Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mazlinka - Druid - Neprijatý

+16
Ampo
Muf
Tasik
Keeper
Koty
Stampi
Dostress
Kagome
Bukanyr
Denny
Seraphim/Silverleaf
Oiskin
Borg
Stejk
katris
Mazliiinka
20 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Keeper Thu Apr 16, 2009 10:04 am

Viridiana napsal:
Keeper napsal:Abych řekl pravdu, neměl jsem náladu číst úplně všechno, ale už po polovině tvých odpovědí mi je v celku jasné, že jsi nafoukaná kráva (sry jdu zrovna na dobrý stejk z hovězího masíčka, tak mě zrovna napadlo toto slovo Smile) a že tě tu nechci PROTI

Shocked ako Keepriku: ja proste ziram. To co si napisal, by som prisudzovala dakemu nactiletemu a nie zrovna TEBE a v tvojom veku.

Máš pravdu, zvířátko beru z5

Tohle spojení je z Červeného trpaslíka a já už to tak někdy používám a sem se mi to zrovna hodilo...
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Thu Apr 16, 2009 10:16 am

Stejk napsal:Já jsem pro přijetí.
Můžeš to prosím zdůvodnit ? Já sem proti, sovy máme 2. Jsi konfliktivní člověk a další už v guildě není třeba.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Tucy Thu Apr 16, 2009 10:33 am

CO se týče druidů máme jich opravdu hodně, ted sem koukala že se hlásí ještě jeden a ten vypadá rozumně. U mazlinky nebudu hodnotit to jakej je druid a jestly za něj umí protože se v tom zase tak nevyznám co se týče druidíka. ALe co se týče jí tak z ní mám strach×D v zajmu vztahů v guildě myslim že ty by si to tam asi rozhazela už jen kvuli tem co tu jsou proti přijetí. Je to možná hnusný ale raději at se držej vztahy v klidu. Z větší části jsem proti přijetí.
Tucy
Tucy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 01. 02. 09
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Thu Apr 16, 2009 10:58 am

Sovy máme dvě. V raidu jsou málokdy. Toť k hledisku RL.

Konfliktní neznamená špatný. Konflikt je věc která může přinášet prospěch. Záleží na tom jak je veden. Vzhledem k faktu, že většina z nás už nejsou děti, věřím že nás konflikt jen tak nerozhází. Pokud ano, tak je chyba v nás a naší slabosti. V gildě jsme se už nejednou setkali s problémově konfliktními lidmi a uměli jsme vyřešit i zdánlivě neřešitelnou situaci. Pokud bude Mazlinka dělat bordel (ať už z jakéhokoliv důvodu) věřím, že si s tím Seraf a Poiz budou umět poradit. Za mnohem nebezpečněsší považuji lidi jenž se své názory bojí říci a jen v sobě dusí pocity.

Ani omylem zde neberu výhrady k lootu na nějakém bossovi s world partou. O podobných dobrodružstvích si myslím své. Výčitky ohledně leavování gild jsou oprávněnější. Mám svoji teorii proč k tomu dochází a přiznám se, že jsem pro nábor taky z toho důvodu abych si ji ověřil. Co se týče "neshod s jinou holkou", no i to jsme zde kdysi zažili a máme na to taktiku. Pokud vím, jsme poměrně kosmopolitní gilda. Máme zde mnoho žen a dívek, srbochorvaty a bulhara (?) a taky mě (jak píšeš konfliktní osobu). Věřím, že by to nějak šlo.

Každopádně můj hlavní důvod proč říkám jo je ten, že mě Mazlinka vůbec nezajímá jako class, nebo EQ osoba, ale jako možnost poznat nový přístupy. Už dávno by měl být stop stav. Ale sama Mazlinka mě zaujala svou nabídkou, že nám ukáže jiné způsoby hry. Tomu se vůbec nebráním. Prošla si hodně gild a tudíž může mít i zajímavé nápady a přístupy. Pro tohle jsem ochoten trochu riskovat a příjmout hráče s "Twos syndromem a Nirvánčinou horečkou". Přiznám se, že nevěřím že u nás dlouho vydrží. Myslím že i Mazlinka to tuší a pokud nás chce poznat, proč ji to neumožnit? Pokud leavne, co se změní? Pojedeme dál jako vždy a Mazlinka bude hledat štěstí jinde. Nevidím v tom problém.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  EliSka/Lemonka Thu Apr 16, 2009 7:14 pm

Sem sice jen clen, ale i presto sem napisu par slov. Jeden muj kamarad, co ma postavu v SA, kolikrat na raid nemohl a ja sem sla misto nej, za jeho charr.. Vim aji, jak to bylo s jejim odchodem.. pokud chcete znicit kolektiv, naberte ji. Ja jsem PROTI.
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Viridiana Thu Apr 16, 2009 7:17 pm

Tasik napsal:Mně se to líbííííí pokračujte, v práci se nudím Very Happy Ale vážně, Mazlidlo má asi nějaké to sebevědomíčko a rozhodně jí nemůžeme upřít, že se relativně zdatně brání (to se mi líbí). Způsob její obrany a to, že je docela agresivně psaná se mi naopak nelíbí, ale jak tu už několikrát zaznělo "každý je nějaký". Neznám jí ze hry, neslyšel jsem o ní - až včera večer v KZtku, takže jsem neměl žádný názor před touto přihláškou. Boomkin navíc by bodl, holčina má malinko ostřejší lokty, což není vždy na škodu, máme rank test, za mě pro (a navíc chci vidět jak naše holčičky někoho nenávidí Twisted Evil )


P.S. pokračujte v debatě, už dlouho jsem neviděl přihlášku na 3+ stránek a rekord od viri (nebo obtíka či lemonky) ještě nebyl překonán

Very Happy:D
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Apr 16, 2009 8:43 pm

Reputace dokaze byt pekna devka, hlavne na malym serveru, kde se vsichni znaji. Nijak zvlast mne narozdil od nekterych jinych nebavi sledovat tenhle pranyr, kazdopadne doufam, ze si nekteri ted vic uvedomujete, ze tahle hra zdaleka neni jen o tom, jak kvalitni equip mate. Vase jmeno, to je hlavni deviza.

Mazli, nebudu hodnotit build, equip, raid zkusenosti...o tom tahle prihlaska neni uz od zacatku. Stejne jako nekteri dalsi Te neznam. Herne jsem se s Tebou nikdy nesetkal, znam pouze nick. Uz dlouho jsme tady nemeli prihlasku, ktera by vyvolala takovy rozruch. Az moc velky, na moje gusto. Bojujes srdnate, a nekteri nasi by meli 2x premyslet, nez neco napisi. Priznam se, ze s kazdou dalsi negativni poznamkou na Tvou adresu jsem se blizil vic a vic k zaverum Tasika a Stejka, nebo Dennyho. Uz jen pro to, abych se presvedcil, jak to s Tebou vlastne je. Ale. Pohled z me pozice je, a musi byt trochu jiny - potrebujeme dalsi sovu? Mozna. Za jakou cenu? Nebojim se, jak tady nekteri naznacuji, ze by Tvoje prijeti rozvratilo gildu. Tak velke vlny jeden clovek neudela. Moji snahou ale je, aby tech vln obecne bylo co nejmin. Hladina klidna neni a nikdy nebude, a o to vic nemam jediny duvod (snad krom vlastni zvedavosti, jak uz jsem napsal) vubec riskovat, co by Tvoje prijeti zpusobilo.

Takze to jsou me, pomerne jednoduche, duvody pro NE. Smekam pred Tebou, zes to davno nestahla, nedivil bych se Ti. Necham prihlasku zatim tady a odemcenou, zajima me jakykoli postreh.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty RE:Mazlinka-Druid

Příspěvek  Mazliiinka Thu Apr 16, 2009 8:59 pm

NO cekala jsem tento zaver...
Vim ze mam povestr dezerterky...
Ale proste ja tvrdim ze ked umi clovek jen kritizovat a obvinovat neni to nejlepsi clovek.
Nikdo nemel chut mi napsat ve hre(krome katrise-ten rikal ze nejsem zas tak agresivni jak pisu tu:D) a zeptat se me jak to vse bylo a proc...
Ono proste neco slyset a jen to sem skopirovat je jednoduche...zajimalo by me umeni moje znicit guildy...To asi jen tak nikdo nedokaze ked tu pisete ze prejdu do neznameho kolektivu a znicim ji...Podle me vic nez jen nadsazka...
Rozhodnuti uz padlo...Chapu ze me nechcete(nepotrebujete)
Hodne uspechu preju.
Btw kdyz clovek nebojuje za to co chce nikdy niceho nemuze dosahnout:o)

Mazliiinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 15. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Tasik Thu Apr 16, 2009 9:06 pm

Ještě než vyrazím dom z práce zareaguji. Luky, myslím si, že je to nespravedlivé - čtu tu přihlášku a reakce na ní zleva, zprava, zeshora, zkoušel jsem si i přeházet jednotlivá slova, ale ANI JEDNOU jsem nenašel KONKRÉTNÍ obvinění - nejvíce jsem se pozastavil nad Lemončiným reply, kdy sice na dva řád¨ky barvitě vylíčila, že raidovala za char někoho z SA, kde Mazlidlo byla a že ví pozadí jejího odchodu a jak nám přijetí této owl rozvrátí guildu, ale přesto jsem se z toho nedozvěděl ani smítko použitelné informace. Stojím si za názorem, že bychom to měli zkusit už jen proto, že de-fakto VŠICHNI membři jejichž přihláška byla podobně vášnivě komentována jako tato, patří dnes k tvrdému jádru a jsou velkým (v případě lemonky asi jen 132,789 cm velkým Very Happy přínosem)


chtěl jsem do toho zapracovat nějaké vtipné poznámky, ale nakonec jsem to vzdal, protože chci zůstat vážný tak, jak mě všichni znáte Cool


Naposledy upravil Tasik dne Fri Apr 17, 2009 8:45 am, celkově upraveno 1 krát

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Xtrem Fri Apr 17, 2009 1:54 am

Hmmm no mam skusenosti s mazlinkou , nemam proti tebe nic len mi to pride tak , ze si chces vyskusat setky guildy a to takym sposobom ze niekde vstupis si tam mozno mesiac apo mesiaci leavnes a hned pises prihlasku inde....Inac nemam vyhrady prihlaska pekna , nech rozhodne vedenie...
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Denny Fri Apr 17, 2009 7:59 am

Zkuste si představit jaké by to bylo, kdyby jste vy byli na Mazlinky místě.
Chyby může udělat každý, věřím, že některé Mazlinky odchody z guild nebyli její vina, nikdo z vás mi k tomu nedal důvod k opaku.

Zkuste si např. představit, že přejdete do guildy která vám naslibuje hory doly, hned po vstupu vám daji vysokou funkci aby si vás získali a pak zjistíte třeba že mají problémy i se ZA a od vás chtějí abyste chodili 3x týdně kara s nováčky a nic víc, sance na 25man nulová, no to bych asi leavnul taky hodně rychle.

A ono těch guild které dávají SSC a EYE téměř full clear moc není a jestli Mazliiinku v každé z těch kolika (tří, čtyř?) guild odmítli stejně nepodloženě jako u nás, tak chápu jak ji asi je.

Tasik má naprostou pravdu, nikdo zde neuvedl nic konkrétního, všichni jen zoufale věříte pověrám.
Já jsem pověrám, předsudkům ani podobným kravinám nikdy nevěřil.
A pokud má Mazliiinka opravdu takové nadpřirozené schopnosti v rozvracení guildy, nebo umí ninjovat itemy líp než Ungo, tak je mi opravdu líto že ji u nás neuvidím.

Naprosto však chápu seraphovo rozhodnutí, protože on má zodpovědnost, já nikoli.
Denny
Denny
Knight
Knight

Počet príspevkov : 58
Join date : 22. 01. 09
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Viridiana Fri Apr 17, 2009 9:09 am

NEROZUMIEM vobec tomu, oco vam dalej ide, to vas bavi sa na nej tolko "odbavovat"? Vecsina je proti, aj ked som ani ja nedosla na parny dovod. Ale vobec sa mi nepaci, ze aj ked je vacsina proti, vratane teba sefko, stale si to nelockol ale nehal, aby sa do nej ludia nadalej obuvali. Mne to uz pride trapne.
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Fri Apr 17, 2009 9:33 am

No, taky nemáme štěstí s progresem třeba Voida, ale to ještě neznamená, že leavnu a půjdu si pro ramena jinam. Na Narniasu jsme taky skoro nic nedávali, prostě nebyli lidi a neznali jsme taktiky, ale když už máš pod sebou jméno guildy, tak sem vůči ní loajální a nesnažím se ji jakkoliv pošpinit, naopak snažím se jí dělat velmi dobré jméno. Za tebou se táhne špatná pověst a jako mor zamořuje všechny okolo, nechci vymlátit půlku guildy geek Říkáš, že jsi konfliktní s ostatníma holkama... není jich u nás zrovna málo a nechci si ani představit jak se ty hádáš s naším malým citrónkem.
pak zjistíte třeba že mají problémy i se ZA a od vás chtějí abyste chodili 3x týdně kara s nováčky a nic víc, sance na 25man nulová
Tuhle větu chápu asi takhle : nedáváte ani ZA ? Tak to jdu pryč u vás mi nikdy nic nepadne a co bych vám já pomáhal... Hele když už jdu do nějaké guildy tak kvůli lidem a ne kvůli tomu co dávájí nebo ne. A když už nějaká guilda dává Karazhan tak už je jenom otázka času kdy se dostanou o stupínek dál, takže to je jen o trpělivosti.

Co to dál okecávát, mám z tebe špatnej pocit, za mě NE. Nejvyžší čas na lock a přesun.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri Apr 17, 2009 10:39 am

Viri, otevrene jsem to nechal zamerne, protoze se mi potvrdilo, ze ne vsichni pochopili (vcetne zadatelky), proc a na zaklade ceho jsem se tak rozhodl.

Moje rozhodnuti je vuci Mazlince cokoli, jen ne spravedlive. Rozhodnuti, ktere nebere v potaz jeji mozne kvality, equip, nebo snahu najit si konecne sve misto mezi lidmi, kteri by ji mohli sednout. Neni pro mne dulezite, co je v realu pravdy na negativech, ktere tady ctu. Mne staci, ze vidim, co to dela s lidmi, a znovu otevrene rikam, ze nehodlam riskovat jakykoli konflikt.

Ohledne "podlozenosti" vsech narknuti - slysel jsem spoustu spatneho, naopak jsem neslysel jedinou pozitivni reakci. V prubehu nasi vcerejsi 3h porady mi nezavisle psali 2 lidi z jinych guild, aby mne varovali...celkem spiknuti co? Jak se rika, na kazdem šprochu pravdy trochu...

LOCK
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý - Stránka 3 Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru