Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

+11
Poison
Xani
Dostress
Daris
Stejk
Odin
Muf
Oiskin
katris
Ventor
arcimorgia
15 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  arcimorgia Tue Jun 09, 2009 6:16 pm

jak tak koukám tak sem asi dost lidí z equllibrium nasral... pročítal sem si pár jiných přihlášek a u mazlinky jsem se docela zarazil, začíná se tu rozjíždět podobná diskuze. Chápu eql, je dost nepříjemný když někdo lootne a pak odejde. znám to z generation, taky to vubec nemam rad. stále se snažím vylíčit proč chci vůbec měnit guildu... takže znova...

Byla jednou jedna generation. doexpil sem 70tku. začli jsme chodit karazhan, později Gruul's lair. asi po měsíci jsme začli chodit EYE. solarianka padla na druhy pokus. v průběhu dalšího měsíce nasledoval void, morogrim, fanthom, blind, hydross. začal progress kael'thase. teĎ jsme asi v únoru tohoto roku. Pak se 14 dní nesložil raid, s guildou to šlo z kopce, nakonec se rozpadla. teď jsem udělal obrovskou chybu -> většina se dostala do guild co dnes farmí hyjal, já šel za spolužákem do PoL, kde byli tenkrát s progressem tak kousek za gruulem. tam byl opačný problém -> milion doexpených 70tek bez skillu, co davali sotva gruula. pak jsme se ještě mírně nepohodli ohledně převodu DKP z generation... a tak jsem leavnul. v tuto chvíli jsem zkoušel jíd do SA/DB/TWoS, kde mě postupně zamítli -> locku mame dost. pak jsem podal přihlášku do equlibrium. tady jsem uspěl. nevim jak dluoho ste chodili T5 raidy, ale stale se progressovalo. a teĎ se dostávám k jádru věci -> s třetí guildou jsem progressoval skoro od začátku T5 instance. pak jsem jednou dal /played a lekl jsem se, za 25dní na 70tce T4/T5. a tak jsem to začal řešit, přihláškou do exalted. zbytek už znáte...

arcimorgia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 07. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Tue Jun 09, 2009 7:22 pm

Přelítávat z guildy do guildy jenom protože se jim sekne progres scratch
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  arcimorgia Tue Jun 09, 2009 7:50 pm

nikde se nesekl progress akorát sem třikrát v třech různejch guildách progressoval téměř od začátku stejný instance... chybělo málo a Generation by zůstala a to bychom už dávno farmili hyjal Wink a to je to co mě štve a proč se chci dostat do exalted... aby padali bossové, na který by měla stará Generation teď.

arcimorgia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 07. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Lexius Thu Jun 11, 2009 3:18 pm

Bylo rozhodnuto, později, ale přece. Shodli jsme se, že warlocků máme opravdu zatím dost a že další teď brát nebudeme. Arci, hodně štěstí při hledání gildy, eq máš docela fajn, nemusel by to být velký problém.

Nepřijat, prosím o lock a přesun.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru