Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dk - Mage - Neprijatý

+8
Exeeme
Obtahlo
Odin
Stejk
Komplex
Daris
katris
Dkong
12 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Dk - Mage - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Jun 01, 2009 4:04 pm

Tak, Listek je ze spitalu zpatky, a i kdyz jeste zdaleka neni v plne sile, bude zase kecat do prihlasek...

Ze sledujes TS forum, Te slechti, mit prehled, co se deje a pripravuje, neni na skodu. Vyseknout problem z CL bez znalosti pozadi (vztahu) neni moc koser. Ban tam je, je pravem, a je to predevsim nase zalezitost. Vidim to dost podobne jako Stejk - nasledujici dny az tydny ukazou, jak to bude s aktivitou ve vsech clasach, je po maturach, pred prazdninama, spousta lidi konecne ma cas hrat, nekteri naopak na leto mozna polevi. Uvidime, jak se to vyvrbi, nabrat ted ale dalsiho cloveka mi neprijde fer ani vuci nemu, ani vuci stavajicim, kteri jsou zatim pomerne v hojnem poctu aktivni. Bez nejakych predsudku nebo zaveru z Vasi zbytecne prestrelky s Obtahlem rikam za mne NE, ciste z duvodu full stavu v G. Pokud by Eda nasel cas, rad si vyslechnu i jeho nazor, jakozto CL, at to muzeme doresit.

Vyvarujte se prosim zbytecneho spamu, i kdyz "stress test" o cloveku hodne napovi, reste veci podstatne, ne hlouposti, diky.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Dkong Mon Jun 01, 2009 6:01 pm

nic snim neres rusim prihlasku ztratil sem zajem,nesnasim kdyz me nekdo k nekomu prirovnava a este me ani nepoznal diky za ohodnoceni .

Dkong
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 28. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Eda Mon Jun 01, 2009 7:17 pm

Nazdar Dk, tak už je načase to rozseknout. Největší obavu mám s toho, že loci, kteří nám taktéž fušují do řemesla a momentálně jsou méně aktivní. Najednou nás tady bude dost a ty ani my se nevejdem do raidu. Nepůsobíš na mě nejhůř, ale okolnosti mě nutí říct ne. Hodně štěstí, ale prozatím někde jinde. btw: teď vidím, že jsi to rozhodl sám.

Eda
Knight
Knight

Počet príspevkov : 50
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru