Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT

4 posters

Goto down

[ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT Empty [ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Fri Jan 22, 2016 4:59 am

Nick postavy: Gingerhater
Class: Assassination / Combat Rogue
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená (s ilvl 345 +-)-> Není čas expit
Zkušenosti s progresem: Full HC Clear, s Rogunou full normal clear
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Celkem 9 let, rogunu 10 dní
Stav tvého equipu, ilvl: 356 ilvl, s tím, že momentálně farmím BiS ring za repku + trinket z lasta v LCoT
Talenty: ZDE
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://pasteboard.co/YgQmSl5.jpg
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Rouge - master of melee DPS (po Shadowlolzovi). Opening je prepot -> Stealth pro benefit z Overkillu -> ToT -> Garrote kvůli nahození dotky (stejný efekt jako Rupture) -> Aplikace Slice and Dice -> Mutilate jako combobuilder -> na 5CP odpal Cold Blood + Vendetta + Ruce -> Envenom. Dále se v rotaci pokračuje přes Mutilate, Envenom na 3/4/5 CP kterým obnovuji Slice and Dice. Obnovuji Rupture podle potřeby, nejlépe 100% uptime. Pokud target klesne pod 35% a stojím ze bossem, Mutilate nahradí Backstab (Murderous Intent talent). Při velkém energy gainu (hero v execute fázi, vyšší gear s hastem atd) prokládám Mutilate. Envenom na 4/5 CP. Dávám Vanish na CD abych benefitoval z Overkillu i během pullu. Fan of Knives při AoE situaci.

Staty: Agi > 1332 hit rating > mastery(zvýšený % dmg poisonů) > haste(Větší regenerace Energy) + větší AA speed > expertise(pooluješ tolik energie že není třeba ho mít + obnova energy z dodge a parry) > crit (poisony mají jinou mechaniku critů, nevyplatí se). Socket bonus +20 agi a více

Ke Combatovi se nemá smysl moc vyjadřovat, jelikož bych ho chodil jen na Halfuse a Cho'galla, protože na všech ostatních encounterech Assassination je lepší než Combat (setup raidu neřešíme). Velmi silně zjednodušená rotace Combata -> 1/2/3 CP Sinister Strike, 4 CP Revealing Strike, 5CP Eviscerate, držím si Slice and Dice, Adrenalin rush na CD + Killing Spree do Deep Insight. Bugnutá mechanika Bandit's Guile napomáhá Combatům být častěji/rychleji v Deep Insightu, tudíš pozitivní bug = vetší dps gain. To stejné u Blade Flurry, které má bugnutou mechaniku a cleave je tedy prováděn i pokud cleavovaný target stojí za hráčem. Opět DPS gain
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: ANO, mám vše
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano, 100%
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Tak očekávám stále stejný nebo lepší přístup, který je doposud. Chci se stát top melee DPSko a za alta přetáčet mainy a dokazovat tak, že se vždy dá zlepšit.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):  První guilda na Twinu byla Heart of Winter, kde jsem se stal úspěšným členem 25m party. Poté však rozkolem mezi desítkovou a 25 sekcí jsem společně s "lepšími" hráči odešel a založil guildu Nyga stole my Equip, kde jsem byl ve vedení. Úspěšně jsme pokládali 25 raidy. Časem jsem se stal RL. Lidé však z důvodu začátku školy přestaly hrát a 25 raid se smrkl na 10. Dlouho trvalo než jsme zase poskládali 25 raid, jenže lidé na raidu už nebyli tak kvalitní jako kdysi. Velká většina hráčů přestala hrát nebo odešli na offik. Přezval jsem GuM společně s mojí přítelkyní, jenže po pár neshodách se zbytkem vedení (ohledně náboru nových lidí a jejich kvalitách) jsme společně odešli do guildy Mizerové. Zde jsme měli pár lidí, kteří patřili do top výběru NsmE. Avšak byl jsem nemile překvapen chováním a úrovní raidovaní. Po pár vystoupení opilých hráčů na TSku a kidů neschopných se ovládat jsem odešel a přešel k EXALTED.
Znáš někoho z EXALTED? Bývalé, nynější, některé budoucí možná taky :3
Něco o sobě Nebudu vás nutit to číst po čtvrté king

FAQ:
"ALE POČKEJ, TY UŽ ALTA MÁŠ, ELE SHAMANA!?!?!" -> Elemental Shamana jsem dělal pouze pro náhlou potřebu guildy, protože během dubna/května byl stav ele shamanů NULOVÝ (Pouze Cady a ten tuším tenkrát povýšil v práci a neměl tolik času). Tudíž byl přijat na rak ALT aby byl na stejné hranici v lootovací prioritě. Teď již máme dostatek ele shamanů jako MAINŮ - Eveonor (Džej KÉÉÉJ), OFFSPECŮ (Cady), ALTŮ - (Shampoo), a nově i na ranku TEST. Postava se již NENACHÁZÍ v guildě

"TAKŽE TU POSTAVU BEZTAK PRODÁŠ, NABRAL SI JEN EQUIP A STŘELÍŠ TO ZA HVĚZDY" -> Ne, momentálně na ni mám Enhacement Shamana (350ilvl) a v offu již zmíněného eleho (365ilvl) a je zaparkovaný v Mom Said. Postavu nehodlám prodat také z důvodu, že se jedná o meleečko a ty bych chtěl dále masterovat. Postava je vždy připravena v případě opětovné situace popsané výše pomoct guildě.

"PROČ SI TAK TOP DYMYDŽER" -> Léta dřiny a odříkání

Završil bych to tím, že pokud by alt do raidu šel, jedná se melee za melee, tudíž žádné velké čachrování se setupem raidu. Navíc meleečko mám naběhané až až. Navíc bych na ni nešel, pokud nebudou 3% dmg buffu v raidu - Arcana nikdo nehraje, BMko sporadicky a doprošovat se některého huntera pro respecnutí mi přijde minimálně sobecké.

Nějaké bosskily ->
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=421937#bosskills_players:0+4-14+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=418246#bosskills_players:0+4+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=417972#bosskills_players:0+4+1
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

[ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT Empty Re: [ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Fri Jan 22, 2016 6:31 am

Najs, assa.

Bitchez be like:

Y U NO understand:

ginger be like:
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

[ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT Empty Re: [ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Goldrin Fri Jan 22, 2016 9:54 am

Jednoznačně PRO ! Very Happy
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

[ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT Empty Re: [ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Morby Fri Jan 22, 2016 12:16 pm

No nečekal jsem, že budeš chtít altovat za rogunu, které momentálně jsou Smile ale kecat někomu do toho, za jakou class a spec chce hrát opravdu nehodlám.
Tak tedy přijat a jsem zvědav do kolika ID to topneš Smile
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT Empty Re: [ALT] Gingerhater - Assassination / Combat Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru