Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Phenome - feral cat - NEPRIJAT

5 posters

Goto down

Phenome - feral cat - NEPRIJAT Empty Phenome - feral cat - NEPRIJAT

Příspěvek  shanpoon Tue Mar 29, 2016 7:36 pm

Nick postavy: Phenome
Class:Feral cat druid
Koupená nebo vyexpená postava:Na twinu mám vyexpeno pár postav (do lvlu 80) ale tato postava je koupená cca 14 dní zpět.Koupil jsem si ji protože jsem toho názoru že čas je drahý a každá hodina se dá nějak využít… Ano kdybych byl nováček class bych vyexpil protože jinak se za tu class jen tak nenaučím.
Zkušenosti s progresem:všeobecně s progresem mám letité zkušenosti co se týče twinstaru tak i Drak'thulu
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju od roku 2009 a jako první postava byla night elf druid, server myslím že to byla za svého času ještě anathema  na tom jsem vyzkoušel různé classy a nakonec zjistil že druid je prostě class pro mě.

Zlom na rok 2010 jsem začal hrát zde na twinu s kamarády a jelikož jsme byli na intru tak jsme hráli opravdu hodně vyexpil jsem si feral druida a začali jsme chodit raidy v té době tu byl pouze naxx a OS a až do roku 2012/13 jsem hrál zde , pamatuju progress malygose, ulduaru a toc před otevřením ICC jsem odešel na official Drak thul kde zrovna byl nově MOP content.

Vyexpil jsem opět ferala a po té 4 další alty.Zapojil jsem na Toes,ToT,SoO  avšak při příchodu
nového datadisku WoD jsem pouze vyexpil 100 lvl a přestal hrát zaprvé protože mě tento content moc nezaujmul a zadruhé pak i z osobních důvodů jsem přestal hrat wow uplně.

Ted začátkem 2016 jsem si opět zaplatil pár měsíců na Drak thulu ale hrál jsem pouze protože jsem to měl zaplacené,dobral jsem nějaký ten gear ale už jsem tam neměl guildu a lidé se kterými jsem hrával předtím se různě rozutekli (někteří na twinstar). A jelikož server dobře znám tak jsem rozhodl pokračovat s hraním. CATA content nemám moc nahranný
co se týče patche 4.3.4 protože v té době jsem byl ještě zde na twinu(wotlk) a pak přešel rovnou na MoP


Proč Twinstar ?
-Podle mě jediný český server který má úroveň , a věci fungují tak jak by měli  fungovat aspoň co se cata raidů týče.
-Chtěl bych si zahrát CATA content jelikož je to pro mě jediný data disk který nemám nahranný a přijde mi lepší než WoD
-rád bych se zapojil zpět do progressu na FL a pokořil realm first FL, poté pokud se dočkáme i DS.

Stav tvého equipu, ilvl:366ilvl
Talenty:feral DPS ,  OFF EQ bych rád nasbíral na resto druida momentálně mám OFF jako TANK (napůl,pár itemů z feral gearu)  .. máme 41 talentů z toho 32 (28 feral tree , 4 resto tree) jsou talenty které nějak ovlivní DPS to jsou podle mě důležité talenty pak zbývá 9 talentů které jsou zaměnitelné a používají se dle vhodného uvážení.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): screen - UI mám uděláno docela jednoduše ale přehledně používám jen pár addonu (move anythnig a cat rotation helper) , S tímto UI hraju ferala už asi  3-4 roky , v raidu mám 40-50 fps
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:Jak já hraji DRUIDA:
STAT PRIO.
Agility > hit (8 procent) > Mastery > haste >= crit > expertise rovnice by měla odpovídat contentu na twinu  (BWD) kde mastery vede nad haste a critem nicméme je pravda že na patchi 4.3.4 jsou si všechny 3 staty (mastery,haste,crit) skoro rovny a záleží na encounteru
a na gearu který mám např: při setu 4xT12 se priorita mění na haste.

Přepočty mi sem přijdou psát zbytečné (popř.dopíši pokud bude potřeba)

Agility JE TOP té chce feral co nejvíce jelikož přidává AP tak i crit chance.

Mastery je worth stat který se vyplatí reforgovat pokud máme již hit cap  protože každý bod mastery zvedá dmg bleed effectu(rake,rip) tzn. čím víc mastery tím víc DPS

Haste je dobrý stat který přidává attack speed a energy regen ale není tak worth jako mastery

Crit - stat který dává double dmg není špatný ale máme ho z agility a z itemů a více DPS dosáhneme při reforge na mastery než na crit  


ENCOUNTER
Za ferala je nejdůležitější mít na targetu stále mangle(debuff) , rake(dot) , rip(dot) a na sobě stále držet savage roar.

Shred – stack CP
Ferocious bite – používám na targetu který má 25 procent HP a méně obnovuje RIP (nebo při berserkru a nebo pokud ho dokážeme vecpat mezi rotaci ale priorita je RIP a savage roar finishing moves)
Swipe – AOE dmg
Faerie Fire- redukuje armor nepřítele

Cooldowny:
-Berserk primární dmg boost redukuje cost energy spellů
-Tygers fury CD 30 sec použivam na cooldown  po tygers fury většinou následuje berserk nebo např:revange z procu stampede , shred , bite jelikož mám na pár sekund po použití tygers fury větší dmg a přidá 60 energy což je vždy velmi useful.
Survival instinct – redukuje dmg.

Opening:
 Feral Charge
 Faerie Fire
 Mangle
 Rake
 Savage roar
 Tiger's Fury
 ravenege
 shred
 rip na 5 cp
 
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ano beru jako samozřejmost.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Čas vyhovuje, jsem časově flexibilní ale přece jenom jsme lidi a stát se někdy může cokoliv jinak mi čas vyhovuje.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Hledám guildu která má ambice a hodlá dosáhnout nějakých cílů např first realmy nebo guildu která bude dávat HC a doufám že v guildě budou lidi kteří chtějí být stále lepší a mají také ambice protože takový jsem i já.
Znáš někoho z EXALTED? Ne
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?Poprvé jsem viděl na worldu … ptal jsem lidí které guildy tu jsou schopné mají jméno no a pak jsem začal googlit a zjišťovat info..
Něco o sobě No takže je mi 22 let mám vystudované IT jsem ze Středočeského kraje nyní jsem zaměstnán jako správce sítě v jedné vývojové a konstrukční firmě se zaměřením na auto průmysl jelikož mám docela dost volného času tak bohužel většinu trávím u PC hraju WoW,LoL,HotS koukám na seriály.Jsem fanoušek The witcher series(zaklínač) a GoT (čtu i knížky)  jinak mám rád sport bike , snowboard ale k tomu se poslední dobou moc nedostávám no a pak je tu taková česká klasika se jednou za čas sejít s kamarády u píva... Jsem přátelský,nerad se hádám o blbostech radši si myslím své a soudím lidi podle toho jak je znám já , ne podle toho co o nich slyším.

PS: nevím zda jsem napsal všechno.Pokud budete chtít nějaké linky nebo budete mít nějaké dotazy popřípadě zodpovím nejasnosti  v komentech Wink

shanpoon
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 29. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Phenome - feral cat - NEPRIJAT Empty Re: Phenome - feral cat - NEPRIJAT

Příspěvek  Kucko Wed Mar 30, 2016 1:46 pm

Pohraj sa trochu s postavou - gemy, enchy. Máš LW, ale vo wriste enchant nemáš. Ani na staffke. To je dokopy strata 260 agility - bez toho by som sa hanbil dať prihlášku.
Chýba mi u teba Brutal Impact - nezvyšuje DPS, ale podľa mňa je to potrebný talent.

Zbytok asi niekto kto sa vyzná, toto sú moje výhrady.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Phenome - feral cat - NEPRIJAT Empty brutal impact

Příspěvek  shanpoon Wed Mar 30, 2016 9:19 pm

Oh ... máš pravdu a já si říkal že je něco špatně že sem měl té agi víc .... stydím se ale není to tak že bych ty enchanty neměl ale protože jsem si to dvakrát nezkontroloval za to se omlouvám .. totiž mám ty itemy po dvou kusech oba a když jsem reforgoval tak jsem se musel ukliknout a refourgnout ten item bez enchatu no a pak už jsem žil s tím že je všechno ready..

No se týče brutal impact talentu:

Na ůvod talenty nejsou statické a mění se dle encounteru , potřeby... kde je potřeba kickovat je to rozhodne MUST HAVE  talent.

Na 25 většinou jeden point protože se lide v kickovani otočí a cd stačí
Na 10 radši 2 pointy měl by stačit i jeden ale rozdíl 25 sekund je docela dost takže pro jistotu 2
Pokud nepotřebuji kickovat v encouteru tak jsou to 2 talenty naprosto nevyužity a pak většina talentu má větší value než právě brutal impact...

Plus mi přijde škoda obětovat jeden point v furoru protože po použití Predators swiftness (instat nature spell) např.healing touch , regrow .. občas používám pokud je potřeba tak nás to vyhodí z formy a právě po obětovaní toho jednoho talentu se pak do kočky vrátím s 66 energy  místo 100 energy  (35 energy=rake,rip,mangle) což podle mě ovlivní i DPS..

takže na raid bych vyměnil perservance na brutal impact , pokud nebude potřeba jinak.

pro případ že by mi někdo nevěřil opravdu to byla má lenost místo nevědomosti : screen

shanpoon
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 29. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Phenome - feral cat - NEPRIJAT Empty Re: Phenome - feral cat - NEPRIJAT

Příspěvek  Sio Wed Mar 30, 2016 10:24 pm

Ahoj,

1. Opening je trochu zvlastny, aj ked nemas 4xT12. Rake pred TF, preco?
2. UI je prehladne, no nevidim tam sledovanie CP aj ked to vyzera, ze si v combate. Co sledovanie procu trinketov?
3. Ako vravi Kucko Brutal Impact sa urcite nosi, Perseverance ta nevytrhne, a kedze si 99% casu v macke tak ani Furror 3/3 nie. Sledujes (kickujes/bleedujes) focus?
4. Prime glyphy su ok, no majory by urcite slo vylepsit, aj ked "povinny" je len Glyph of Rebirth.
5. Co maximalizovanie dps, buffovanie bleedov, multibleeding cez charge + TF, clipovanie bleedov pri vyraznych buffoch, poznas, praktikujes?
6. Momentalne je feralov celkom dost, melee obecne tiez, urcite by zavazil aj pouzitelny offspec. Neviem ake su stavy, no povedal by som, ze najziadanejsi je balance.

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Phenome - feral cat - NEPRIJAT Empty Re: Phenome - feral cat - NEPRIJAT

Příspěvek  Dyveina Thu Mar 31, 2016 4:37 am

shanpoon napsal:
Plus mi přijde škoda obětovat jeden point v furoru protože po použití Predators swiftness (instat nature spell) např.healing touch , regrow .. občas používám pokud je potřeba tak nás to vyhodí z formy a právě po obětovaní toho jednoho talentu se pak do kočky vrátím s 66 energy  místo 100 energy  (35 energy=rake,rip,mangle) což podle mě ovlivní i DPS..

Ak je treba aby feral cat použil počas fightu HT/Regr, tak je chyba v healeroch. Jediné 2 resto spelly ktoré má zmysel použiť za cat sú Rebirth a Tranquil.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Phenome - feral cat - NEPRIJAT Empty Re: Phenome - feral cat - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Sun Apr 03, 2016 2:38 pm

Žádná reakce od podání přihlášky, uzavírám to tady.
Nepřijat
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Phenome - feral cat - NEPRIJAT Empty Re: Phenome - feral cat - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru