Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galoth - Hunter - Prijatý

+9
Dostress
Odin
Daris
Ventor
Koty
EliSka/Lemonka
trion
Wiqi
Galoth
13 posters

Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Galoth Mon May 18, 2009 12:26 am

[WoW]
Nick:Galoth
Level:70
Zameranie (PvP/PvE):PvE, PvP jen občas
Class:Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?:2xhunter 1x70 na sargarasu

Talenty:41/20BM
Staty:1712 AP,104 hit, 28,11% crit, 556 Agi
Zkušenosti v dungoch:Znám ZA,Gruul,KZ jako RL. SSC a EyE jsem byl jen párkrát.
Jak dlouho hraješ WoW: 1 rok čistě jen hunter
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):1xENG,3xBoJ,2xS3 zbraně, ring z KZ a SSC, 2xZA, + nějaké věci za pvp

Předcházejicí guilda/y:Accumen celeaste(Odin byl Gum)
Důvod odchodu z předcházející guildy:Vzhledem k tomu že jsem dlouho byl zástupce Odina v AC, a po jeho odchodu Gumem bych odchod z gildy raději vysvětlil osobně, než na volně přístupném foru.

[Real Informace]
Věk:25
Znáš někoho z Exalted?:Odin, Adriana, Ventor, možna i par dalších co se mihli AC.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Jsem celkem pohodový člověk co už pracuje, takže čas mívám hlavně po 18h a o víkendu. Rad si pokecám i o věcech mimo wowko.

Galoth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Wiqi Mon May 18, 2009 2:38 pm


Wiqi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 22. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty hmm

Příspěvek  trion Mon May 18, 2009 5:33 pm

hmmm..celkom fajn prihlaška aj chlapik sa zda byt v poho...eq je taky pvp-pve to my nevadi .... ale je tu jedna otazka naco nam je dlasi hunt?! Rolling Eyes
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  EliSka/Lemonka Mon May 18, 2009 5:35 pm

Pokud jsem pocitala dobre, mas 7 PvP veci - coz neni zrovna nejlepsi - nehlede na to, ze u nas v guilde je prehunterovano Sad . Nevim, jestli by se pro Tebe naslo uplatneni v raidu. Naopak - kdybys byl mage, to je neco jineho. AoE se nam ted hodi jako sul. Rikas, ze jsi byl zastupcem Odina a po jeho odchodu i GuM, to by nam o Tobe mohl Odinek a lide z AC neco rict Smile Jak to mas s VT? Rekla bych, ze by to pro tebe nebyl problem, ne? Prihlaska je jinak pekna, drzim Ti palce.. enjoy. Wink


Naposledy upravil EliSka/Lemonka dne Mon May 18, 2009 10:01 pm, celkově upraveno 1 krát
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Koty Mon May 18, 2009 5:58 pm

No asi budes mit i vic PvE veci, ale ted se mi zda ze hunteru je fakt dost.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty galoth

Příspěvek  Ventor Mon May 18, 2009 6:26 pm

No raidy a všecko mi přijde v pohodě jestli je pro huntera místo tak rozhodně brát s tim co dokázal s AC s tim low eqipem a lidma bez zkušeností fakt celkem úcta Smile
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Daris

Příspěvek  Daris Mon May 18, 2009 6:27 pm

lemonko ale mazej s tima magama... fuj ze prej je jich malo... dalsi magy neeee Very Happy jinak cloveka jakz takz znam za tu kratkou dobu co byla generation spojena s AC a docela v klidu za svou class umi clovek v klidu ... ted otazka jestli je potreba dalsi hunt no...

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Galoth - Hunter

Příspěvek  Odin Mon May 18, 2009 7:29 pm

Kazdy kto by bol aspon trosku vnimavy si vsimne ze equip napisany v prihlaske nesedi presne s tym z armory dovod jest ten ze update armory nastal ked bol najskor v BG. Co sa tyka galotha zakladal som s nim AC este na sargu ineho zastupcu som nemal , ja bol ten co pohanal guildu v raidoch a progresse galoth skor ten co sa staral o GB zasobovanie atd....uz len dokaz ze kym vy tu stavate equip na hydrosa mesiace on to v G zlozil za 1 den jak frost tak nature. Mali sme hodne bohatu GB Razz . Co sa tyka jeho equipu tak co viem ma lepsie DPS v raidoch ako polka nasich huntov ...neberte to ako urazku to je fakt ktory som si vsimol ci uz bol v minulosti BM bo iny hunt . PvP co max na sebe nosi su zbrane. Tu by som rad ujasnil ze S3 luk lidicky je uroven luku z Archimonda (dokonca sa mi zdal lepsi nvm uz za hunta dlho nehram Very Happy)...rozhodne je lepsi nez luk z Vashj aby sa vedelo Smile . Ta sekerka zase nvm tu by som mozno nahradil trollbanom mozno ne. Galoth ide hodne do critu ale nepovedal by som ze sa to nevyplaca. Btw za hunta som ho ucil hrat ja bo som byvali hunt ...musim uznat ze ma prekonal casom ale to je ucelom ziaka Very Happy Hra hodne na guildu a pre guildu vzdy najviac pomahal tak si vybudoval respekt v byvalej G. Je hodne zatazeny na familiarny pristup aby sa all v G poznali, mali dobre vstahy a vladla priatelska atmosfera to mu islo a aj ide. Ak sa nedostane zrovna do raidov na styl EyE a hyjal nemyslim si ze mu to bude vadit jelikoz bol ochotny v AC ist ZA snad 10x do mesiaca stale dokola to same KZ takze tak Very Happy PS: co sa tyka jeho prihlasky je preto stroha ze je to skor matematik/informatik tento clovicek takze pisanie obsiahlych slohov a cestina neni jeho silna stranka Very Happy (ocividne mne sa tie slohy pisu uplne od ruky lol! ) ...co sa tyka VT ma normalne 2.1.4 jak my + ma aj mikrak . Galoth na zvysne otazky odpovedaj ty mna uz bolia ruky Very Happy

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  EliSka/Lemonka Mon May 18, 2009 10:00 pm

No tak ja si myslim, ze to co povedel Odin rika hodne. Clovek ktery hraje pro guildu a ne sam za sebe by se nam hodil. To s tim armorem me napadlo, a rozhodne neodsuzuju ty zbrane, PvP veci jsou mnohokrat lepsi nez PvE (viz. guarding pasek Wink ). Jestli mas tak dobre DPS jak Odin rika, urcite by se nam hodilo. Horsi to bude s tim poctem hunteru. Tlacenka do raidu je tam porad, ale myslim si, ze by se dalo nejak rozumne domluvit a prostridali bychom se. 25many se ted jezdi casto, a do kazdeho se 2-3 hunteri vejdou. Ja nevim jak vedeni a ostatni, ale ja takoveho cloveka v guilde chci. Pokud je opravdu takovy jak Odin rika (druha Anicka Very Happy), tak proc mu neumoznit, aby byl s nama?
Jinak Darisku ja nevim jak to je ted s magama, jen jsem zaslechla u poslednich raidu na VT, neco jako.. Malo magu, na Kaela dneska nejdeme. Malo AoE, kdyby nedosla Aniela asi ten Hyjal odpískám.. apod. Mozna proto jsem si udelala tenhle nazor, ikdyz tomu treba tak neni.
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty mm

Příspěvek  trion Mon May 18, 2009 10:35 pm

jak to uz bolo spominane ...o tyzden pribudnu 3 huntery co teraz maturuju... takze ta tlacenka bude kus vecia.. Cool
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Dostress Tue May 19, 2009 3:35 pm

Ja, Silverleaf, Kuttis, Lemonka, Trionq, Koty a boh vie kto este...to je siroka paleta hunterov, ktori si svoju pracu v raide urobia a pokial by sme sa pohrali s podelenim talentov aby sme mali zastupene rovnomerne BM, Surv a aspon ciastocne MM(hoci vyznavaci nihilum foriek asi nebudu suhlasit :-D , ale s deep MM sa efektivne raidovat DA), huntera NEPOTREBUJEME. Avsak, v poslednych tyzdnoch sa mi viackrat potvrdilo, ze odinove odporucania treba brat vazne. Neviem sa tak uplne rozhodnut, na ktoru stranu sa priklonit. Mne osobne nevadi dat si obcas s raidovanim pauzu, tak ci tak, ak (a to sa urcite stane, ak vsetko pojde ako ma) doclearujeme hyjal, o dva-tri tyzdne a specialne po zaciatku prazdnin bude hracov, co maju chut raidovat, rozhodne menej ako teraz. Ja osobne budem minimalne tretinu prazdnin, mozno aj viac, mimo...

Dostress
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Galoth - Hunter

Příspěvek  Odin Tue May 19, 2009 5:28 pm

tak lemonka spominala ze teraz bola raidy len preto ze bola chora doma. Inac uz davnejsie povedala ze si da pauzu a pride skocit za nami len raz za cas. Taky mimo Silvera vydavam kotyho a dostressa tak na kazdom cca 2. raide co sa tyka kuttisa,trionqa,dartagnana ich aktivitu som nezazil tak nvm. Nvm jak to bude vypadat az sa vratia z matury no teraz dost casto vydavam tak 1-2 huntov max v raide takze sa mi ich stav nezda preplneny este ked zoberem v podtaz ze lemonka si dava pauzu a to ze v T5 raidoch uz vas token nema kto lootvat ani Very Happy . Btw lemonko Galoth neni doslova ako anicka ... hlavne nema herbalism takze potiky vam robit nebude Very Happy on bol skor schopny pohnut po tejto stranke s G a ta pracovala ako jeden clovek v zasobovani ne ze len on sam drel 10h denne kym ostatni si valaju sumky jak tu Very Happy Inac ja bol GuM rozhodne prisnejsi nez tunajsie vedenie takze rozhodne by som sa nezarucil za cloveka vulgarneho, s chovanim ako decko a hlavne za cloveka co na to nema....proste ked dotycny nesplna dps a nevie sa hybat a nema vnutorne myslenie a instinkt tak by som mu ani pristup k T5 raidom nedal co u nas taky su a proste sa toleruju. (ps : ak by ma nahodou nejaky clovek sklamal za ktoreho rucim tak strcim hlavu do piesku od hanby a dotycneho z G vyhodim sam Twisted Evil )

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Daris Tue May 19, 2009 6:37 pm

nechci nic rikat ale kdyz budem nabirat kazdyho koho doporuci odin muzem vzit pulku jeho stary guildy... vsichni se budou equipovat pomalu protoze se malokdy dostanou na raid tim padem se i zpomali progress ... ja nevim do hunteru nevidim ale myslim si ze v guilde je momentalne dostatek vseho...

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Galoth - Hunter

Příspěvek  Odin Tue May 19, 2009 10:32 pm

ja nedoporucujem kazdeho z byvalej G si daj ranu ze ta ohne bo to spravim ja prcku jeden. Zarucit sa tak mozem tak za 5 ludi max.

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  EliSka/Lemonka Tue May 19, 2009 11:15 pm

No ja jsem si tu pauzu sice dala, ale prez tu dobu co jsem se k vam vratila (jak jsem byla nemocna) jsem zjistila, ze mi chybite. Sice mam ted hodne skoly, takze tam nebudu 15 hodin v kuse jak minuly tyden, ale na raidy chci chodit. No, Silver je uz full T5, Dostress nevim jak na tom je, ale myslim, ze uz k tomu taky nema daleko. To same Kuttis. Mne a Kotymu schazi 2 casti a jak je na tom Trioq nevim, kazdopadne pro huntera, ktery nema ani jednu T5, nebo T4, se u nas misto najde. O nase tokeny je cim dal mensi zajem, obzvlaste v SSC.
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty aa

Příspěvek  trion Wed May 20, 2009 2:27 pm

mne chybaju tiez 2 z eye Wink
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  radeK Fri May 22, 2009 10:03 am

Opravdu je dalšího huntera třeba? ... musíme si uvědomit koho brát, už nás je celkem dost tak nesmíme brát lidi jenom podle toho jestli zrovna jejich tokeny už nemá kdo brát. Jak psal někdo dřív tak za chvilku po maturitách příjde spousta hunterů navíc, a sami budete rádi když se dostanete do raidu ... třeba se zamyslet nad tím, i když se mi tento člověk zdá jako solidní člověk a věřím že by mezi nás parádně zapadl ale už je nás myslím až moc. Nebudu říkat jestli jsem pro nebo proti jenom poukazuji na tento fakt.
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Stampi Fri May 22, 2009 10:09 am

podle mě je hunterů dost.. urcite PROTI
Stampi
Stampi
Knight
Knight

Počet príspevkov : 95
Join date : 16. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter

Příspěvek  Kuttis Fri May 22, 2009 11:39 am

Jak už napsal Radek, tento člověk se jeví jako solidní, ale bohužel nemyslím si, že máme místo pro dalšího huntera.

Ohledně těch t5 tokenu. Vím, že se berou za částky menší, než u jiných clasů, ale hunteři nejsou jediní, kteří je berou. Vím, že časem bude chodit na raidy lock Cecilka, sice toho člověka vůbec neznám, ale takových lidi může byt víc. Seraph to ví určitě lépe, takže jako obvykle má poslední slovo.
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sun May 24, 2009 5:29 pm

Po rozhovoru s Kuttisem i samotnym Galothem sem se nakonec rozhodl ho nabrat...jako posledniho huntra. Moje pohnutky rad komukoli vysvetlim na VT.

PRIJAT
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Galoth - Hunter - Prijatý Empty Re: Galoth - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru