Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legrill fire mage - NEPRIJATY

+4
Wolus
JudgeDeath
Cady
legrill
8 posters

Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  legrill Fri Feb 05, 2016 3:06 am

Nick postavy: Legrill
Class mage
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená je to moje prvni postava na twinstaru..http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Legrill
Zkušenosti s progresem: mám BoT 1/5 a BWD 2/6, Tot4W jen normal. a progress 2/5 a 3/6 bohužel jsem byl pokaždé v guildě kde se jen progresovalo proto moje taktické zkušenosti nejsou nejlepší ale rychle se učím...
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: tuhle classu sem hrál už na WOTLK cca 2 roky možná 2 a pul  (už nevím je to strašně dávno Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy ) kde jsem stihl doexpit a udělat si vcelku slušný equip a potom mne kamarád přesvědčil ať jdu hrát na ,,offík,, kde jsem strávil cca rok na ,,pandách,, ale bohužel nedostatkem volného času a stěhování se do Německa jsem musel přestat, a začal jsem zase v září 2015 (+- ) opět zde. Bohužel mě v říjnu podvedl kamarád a vybrakoval účet a prodal equip a vyhodil z guildy  Crying or Very sad  Crying or Very sad ..což můj postup dost zpomalilo....a ja na 84 lvl začínal takřka od nuly ale poučil jsem se změnil heslo a už NIKDY neudělám tu samou chybu.. Wink  Wink (jak mi vždycky říkávala babička blbostí se člověk učí Very Happy  Very Happy  Very Happy )
Stav tvého equipu, ilvl: ilvl 359 skoro full epic (ne a ne padnout off handa z halfuse  Sad  Sad  ) jinak chest 372 a ring 365 z horsemana
Talenty: mam teď momentálně fire 6/32/3,arcane 31/7/3 ale to jsem skoro nehrál (víc mě baví fire) ale rád bych to v budoucnu dodělal..ale nejdřív krůček po krůčku až zvládnu fire pustím se do arcane
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://2img.net/h/oi66.tinypic.com/o0ar1l.jpg
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: takže začnu staty hit cap 17%--intel--crit--haste --mastery. intel a hit cap nejdůležitější, myslím ze haste stačí 10-12,5 takovej ,,soft cap,,(zbytek dodají ostatní buffy v raidu) a jinak to cpát do critu ať to hezky procuje...rotace: precast pyro(nahodí CM)-LB-Flame orb-fireball filler- na proc Hot Strike, LB obnovuji po vybuchnutí, FO na cd, combustion v případě dobrého procu okamžitě,mirrory davám většinou hned na začátku nebo chvilku počkám záleží podle velikosti agra abych to neutrhnul, CM se snažím udržovat pyrem popř. scorch...
AOE rotace cil je spread ignite takže se jede single rotace + blast wave --FS--DB---spam FS dokud neprocne impact
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: ts a mikro ano,CB helper,DBM,recount,sexymap  Razz  Razz  přemýšlel jsem ještě nad power aura ale nějak sem se k tomu ještě nedostal pořádně to prozkoumat..
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Úterky bych stíhat měl ale může se stát že budu mít malé zpoždění 15-20 min jelikož do 19:00 mam trénink a zaleží jak mi bude jezdit tramvaj,pátek ten asi nedávám jelikož mi trénink začíná od 19:00 do 21:00 až neděle bych stíhat měl cca z 80% zaleží jestli bude zápas a kde,ale mohu slíbit že se vždycky budu snažit to stíhat jak jen to půjde.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Rád bych se naučil co nejvíce z mé classy a celkově z ,,WOWKA,, a na to potřebuji se učit od nejlepších Cool  Cool dodělat equip a dodělat equip a připravit se na firelandy by taky nebylo k zahození...
Předchozí guildy  (důvod odchodu): guildy z wotlku si vážně nepamatuji Very Happy Very Happy Very Happy a teď na cata to bylo mom said, im special (nevím přesně jak se to píše  Embarassed  Embarassed ), eahrtshakers ,a důvod zjistil jsem že už bych byl rád v nějaké dobré guildě která by mě pomohla se posunout zase o kus dál...
Znáš někoho z EXALTED? neznám nikoho
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? spam od destika z worldu Very Happy
Něco o sobě Je mi 27 let. Bydlím v Německu(Lipsko) kam jsem se přestěhoval kvůli florbalu a kde pracuji..Než jsem se odstěhoval do Německa bydlel jsem v Rokycanech(cca 30 km od Plzně) tudíš pivkem nepohrdnu Very Happy Very Happy  ale zase nejsem žádný notorik...Rád jsem v příjemném kolektivu mezi lidmi se kterými se dá normálně bavit a mam rád humor.Kdyby ste měli ještě nějaké otázky tak klíďo ptejte

legrill
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 30. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Fri Feb 05, 2016 9:13 am

Prosím uberte

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ........ to fakt do prihlášok nepatrí v takomto množstve.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Fri Feb 05, 2016 1:15 pm

Já jsem pro.Se mi líbí nick... No homo

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  legrill Fri Feb 05, 2016 2:20 pm

Cady napsal:Prosím uberte

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ........ to fakt do prihlášok nepatrí v takomto množstve.


pardón já sem se nějak rozepsal a nešlo to zastavit Very Happy Very Happy Very Happy

legrill
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 30. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Wolus Fri Feb 05, 2016 5:28 pm

legrill napsal:
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Rád bych se naučil co nejvíce z mé classy a celkově z ,,WOWKA,, a na to potřebuji se učit od nejlepších Cool  Cool dodělat equip a dodělat equip a připravit se na firelandy by taky nebylo k zahození...

Ahoj.
Co si myslíš, že můžeš nabídnout naší guildě? Obzvlášť když pravděpodobně nebudeš chodit páteční raid kdy se obvykle položí většina bossů?

Co by se stalo v případě, že by jsi už měl BIS eq a neměl se od nás co učit? Posuneš se někam dál?
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Atucha Fri Feb 05, 2016 5:35 pm

Ať žijou tuny smajlíků!!!

K postavě:
- vypiš haste capy pro mága (a opravdu Tě nenutim učit se je zpaměti, ale měl bys mít nějaké povědomí a umět si to snadno vyhledat)
- proč všude dodržuješ socket bonusy? vyplatí se to?
- chybí ti enchanty na headce, off-hand, pásku; do bot bych volil spíš hit nebo movement speed; proč spiritová záplata do kalhot?
- talenty by chtěly taky trošku upravit + vzhledem k tomu, že offspec jak píšeš nevyužíváš, tak je dobré si udělat dvoje talenty do fire (jednou na aoe, jednou single target); cauterize je super talent, jen u chima to dělá bordel - všude jinde Ti to často zachrání pozadí

Na to jaký máš eq, tak dps nic moc (alespoň podle bosskills), málo zkušeností s HC encounterama bude taky hrát v tvůj neprospěch. Rozhodně pokud budeš přijatý, důkladně si prostuduj taktiky. Za mě zatím NEUTRAL (vzhledem k tomu, že nedavno byl přijat ještě jeden mage, mohli byste se o místo v raidu "poprat")

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Fri Feb 05, 2016 6:10 pm

Pátek nemůžeš, v úterý později a v neděli to taky občas možná nevyjde. Kdybys ohromil něčím extra, tak možná, ale za těchto okolností proti.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Goldrin Fri Feb 05, 2016 7:41 pm

Souhlasím s Eve, PROTI
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  legrill Sat Feb 06, 2016 3:07 am

Wolus napsal:
legrill napsal:
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Rád bych se naučil co nejvíce z mé classy a celkově z ,,WOWKA,, a na to potřebuji se učit od nejlepších Cool  Cool dodělat equip a dodělat equip a připravit se na firelandy by taky nebylo k zahození...

Ahoj.
Co si myslíš, že můžeš nabídnout naší guildě? Obzvlášť když pravděpodobně nebudeš chodit páteční raid kdy se obvykle položí většina bossů?

Co by se stalo v případě, že by jsi už měl BIS eq a neměl se od nás co učit? Posuneš se někam dál?


Na tu první otázku musím říct že nevím co bych vám mohl nabídnout..,pátek je bohužel špatný ten bohužel nemám šanci stíhat kvůli tréninkům ale až skončí sezóna(cca za 2 měsíce) tak nebude problém. já si osobně myslím že vždycky se dá učit něco nového a až budu umět někdy vše tak už se nebudu muset nikam posouvat dál(nebude kam) a zůstanu tam kde jsem.

legrill
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 30. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Sat Feb 06, 2016 3:44 am

NEPRIJATY

Prajem vela stastia niekde inde.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Legrill fire mage - NEPRIJATY Empty Re: Legrill fire mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru