Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

+11
Poison
Xani
Dostress
Daris
Stejk
Odin
Muf
Oiskin
katris
Ventor
arcimorgia
15 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  arcimorgia Sun Jun 07, 2009 4:38 pm

[WoW]
Nick:Arcimorgia
Level:70
Zameranie (PvP/PvE):PvE 4ever
Class:warlock

Jaké máš zkušenosti s touto class?: PvE perfektní jako destro, PvP už trochu méně jako affli nebo sl/sl. celkově myslim že dostatečně dobré aj na hyjal Wink
Talenty: 0/21/40, střídámshadow a fire.
Staty: absolutně unbuffed 9424 HP, 10037 mana, 796 bonus dmg, 906 bonus shadow dmg, 20,51 spell crit, 45 haste, 162 mp5, 584 stamina, 494 intelect, 157 spirit, 1646 armor.

Zkušenosti v dungoch: All Wink prošel sem všechny, nejsem si uplne jisty v shattered halls, steamvault a old hillsbrad foothills, ostatni znam nazpaměť Wink
Jak dlouho hraješ WoW: od října (octobera) loňského roku. neni to moc dlouho ale učim se rychle Wink
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):Voidheart Crown, Voidheart Gloves, Matle of the Corruptor, Ritssyn's Lost Pendant/Shattered Sun Pendant of Acumen, Shawl of Shifting Probablities, Merciless Gladiator's Dreadweave Robe, Fury of the Ursine, Sash of Arcane Visions, Pantaloons of Arcane Annihilation, Boots of the Shifting Nightmare/Ruby Slippers, Violet Signet of the Archmage + Ring of Cryptic Dreams, Icon of the Silver Crescent + Sorcerer's Alchemist Stone, Amani Divining Staff, Carved Witch Doctor's Stick. Pro případ potřeby Infernoweave Leggings, Infernoweave Boots, Syrannis' Mystic Sheen. jako weapon mám aj Blade of Wizardry, Jaded Crystal Dagger, Merciless Gladiator's War Staff. Gemy: 1x Ember skyfire diamond, 7x Potent Noble Topaz, 1x Shining Fire Opal, 1x Infused Fire Opal, 2x Radiant Talastite. Enchanty: Glyph of Power, Inscription of Discipline, enchant gloves: Blasting. na ostatních se pracuje.

Předcházejicí guilda/y: Rest in peace -> Generation -> Reneissance (sloučením, rozpad). Protectors of Light, Equilibrium.
Důvod odchodu z předcházející guildy: asi tak... už třetí měsíc stále chodim wipovat do SSC/EYE a rád bych se konečně dostal do hyjalu. SSC už konečně začíná vypadat trochu dobře, ale než lidi pochopí co maj dělat zabere to až příliš mnoho času.

[Real Informace]
Věk: 14
Znáš někoho z Exalted?: jediny na koho si vzpominam je Wiqi (priest rank 7). doufam že se brzo seznámím Wink
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): 1. mám rád internetovou anonymitu tže nic konkrétního nepovim. Napšu asi tolko: Mužu napsat cokoliv, ale sebedelší text nenahradí jeden raid s guildou. Mile rád zajdu třeba kara nebo ZA a tam se dozvíte mnohem víc. Ventrilo rád pokecám pokud nebude pozdě mužu aj mluvit.
EDIT: takže něco o mě... študentíkuju všeobecnej osmiletej libereckej gympl třetím rokem. patřim do skupiny která ráda hraje na hromadu různých hudebních nástrojů -> v mym případě harmonika (ta hospodská), klarinet a jim podobné. rád se připojim ke každý srandě, ingame aj real-life (bohužel tady bude věk hrát větší roli). nedělá mi problémy přijímat kritiku, což sem snad trochu dokázal o pár postů dole, většinou si nechám poradit a když je potřeba tak aj poradím (předpokládám ale, že v exalted bude častější první případ.) ALE tohle muže napsat každej, je jen na vás jestli budete věřit, další důvod proč bych rád zašel raid/dung s exalted na zkoušku. Kdybych náhodou to náhodou na G-chatu přeháněl stačí říct, pokusim se skrotit. jinak rád plavu, radši hraju wow a nejradši při tom čtu knížku Wink konkrétně sci-fi/fantasy. NIKDY neodsoudím názor/člověka/cokoliv bez důvodu, a za tim si stojim.

taková malá nepříjemná záležitost... rodičům se moc nelíbí známky (konkrétně AJ 2,7 ZE 2,6 Dě 2,55; vidí to všechno jako 3 Sad ) a vypadá to, že se to brzo nebude líbit i mě. po 22:00 mám šanci hrát jenom pokud maj naši dobrou náladu, pokud ne, tak následuje odstřihnutí od netu nebo rovnou od proudu. Vim jak muže nasrat když někdo opustí raid v půlce, a věřte mi, neni to nic oproti tomu jak to nasere mě. to je bohužel jedna z mála ingame nevýhod nižšího věku... teď to do konce června bude dost zajímavý takže si vubec nejsem jistej jestli tu vubec budu, přecijenom škola aj hudebka sou náročný (zvlášť když teď budu v hudebce absolvovat -> něco jako matura ale v koncertním provedení) takže... to bude zajímavý.


Naposledy upravil arcimorgia dne Mon Jun 08, 2009 6:43 pm, celkově upraveno 2 krát

arcimorgia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 07. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Ventor Sun Jun 07, 2009 5:04 pm

Nemyslim ze by byl potreba dalsi lock ucast nasich locku na raidy je vzorna zvlast naseho Clka ..... Za me proti ale ja nerozhoduji.
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  katris Sun Jun 07, 2009 5:34 pm

no a ten equip ...ako nebol by problem ze by si ho nabral hned aj tak to nema kto brat ale fakt lockov je vela + dalsi odpociva no a mi sme tiez vela wipovali kedysi a zato sme nesli inde......niektory ludia sa ucia rychlo niektory pomali tak niekedy date aj to TK /ssc Smile

katris
Knight
Knight

Počet príspevkov : 88
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  arcimorgia Sun Jun 07, 2009 8:13 pm

mno... ten eqp je nelepsi co mam šanci sehnat se současnym stavem progressu equlibrium... každy někdy wipoval aj v karazhanu... ale fakt už mě dost nebavi wipovat na stejnejch bossech čtvrt roku... beru, jednou, dvakrat, třikrat progress, ale po dvacátý už to fakt neni sranda. furt stále novjem lidem řikat... udělej tohle, udělej tamto, když to posere tak nadávat pul hodiny...

arcimorgia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 07. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Sun Jun 07, 2009 9:16 pm

Poprosím ještě o spell hit. Pěkná přihláška Wink Lexíku co ty ne to Smile
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Muf Sun Jun 07, 2009 10:10 pm

Zkušenosti zřejmě velmi dobré,equip přijatelný,lockům moc nerozumím..Přihláška je pěkná,je vidět,že sis dal záležet a chceš se k nám dostat,ne tak jako jiní,co si sem hodí přihlášku o třech řádkách a když to nevyjde,jdou na další forko a udělají totéž,že ono to někde vyjde.. Za mě Pro.
Muf
Muf
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 08. 08
Age : 30
Bydlisko : Sušice

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty arcimorgia -> warlock

Příspěvek  Odin Mon Jun 08, 2009 1:00 am

Skusenosti v dungeonoch sa myslia skor raidy co podla progressu Equilibria typujem ze snad all bossov v SSC a 2 bossov minimalne v Eye kazdopadne povedat ze mam naj equip na progress svojej guildy je trosku zkreslene jelikoz tvoja G farmi 4xt5 bossov full SSC , void/astra v eye co viem. Za mna nic na nasich nazoroch kym ta nepozname aj tak nezalezi skor kym sa vyjadri pan Lex ako CL lockov, ale minimalne 2x locka stale vidim v raide otazkou jest ci ich tam treba vidiet viac .

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty arcimorgia -> warlock

Příspěvek  Odin Mon Jun 08, 2009 1:39 am

PROTI PROTI PROTI , majn gad co je toto ? teraz pises ze "internetova anonymita" Very Happy Muf nemyslim si ze chcel ist vyslovene k nam ako 1. guildu skusal sa popytat TWOS...kazdopadne som si hladal nieco na teba v inych prihlaskach a uz chapem preco sa ohanas anonymitou Very Happy nech sa paci lidi spravte si obraz affraid http://deathbringers.webz.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=382 (prosim citat od cca "predchadzajuce guildy:")....jop a btw oktober je rijen ne srpen Very Happy

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Mon Jun 08, 2009 8:29 am

Nevidím tam nic špatného. Nikde není psáno, že posuzujeme přihlášku podle toho kde se hlásil dříve. To není naše starost. Velmi bych vám doporučil psát sem komentáře s trochou klidu a rozvahy.

Jsem proti ze dvou důvodů:

1- EQ je nedostačující. Alespoň to co vidím v Armory.
2- Nemám moc rád když se člověk vybaví a ve chvíli kdy pocítí že v gildě dosáhl maxima, přestane ho bavit wipovat a jde hledat jinou partu. Taky máme v plánu wipovat a to hodně krvavě. O tom je progres. Není rozdíl mezi wipem na Kaelovi a Archim.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Daris Mon Jun 08, 2009 12:14 pm

takze ...

Kdyz se nabiral ventor rikalo se ze by jel affli jenze ventor uz si po dvou tejdnech rozjel destro a sme opet bez affli warlocka kterej verte nebo ne ma dobrej dmg a verte nebo ne je to jeden z top supporteru

takze ja bych byl rozhodne pro !!! POKUD !!! by si byl ochotnej jet affli doufam ze CL warlocku bude stejnyho nazoru....

odin predpokladam ze ty budes o trochu vic inteligentni nez lidi od DB a ze treba si domyslis ze to " dievky "nemuselo znamenat devky ale neco jinyho jen ma omezeny znalosti slovenstiny... buh vi kazdopadne cloveka znam z generation problemy tam nebyly takze bych prosil aby ste se nesnizovali na uroven DB kde zacli hned sproste nadavat kvuli jednomu slovu v prihlasce ktery je nejspis mineno i jinak...

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty arcimorgia -> warlock

Příspěvek  Odin Mon Jun 08, 2009 12:57 pm

Podla toho co mi raz hovoril lex tak equip na affli je pvp equip, nejak neverim, ze to bude clovek s tak silnou volou aby chodil do T5/T6 instancii a PvE equip na destro si odnasal len do off-equipu, ktory prakticky z dovodu potreby affli v raidoch T5+ bude vyuzivat max v slabsich instanciach, ktore su pre nas uz len farmou.
PS: to ze sa DB vyjadrili jak hlupaci k jeho prihlaske je jedna vec , to jak tam jeho prihlaska vypada a co obsahuje je vec druha stale PROTI.

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Daris Mon Jun 08, 2009 1:28 pm

nic proti ale lex mi taky jednou rikal ze destro se neda hrat na pvp ze destro do pve je fire a je to lepsi jak shadow a ja nvm co Smile tim ho nechci schazovat rozhodne ale klidne ti tu ukazu pve eq co je na affli 100x lepsi jak nakej pvp Smile akorat to nejsou set itemy to je jedinej rozdil to ze nebude sbirat Tcka ale non set itemy... ( respektive bude zbirat kdyz ho vemem a pojede affli )

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Dostress Mon Jun 08, 2009 2:55 pm

Pozrel som si aj prihlasku na DB fore, ktora rozhodne JE relevantna pre prijatie/neprijatie, pretoze poskytuje dalsie informacie. Ludi NIKDY nesudim podla veku, ludia co so mnou hraju dlhsie urcite vedia preco. Avsak, Arcimogia mi pride ako netrpezlive dieta, ktore sa snazilo (ako je tomu u DB prihlasky) machrovanim "dokazat" ze je rovnako "dobry" ako starsi clenovia guild...Z toho co viem si jednoducho myslim, ze tento clovek NEMA povahu na WoW a uz VOBEC nie na raidovanie v PvE guilde. Caka nas BT, ktore nebudeme davat ziadnym hardocore stylom, ale mam pocit, ze ked niekto po druhom dni progressu ilidana povie, ze sa mu u nas nepaci a ide k SA, lebo to maju naprogressovane... Ked k tomu pridame equip (ktory by stacilo ukazat linkom na armory, ze ano...) na urovni mojho alta, zrejme aj nedostatok skusenosti a ignoraciu uplne posledneho bodu prihlasky (internetova anonymita je na mieste tam, kde ma k OSOBNYM UDAJOM pristup KTOKOLVEK, nechcem tvoje rodne cislo, cislo uctu a adresu aby sme ta v pripade leavu mohli znicit, chceme vediet nieco o tom aky si clovek - ak nas o tom nepoinformujes, berieme do uvahy len ine zdroje, ktore mame - vid. DBforum)

Dostress
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  arcimorgia Mon Jun 08, 2009 6:24 pm

jak tak koukam bude to chtit muj komentář na většinu názorů... mimochodem zmíním loot T5 headky Wink
oiskin-> spell hit 41
Muf -> diky Wink
odin -> ano, zkoušel jsem to u twos aj u DB porotže o těch jsem slyšel furt... o twos jako o buggerech čemuž ale nevěřim (Gm určitě prošetřili) a o DB páč půlka lidí z generation šla do DB. ušetřim práci hledání, zkoušel sem to aj u SA. většinou byla odpověď stejná -> locků máme dost. skoro sem si je měl vyscreenovat... každopádně. 1. přihlášku k DB sem psal opravdu hodně nasranej, ani už nwm proč, ale hodně. 2. OK, october.
stejk -> 1. EQ se teď mírně vylepšil a věz že pokud budu mít možnost rád ho vylepším. 2. dosáhnout maxima v guildě? až budu mít nejlepší eqp z bossů co dáváme tak pak možná. a zkus si znova přečíst co tvrdim o wipování -> nebránim se, vubec ne, ale řekni mi: kolikrát jste wipovali na hydrossovi? vashjce? voidovi? většinou tak na 3-4ty raid padnou a do dalších dvou raidů se farmí. ALE když wipuju 20tý raid jenom quli tomu, že někdo neposlouchá/nečte taktiku a dělá blbosti... fakt žádná sranda.
daris -> miluju afflilocka, ale mnoho lidí je toho názoru, že je to nechutně low dmg... ano, je , ale boostuje raid, a muže běhat Wink strašně rád bych jel affli kdybych měl možnost. ale tím pádem bych uvítal pomoc s talentama, přecijenom tam nemam tak jasno jako v destro. DIEVKY bylo myšleno opravdu jako holky po slovensku...zas tak nadrženej nejsem... snad... xD a daris pls ukaž ten eqp moc pls!
dostress -> jak už jsem psal, DB přihláška nepoatří mezi šťastné chvíle mého života... v PoL sem dost narážel na věk takže ano, pokoušel jsem se a popravdě když to teď čtu tak se mísí smích s lítostí... povaha na raidovani PvE? proto sem chtěl nějakej ten raid zajít zkušebně. a NE, nepoviem po druhem dnu progressu ilidana ne, ALE povim ne ked budu po dvacate vysvetlovat delej tamto delaj tamhleto a stale se budou opakovat stejne chyby od stejných lidí. Ilidan je tvrdej voříšek voproti hydrossovi třeba. s generation sme progressovali Kaela, ale pak byl update, zkouskove obdobi, hafo lidi odeslo a slozilo se macimalne kara/ZA. jak jste na tom byli před čtvrt rokem? tak jako teď? ked mi dáš do eqp T4 místo T5 tak budeš asi tam kde sem byl. a od te doby to jde tak jak už sem psal několikrát... a ignorace posledního bodu? je vidět že na něm asi hodně bude záležet takže ho dopíšu do přihlášky... a díky že's mě rovnou nezavrhl.

arcimorgia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 07. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Daris Tue Jun 09, 2009 1:00 am

omlouvam se ze sem napisu este jeden post ale kdyz chtel videt ten eq Smile

na affli je nejdulezitejsi stat vlastne spell dmg pripadne hit critt je vedlejsi a vzhledem k tomu ze spell haste na patchi na kterem hrajeme snizuje i global cd je dobre i to Smile takze idealni itemy ktere najdes pro tebe sou spell dmg / spell hit a spell dmg / spell haste

napriklad v zul amanu se da najit spousta peknejch non-set veci

http://twinhead.twinstar.cz/?item=33489
http://twinhead.twinstar.cz/?item=33497
http://twinhead.twinstar.cz/?item=33591
http://twinhead.twinstar.cz/?item=33829
http://twinhead.twinstar.cz/?item=33466
http://twinhead.twinstar.cz/?item=33467

a ja nevim co jeste za nesmysly ktery se daj pomerne lehko ziskat v pomerne easy dungu Smile skvelej trinket pada i v mgt na hero, ovsem v t5 / t6 instancich o takove itemy taky neni nouze uz v kara ti pada krasnej neck na shadow dmg a to dokonce jen z trashe cloak z hyjal / bt trashe a spousta non set itemu ktery se na to affli daj pouzit uplne krasne ale pokud by si nechtel byt do konce zivota porad jen suporter tak jasna volba je stejnak T-set akorat trochu jinak osocketovany a trosku jine doplnky kvuli dmg done

ono pro affli bohate staci kdyz v itemech ignoruje socket bonusy typu " spell hit , spell critt , stamina "a ja nevim co jeste a cpe tam sockety ciste na spell dmg hlava nehlava a udela dobrej dmg a odvede svou praci jako support Smile

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  arcimorgia Tue Jun 09, 2009 11:16 am

OK Wink mě afflilock strašně baví, neni to jenom spamovat shadowbolty... už je to o skillu. bude to chvilu trvat ale... moc rad Wink zkusim najit nějakej seznam na netu, popřípadě ingame... nějaké nové názory?

arcimorgia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 07. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Arcimorgia

Příspěvek  Xani Tue Jun 09, 2009 11:21 am

Obvykle tohle nedelam ale takhle plivat na nasi guildu to se neda snest..btw Xani mage Equilibrium
Tenhle clovek bude pro vas obrovskym prinosem ctvrt roku s nama wipuje SSC ale je u nas mesic+....neni to maximum ceho u nas mohl dosahnout protoze mame SSC full clear a to opakovane + astromancerka a void opakovane ZA vcetne chest eventu... asi si mysli ze pujde do jine guildy a bude okamzite full T5/T6
Jak rikam nedelam to ale ted sem musel protoze nas vylicil jak nejvetsi lamy ...wipujem samozrejme ...jednou dvakrat treba protoze nemame konstantni 25man raid ale ucime i dalsi lidi,ale to normalne smyslejici clovek pochopi.
GL panove a streste se podobnych individui jako je tahle osoba

Xani
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 09. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Poison Tue Jun 09, 2009 11:24 am

zajímavý podnět, za který rozhodně děkujeme, nějaké vyjádření k tomu?
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  arcimorgia Tue Jun 09, 2009 11:37 am

takže... je vidět že seš akorát nasranej. zkus si to trochu srovnat v hlavě. 1. neříkám že wipuju čtvrt roku s equilibrium. říkám, že stejné bosse wipuju s třetí guildou . řikal jsem že jsem nedosáhl maxima. shodli sme se na tom že T5 se farmí. 2. ne, nechci bejt hned T5/T6 ale chci chodit raidy kde padaj i bossové na který equillibrium nemá. do MGL sme snad ještě ani nevkročili, kael'thas na kterym 22 lidí neví co dělat... to mě tak dostalo že sem napsal taktiku, s kterou ho možná složíte. už beze mě.
Taky jsem se učil 25... taky... a vubec se tomu nebranim. tohle jsem nikdy neřekl a nikdy neřeknu a budeli to někdo tvrdit tak není hodne ani mé kritiky.

arcimorgia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 07. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Tue Jun 09, 2009 11:39 am

OK povedali ste si svoje, teraz už zase riešime prihlášku. Žiadny off-topic.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  arcimorgia Tue Jun 09, 2009 11:48 am

ja jenom nechci aby se quli nepochopeni toho, co sem napsal, od jednoho člena equllibrium zkazila cela prihlaska...řekněte co chete vědět já to řeknu, řekněte co se vám nelíbí ja to zkusím obhájit... víc teĎ říct nemůžu.

arcimorgia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 07. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Jun 09, 2009 12:13 pm

Xaniho muzu ujistit, ze nas(nebo alespon muj) nazor na jinou G se neutvari na zaklade informaci jednoho cloveka, ktery z teto G odchazi a snazi se nekam dostat. Jsem rad, ze sledujes nase prihlasky. Mam prehled o Vasem progressu...

"ale chci chodit raidy kde padaj i bossové na který equillibrium nemá"...vim presne, jak by popudila tato veta mne. Kazdopadne, zase, krom velkeho flamu, ktery navic neni vzdy dustojny, se v teto prihlasce deje to, co v nekolika dalsich. Neresi se podstatne veci. Ta pro mne podstatna je v tuto chvili potrebnost dalsiho locka. Rad si poslechnu, jak to vidi Lex, ale s locky v raidech uz tak mesic neni problem. Pokud potrebujeme affli jako support do raidu, necht se do toho pusti jeden z nasich. Verim, ze to udela rad, v momente, kdy by mel v zastupu dalsich destro locku sedet v SC a poslouchat na VT, jak se dava HS. Rozhodne proto nepotrebujeme nabirat dalsiho, ktery bude zbyvajicim redit sance na ucast v raidu.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Tue Jun 09, 2009 1:05 pm

Přiznám se, že mít přihlášku do jiné gildy, lotnout T5 headu na raidu gildy ze které chci odejít a ještě se o tom zmínit v přihlášce do té nové je silné kafíčko. Xani máš můj obdiv že jsi zde psal ještě tak klidně. Já už bych pěnil krev.

GL v Equilibriu, přeju pevné nervy s progresem a hlavně věrné členy.


Naposledy upravil Stejk dne Tue Jun 09, 2009 1:20 pm, celkově upraveno 3 krát
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty vyjádření Eq

Příspěvek  tappaa Tue Jun 09, 2009 1:10 pm

Zdravím guildu Exalted,
předem se omlouvám, za mé vyjádření se k tomuto topicu, ale někdy to prostě jinak nejde. Přál bych si dále, aby to již dále z naší guildy nikdo nekomentoval. S guildou Equilibrium jsme od února dosáhli pro nás velkých úspěchů, jelikož zkušenosti s 10 a 25man instancema byly minimální. Vše se postupně učíme a pilně progressujeme (jak již zmínil xani), což nám také nese poslední dobou ovoce. V té souvislosti nebudu daleko od pravdy, když připrovnám nevyspělého Arcimorgiu k pijavici, která se rozhoduje mezi chutnějším hostitelem. Pokud dobře počítám, účastnil se zhruba 3-4 raidu během posledích 3 týdnů (n, z toho jednoho tréninkového pokusu na Kaelovi. Stihnul pobrat 2x T5 jelikož si naše guilda locků cení. A jeho přínosr pro guildu? Obhajuje se tu taktikou na Kaela která je na tomto serveru stejně nepoužitelná. Tento človíček bude jako jeden z mnoha. Nebudu na něj házet špínu tak jako on na nás, jen se snažím informovat kolegy (a zrovna vaše guilda je podle mého složena jako jedna z mála ze seriózních lidí) o jeho přístupu k "pve hraní". Snad jen dodat, užij si tvé T5 na kterých spousta lidí z naší guildy dřela několik měsíců a ty si k nim přišel jako slepý k houslím. Nikdy jsem ničí přihlášku nezpochybňoval, ale k tomuto jsem se musel vyjádřit, už jen z jeho odůvodnění, proč mu naše guilda nevoní...

Mějte se hezky a gl,hf jak v reálu tak ve wowku. PS: zdravim Silverleaf king

tappaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 09. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Lexius Tue Jun 09, 2009 1:24 pm

Ach jo, lidi.... Jednou člověk kvůli práci 2 dny nevleze na fórko a hned se někdo hlásí a další tvoří dezinformace a flame.
Tak se na to podíváme:
Přihláška pěkná, obsáhlá a doplněná o detaily, které kolegové chtěli, to se mi líbí. Co se týče statů, není to zlé. Ten dmg už se dá, crit OK. Akorát hit stojí za houby, do raidu je to málo. Trochu problém by mohly být povinné odchody v 10 večer, ale zas to není extra zásadní, nebyl by první ani poslední odchazeč... Až po sem jsem nakloněn arcimorgii nabrat. Co se týče odchodu z gildy do jiné, je to otázka míry, poměrů v gildě a osobnosti uchazeče (kdy jde o equip hunting a kdy o starost o vlastní duševní zdraví?). Do fungování Equilibria ani do hlavy arcimorgii nevidím a z vnějšku to nejsem schopen posoudit. Zásadnější věc je, zda potřebujeme dalšího locka, zvlášť teď, když trochu víc hraje Expander a Cecil. Já mám dojem, že nepotřebujem - Soulstone a soulwell má kdo dělat a naportovaní taky vždycky jsou všichni, kam je třeba, nemluvě o dost dobrém dmg. Ještě to proberem večer ingame, ale mám za to, že jsme plní. Co se týče affli, když bude potřeba (tj. akorát na Archimonda...), šlápnu na krk Ventorovi nebo se přehodím sám. Takže vyjádření v tuto chvíli zní: Na 80 % ne, uidíme, výsledek lze čekat pozdě večer nebo zítra ráno.


********************************************************************
K flamerům a informátorům:
Odin: To o PvP a affli bylo míněno trošku jinak a v kontextu tehdejšího kolegova equipu - když máš na sobě Vengeful Gladiator Dreadweave, je to specificky na affli (popř. SL/SL) - destro PvE se s tím nedá pořádně jet, kdežto affli jo. Když jsi PvE a chceš jet affli, určitě není nutné jít napřed nafarmit PvP set.
Daris: PvP destro je pro skillery jako ty, já to neumím. Ale proč chodit do dvacátého patra po schodech, když v přízemí čeká výtah.... Destro do PvE je fire a shadow. Co je lepší, je zatím otevřené, protože jsem si zatím nenašel čas spočítat to a strčit ti to před oko. Ostatně záleží, jestli je zrovna v raidu SP nebo mág, který umí scorchovat.
Ostatní: Skočte si na oběd, pomáhá to Smile
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Arcimorgia - Warlock - Neprijatý Empty Re: Arcimorgia - Warlock - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru