Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanny - assassination rogue - PRIJAT

+3
Gingereater
Shadowkick
Zanny
7 posters

Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Zanny Sun Dec 20, 2015 9:11 pm

Nick postavy: Zanny
Class Assassination Rogue
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená jakožto cca 78 lvl ještě na WotLKu , zbytek jsem doexpil.
Zkušenosti s progresem: BWD ,BOT , TOT4W normal 10 vše,   BOT 10HC pak Halfus ,Valiona ( bohužel bez killu ,ale pobíhat ve fázi a držet rozestupy venku nikdy nebyl problém ) , z BWD 10HC potom Atramendes , Chimareon , Magmaw ( zabíjet velké addky, které označí RL , naskakovat na hlavu a držet se ve výklenku aby mě nezalehl zvládám , když zvedá hlavu ,tak pryč od ní. Jinak taky bohužel bez killu) , Omnotrony jsem ještě neměl tu možnost vyzkoušet ,ale chápu že s conductorem od raidu , s tím druhým co hází Neff naopak k raidu, případně shodit přes Cloak pokud to jde.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju cca 5-6 let, rogue cca 3 roky ,když počítám přestávky. Na Cata jsem teď 4 měsíce po asi půl roce pauzy od Wowka.
Stav tvého equipu, ilvl: ilvl 358-360 - podle talentů
Talenty: Main Assassin 31/2/8   v offu Sublet 8/2/31 ( jen kvůli Valioně do fáze, jinak bych raději měl v offu Combat )
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): Zanny - assassination rogue - PRIJAT Wo_WScrn_Shot_122015_165927 Tady je aspoň z dummy. V raidu nějak necítím potřebu screenovat ,tak jsem lepší screen zatím nenašel.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Class -  Rogue assassination především , v budoucnu bych chtěl do offu combat.

Rotace - Univerzálně - cca 3 sec před DBM pullem zapínám Potion of Tolvir nahodím stealth , nastřelím tanka přes ToT. Garrote -> Rupture -> Když procne combo point tak SnD  ( občas to prohodím , ale začátek s Rupture se mi zdá lepší ) , když neprocne tak Mutilate a pak SnD , další Mutilate a Envenom spolu s Cold Blood -> zapínám Vendettu spolu s trinketem přes macro. -> Protáčím Mutilate 3-5 combo pointů a Envenom , obnovuju Rupture ( doplňuje energy přes talent ). Podle toho o jakého se jedná bosse tak nahazuju Vanish a dávám další Garrote buď na další burst těsně před Vendettou spolu s trinketem a druhým potionem of Tolvir ,nebo hned po doběhnutí prvního Overkillu ( záleží na situaci ). Od 35% vyměním Mutilate za Backstab , pokud není možnost být za bossem tak stále Mutilate. V průběhu celého fightu ještě zapojuji do rotace Feint pro zredukování plošné dmge a pro ulehčení práce healerům a pro redukci aggra. ToT obnovuji ,ale ne vždy ,abych nedělal problémy když jsou dva tankové a prohazují si bosse. Smoke bomb nevím jak dobře tu funguje ,tudíž jsem jí ještě nezkoušel ,ale vím že by měla v některých boss fightech pomáhat.
Defensivní abilitky - Evasion např u Chimareona v poslední fázi. Cloak of Shadow např na shazování stacků ve fázi u Valiony , nebo u Modré fáze Maloriaka těsně před dotikáním debuffu pro zabránění zmražení. V krajních případech jej používám když něco pokazím nebo se někde zapomenu a dostanu se kam bych neměl.

Staty - Agility
          Spell hit 17%
          Mastery - poison dmg je na tomhle contentu top , takže jsem zkusil i trinket se spell powerem a překvapivě to dost pomohlo , ale normálně používám stackovací agi.
          Haste
          Expertise a Crit

Gemy  - Především agilitové , pokud se vyplatí bonus tak Agi + Hit  nebo Agi+Mastery nebo Agi+Haste.

V offu mám prozatím subleta , fázi Valiony s ním zvládám ( nahazování Recuperate , SnD , Feint na redukci AoE ) ,ale dps za něj mám ubohé, proto bych jej později rád vyměnil za combat.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám  DBM , Omen , Recount , OmniCC ,  TS s funkčním mikrofonem mám.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano , ale je možné že jeden z těch 3 dnů moct nebudu , v takovém případě dám předem vědět.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Doufám v pohodový kolektiv , který mi pomůže dohnat znalosti z HC bossů a pomůže mi k lepšímu equipu ,aby poté bylo progressování Firelandů jednodušší. Také doufám v odpouštění a ohleduplnost k mým občasným přešlapům při raidech Smile Rád bych dosáhnul na přední příčky v DPS , ale nesoustředím se na to , přednost má zabití bosse ikdybych tam měl celý raid šaškovat s addkama.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Po té zmíněné pauze , jsem nastoupil na Cata do guild -> We Wipe At One Percent - zde jsem odběhal všechny normál bosse a HC Halfuse , Atramenda a Chimareona . Naneštěstí aktivita upadla ( GuM a RL začali mít hodně práce se školou ) tak jsem odešel do -> Nerf Me ,kteří mi nabízeli dobrou raid partu kterou měli ještě na WotLKu , ale za měsíc co jsem v té guildě stále chodím raidy s worldem a nic pořádného se neděje. To je důvod proč teď hledám změnu.
Znáš někoho z EXALTED? Pokud u vás ještě je Tinne/Esseker tak jsem s ním byl v guildě a občas i prohodíme pár slov.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z worldu , od Tiineho , obecně z povídání ostatních členů guild atd.
Něco o sobě Jmenuju se Jirka , bude mi za chvilku 21 a jsem z pohraničí s Německem. Rád poslouchám hudbu a sleduju anime. Ještě jsem "studentem" , momentálně navštěvuju pomaturitní studium angličtiny a potom se budu rozhodovat o vejšce. Občas mám problémový internet. Je to tu trochu zapadákov a normální optika sem nevede Very Happy Ale jinak poměrně stabilní ,rychlé připojení ( 30MB dwn na 2MB upl).

Díky za váš čas ,názor a případnou kritiku Wink
Přeju hezké prožití svátků. Smile
Zanny.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Shadowkick Sun Dec 20, 2015 10:16 pm

uuu rogue mam orgazmus Very Happy

no vazne preco si myslis ze assa je lepsi ako combat?
napis mi prosim prio statov ak je priorita taka ako si napisal napis mi preco je expertise az predposledny... a kolko ho potrebujes
kvoli comu 17% hit?

ako pouzivas ToT? preco a kde sa to neoplati?

thats all
z mojej strany rogue sa urcite hodi obzvlast assak kedze sme dlho nemali poriadneho assa rogua ...

ale zaujimaju ma odpovede

diky Smile
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Sun Dec 20, 2015 10:37 pm

Ahoj,
při jakém encounteru použiješ Smoke Bomb?
Kde ještě použiješ Cloaku?
Jaká mechanika u Combata je "bugnutá"? (říkáš, že by si ho rád hrál, tudíž by si o ni měl vědět)
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Zanny Sun Dec 20, 2015 10:54 pm

Takže postupně :
Assa je podle mě lepší než combat na single target a taky mě o dost víc baví.  Je mi jasné , že třeba u hodně běhacích encounterů se možná hodí víc combat ,ale co už Smile
Expertise moc nejedu , jelikož jsem několikrát zaslechl že na Twinu nejede tak jak by měl.  Jinak není zas až tak potřebný pokud stojíš zezadu od bosse ,má redukovaný dodge a parry.  Proto expertise tolik neřeším a beru jen ten co mi přidají itemy. Později bych to chtěl vytáhnout aspoň na těch 15-20 když by kolem 26 měl být cap. Navíc když dodgnu není to zas až tak hrozné ,jelikož se mi vrací 80% energy z ability. Tudíž se mi vyplatí jít hlavně po mastery a případně haste. ( Samozřejmě po hitu. )
17% spell hit z důvodu aby jsem nemisnul žádný poison ani envenom ,protože oboje jsou spell dmg a na spell dmg závisí kriticky moje dps.
ToT použiju ze začátku na tanka , třeba na Chimareonovi ho pak už nepoužívám ,abych tankům nepřidělával práci s nabíráním aggra když si potřebují rychle přebrat bosse. Naopak třeba u delších fightů kde není třeba přebírání ( Valiona ) nastřeluju častěji. + co jsem koukal na setovky z Fireland contentu tak tam mi bude přidávat i nějaký bonus.

Smoke bomb - jak už jsem psal , nejsem si jistý jak moc to tu funguje a upřímně jsem k tomu neměl ani moc možností , ale pokud vím měla by fungovat u Chimareona , občas jsem jí použil u Valiony ve fázi ,když bylo víc Twilight sentry u sebe tak aby po mě nelítali projektily od ostatních.
Cloak jak už jsem psal využívám zatím jen podle vlastní zkušenosti při shazování conductoru u Omnotronů , u Valiony ve fázi na stacky , nebo u Maloriaka na modrou fázi když jsem targetem "ke zmražení" .
a co se týká bugnutý mechaniky u combata , tak to opravdu netuším co na Twinu nefunguje jak má. Main pro mě stále zůstává assassin ,jelikož je pro mě asi nejzábavnější.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Shadowkick Sun Dec 20, 2015 11:07 pm

takze ToTko pouzivas len na tanka? je to trosku skoda kedze to zvysuje totnutemu targetu dmg o 10% normalne sa nastreluje prvy tank a potom dve roguny medzi sebou ak nieje rogue tak ine mele dps....

cloack mozes pouzit este v dalsich encounteroch ako alakir a ine fighty kde si mozes zhodit stacky....

BTW kde este mozes vyuzit Vanish?
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Zanny Sun Dec 20, 2015 11:21 pm

Tak áno jasné, na Wotlku jsem to dělával ,jen jsem to už trochu pozapomněl jelikož jsem tu většinou chodil s worldem a nastřelit někoho jiného než tanka nebyl vždy dobrý nápad Very Happy

Vanish ...no , primárně ho používám na obnovu Overkillu , případně na ztrátu aggra třeba u Chimareona.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Shadowkick Mon Dec 21, 2015 1:03 am

omnotron na flametrower napriklad Smile

som ZA na skusku
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Zanny Mon Dec 21, 2015 1:24 am

Jak už jsem zmiňoval ,mám v tom ještě celkem dost mezer ,ale snažím se je vyplňovat Smile
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Cobain Wed Dec 23, 2015 3:24 pm

som ZA.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Wed Dec 23, 2015 5:14 pm

Pro
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Diranda Fri Dec 25, 2015 6:25 pm

Pro
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  worent Fri Dec 25, 2015 7:00 pm

Proč mam pocit že toho kluka znam? xDDD
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Zanny Fri Dec 25, 2015 7:29 pm

worent napsal:Proč mam pocit že toho kluka znam? xDDD

Nevím , je možné že už jsme se někde potkali ,každopádně Cata jsem začal hrát až tento rok od Srpna. Smile
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Morby Sat Dec 26, 2015 5:20 pm

Přijat na test
Napiš si ingame o inv: Diranda, Hannele, Gragass, Cobain, Kucko, Destik, Sedara
Jakmile dostaneš práva zde na forku pročti si https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zanny - assassination rogue - PRIJAT Empty Re: Zanny - assassination rogue - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru