Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

+12
Fearr
Kuttis
Ljuderendann
Arranion
Lednicka
Isa_warecka
Stejk
Keeper
Amigo^
Fanatick
Pufftik
Borg
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 30, 2008 12:05 pm

Nick: eFe
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Uz sem s nim neco zazil Very Happy
Level: 70
Talenty: 0/45/16
Zkušenosti: Hlavne PvP, dungy uz sem byl asi sechny, at uz tady nebo na jinym serveru Smile)
Jak dlouho hraješ WoW?: priblizne rok
Předcházejicí guilda/y: BoT, Dark Sentinels,
Equip:(zde se pokuste co nejvýstižněji popsat kvalitu svého equipu, např. množství epic itemů apod.)
Full epic : chest S1, shouldery S2, T4 rukavice, daggerka z Hexe, Mec z Akilla na obou +20 agi, Heada z Grula, Legy za Badge atd...
Důvod odchodu z předcházející guildy: Odpalil sem hardisk + pokus o skonceni s WOW Very Happy

[Real Informace]
Věk: za 2 dny 19 Smile
Znáš někoho z EX?:Fanatick, Shidu/Genus, Varecka, Fear, Anatiro... (dlouho sem na narniasu nebyl takze nevim jestli postavy nezmnenily majitele - kdyztak se omlouvam pokud mne nekdo nezna Very Happy)
Pár věcí o sobě: Osamnělý hunter hleda guildu na společné dungování při měsíčku... lol!

Pokud nejake informace nejsou postačujici rad doplnim ))
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Borg Thu Oct 30, 2008 12:46 pm

Pěkná přihláška, S1-S3 shoď my jsme PVE guilda.
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Pufftik Thu Oct 30, 2008 1:28 pm

Este sem napis tvoj Attack power a Hit rating, ako vidim tak talenty mas asi PvP Sad
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Fanatick Thu Oct 30, 2008 1:44 pm

No on ma talenty MM takze myslim ze to PVP nebude....a ja by som bol rozhodne za prijatie.... WoW vie hrat PvP aj PvE....a Nechova sa jak decko Very Happy a je spolahlivy Smile

Fanatick
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Borg Thu Oct 30, 2008 1:47 pm

Fanatick napsal:No on ma talenty MM takze myslim ze to PVP nebude....a ja by som bol rozhodne za prijatie.... WoW vie hrat PvP aj PvE....a Nechova sa jak decko Very Happy a je spolahlivy Smile

Neznamená, že když ma vetsinu do marksmen ship, ze nejede jen PVP, vsak s temi talenty to jsou pak nehorázný rány do alíků.
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 30, 2008 2:01 pm

Talenty mam PVP ale DMG mam hodne slusny ))

AP mam neco kolem 1800 v zakladu
Hit rating kolem 60
crit chance 20,25%

s tou AP by to mohlo byt lepsi pac sem nikdy nemel stesti na trinkety Very Happy takze mam jen insignii a tu kravinu co ze mne udela dranaje Very Happy
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Pufftik Thu Oct 30, 2008 2:10 pm

Eqip slusny aj pekny hit rating som ZA PRIJATIE.
Talenty su marksmen/survival ako si dobre pametam a survival ma iba prve 3body na range potrebne do PvE ostatok tam ma PvP, ale verim ze sa aj takto da dat slusny dmg.
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Amigo^ Thu Oct 30, 2008 2:14 pm

Jen reakce na tvojí výmluvu o trinketech - za BoJ můžeš koupit krásné Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re:

Příspěvek  Keeper Thu Oct 30, 2008 4:04 pm

No eq a staty jsou celkem fajn, ale je to převážně PvP z toho plyne že na bossovi nemůže jet full dmg, jelikož bude za chvilku bez many. Navíc teď máme dost aktivních hunteru. Necham to na Kutisovi, ale já jsem na váškách...
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Stejk Thu Oct 30, 2008 4:18 pm

Jednoho huntera jsme vyhodily a tenhle nevypadá zle. Jsem pro testové období.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Isa_warecka Thu Oct 30, 2008 5:33 pm

Stejk napsal:Jednoho huntera jsme vyhodily a tenhle nevypadá zle. Jsem pro testové období.

Jestli je to stale Efe ten co sem snim hral tak se za nej ZARUCIM je to v poho tipek ,,umi hrat a nedela kraviny takze ja se PRO ,,,,,Plus me zaruceni za nej Twisted Evil Twisted Evil

Kdyz to nebude stacit klidne mu uvolnim misto v guilde Smile

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Lednicka Thu Oct 30, 2008 5:51 pm

Já sem celkem pro. Pokud nabírá trochu PvP eq tak bych v tom neviděl zas takovej problem. Jak uz na foru s prihlaskami nekdo zminil o huntery je nouze...
Lednicka
Lednicka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 30
Join date : 23. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Kostelec nad Orlicí

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 30, 2008 8:19 pm

Keeper napsal:No eq a staty jsou celkem fajn, ale je to převážně PvP z toho plyne že na bossovi nemůže jet full dmg, jelikož bude za chvilku bez many. Navíc teď máme dost aktivních hunteru. Necham to na Kutisovi, ale já jsem na váškách...

Myslim ze ty docela nevíš...

Musis mi vysvetlit proc pouzivas u dvou PVP itemů z deseti slovo převážně Laughing
A este mi vysvetli kam jinam bys chtel rvat talenty na PVE nez do MM?

pro sechny : talenty mam udelany na battlegroundy ne na duely )) a ten kdo z vas aspon jednou byl BG tak vi ze tam musi mana i HP vydrzet co nejdyl a zpusobit co nejvetsi skody )))

Kdybych byl BM tak bys moch rikat ze sem PVP...

Toť vše Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Arranion Thu Oct 30, 2008 8:28 pm

ja som sice nemal huntera na 70 lvl ale co som cital nihilum guide tak ich huntri idu do PvE jedine BM alebo SRV
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 30, 2008 8:36 pm

Arranion napsal:ja som sice nemal huntera na 70 lvl ale co som cital nihilum guide tak ich huntri idu do PvE jedine BM alebo SRV


PVE? Rolling Eyes nebylo to PVP? affraid
nwm no :-D jak by survival hunt udelal vetsi skody nez MM Very Happy

bych si rad precet Smile to mne zajima ))
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Ljuderendann Thu Oct 30, 2008 8:41 pm

já bych byl také pro. Vypadá celkem v pohode a tý talenty. No to sú vjeci které sa dajú vyríšit za 50g a 1/2 minuty.
Ljuderendann
Ljuderendann
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 417
Join date : 15. 08. 08
Age : 37
Bydlisko : doma

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Keeper Thu Oct 30, 2008 9:56 pm

eFe napsal:
Keeper napsal:No eq a staty jsou celkem fajn, ale je to převážně PvP z toho plyne že na bossovi nemůže jet full dmg, jelikož bude za chvilku bez many. Navíc teď máme dost aktivních hunteru. Necham to na Kutisovi, ale já jsem na váškách...

Myslim ze ty docela nevíš...

Musis mi vysvetlit proc pouzivas u dvou PVP itemů z deseti slovo převážně Laughing
A este mi vysvetli kam jinam bys chtel rvat talenty na PVE nez do MM?

pro sechny : talenty mam udelany na battlegroundy ne na duely )) a ten kdo z vas aspon jednou byl BG tak vi ze tam musi mana i HP vydrzet co nejdyl a zpusobit co nejvetsi skody )))

Kdybych byl BM tak bys moch rikat ze sem PVP...

Toť vše Smile



No jestli mas jen 2 PvP itemy tak v pořátku, špatně jsem četl...
Ohledně talentu jsem nic neříkal, mám to podobně jak ty. Smile
Chtěl jsem jen poukázat na to, že PvP itemy = měně many -> nemůžeš jet v raidu full dmg

Nic víc nic míň Smile
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty eFe

Příspěvek  Kuttis Thu Oct 30, 2008 11:33 pm

vyhledej me ingame...
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty STARÝ ZNÁMÍ

Příspěvek  Fearr Fri Oct 31, 2008 1:25 pm

Konečně sem se dokousal na konec této přihlášky. Efe je skila, pamatuju si ho jako základní kámen dark sentinels (měl jsem full zelenku mága a wariora jsem eště ani neměl), když on už tam řádil. Lidi vyhodili jsme DEWONA a toto je 10x tak lepší adekvátní náhrada. Tady se není ani za co zaručit, toto je člověk na úrovni. Dlouho jsme se neviděli, ale jsem rád, že jsi si pro návrat vybral právě nás. Je třeba naleštit ammo a vyrazit. Toto je imba hunter a určitě ví, co dělá..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  erroreKk Fri Oct 31, 2008 5:48 pm

Arranion napsal:ja som sice nemal huntera na 70 lvl ale co som cital nihilum guide tak ich huntri idu do PvE jedine BM alebo SRV
ehm , nevím jak SRV ale BM je 100% PVP , BM jsou talenty vyloženě na duely, za huntera jsem hrál dlouho a BM jsem používal a př na Creepy je to uplně na hovno... BM je jen k tomu aby Pet vydrzel co nejvice a způsobil co největší dmg ovšem v duelech ne v raidech ...
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Jeddite Fri Oct 31, 2008 6:11 pm

erroreKk napsal:
Arranion napsal:ja som sice nemal huntera na 70 lvl ale co som cital nihilum guide tak ich huntri idu do PvE jedine BM alebo SRV
ehm , nevím jak SRV ale BM je 100% PVP , BM jsou talenty vyloženě na duely, za huntera jsem hrál dlouho a BM jsem používal a př na Creepy je to uplně na hovno... BM je jen k tomu aby Pet vydrzel co nejvice a způsobil co největší dmg ovšem v duelech ne v raidech ...

no podla mna a kopu inych zdrojov je BM cisto dps build do raidu, s ktorym hunter dosiahne najjvyssie DPS a aj ked ma hunter zly EQ jeho DPS pri spravnom pouzity ability je aj tak vysoke, MM je vylozene o Burst dmg teda rozhodne do PvP, na survivala zase hunter potrebuje mrte agility aby sa vobec zacali prejavovat jeho vyhody v raide... a ako vravi Arranion huntry v Nihilum idu do PvE len BM a len s urcitym petom...
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  BlackRider Fri Oct 31, 2008 6:13 pm

erroreKk napsal:
Arranion napsal:ja som sice nemal huntera na 70 lvl ale co som cital nihilum guide tak ich huntri idu do PvE jedine BM alebo SRV
ehm , nevím jak SRV ale BM je 100% PVP , BM jsou talenty vyloženě na duely, za huntera jsem hrál dlouho a BM jsem používal a př na Creepy je to uplně na hovno... BM je jen k tomu aby Pet vydrzel co nejvice a způsobil co největší dmg ovšem v duelech ne v raidech ...

Koukni se na Wowhead na Project Lore, jak chodí Karazshan na ofíku. Hunter jedině s Beastmastery Smile

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Stejk Fri Oct 31, 2008 6:14 pm

KONEC PSANI O TEORII WOW

Piste zda ho chcete nebo ne.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Jeddite Fri Oct 31, 2008 6:25 pm

ak je ochotny si dat PvE talenty tak proc ne... hracov s PvP talentami a EQ je v guilde myslim dost, jako co mam moznost pozorovat invite na pugy do MH a BT tak kazdeho hraca si RL prezre pred Scryers bankou predtym ako ho naberu do raidu, takze nejaky PvPckar s PewPew talentymi sa tam len tak nadostane....
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty uz mi to zacina lizt na nervy :)

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 6:55 pm

Jeddite napsal:ak je ochotny si dat PvE talenty tak proc ne... hracov s PvP talentami a EQ je v guilde myslim dost, jako co mam moznost pozorovat invite na pugy do MH a BT tak kazdeho hraca si RL prezre pred Scryers bankou predtym ako ho naberu do raidu, takze nejaky PvPckar s PewPew talentymi sa tam len tak nadostane....

Nejspis bych ti poradil jednu vec... a to precist si vsechno v tomhle topicu a ne jenom konec Smile postrehl/a by si ze PVP veci mam dve a talenty nejspis stejny jako 90% (jestli ne 100%) hunteru ktery mate v guilde...
A jestli pochybujes nad mim dmg tak te klidne vezmu na osobni prohlidku WSG a na konci se podivas kdo mel max dmg...

Pokud mi nekdo rekne at si zmnenim talenty na BM a Budu takzvane vic "PVE" nebudu se zlobit... sice budu muset stravit chvilku casu
s expenim peta, ale celkove mi BM vzdy pripadalo jako PVP takze tim lip pro mne...

Jinak bych chtel vedet kolik hunteru u vas v guilde chodi na raidy jako DPS s BM, a jak to delaj aby jejich peti prezili plosnaky protoze kromne mend pet ktera muze sice s BM talentama healovat slusne se to urcite nevyrovna priestovi kterej se na peta pochopitelne vykasle a bude healovat hlavniho chara, takze pet vše koupi naplno bez moznosti se schovat (za sloup, bo mimo dosach plosnaku)...
Tim padem pet skape coz znamena prestat s dps a s odhodláním se ujmout ressovani peta ktery samozrejmne stoji manu v opacnym pripade pokracovat s DPS jen hunterem z cehoz by vlastne vzeslo to ze by byl neco jako MM ale s podstatne mensim ranged DMG...
at uz tak nebo tak pet neskape jen jednou takze ozivovat dejme tomu cca kazdy 2-3minuty mi pripada jako zdrzovani a plitvani many jenze bez peta je BM jako MM bez Guny bo luku...

To je muj nazor na vše co tu bylo řečeno ohledne BM do raidu a doufam ze az si nekdo priste zamane se po mne povozit ze sem IMBA MEGA PVP Spec. hunter at si radsi nejdrif precte detailne vše co sem napsal v prihlasce a ne jen vydedukovany fikce o tom ze mam FULL Gladior sety a weapony za Arena pointy...

Jinak nwm proc se tu vubec resi takovy veci ... podle mne je to prihlaska a resit tu nejlepší tallent build na PVE je fakt pi*ovina, ja to hraju pro prdel a ne bejt jako všichni a mit nejlepší equip a nejlepší talenty, bejt proste nej a blablabla... je to hra a to tu pár lidem nejspíš uniká, radil bych vam se probrat protoze ta krása je v tom ze si to kazdej hraje jak to umí a tak jak ho to baví...
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru