Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

+12
Fearr
Kuttis
Ljuderendann
Arranion
Lednicka
Isa_warecka
Stejk
Keeper
Amigo^
Fanatick
Pufftik
Borg
16 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri Oct 31, 2008 7:23 pm

Koukam, ze se nam to tu pekne rozjelo...abych Te uklidnil, pokud vim, zadny z nasich huntu nejede BM, takze panove - teorie sice pekna, ale co to vyzkouset v praxi? Predpokladam, ze by to znamenalo taky zamereni healu i na pety, coz uz neni jen o huntovi samotnem...zkratka, tahle prihlaska mela pokracovat od Kuttisova postu uz jen ingame - pokud ste se jeste nesetkali, vyhledej ho, at to uzavrem...Vypadas schopne, a ano, hrajem to pro srandu, ale taky predpokladam, ze mi nebudes delat v raidu kraviny, az budem na Vashce.

Za mne ano, 100% nutnost Ventrila, aspon poslouchat.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Jeddite Fri Oct 31, 2008 7:42 pm

- dmg vo WSG a v raide su dve uplne odlisne veci
- naco brat MM huntra, ktorych ako sam hovoris je u nas v guilde dost?
- aby ti pet nekapal na AoE http://www.wowhead.com/?spell=52858 + resistencie
nejde mi o tvoj EQ ale o tie talenty...take vyhovorky typu "vsak ja davam dobry dmg" som uz pocul kopec, s PvE buildom mozes davat este viacej ale to by si musel vypustit PvP ....a tu je pes zakopany...naco si menit talenty, ked ma do raidu aj tak zoberu lebo davam akotak dostacujuci dmg... mas pravdu je to tvoja prihlaska, ale prepac uz som musel reagovat, lebo kopec ludi si dava "talenty zmenim v prospech raidu" a skutek utek.
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Arranion Fri Oct 31, 2008 7:52 pm

jedde nechaj tak, ked som nepresvedcil exa aby siel BM tak preco myslis ze presvedcis dakeho hunty z nasej guildy aby prestal s MM, ved aj tak si na offiku
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 8:02 pm

Jeddite napsal:- dmg vo WSG a v raide su dve uplne odlisne veci
- naco brat MM huntra, ktorych ako sam hovoris je u nas v guilde dost?
- aby ti pet nekapal na AoE http://www.wowhead.com/?spell=52858 + resistencie
nejde mi o tvoj EQ ale o tie talenty...take vyhovorky typu "vsak ja davam dobry dmg" som uz pocul kopec, s PvE buildom mozes davat este viacej ale to by si musel vypustit PvP ....a tu je pes zakopany...naco si menit talenty, ked ma do raidu aj tak zoberu lebo davam akotak dostacujuci dmg... mas pravdu je to tvoja prihlaska, ale prepac uz som musel reagovat, lebo kopec ludi si dava "talenty zmenim v prospech raidu" a skutek utek.

Fajn prehodim si talenty kdyz ti bude lip, Budu jedinej DPS BM hunter jen proto ze si to prejes...
ale az mne budes v raidu hledat na dmg metru tak zacinej odzdola...

For Seraphin : Kuttise sem kontaktoval a na foru uz sem nic ani resit nechtel, ale nenecham tu do sebe vrtat, hunter je class kterej hraju od ty doby co hraju wow... konkretne TENHLE HUNTER s menem EFE zalozen na NARNIASU priblizne pred ROKEM A PUL a hraju ho podle zkušeností ktery sem za tu dobu nasbiral, pokud tu nekdo drif hral tak vi ze BM talenty ani nešli a pokud se nekdo podiva na muj Talent build tak uvidi build kterej asi u zadnyho jinyho huntera neuvidi... je to moje kombinace prizpusobena z myho pohledu na max dmg, nebudu levna kopie neceho co sem videl na netu.. kazda osobnost je original stejne tak kazda postava a styl hrani je original...

Naco brat MM huntra, ktorych ako sam hovoris je u nas v guilde dost? ... Diky za informaci hned je mi lip... nechapu vo co ti de... podal sem prihlasku tak mne tu prestan buzit a radsi napis ANO nebo NE to je jediny co se od tebe chce a prestan do mne rejt...
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Jeddite Fri Oct 31, 2008 8:25 pm

kliidek, ale sak
eFe napsal:je to hra a to tu pár lidem nejspíš uniká
ide mi o to, ze kde sa chce guilda posunut dalej v progresse tak je potreba aby kazdy class hral na svoje maximum a k tomu patria aj PvE talenty, asi som to pred tym napsial trosku ofensivne Rolling Eyes ale je to tak ...tot vsjo...
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Fanatick Sat Nov 01, 2008 12:03 am

napisal to normalne ,talenty ma ako kazdy iny hunter u nas v guilde....

Fanatick
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Isa_warecka Sat Nov 01, 2008 12:09 am

Fanatick napsal:napisal to normalne ,talenty ma ako kazdy iny hunter u nas v guilde....


Sem pro prijeti zna ho par lidi co sou v Guilde myslim ze se nejlepe ukaze v dungu ci raidu co a jak ,,,,pak muzem soudit jestli ma ci nema spatne talenti ja je taky nemam stejne jako Seraf a presto tankuju v poho Twisted Evil Sem PRO ! Razz

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Nechci být šťoura

Příspěvek  Fearr Sat Nov 01, 2008 1:34 am

Ale kdyby se takto rozjela diskuze ohledně každé postavy v guildě co už zde máme, tak bychom 1/4 vyhodili. Ohledně EFEHO-ví toho o hunterech soudím dost a že má vlastní styl je originální, taky mám za mage vlastní build, né proto, že ho má 90% lidí na offiků, ale proto, že vim co a jak funguje a při raidu mi vyhovuje, když je ochoten talenty změnit, nebo objasnit, proč a jak co jede, tak nechápu, co vás žere. Dovolím si říct, že tvrdá většina lidí, která se sem hlásí, tak o své postavě vědí polovinu. A vyhodili jsme Devona-hlásí se mnohem lepší Efe, tak nevidím problém. Kus za kus, akorát vyměníš trabanta za fabii Laughing
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty efe

Příspěvek  Kuttis Sat Nov 01, 2008 3:15 pm

po důkladném zvážení jsem se tě rozhodl nabrat... tzn. Hunteři se teď budou přizpůsobovat v raidech, nechci vidět žadny spam že neni v raidu atd.

takže lock a přesun
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sat Nov 01, 2008 3:24 pm

Takze PRIJATY (uz sem Ti chctel psat, Kuttis, at to rozlousknes) Wink
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Hunter - eFe prihlaska - Prijaty - Stránka 2 Empty Re: Hunter - eFe prihlaska - Prijaty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru