flame orb, aby se mi nesnižoval dmg, proto to dávám hned na začátku, pak procnou trinkety a další věci a po čas toho to pak vyvolávat tak se mi snižuje DPS, proto hned na začátku ale jde taky o to, jakej to je bos, někdy dám jen Flame Orb abych pak měl něco, na snížení Agra, pak castím pyroblast, než dojde Flame Orb k bosovi akorát vycastím Pyroblast a pak už jedu Living Bombu kterou si po každem bouchnutí obnovuji a pak jedu stále Firebally a když je to bos kde musím třeba zrovna běžet, házím Scorch, ten scorch se i hodí na obnovení Critical Mass kterej je ze Scorche a Pyroblastu (5% crit ke spellům) a když je TW, tak hodím občas i Pyroblast do toho, ale na konci TW když je tak 1-2 sec tak hodím pyroblast, protože když ho hodím v tom čase a TW zmizí, pořád ho vycastím s časem jako bych TW měl takže je to takový poslední využití toho TW. Staty který jedu jsou jasný, jako hlavní stat je tu crit, ten jedu nejvíc, na jakýkoliv věci kde je crit, je dobrá věc Smile pak bych měl mít haste aspoň 10% a nejlépe aby pak byla nějaká classa co má 5% haste abych měl 15%, pak hit cap 17% a jako poslední masterka, socketuju pouze Intel, protože dává manu, spell power a i crit Smile Profky mám ENCH a Tailoring, Tailoring hlavně kvůli Enchu na back a Ench kvůli enchantům na Fingery,
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TSko i funkční mikrák mám a když je třeba, zapojím se do debaty popřípadně něco dodám. Addony mám Recount, DBM a pak jsou tu jen vizuální jako třeba Sexy map nebo Sexy CD Smile
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Určitě si umím udělat čas na raidy, to je jasné, pokud mi do toho něco neskočí nebo mě přítelkyně nenechá hrát Very Happy každopádně raid time mi vyhovuje Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: No od Exalted čekám hlavně pohodové lidi a skvělé hráče co se týče wow Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Předchozí guilda ve které ještě stále jsem je Ordo Satanas, chci odejít, protože mě tu na moc raidů neberou a když už, nic z toho nemám, protože Ademar což je gum guildy, mi nikdy nic nedá, máme tu nějakej systém na ten loot, ale když na to přijde, Ademar dává věci jak se mu zachce a jelikož mě nemá v lásce a vždy si na mě něco našel, tak od doby co tu jsem, už nějakejch dobrejch pár měsíců, jsem z Guildy neměl snad žádný Item, všechno co mám, jsem si buď koupil za Goldy a vyrobil, nebo za VP popřípadně EQ kterej mám vděčím hlavně World Raidům které chodím radši než ty Guildovní právě kvůli tomu, že tam je větší pohoda
Znáš někoho z EXALTED? Znám Schampoo a pak ještě jeden Druid, nevzpomenu si na jméno, ale byl s náma včéra FL, byl opilej a mlelo mu to osto šest Very Happy dostal HC staffu z majora a pak něco z Ragnara Smile
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? No tak jelikož jsem chodil ty world raidy, poznal jsem tam lidi z různejch Guild a vždy když tam byl někdo z Exalted, i když to bylo málo, tak to byly dobrý hráči a pohodový lidi Smile a přesně to hledám, pohodu v raidech a pokec Smile
Něco o sobě Je mi 19 let a pořád studuji, jsem z Ústeckého kraje konkrétně Chabařovice poblíž Ustí nad Labem, jak už jste asi z toho jak píšu poznali, jsem muž Very Happy Můj koníček je jak jinak než hraní, hraju wowko, World of Tanks a taky občas Dotu, dříve jsem hrál Dotu hodně, dneska už spíš jen příležitostně, jinak studuji střední školu strojního mechanika v Ustí Smile to je asi tak něco krátce Smile snad jsem nikdy na nic nezapomněl Very Happy

Tokysek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 01. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Tue Aug 02, 2016 10:15 am

A co Combustion?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Soulburn Tue Aug 02, 2016 10:17 am

Zeptám se na pár otázek.

proč máš v headě ten puleny gem?
sleduješ nějak hodnotu ignitu?
proč nemáš nabindované duležité spelly jako je orb, block, shieldy, evo, counterspell?

jinak škoda že sis udělal id na FL kvuli připadnemu test raidu.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Tue Aug 02, 2016 10:42 am

Mágů máme fakt že hoooodně. Main raid (4) alt raid (5) nevidím důvod brát dalšího. Za mě PROTI
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Tanastari Tue Aug 02, 2016 11:01 am

Preco mas na rukach mastery ench miesto hastu ?
Na 15% haste cap s 5% haste buffom ti staci 9,53% hastu z eq a talentu, mozno by si si mohol dovolit viac reforgu hitu na ukor hastu miesto na ukor critu.

Tanastari
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 14. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Tokysek - Fire mage

Příspěvek  Tokysek Tue Aug 02, 2016 11:16 am

Mastery mám proto, že haste mám skoro přesně na 10% a s 5% procenty mám pak 15%, pak bych přišel o crit

Tokysek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 01. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Tokysek - Fire mage

Příspěvek  Tokysek Tue Aug 02, 2016 11:21 am

Combustku házím na začátku s procem všech trinketů a s potionem, nahodím Pyroblast, Living Bomb a pak jen čekám na co největší crit, většinou to házím po tom, co hodím Pyroblastem tak za 70k a pak to tiká kolem 30k, tu Headu zatím moc neřeším, čekám jen spíš na to, až padne setová z Ragnara a já jí budu moct vyměnit za tuhle a pak si dám nesetové ruce z Ragnara které mám už v báglu. Další ID mám volné, s Magem chodím jen world raidy takže stačí jen říct Smile jinak já už takhle jsem zvyklej, nabindované mám jen to důležité a všechno ostatní pak stíhám klikat ručně a tyhle spelly bych si spíš bindoval, kdybych hrál PVP

Tokysek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 01. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Aug 02, 2016 12:17 pm

Nabinduj všetko, čo aspoň raz za pull použiješ. Keď si na to zvykneš, pomôže ti to. Mne ďalší Mage nevadí, ale jedine ak presvedčí na teste na nejakom alte.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Omnislash Tue Aug 02, 2016 2:17 pm

Samozrejme že sa musí hrať tebe dobre s tvojimi bindami ale pár nabindovaných spellov naviac určite na škodu nebude. Hrá proti tebe stav mágov v guilde. K theorycraftu nak sa vyjadria kompetentní. Bol by som za otestovanie na nejakom alt rune budúcu ID.
Čisto moja zvedavosť: nickname na Anthorií, poprípade guilda v ktorej si pôsobil.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Tokysek - Fire mage

Příspěvek  Tokysek Tue Aug 02, 2016 3:02 pm

Tak to už bohužel nevím, je to dlouho co jsem tam hrál a tam jsem hrál spíš s kámošem PVP, na PVE sem přišel až na tom cataclysmu.

Tokysek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 01. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Astia Tue Aug 02, 2016 5:04 pm

Tokysek napsal: s Magem chodím jen world raidy

máš aj nejaké iné postavy? keď tak vypíš
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Tokysek - Fire mage

Příspěvek  Tokysek Tue Aug 02, 2016 6:28 pm

Ano mám, mám ještě 377 Blood DK.

Tokysek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 01. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Bobbyy Tue Aug 02, 2016 6:43 pm

Spoiler:


Toto s tebou nemá nic společného?
Bobbyy
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 03. 16
Bydlisko : Praga

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Tokysek - Fire mage

Příspěvek  Tokysek Tue Aug 02, 2016 7:38 pm

Nikde tam nic o altech nebylo, tak jsem to tam nepsal.

Tokysek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 01. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Morby Wed Aug 03, 2016 6:14 pm

Proti mágů máme dost.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Thu Aug 04, 2016 10:37 am

Ako bolo už viackrát povedané mágov je dosť,uvažovať by sa dalo iba v prípade ultraskillcaped jedincovi, žiaľ nie je to tvoj prípad.

Neprijatý

GL inde.

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ Empty Re: Tokysek - Fire mage-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru