Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

+8
Wolus
Kriplex
Diranda
Cady
Kucko
Destik
Gingereater
hearott
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  hearott Mon Jan 04, 2016 12:51 pm

Nick postavy: Spicybeef
Class Warrior

Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená od wotlku
Zkušenosti s progresem: od vanilly až po cata FC, zde na Twinu 13/13hc -10m a 12/13hc -25m
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: jak jsem psal v předchozí otázce hraji od vanilly a začal jsem v roce 2006, tzn nějakých 10 let.
Konkrétně warriora jsem hrál na - tbc - prot, wotlk - arms a zde obojí, nicméně main je Arms Smile ALE určitě neříkám, že jsem top a mám na čem zamakat. Rád si nechám poradit, od zkušenějších warů z Cata!


Stav tvého equipu, ilvl: Arms eq- 370ilvl a Prot Eq - 369 ilvl
Talenty:  Arms- http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Spicybeef
                                             
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu):
     http://postimg.org/image/or2yiw7it/  - trošku staršího data
    http://postimg.org/image/wi7j7dv5j/   -  trošku staršího data
    http://postimg.org/image/uyx1suj7t/   - aktuální. Chvíli jsem teď nehrál, tak nemám novější z raidu, ani z dummy
                                                                          Jenom bych ještě rád dodal, že jsem si dnes změnil nick a proto můžete na starších sreenech vidět starý nick.

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Staty- hit: 8%, exp: 26, dale crit, masterka a haste se snažím redukovat jak to jde, čím víc haste, tím méně damáž z 2h weapony.
Rotace: 1. CHarge - Rend - MS - CS - OP -Slam - MS atd. ( reckless a DC podle bosse, ale pokud to je zerg, tak první dávám DC a potom Reckless)
priorita: 1. MS, 2.CS, 3.OwP, 4.Slam. 5. Hs- jen na proc BT, nebo pokud mám 90+rage a jsem před AA.
Co je třeba udržovat- 3 stacky z MS, držet rend a bonus ze setu z Owp na 3 stacky
Execute faze: priorita stále 1st- MS, 2- CS 3. Exe a Owp dávám místo execute jen, když mám pod 20rage, pokud mám např. 15rage a owp není rdy dám také execute, protože dmg to taky dá a 10 rage mi to vždy vrátí.


TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ts3 + Mic = ano.   Addony - DBM, Omen + používám : ragebar, recount, p. aura

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: nemůžu zaručit, že to bude pokaždé! Někdy může být akce, nebo kvůli práci. Ale normálně stíham tento čas v pořádku.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: chci dosáhnout 25m 13/13 hc down, chci guildu, kde je klid a kázeň na raidech, na raidech si chci zahrát a ne čekat na afkery, očekávám chuť k progressu do firelandu a profesionální přístup Smile

Předchozí guildy  (důvod odchodu): BB - odchod z důvodu úpadku a neaktivity, OS - odchod kvůli nekázni na raidech + jsem odcestoval do zahraničí a nebyl čas, a UR - odchod z důvodu současné neaktivity guildy.
Znáš někoho z EXALTED? je to možné, ale nejspíš né  Smile  
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? z náborového macra

Něco o sobě 24let, Muž, sportovec/ nekuřák = neafker Very Happy rád říkam svůj názor - především ten špatný a stejně tak, od Vás očekávám reakce narovinu. Smile

Těším se na případné připomínky či dotazy, zatím Vám přeji pěkný zbytek dne.

hearott
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 04. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Mon Jan 04, 2016 2:31 pm

Ahoj, tak to vezmeme popořadě.

Talenty: Drums of War x Blitz --> Výhody, nevýhody a proč si zvolil Drumy, když si chodil 25 man
Glyphy: Prime: OK, Majory: Proč Throw + C. Smash ---> Kdy ztrácí svůj význam? Co glyphy jako Shield Wall, Rapid Charge. Minor: Na co Sunder, když si ho držíš přes dvě ability? Nějaká možná náhrada?
Rotace: Priority ok, teď mi půjde spíš o mechaniku. Hlídáš si něco PŘED a PO použití Colossus Smashe? Napiš prosím tvoje AoE rotato. Kde a jak si hlídáš duration Recklessness?
Stancedance -  Využíváš/nevyužíváš?
Gemy: Kdy dodržuješ Socket Bonus? Jednou si +10 str držíš, podruhé ne. Kdy se tedy vyplatí gemovat barvu?
Nějaké lifesaver macro?

Skoč si jedno BH a pošli z něho screen, ať jde vidět tvé UI v akci.

Jaký warrior je podle tebe na Alianci lepší než ty?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Destik Mon Jan 04, 2016 3:10 pm

hearott napsal:Předchozí guildy (důvod odchodu):OS - odchod kvůli nekázni na raidech

Co si pod tím máme představit?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty SpicyBeef - Warrior

Příspěvek  hearott Mon Jan 04, 2016 7:34 pm

Tak především bych řekl, že sem spíš chodil 10m chvíli před pauzou sem začal 25m .
Talenty- drum sem zvolil proto, že většinou jsem kickoval a občas se stalo, že nevychazel rage. a BLitz nwm, jednu dobu jsem ho měl a nějak mi nepřišlo, že by mi těch 5/ 10 rage po chargi bylo zapotřebí.
Glyphy- to mám fakt blbě to se omlouvám Smile ani jsem si nevšiml, že tam glyph of HT mám - lze vyměnit buď glyph of cleaving, nebo případně ten shield wall , glyph rapid.charge podle mě je celkem na nic, protože je málo bosů, kde bych se musel chargovat na cd ( jako omno nebo council) ale i tam to není na cd, tudíž ta 1 sec mi nepomůže. ( čistě můj názor).
a Minor - sunder máš pravdu, uplná volovina Smile ihned předělám na glyph of command, mohl by být i demoral. sh.

Aoe rotace- no tak Sweep strike klasicky rotace v něm a jinak to je cleava na proc BTT misto HS ( pri sweep. S. jen HS ne cleavu) a blade storm samozřejmě ( na ten rád používám reckless. )
jinak rotace vypadá asi takto: charge, rend, Ms, BL.S,  Ms, swp.strike, Cs,  DM, mortal, owp, slam (a klasicka rotace + HS na cd) omlouvám se, asi je to napsané trošku chaoticky nejsem si tim psaním moc jistý, jak to pořádně vysvetlit. a CS smash - nejsem si jist, zda rozumím, ale u něj si hlídám použití - nepoužívat pokud je předchozí stále ještě na targetu, používat na cd ( po MS) a případně pokud mi procne z aa., tak ho dát těsně před tím než mi dojde cd na MS.

Duration reckle mám nastavenou na power auras, stejně jako DC a další.

stance dance - samozřejmě mám makra a využívám.

Gemy- tak barvu se oplatí držet, když to dává 20 str +, ale modré sockety, kde mám +20str a +20hit jsou, kvůli hit capu a jsou na barvu, kde to dává aspoň těch 10 str, co se týče žlutých 20str + 20crit, chtěl jsem zkusit víc critu, ale je to blbost protože m. stat je str. takže hodím z5 40  str.

macro na savelife - mám 1 . kde se hodím do def.s. shield+ sword a hodim Shield wall ( ostatni spelly uz mam na bindech jako block nebo e.rege.)

tak jestli je lepší war u ali, jasná odpověď, ano určitě jich bude spousta, ale chvíli jsem nehrál, ale co vím, tak např. Keyta, nebo bimmer býval dobrý a ještě třeba Neury
nechci ostatní urazit jen jsem tu dlouho nebyl, tak nwm jaký je momentální stav warů Smile

další odpověď co si pod tím mám představit ? : No, tak například nehorázné slackování, že de někdo na 20 min pryč po začátku raidu, že se rozpomene, že má hlad..., nebo že někdo koho mají rádi příjde o 30min později, ale místo toho, aby vzali někoho zapsaného z kalendáře a stejně dobrého tak se čeká na toho, kdo zapsaný ani nebyl, nebo absolutní nekázeň na raidu.. jeden mele blbosti pouští zvuky při progressu a rl. místo aby je ukáznil, tak si dá mute.. a uplný vrchol pro mě byl, když se šel progress HC neffa a main.heal afkoval, protože šel zároveň s altem jiný raid v jiné guildě a rl. neřekne ani slovo.. tak nějak toho bylo povíce.. třeba už to tam tak není nwm.. ale dříve bylo.

screen dodám jakmile bude BH naše Smile

snad jsem nic nezapomněl zatím díky


Naposledy upravil hearott dne Mon Jan 04, 2016 8:00 pm, celkově upraveno 1 krát

hearott
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 04. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Mon Jan 04, 2016 7:44 pm

Ahoj, tvoj nick som už niekde počul, ale nespomeniem si.

Hrávaš len maina? Ak nie, rád by som vedel, akých máš altov a ich nicky.
Ďalej k odchodu z UR. Neraidujú len dočasne nie? Preto mi je divné, že odtiaľ odchádzaš.
A ešte malý detail - rename si si dal z nejakého "vážnejšieho dôvodu", alebo len tak? Smile

Ďalej píšeš, že nemáš problém povedať "čo si o čom myslíš". Dokážeš to podať rozumne?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty SpicyBeef - Warrior

Příspěvek  hearott Mon Jan 04, 2016 7:57 pm

Ahoj Kucko,

Momentálně jsem doexpil huntera 85 v pátek, takže sem tam jsem na něm. nick Gerbril
Nene tento nick jsem si vymyslel sám, když sem měl dneska k obědu beef steak a myšlenka na ten nick se mi zalíbila a lightsoff se mi " tak nějak přestal líbit "
Tak ano, UR je dočasně neaktivní, ale tak nějak jsem tam nebyl spokojený, nechci se o tom moc rozepisovat.

nejsem si jistý, jak bylo myšleno, zda to dokážu podat rozumně. Jestli myslíš slušně - tak ano
a pokud myslíš vysvětlit, co chtěl básník říci, tak to, že pokud se mi něco nelíbí, nebo jsem nespokojený rád to řeknu narovinu, tak aby to nebral někdo, jako " buzeraci", ale jako návrh, dotaz, případně čístý názor, že se mi něco nelíbí a na ten, že očekávám čistou upřímnou odpověď. prostě všechno na rovinu.

doufám, že to bylo lepší Very Happy


hearott
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 04. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Mon Jan 04, 2016 8:07 pm

Keyta, nebo Bimmer býval dobrý a ještě třeba Neury

Tušíš proč jsou lepší než ty? Kde máš nedostatky?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty SpicyBeef - Warrior

Příspěvek  hearott Mon Jan 04, 2016 8:25 pm

No abych pravdu řekl, tak když jsem mel jít do SFU a s bimmerem jsem probíral wara, tak mi řekl, že je všechno v pořádku ( nakonec jsem tam nešel, protože jsem odcestoval)
a s Keytou to byly hodně dlouhé debaty, chodili jsme spolu raidy a probírali to, ale vždycky mi bylo řečeno, že dělám vše, jako on a sem tam jsem ho i předmgoval, ale ve výsledku
co jsme se dívaly přes addon, tak měl více procu Btt a z  masterky a většinou i více critu. Takže se mi nepodařilo zjistit, co je zle. Přišlo nám to spíš víc o lucku... ale já jsem stále přesvědčen, ze je zle i něco jiného, takže jak jsem psal rád se poučím Smile

hearott
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 04. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Mon Jan 04, 2016 8:32 pm

Som ZA test.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Mon Jan 04, 2016 8:38 pm

Jsem PRO TEST
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty SpicyBeef - Warrior

Příspěvek  hearott Mon Jan 04, 2016 9:21 pm

Prozatím děkuji Smile

hearott
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 04. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Cady Tue Jan 05, 2016 9:11 am

Kucko napsal:Ďalej píšeš, že nemáš problém povedať "čo si o čom myslíš". Dokážeš to podať rozumne?

Dokážeš zobrať opačnú reakciu ? Ak ti niekto povie čo si myslí o tebe ?

Otvorene Warrior je momentálne Top dps a ( fakt som to zbehol len mávnutím hlavy ) máš takmer Bis ( ak nie bis na 1-2 itemy )  si si vedomý že úloha topovať tabuľku je tvojou prioritou ? ( znalosť všetkých taktik nevyhnutnou  samozrejmosťou ) !

Za mňa proti nikdy som taký nick nevidel v živote čo tu hrám 7 rokov ...
Ale kto vie zázraky sa dejú
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty SpicyBeef

Příspěvek  hearott Tue Jan 05, 2016 9:23 am

Dobré ráno,

ano samozřejmě, že to přijmu. Ovšem, taky se to musí odehrát slušně a né něco, jako je rage od 12ti letého. Smile

No, nemyslim si, že war je ZATÍM top dps ale určitě patří do 3 top. ( taky podle bosse)
ano, jak říkáš - znalost taktiky na mém ilvl je samozřejmostí a topovat tabulky, když to necritne ani z reckless, tak se nedá nic dělat, ale nahoře bývám.
a samozřejmě se budu snažit i o víc.

hearott
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 04. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Tue Jan 05, 2016 4:20 pm

hearott napsal:Dobré ráno,

ano samozřejmě, že to přijmu. Ovšem, taky se to musí odehrát slušně a né něco, jako je rage od 12ti letého. Smile

No,  nemyslim si, že war je ZATÍM top dps ale určitě patří do 3 top. ( taky podle bosse)
ano, jak říkáš - znalost taktiky na mém ilvl je samozřejmostí a topovat tabulky, když to necritne ani z reckless, tak se nedá nic dělat, ale nahoře bývám.
a samozřejmě se budu snažit i o víc.

Bohužel jako R-paladin musím přiznat že JE top dps. 100% je TOP1 mezi meleečky.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Diranda Tue Jan 05, 2016 10:26 pm

Píšeš že si teraz dlhšie nehral. Bola za tým nejaká ojedinelá situácia? Alebo sa môže stať že po 3-4 ID sa to stane znovu z dôvodu..hmm..nudy?
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Kriplex Tue Jan 05, 2016 11:55 pm

hearott napsal: a uplný vrchol pro mě byl, když se šel progress HC neffa a main.heal afkoval, protože šel zároveň s altem jiný raid v jiné guildě a rl. neřekne ani slovo. , hmm kdo to asi byl :-D

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Wolus Wed Jan 06, 2016 12:05 am

Kriplex napsal:hearott napsal: a uplný vrchol pro mě byl, když se šel progress HC neffa a main.heal afkoval, protože šel zároveň s altem jiný raid v jiné guildě a rl. neřekne ani slovo. , hmm kdo to asi byl :-D

i ty uličníku Very Happy
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Frenkee Wed Jan 06, 2016 1:33 am

Zdravím, k jednomu warrovi Vám něco napsal Ademar, k druhému si zase dovolím něco napsat já.

Light k nám do OS přišel cca třetí týden v červenci. Několik lidí z guildy ho už znali přes world raidy, které on sám skládal. Přímo v přihlášce napsal:
"Vyhovuje mi Raid Time? (So-St od 18:00 do neurčitej doby pri progresse):
O tomto už jsem se s vámi bavil, byl bych spíše do zálohy. Jelikož budu ještě 3 měsíce ve Skotsku a mám tu volno 1x za týden a který to je den se dozvím, až v pátek. Proto bych rád šel pokaždé, kdy mi to vyjde. Nicméně, hned jak budu doma, budu se tomu věnovat zase na plno !"

S jeho docházkou na main raidy jsme tedy moc nepočítali (tehdy se chodily ješte 10m), ale podle twinheadu byl s námi 4x raid.
Celý zbytek "pobytu" si chodil své 10m, které si skládal. Chodili s ním naši hráči, chodil s ním world, po domluvě dodatečně dostávali DKPčka (což jsme nikdy nedělali, zkrátka jsme mu vyhověli kvůli jeho práci).

Nikdo s Lightem neměl problém, točil slušně, nefailoval, byl nekonfliktní a pohodový hráč. Spokojenost.

Potom (pravděpodobně se už tedy vrátil domů) beze slova, bez důvodu, bez rozloučení leavnul guildu (asi 25.9.) a šel do UR.
(Následně ani neodpověděl na ingame mail, co jsem mu psal.)

Abych citoval z jeho přihlášky: "ale prijde mi, ze si tam kazdy dela co chce"
Opravdu super tohle napsat, když sis sám leadroval své raidy a ještě jsem ti jako dement dodatečně vypisoval dkp, jen ať si spokojený...

Light byl z mého pohledu super hráč, škoda že takhle lítá mezi guildami...

Frenkee
Frenkee
Frenkee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 30. 07. 13
Age : 28
Bydlisko : Opava

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Wed Jan 06, 2016 2:19 am

Frenkee napsal: škoda že takhle lítá mezi guildami...
PLS -.-'
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Wed Jan 06, 2016 2:20 am

Ahoj Frenkee.

Viem, že máte právo sa k tomu vyjadriť a oceňujem snahu priblížiť nám charakter daného hráča, ale...
Nabudúce poprosím takéto informácie riešiť in-game/PM. Toto je prihláška do našej guildy a aj keď história daného hráča k tomu patrí,
bol by som nerád, ak by sa to časom zvrtlo na off topic. Tak, ako sme to riešili u hráča, ktorý prešiel opačne.
Veď ty vieš komu máš napísať.

Ďakujem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Každopádne nás po tvojom príspevku zaujíma, čo k tomu povie Lightsoff a tým dúfam, že sa celá vec uzavrie.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty SpicyBeef

Příspěvek  hearott Wed Jan 06, 2016 11:54 am

nehrál, a to nikoli z důvodu nudy, ale z důvodu práce. Odjel sem nečekaně na 2 měsíce do Německa a tam sem nehrál vůbec. Nebyl čas, takže sem měl pauzu necelé 3 měsíce. Kriplexi ty HADE ! Smile to ti neodpustím tehdy. No Frenku rád tě zase slyším, díky za podporu i nedostatky, rád bych vnesl také trochu světla. Je pravda, že jsem ve Skotsku měl málo času a je pravda, že jsem o tom řekl dopředu v přihlášce a tudíž jsem si i kvůli tomu skládal někdy raidy svoje ( jelikož na ty vaše mi nevycházel vždy čas) ALE moje domluva s Poldou byla zdůrazňuji POKAŽDÉ na nové ID a vždy sem se ho ptal, jestli mi hodí můj raid do GC, aby se mohli připojit lidi z guildy, kteří s vámi nemohli, nebo nebyli daný den volní. Zbytek sem dobral z worldu a to bylo už na plodovi, jestli mi to tam dal nebo ne (do GC). Stejně tak DKP které byly připisovány za tyto HALF raidy, byly domluveny s poldou, kterého jsem neprosil, ale jenom se zeptal, zdaby byla taková možnost. On byl tak hodný, že s tím souhlasil, tak bych nerad aby sis myslel, že jsem si diktoval nějaké podmínky. No po skotsku jsem byl asi měsíc doma, ale zdálo se mi že guilda nějak upadá. Tebe sem tam skoro vůbec neviděl Polda furt říkal, že už ho to nebaví a na 1st progress 25m nepřišlo ani 15 lidí, tak jsem si dal přihlášku do UR. asi za hodinu mě někdo kickl z guildy, takže takové bylo rozloučení i od Vás, takže jsem se rozloučil jen s pár lidma, jako byl Templar atd. byl jsem v UR asi 2 týdny a pak jsem musel náhle do německa, takže pauza. Když jsem se vratil, byla pauza zrovna i tam a tak nějak dohromady jsem se tam cítil i nespokojený. Většina lidí mi přišla unfriendly... ale taky tam bylo pár, které mám svým způsobem rád. Nicméně, jak říkám - nebyla spokojenost úplná.

to je co bych k tomu řekl

hearott
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 04. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Anathem Wed Jan 06, 2016 7:19 pm

Nikdy nebudeš úplně spokojený, vždycky se najde někdo s kým si prostě nesedneš, tento fakt musíš přijmout ( /wave guild Very Happy Very Happy Very Happy ). Buď si také jist že každá guilda zažívá lepší a horší časy. Některé ID zabiješ vše za 8 hodin a někdy ani za celý týden. Nejsem si jist že zde najdeš to co hledáš a jestli vůbec někdy...
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Cobain Wed Jan 06, 2016 8:22 pm

Ja zom ZA TEST.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty SpicyBeef - Warrior

Příspěvek  hearott Wed Jan 06, 2016 9:21 pm

Jen abychom si rozuměli, nejde vůbec o to kdy a za jak dlouho něco zabijem... nebo jesi má horší, nebo lepší časy. To já vím a je pravda, že nikdo nebude nikdy spokojený Very Happy
ale spíš mi zatím nikde neseděl přístup, nevím jak to specifikovat psaním Smile ale jen chci říct, že sem neodcházel, kvůli progressu, nebo jestli má dobrý, nebo špatný čas.. ale to je spíš téma do whispu Smile

zatím díky

hearott
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 04. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Wed Jan 06, 2016 10:01 pm

hearott napsal:Jen abychom si rozuměli, nejde vůbec o to kdy a za jak dlouho něco zabijem... nebo jesi má horší, nebo lepší časy. To já vím a je pravda, že nikdo nebude nikdy spokojený Very Happy
ale spíš mi zatím nikde neseděl přístup, nevím jak to specifikovat psaním Smile ale jen chci říct, že sem neodcházel, kvůli progressu, nebo jestli má dobrý, nebo špatný čas.. ale to je spíš téma do whispu Smile

zatím díky
Proč si tedy nikde nedělal GuMa, nebo si nezaložil vlastní guildu?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

SpicyBeef - Warrior - PRIJAT Empty Re: SpicyBeef - Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru