Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

+4
Dandelion
Diranda
Muzko
Tiine
8 posters

Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Tiine Mon Oct 14, 2013 1:58 pm

[WoW]
Nick: Tiine
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE):pve a niekedy nejake to bg alebo wg
Class, spec, talent build: warrior furry talenty 18/53 alebo http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Tiine&gn=Refuge neviem ako často sa
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Wara hravam 3ti roky z toho druhy rok tu na twinstare tak niečo som pochytil, bt+ww+bt na proc slam a bt>slam tak so slamom aj počkať a nad 60rage spam hs čo je teraz už skoro stale(lepšie sa to hovori alebo napiše do whispu a no neviem či sa možem po cely čas vyjadrovať ku momentom k mojej prihlaške alebo nejaky váš cl alebo niekto kto sa vyzna do warov so nmou prekecne nech vam povie či dačo viem alebo nie)

Zkušenosti s WotlK raidy (pokud nejsou z TS, tak napište odkud) tak moj progress začal na anthorii kde bola v plnom prude icc sezona. Tam sa mi podarlo skoliť icc10/25 normal a z hc len po sarufanga a  togc25 insanitu. Tu som si začil toc sezonu toc10/25 dole tak isto aj togc10insanita ale grand 25ka len 4/5 a aj to len s altom. Potom som hral na par fun serveroch a pak som ešte zažl halls of origi... na cate na moltene(nepodarilo sami dať first realm shaman alebo drenej tak som to tam vzdal) teraz mam na icc10dole cele icc25 chodm s whand raidom kde raz skušame sindru alebo profa vždy wipe na par %tach a hm na 10man mam dole lowerspire cele pak zemiakov quenu a vali a aj potom ako jej nastavili decay
Jak dlouho hraješ WoW: 4ty rok
Úroveň equipu (např. počet heroic itemů, trinkety): hc mam len opasok z vali25ky inak vše normal jeden ring z 10man mi to tam špati trinkety nodmal dv a skula ale podla nejakho adonu mi to ukazuje že 5900+ gs vo fury a 5700+v prote prot je na tom čosi horšie s equipom trinkety mam za frosty a satrna normal a no 45k hp unbuf a len 31500armoru:((ale na to m sa stale pracuje)frost gear na sindru mam

Předcházejicí guilda/y: Refuge
Důvod odchodu z předcházející guildy: Mam tu alta z ktorym ma chodim raidy a s warom chodim s lfg a tam progres nestoji za zmienku.

[Real Informace]
Věk: 23
Znáš někoho z Exalted?: stretol som sa v raide už s hračmi z exalted par krat nejaky ten wisp ale že by som sniekým nejak viacej pisal tak nie
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Som za každy wipe:D nevadi mi progres do rana a sranda v raide musi byť ale všetko s mierou. A no inač chodim do žiliny na vs som slovak a ked sa vyzujem tak ludia plaču:D a s diktatu som mal vždy za 5 tak prosim ne že mi tu niekto bude známkovať gramatiku:D
Jsi obeznámený s naším raid time a jsi schopný ho plnit? Jak jsi na tom s používáním mumble?: S raid time som oboznameny utorok a štvrtok vyhovuje genialne a ten piatok nedela vyhovuje ta nedela ten piatok by nevyhovoval vždy a mumble mam mikrak mam a aj rozpravať viem(niekedy sa neda ked spolubyvajuci sa uči ma naštevu ale vačšinou možem)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Muzko Mon Oct 14, 2013 2:34 pm

podla popisu rotacia osekana na uplny zaklad, nad talentami by som sa uz ani nerozculoval - klasicky build akurat ze tak pocas naxx sezony, teraz s tym prekypujucim ragom musi zasobovat aj vsetkych v okoli 3yd, odlognuty v pvp geare takze co sa gearovania tyka hodnotenie nebude Razz na mna zatial posobi ako obycajny priemerny warrior

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Tiine Mon Oct 14, 2013 3:00 pm

no ktej armory odlogoval som už aj v pve geare ale furt to nenabehlo a ktým talentom a ten glylp of vcleaving mam len na lk na adky inač beham s glyphom of bt a no talenty mam preto takto lebo stale mam niekedy problem s ragom inač by som vypustil bud unbridled wrath alebo improved berseker rage a dal do executu alebo piercing howl alebo redukcie healu alebo proste čo raid potrebuje a ta rotacia no fakt napisal som tu fyi rend nepouživam lebo hard a jedna chyba a moc škodi aale talenty v tactcal mastery mam kvoli sindre lichovi kde interevene potrebuje rychlo použiť pripadne niekomu zniži agro a hej ešte ta rotacia neviem čo viac ti mam napisať ešte že to že execute použivam len iba ak nemam čo a som nad 80rage to že opozdnujem slame som napisal a trinkety ability nahadzujem podla procov veci podla fazi encountru a pod a fyi riadil som sa tvojou guide na twinfore vdaka tebe točim vac ako som točil predtým:)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Tiine Mon Oct 14, 2013 3:12 pm

http://ulozto.cz/xEfy2c7K/warriordps2-603bexcel07-xlsm tu mam spreadsheet a ak ta možem poprosiť kukni a vyjadri sa:)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Diranda Mon Oct 14, 2013 8:48 pm

Jedna technická..odkedy potrebujeme ďalšieho fury warriora? Či to je len opatrenie ako zohnať tanka na 10tky (pretože niekomu sa nechce tankovať) bez toho aby Warchief musel naberať ďalšieho tanka?

"Som za každý wipe..." to mi príde ako by ti bolo jedno ako ten encounter dopadne. Je mi jasné že to má byť myslené že neragequitneš po wipe
Čo sa týka toho progressu neviem ako to bolo na Anthorii, či to bolo jak u nás "99% blizzlike" ale vzhľadom na achievy  tu na twine ti zopár bossov zabitých chýba, a to sa odzrkadlí aj na tvojom pve geare...
Niekto vravel že s invitovaním by sme sa mali zamerať na aktuálny progress LK 25HC a myslím že toto asi stačiť nebude.
Toď moj skromný názor (proti) krtorý ale v konečnom dôsledku nič neznamená.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Tiine Mon Oct 14, 2013 9:08 pm

tým som za každy wipe som nemyslel že ako dopadne encounter ale to že progres donoci mi nevadi jednoducho snažil som sa o vtip a hej na anthorke to bol iny blizzlike ale ak možem porovnať sarufang bol omnoho tažši tak isto aj sindra a profaka tu davaju niektore world raidy čo na aa neexistovalo a hej z 25ky m chybaju achievi z dovodu myslim že som to pisal že chodim whand raid kde to nedavame
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Dandelion Mon Oct 14, 2013 9:14 pm

Diranda napsal:...
Povedal by som, že sa takmer úplne stotožňujem s týmto názorom, ale tak vo vedení si myslia, že potrebujeme štvrtého DPS Warriora(z čoho už teraz majú dvaja Tank OffSpec, takže toto by bol tretí), kedže to hodili do náboru, teda asik na tom niečo bude(dúfam).
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Socrates Mon Oct 14, 2013 10:29 pm

nejaky zbytecny theorycraftsky kecy blabla....tvoje talenty se mi nelibi je to takovy ten zaklad co nosi kazdy jouda ale pro potreby raidu jako icc to neni,urcite to nejsou talenty vhnodne k progresu,eq nevim co mas armory mi ukazuji pvp zrovna.dle meho se dobry fury uživi,dobry fury co toci dobry dmg a neumira kvuli demenci na agro /wave ead .Nemyslim si ze jsi to ale ty proti
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Daenerys Mon Oct 14, 2013 10:46 pm

Proti

Koukni pak na konci do recountu někdy... /wave setarcos
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  general Mon Oct 14, 2013 11:13 pm

proti

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Sat Oct 26, 2013 12:34 am

pro
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Socrates Mon Oct 28, 2013 2:54 pm

neni to tady už trochu dlouho?Exclamation Exclamation 
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý Empty Re: Tiine fury war(prot off spec) - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru