Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dk - Mage - Neprijatý

+8
Exeeme
Obtahlo
Odin
Stejk
Komplex
Daris
katris
Dkong
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Dkong Thu May 28, 2009 8:37 pm

[WoW]
Nick:Dk
Level:70+
Zameranie (PvP/PvE):pvp/pve mam do oboji itemy a stejne se s3 vyrovna tak t5 az na spirit a hit rating
Class:Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: abych nelhal tak popravde za mage hraju na twinstaru poprve jinak sem byl vzdy paladin takze moc velke ne,ale znate to clovek se rychle uci.

Talenty:nemam pevne talenty na raid si je muzu kdykoliv zmenit goldu mam dost jinak jestli checete nahled tak by vypadali takto http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&mage&2300020000000000000000050503101230033105312502030320010000000000000
Staty:brano podle frost talentu(10k hp,10k many 23%crit 1050 spell dmg)
Zkušenosti v dungoch:mam diky predchozi guilde SA skusenosti ze vsech 25men dungu az na eye ale klice a preq mam na vse i bt prvni cast hotovou,hyjal mam uz hotovej
Jak dlouho hraješ WoW:2roky cca uz to bude asi vic

este bych rad dodal ze si musim skusit tohodle smajlika,protoze me velice upoutal farao

Dkong
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 28. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  katris Thu May 28, 2009 8:58 pm

no nvm nvm poznam cisto pvp hrac a s3 sa nevyrovna T5 nemas pravdu myslel som si to aj ja ale tearz menim s3 za T5

katris
Knight
Knight

Počet príspevkov : 88
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Daris Thu May 28, 2009 9:05 pm

pokud je potreba dalsi mage ( coz nvm jiste jestli je potreba ) tak myslim ze tohle by slo Smile
jinak tohle sou moje talenty ty kopirko ! Very Happy

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Dkong Thu May 28, 2009 9:18 pm

Daris napsal:pokud je potreba dalsi mage ( coz nvm jiste jestli je potreba ) tak myslim ze tohle by slo Smile
jinak tohle sou moje talenty ty kopirko ! Very Happy
promin ty mam od goblica v sa byli povinne

Dkong
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 28. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Komplex Thu May 28, 2009 9:30 pm

To ze je ted PVP je tim, ze nema zadnou guildu se kterou by hodil raidy. Je pravda ze ten spell hit a spirit je dulezity, ale jak uz psal, tak ma EQ na pvp i na pve a je schopny retalentnout. Vsichni vime ze kdyz se sklada raid, tak je o AOE nouze. Dalsi mage by se nam hodil jako sul. Znam ho z BG a taky s nim chodim arenky. Je to pohoda typek a na to ze hraje za sveho prvniho mage je to skill. Vzal bych ho aspon na test Smile i kdyz o tom nerozhoduju.
Komplex
Komplex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 06. 12. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Thu May 28, 2009 11:57 pm

A proč už nejsi v SA?
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk-mage 70lvl

Příspěvek  Odin Fri May 29, 2009 1:32 am

pls vypln CELU prihlasku ne len polovicu , radim napisat NOVU a tuto ti ampo velice rad lockne pretoze sme sa uz dohadovali ze ked nebude dodrziavany formular prihlasky tak sa dotycneho prihlaska nebude ani pozerat . Shocked
Jop a cim obsiahlejsia bude tym lepsie Wink

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Dkong Fri May 29, 2009 3:22 pm

ja se omlouvam nevsim sem si ze je tak obsahla ta prikladna verze,ale vse z tech veci krome veku zminuju v tehle prihlasce proto sem se ji snazil rozepsat,protoze si to prejes tak ji doplnim
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):rad bych poslal armory ale moje jmeno tam nejde nalezt Very Happy
full epik mam pve veci ze zul amanu a pvp s3 neck od sso+trinkety za badge

Předcházejicí guilda/y:Sanguineus adamas,meneto mortis,equelibrium,veni vidi vici,equlum vocabulum...
Důvod odchodu z předcházející guildy:Mel sem uceni a nebyl cas na raidy to se ted zmeni,protoze budou prodlouzene prazdniny a na praxe uz nechodim tak brzo.

[Real Informace]
Věk:30.9.1991
Znáš někoho z Exalted?:komplex,daris
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):nejsem moc komunikativni typ myslim ze na Vc bych jen poslouchal tak jako u Sa.Este bych mel asi zminit ze sem cholerik a dokaze me nastvat i mala vec coz se uz ucim docela drzet na uzde.

Dkong
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 28. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Daris Sat May 30, 2009 10:39 am

za mě Pro

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Obtahlo Sat May 30, 2009 8:33 pm

To, že si rapl je tvůj problém a budeš s tím muset žít. Pokud se CL rozhodne dát ti šanci tak bych docela nerad slyšel, že po někom budeš na VT řvát, nadávat nebo psát nějaké vulgarity. Na takové chování nejsme zvyklí. Máme mezi sebou i něžné pohlaví a některé co vím jsou na to dost háklivé. I když nejsem CL tak bych řekl, že mágu už je taky tak akorát, při posledním hyjalu nás tam bylo 6. A zrovna ti, kteří bývají dost aktivní. Za mou osobu NE
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Dkong Sat May 30, 2009 9:16 pm

Obtahlo napsal:To, že si rapl je tvůj problém a budeš s tím muset žít. Pokud se CL rozhodne dát ti šanci tak bych docela nerad slyšel, že po někom budeš na VT řvát, nadávat nebo psát nějaké vulgarity. Na takové chování nejsme zvyklí. Máme mezi sebou i něžné pohlaví a některé co vím jsou na to dost háklivé. I když nejsem CL tak bych řekl, že mágu už je taky tak akorát, při posledním hyjalu nás tam bylo 6. A zrovna ti, kteří bývají dost aktivní. Za mou osobu NE

to ze je nekdo cholerik neznamena ze je rapl jen ze je vybusnejsi povahy a ja zminuju ze to umim ovladat,bylo tam napsano at reknu co nejvic osobe tak sem se rozepsal,navic kdyby sis precet lip ten topik zjistis ze sem psal ze na vt budu jen poslouchat presne lidi jako ty me dokazou vzdy tak nastvat kdyz nad necim nepremejsli,nebo si nejsou schopni nez na neco napisou reakci to poradne procist takze fakt promin ale precti si to asi este 1,prijmnout kritiku dokazu a chapu i to ze si proti prijeti,respektuju tve rozhodnuti,ale mel by sis to fakt precist,protoze tva reakce je dost ukvapena...

Dkong
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 28. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Obtahlo Sat May 30, 2009 9:28 pm

Dkong napsal:
Obtahlo napsal:To, že si rapl je tvůj problém a budeš s tím muset žít. Pokud se CL rozhodne dát ti šanci tak bych docela nerad slyšel, že po někom budeš na VT řvát, nadávat nebo psát nějaké vulgarity. Na takové chování nejsme zvyklí. Máme mezi sebou i něžné pohlaví a některé co vím jsou na to dost háklivé. I když nejsem CL tak bych řekl, že mágu už je taky tak akorát, při posledním hyjalu nás tam bylo 6. A zrovna ti, kteří bývají dost aktivní. Za mou osobu NE

to ze je nekdo cholerik neznamena ze je rapl jen ze je vybusnejsi povahy a ja zminuju ze to umim ovladat,bylo tam napsano at reknu co nejvic osobe tak sem se rozepsal,navic kdyby sis precet lip ten topik zjistis ze sem psal ze na vt budu jen poslouchat presne lidi jako ty me dokazou vzdy tak nastvat kdyz nad necim nepremejsli,nebo si nejsou schopni nez na neco napisou reakci to poradne procist takze fakt promin ale precti si to asi este 1

"Este bych mel asi zminit ze sem cholerik a dokaze me nastvat i mala vec coz se uz ucim docela drzet na uzde." Nepíšeš, že to umíš ovládat.
"myslim ze na Vc bych jen poslouchal" Slovo myslím není budu.
A máš pravdu měl jsem si to pořádně přečíst. Ještě jsem si všiml, že si vystřídal dost guild za ten půl rok co je Twin v provozu. Není to moc??
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Daris Sat May 30, 2009 10:06 pm

obtahlo s tima guildama ja byl ve 2x tolik guildach Very Happy

Zacal sem svoji guildou PoJ doexpil sem sel do Holy legion rozpadla se presli sme do VA , Va se rozpadla sel sem do DB v DB se mi nelibilo sel sem do Generation generation se spojila s AC vzknila reinessance reinessance se rozpadla sel sem zpatky zalozit PoJ nevydrzelo mi to sel sem sem Very Happy

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Dkong Sat May 30, 2009 10:12 pm

Obtahlo napsal:
Dkong napsal:
Obtahlo napsal:To, že si rapl je tvůj problém a budeš s tím muset žít. Pokud se CL rozhodne dát ti šanci tak bych docela nerad slyšel, že po někom budeš na VT řvát, nadávat nebo psát nějaké vulgarity. Na takové chování nejsme zvyklí. Máme mezi sebou i něžné pohlaví a některé co vím jsou na to dost háklivé. I když nejsem CL tak bych řekl, že mágu už je taky tak akorát, při posledním hyjalu nás tam bylo 6. A zrovna ti, kteří bývají dost aktivní. Za mou osobu NE

to ze je nekdo cholerik neznamena ze je rapl jen ze je vybusnejsi povahy a ja zminuju ze to umim ovladat,bylo tam napsano at reknu co nejvic osobe tak sem se rozepsal,navic kdyby sis precet lip ten topik zjistis ze sem psal ze na vt budu jen poslouchat presne lidi jako ty me dokazou vzdy tak nastvat kdyz nad necim nepremejsli,nebo si nejsou schopni nez na neco napisou reakci to poradne procist takze fakt promin ale precti si to asi este 1

"Este bych mel asi zminit ze sem cholerik a dokaze me nastvat i mala vec coz se uz ucim docela drzet na uzde." Nepíšeš, že to umíš ovládat.
"myslim ze na Vc bych jen poslouchal" Slovo myslím není budu.
A máš pravdu měl jsem si to pořádně přečíst. Ještě jsem si všiml, že si vystřídal dost guild za ten půl rok co je Twin v provozu. Není to moc??

a jako v predchozim prispevku si moc nepremejslel o tom ze treba guilda equlum vocabulum nebo veni vidi vici uz na serveru nejsou tudiz duvod odchodu bude rozpad ale vzhledem k tomu ze si takovej rejpal tak ti to objasnim podrobneji.
Sanguineus adamas-mel sem v tu dobu hodne veci do skoli a vztaval sem brzo na praxe tak sem nestihal moc raidu
,meneto mortis- rozpad
equelibrium- spousta clenu tudiz velke hadky a vetsi spam nez na worldu,ale hlavni problem byl ze nedodrzovali vlastni pravidla to tu nebudu objasnovat leda by to nekoho zajmalo.
veni vidi vici,equlum vocabulum... Rozpad guild

Dkong
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 28. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Obtahlo Sat May 30, 2009 10:16 pm

To Daris: By si mohl napsat docela srdceryvnej doják Very Happy Very Happy Very Happy

To Dk: Děkuju, že si mi to objasnil, hned jsem v obraze. A rejpal možná trochu jsem, ale kdyby si napsal všechno rovnou do přihlášky nemusel bych to tu z tebe tahat. A vzhledem k tomu, že mágů je dost moje proti stále trvá.
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Dkong Sat May 30, 2009 10:22 pm

Obtahlo napsal:To Daris: By si mohl napsat docela srdceryvnej doják Very Happy Very Happy Very Happy

To Dk: Děkuju, že si mi to objasnil, hned jsem v obraze. A rejpal možná trochu jsem, ale kdyby si napsal všechno rovnou do přihlášky nemusel bych to tu z tebe tahat.

V pohode,ale na otazniku nebylo napsano duvody odchodu z guildy,bylo tam jen predchozi guildy to jen tak mimo kdyz ses zeptal ja ti to rad objasnil,furt me to ale nak nenaplnuje cejtim z toho tveho prispevku jako bych ti nak ublizil nebo se te nak dotkl tim co sem napsal no to je jedno nechme to bejt diky za kritiku

Dkong
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 28. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Obtahlo Sat May 30, 2009 10:25 pm

Tak pokud ti to připadá tak to se ti omlouvám nebylo to tak myšleno jen jsem chtěl zjistit více info o tobě, abych si o tobě udělal obrázek.
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Exeeme Sat May 30, 2009 10:28 pm

Dk sem trochu poznal v memento mortis a da se rict ze za maga to umi, ale podle meho je magu dost a o prazdninach budou urcite jeste vice aktivni nez do ted a navic si myslim, ze cholerik co nemluvi by mohl ostatnim akorat "nacechrat peri" a exlated je hlavne o pohode. Mozna se budes libit stejkovi protoze ten je nadrzeny na vystredni lidi a uvidime co rekne CL, ale za me PROTI.
Exeeme
Exeeme
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Dkong Sun May 31, 2009 10:32 pm

Exeeme napsal:myslim ze cholerik co nemluvi by mohl ostatnim akorat "nacechrat peri" a exlated je hlavne o pohode. Mozna se budes libit stejkovi protoze ten je nadrzeny na vystredni lidi a uvidime co rekne CL, ale za me PROTI.

omlouvam se ze to vytahuju,ale ja na to proste musim zareagovat http://forum.twinstar.cz/showthread.php?t=5386
mozna to stim nema co docineni ale jestli je to u vas tak o pohode tak mi tohle vysvetli,ja vim je to na worldu,i presto pochybuju ze to clovek neudela i v guilde a zas takovej rapl teda nejsem

Dkong
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 28. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Obtahlo Sun May 31, 2009 11:26 pm

Máš pravdu neměl si to vytahovat a nikdo z nás ti nemusí nic vysvětlovat. Neposuzuj guildu podle jednoho člověka, kterýmu to prostě ujelo. Poprosil bych vyjádření CL ať to už uzavřem.
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Mon Jun 01, 2009 12:47 am

Já osobně si myslím, že nábory měly být v době maturit a zápočťáků stopnuté (natvrdo by měl být možná i zákon na vypínání serverů). Být týden po začátku prázdnin, tak jsem si jistější. Jako RL jsem teď měl AoE relativně dostatek, zda to bylo štěstí, nebo je vše OK nejsem schopen říct.

Zatím jsem spíš proti.


Naposledy upravil Stejk dne Mon Jun 01, 2009 12:54 am, celkově upraveno 1 krát
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Exeeme Mon Jun 01, 2009 12:51 am

No pravda andriana si je urcite vedoma, ze to prepiskla nadruhou stranu, kdybych v arene na 1500 ratingu potkaval SL/SL locky s resto druidem ve full S3, taky bych asi nadaval Very Happy A taky je pravda ze par lidi co k pohode moc nepridaj v guilde je, a proto takova moje reakce, nerad bych v guilde dalsi, kazdopadne se mi zacinas libit, protoze mas prehled kde se co deje a stress test zatim taky v pohode Smile Uvidime co na to CL az si zkoukne tvuj PvE equip atd..
Exeeme
Exeeme
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Tryxie Mon Jun 01, 2009 8:08 am

najprv ta chcem upozornit ze v prihlaske (teda v jej vzore) je jasne napisane ze chceme pocut aj dovody:
.
.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):

Předcházejicí guilda/y:
Důvod odchodu z předcházející guildy:

[Real Informace]
Věk:
...
to za prve.
a po 2. strasne mi pripominas cloveka z mojej byvalej guildy (AoD) hlavne svojim vyjadrovanim aj ked on tiez bol typ cloveka ktory na VT toho nepovedal vela ale napisal toho dost.. a bol velmi problematicky.. a aj jeho pricinenim sa AoD rozpadlo.. teraz nechcem povedat ze ty si taky isty, nepoznam ta ale zacali mi blikat vystrazne svetielka :-D
PROTI
Tryxie
Tryxie
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 245
Join date : 02. 04. 09
Age : 31
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Daris Mon Jun 01, 2009 10:25 am

tryxie kdyby si si to precet poradne tak dal nize je vse co chybelo uvedeny Wink

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Mon Jun 01, 2009 1:46 pm

Nemyslím si že bych se bál konfliktu a když opustíš naštvaně raid tak DKP-
Jinak http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=DK&realm=Twinstar
všechno jde najít když se to umí.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Dk - Mage - Neprijatý Empty Re: Dk - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru