Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mazlinka - Druid - Neprijatý

+16
Ampo
Muf
Tasik
Keeper
Koty
Stampi
Dostress
Kagome
Bukanyr
Denny
Seraphim/Silverleaf
Oiskin
Borg
Stejk
katris
Mazliiinka
20 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Mazliiinka Wed Apr 15, 2009 1:19 am

Nick:Mazlinka
Level:70
Zameranie (PvP/PvE):PVE
Class:Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?:Hraji ze druida cca 3roky. Poprvé jsem začla na servru The lords, poté Narnias a teď Twinstar.
Talenty:Byla jsem zvyklá měnit talenty podle potřeby guildy. Ale nejcastěji bývám Balance 53/0/8
Staty:7514HP 8570MANA (nobuff) PVE balance
Zkušenosti v dungoch:Každé free má jiné bosse. Tudíž nebere v potaz zkušenosti z jiných servrů. Na Twinstaru mám zkušenosti All hera, KZ, ZA, EYE all, SSC-krome Lurkera, Hyjal all. Krome hyjalu jsem ostatni dungy/raidy nekolikrát Leadrovala, takže naké zkušenosti mám.
Jak dlouho hraješ WoW:
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Balance: Full epic PVE(Head,dagger,boots-ZA,Legy-chest event,Waist-Belt of blasting,Neck-repka s SSO,Ramena-trash EYE,back,trinket BOJ, Chest,druhej trinket-MGT hero, Ringy-Repky s Kara a s Hyjalem. Bonus spell dmg 1314,critt bez moonkina 24,32%
Resto EQ full epic podobne urovne(bonus heal 1784)
Feral EQ dmg-full epic (nepouzivam)
Feral EQ tank-Full epic krome ringu(nechce se mi vyhazovat Goldy za meneni s kara repkou) 10500 HP unbuffed bez bear form, 24000armor v bear form.
No to by asi jako zakladni info stacilo, co se tyče EQ.

Předcházejicí guilda/y:No obešla jsem už pár guild tim se netajim. Začla jsem v Twos, kde sem leavnula z duvodu neschody s vedenim. Poté mě vzali do SA-leavnula jsem z důvodu že tam byla jin holka, co mě velmi nesnášela a už mě nebavilo poslouchat ji porad. poté Generation-se pozdeji spojili s ACC a vznikla Renaissance. Tak jsem byla zastupce GUMA a starala se vlastně o veškeré věci
Důvod odchodu z předcházející guildy:Rozpadli jsme se, spojení s ACC se ukázalo jako chyba. Někdy věci nejdou jak by měli.

[Real Informace]
Věk:20
Znáš někoho z Exalted?: Znám Odina(z Renaissance) Potom poznám Vinyla(dřív mě moc nemusel, ale teraz spolu dobře vycházíme) a určitě znám i vela jiných. Jen momentálně nemám přehled.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
No takže.: Jmenuji se Bára, je mi 20let. Bydlím v Liberci(CZE) sever:D. Mám ráda pohodové lidi a hlavně klid. ráda si chodim zapařit i s přáteli s wow(Burus(Twos) , DIX(GM twinstaru) Xant (Renaissance), a ted v sobotu by mel prijet Lathy:D) proste s tema kdo jsou ochotni prijet a nebo nahodou bydlej tu. Sem optimistka a zároven flegmatička(pokud toho neni už velmi velmi vela). Mám vysokou morálku a smysl pro orientaci:DVery Happy Mám vystudovanou SOU obor Zlatnice v Jablonci nad Nisou. Nyní dělám nástavbu. Bydlím se spolubydlici a tahneme to z brigád+mame milovane rodičeVery Happy Na wow bývám spise na večer, ale taky někdy i dopoledne a odpoledne, celkově jsem velmi aktivni.
Ještě chci říct proč chci k Vám do guildy. Důvodem je, že už mě nebaví lítat z G do G, ikdyž v Renaissance bych zustala kdyby sme nezanikli. Dále se mi líbí, že wow berete z podobného hlediska jako já. Žádné dětské názory a dobré jednání. Zároveň máte úspěchy a nepřijdete mi namyšlení. Ja osobně miluju 25 Raidy. A prostě už mě nebaví pomáhat lowíkům pořád dokola chodit KZ a podobně. CHci si taky zajít něco zajimavějšího.
Co se týče EQ, Skoro nic nechci ani z 25 man raidu. T5 mi vážně nic neříká a ani ji nechci. Tim chci jen říct abyste si nemysleli, že sem nákej sobec co chce Vám jít nabírat EQ.
Dále chci napsat jen toto: Mám veškeré reputace na max(samozřejmě že stormwind a podobné kraviny ne:D), ktomu se pojí přijemná věc že mám profesy enchanting a tudíž umim vářně vela enchantu. Mezi ti lepší co umim patří soulfrost, crusader,vitality,potency,executonier,subtlety, ale i resilky umim. DMG a heal veci samozrejme tez.
Dale, kdybyste me vzali logicky bych vzala sveho alta(warior70) Tank. Včetně nature výbavy na hydrose.(minning BS full)
No to asi všeSurprised)
Na pripadne dotazy rada odpovim:o)

Mazliiinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 15. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  katris Wed Apr 15, 2009 1:26 am

poznam, videl som, zazil som a mal som dost za mna NIE.

katris
Knight
Knight

Počet príspevkov : 88
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Wed Apr 15, 2009 1:44 am

Přihláška je obsáhlá, zkušenostem a výbavě není co vytknout. Každopádně bych poprosil nějaké reference ze strany bývalých kolegů co jsou dnes v našich řadách. Máme celkem dost lidí a je třeba si hlídat zda k nám nově nabraná osoba sedne.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty RE:

Příspěvek  Mazliiinka Wed Apr 15, 2009 1:47 am

Ja si ráda počkám:o)
Každej na mě může mít nákej názor(nemusí bejt pozitivní), ale řeč tipu viděl sem, poznal sem moc neberu(chybí mi tam nákej inteligentní důvod na úrovni).

Mazliiinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 15. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Wed Apr 15, 2009 1:52 am

Mě taky a proto čekám víc.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Borg Wed Apr 15, 2009 9:15 am

Celkem nařachaná sova cyclops . Jak jsme na tom s balance druidy?
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Wed Apr 15, 2009 1:08 pm

2 sovy, jedna aktivní víc, druhá jak kdy. Promyslím a večer nebo zítra se vyjádřím více.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Apr 15, 2009 2:30 pm

No, situace se ma tak: Pred nedavnem jsem odmitl 3/5 T5 sovu vicemene z kapacitnich duvodu. Dle meho nejnovejsiho infa ma nas Rocco nejake RL trable, a tak momentalne nevim, co s nim bude. Celkove je nas hodne a do raidu je celkem vetsi zajem, nez je mozno uspokojit.

Z jineho soudku. Na jmeno Mazlinka jsem slysel hodne rozporuplne reakce, ja sam Te ale neznam. Takze mne zajima vysvetleni predevsim od zasvecenych, o co jde/slo. Zadna classa u nas neni momentalne potreba natolik, abych riskoval konflitky uvnitr gildy.

Jinak z hlediska eq a zkusenosti nemam co bych vytknul, samotna prihlaska obsahuje presne to, co bych ocekaval...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty RE:Mazlinka-Druid

Příspěvek  Mazliiinka Wed Apr 15, 2009 2:53 pm

3/5 T5...i ja mam Tcka ale vzhledem k tomu ze mam na sobe lepsi veci nez T5 tak proč bych je brala nekomu komu se vice hodej(lepší nebo na stejné úrovni).
Jinak co se tyce tech rozporu...Jde jen o pomluvy, ktere rada vysvetlim. Staci napsat o co jde. Myslim ze mam kvalitni a rozumne jednani a jde se mnou vzdy vyjit. Jedinej problem mam že me nenavidej v guilde jine holky, kdyz tam jsou. nevim proc to tak je. Ale kuli tomu sem odesla od SA, že me tam jedna nesnasela. Z ostatnima sem vzdy vychazela.

Mazliiinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 15. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Wed Apr 15, 2009 2:59 pm

No, teď jsme nabrali 17 nových členů a ještě sme si na ně 100% nezvykli a nezapadli k nám tak jak bychom chtěli, takže bych pozastavil přihlášky a dále nějaký čas nenabíral než se uvidí které classy budou potřeba.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty RE:Mazlinka-Druid

Příspěvek  Mazliiinka Wed Apr 15, 2009 3:00 pm

Zas odmitat kvalitni cleny jen kuli tomu že ste nabrali kopec jiných je na druhou skoda ne?
Necham to ale čistě na Vás:o)

Mazliiinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 15. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Wed Apr 15, 2009 3:07 pm

Neodmítáme tě, a netlač na pilu. Pouze pozastavíme přihlášky než si zvykneme na nový členy a zapadnou k nám. Nepočítám s tím že by to mělo trvat nějak dlouho, ve hře jsme často a zvykáme si na nové tváře rychle, ale 17 lidí je 17 lidí. Trpělivost sovičko jocolor
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty RE:Mazlinka-Druid

Příspěvek  Mazliiinka Wed Apr 15, 2009 3:08 pm

Ja mam mraky trpelivosti ver tomu...
A stejne tak netlacim na pilu...Kdyby jo poznal bys to:D

Mazliiinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 15. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Denny Wed Apr 15, 2009 3:13 pm

Mazliiinka na mě působí velice sympaticky a vzbuzuje ve mě dojem že k nám chce hlavně proto, aby byla v našem fajn kolektivu, což je velice pozitivní. Chápu vás všechny, kteří stále píšete jak jsme teď nabrali hodně členů a jak máme druidů nejvíc v guildě a pod.; ale pokud se nad Mazliiinky přihláškou zamyslíte, tak je to přesně ten pohodový človíček a bude ráda že je s námi v přátelském prostředí a to že se někdo nedostane do raidu se stane, jindy mu to vyjde, hlavně že hra samotná bude příjemným spestřením večera.

Někdy byste mohli vypnout a nebít tolik racionální, nechat se ovlivnit emocemi; mé pocity, jak jsem psal, jsou velice kladné a proto jsem PRO.
Denny
Denny
Knight
Knight

Počet príspevkov : 58
Join date : 22. 01. 09
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Bukanyr Wed Apr 15, 2009 3:16 pm

Prosimte co to je za build 53/0/8? Muzes to sem postnout? Protoze fakt zadnej takovej build neznam a kdyz jsem si ho zkousel udelat tak se mi to nepovedlo.
Nevim jakej mas mana regen, ale podle equipu a spell dmgu dokazu odhadnout ze zas tak moc ne a maximalne se soustredis na bonus dmg. Potom nechapu proc nedas do resto vetve 13 bodu na regen. Jestli v raidu spolehas na inervacku, ktera by se healing classum hodila urcite vic tak s pve moc zkusenosti asi nemas.

Bukanyr
Knight
Knight

Počet príspevkov : 82
Join date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Kagome Wed Apr 15, 2009 3:27 pm

Jedna vec je equip, druha je kolektiv... ak ho chcete znicit prijmite Mazlinku a mate to zarucene... tento clovek zabera 50% mojho ignor listu, a dalej je to world boss ninja... ked si to ninjnola niekomu z tejto guildy mala si mysliet na to ze ti ten clovek moze znepriemnit cestu do tejto guild...
Velke slovo v tejto guild nemam, ale chcete nieco riskovat kvoly jednemu prijatiu do guildy? Aj Katris na nu pozna len spinavosti a ja osobne, neviem ako vy, takeho cloveka v guilde nechcem!
som PROTI

edit: gramaticke a stylisticke chyby scratch


Naposledy upravil Kagome dne Wed Apr 15, 2009 3:33 pm, celkově upraveno 3 krát

Kagome
Knight
Knight

Počet príspevkov : 97
Join date : 15. 03. 09
Bydlisko : Košice

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Wed Apr 15, 2009 3:28 pm

Ještě by mě zajímalo jakej máš poměr dmg x agro. Balance druidi jsou na tom hodně špatně s poměrem agra a uděleným dmgem.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Dostress Wed Apr 15, 2009 3:39 pm

Neda mi to nezareagovat a to pomerne ostro. Mazlinku som zazil hned v dvoch guildach, EoA a AoD. V EoA to bolo sprvu skvele, dost sme sa zabavali, boli zaujimave diskusie, ktorych sa ucastnila aj danyelka, takze mozem k tomu cosi povedat Very Happy ...potom mazlinka dala 70tku a islo to z kopca, ako presne odisla si nepamatam, viem ze florae je na nu absolutne alergicka a doslo tam k comusi, neviem ci to skoncilo leavom alebo kickom....Potom bola "dvakrat"(v rozpati 3 dni) v AoD. Po dvoch dnoch normalneho fungovania sa zrazu v guild logu objavil jej leave. Zacala sa nam doprosovat, dostala invite back, pricom to vsetko zvalila na "nejakeho kamosa", neskor na burusa, ktory udajne leavoval back k TWoS, comu NEVERIM(a nikdy nebudem....). Vydrzalo jej to asi tak dalsie dva dni...
Za niekolko tyzdnov/mesiacov prestriedala absolutne vsetky PvE guildy twinstaru...EoA, ktore preslo na PvP a nasledne s Holy Legion vytvorilo The Sunrise, AoD, TWoS, SA, Generation/Renaissance a teraz chce ist k nam. Je velka skoda, ze renaissance topic na twinstar fore bol pred dvoma dnami kompletne premazany az na uvodny prispevok, boli tam velmi zaujimave referencie prave k mazlinke. Za mna a asi aj dost byvalych clenov AoD NIE. Exclamation

Dostress
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty RE:Mazlinka-Druid

Příspěvek  Mazliiinka Wed Apr 15, 2009 3:44 pm

Subtlety na backu a salva me jisti...Nemusim se brzdit.

Mazliiinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 15. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty RE:Mazlinka-Druid

Příspěvek  Mazliiinka Wed Apr 15, 2009 3:51 pm

Dostress: Nerikam ze nemam pochybnou minulost. nerikam ze sem neobesla vela guild. Ale vzdy byl kvalitni duvod odchodu a nikdy sem zadne spory s nikym nevedla.
Hledat negativa je jednoduche ale treba videt co sem pro guildy, kde sem byla udelala ja to uz nikdo neoceni?
Obesla sem raidu v ruznych guildach miliony. Naucila sem davat bosse, Nejsem sobecka se vsim se rozdelim, A duvod nevzat me do guildy jen ze sem na zacatku servru leavnula guildu kde si byl?...Ak to ma bejt duvod celkoveho neprijeti...no...prijde mi to zajimave...
CO se tyce toho fora ano Florae(ani nevim kdo to je) na me zkutecne narazel...Ale duvod byl ze sem byla ve vedeni guilda za pouhy mesic...Myslis ze by me nakej Gum jakkekoliv kvalitnejsi guildy+jejich vedeni promotlo tak rychle kdyby nevideli moje kvality? Zamet si pred vlastnim prahem a koukej na veci tak jak sou a ne jen z jedne strany. To je muj nazor.

Mazliiinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 15. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Dostress Wed Apr 15, 2009 4:08 pm

Mazliiinka napsal:Dostress: Nerikam ze nemam pochybnou minulost. nerikam ze sem neobesla vela guild. Ale vzdy byl kvalitni duvod odchodu a nikdy sem zadne spory s nikym nevedla.
Hledat negativa je jednoduche ale treba videt co sem pro guildy, kde sem byla udelala ja to uz nikdo neoceni?
Obesla sem raidu v ruznych guildach miliony. Naucila sem davat bosse, Nejsem sobecka se vsim se rozdelim, A duvod nevzat me do guildy jen ze sem na zacatku servru leavnula guildu kde si byl?...Ak to ma bejt duvod celkoveho neprijeti...no...prijde mi to zajimave...
CO se tyce toho fora ano Florae(ani nevim kdo to je) na me zkutecne narazel...Ale duvod byl ze sem byla ve vedeni guilda za pouhy mesic...Myslis ze by me nakej Gum jakkekoliv kvalitnejsi guildy+jejich vedeni promotlo tak rychle kdyby nevideli moje kvality? Zamet si pred vlastnim prahem a koukej na veci tak jak sou a ne jen z jedne strany. To je muj nazor.

Je tu zasadny problem. Keby sa jednalo o leave EoA alebo AoD, pochopim. Sam som clovek, ktory ked veci nejdu zmenit len pricinenim inych, necaka na spasu, ale kona a v krajnom pripade odchadza. Mam taky pocit, ze obist vsetky lepsie guildy na serveri v rekordnom case, ktory nezvladali na narniase ani taki "borci" ako mokyto alebo vlcak, uz o niecom svedci.
Prinos k rozvoju guildy? Budiz, ale za aku cenu? Cim je clovek vyssie postaveny v momente svojho leavu, tym vacsiu otvorenu ranu to nechava vo fungovani guildy...ba dokonca staci ked prestane leadovat raidy, viem o com hovorim...
Co sa tyka Florae, vid. JEJ podpis, je to Avea, resistova (jedina) zastupkyna vo vedeni EoA. Dovod "narazok" nebol tvoj postup v generation/RS, ale predchadzajuce skusenosti, o ktorych pisem vo svojom predchadzajucom poste.

Jednoducho, mate tu moj subjektivny nazor, ktory nie je na serveri ojedinely. Ci sa nim budete riadit, alebo mazlinku prijmete, je na vas. Ja uz som si zvykol pri ludoch, s ktorymi mam zle skusenosti, ocakavat, ze to bude pokracovat. Radsej budem prekvapeny prijemne ako neprijemne. Samozrejme, moj nazor nemusia zdielat vsetci, ba ani vacsina, ale myslim si, ze je mojou povinnostou vas informovat co vas moze (ale samozrejme nemusi) ocakavat.

Dostress
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Stampi Wed Apr 15, 2009 4:08 pm

plne souhlasim s tim co psal Bukanyr - pripada mi, ze toho druida vubec neznas.. a co se tyce tech ostatnich prispevku, tak si taky myslim, ze by nebyl dobry napad nabrat ji...nemam z ni vubec dobry pocit Very Happy
Stampi
Stampi
Knight
Knight

Počet príspevkov : 95
Join date : 16. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty RE:Mazlinka-Druid

Příspěvek  Mazliiinka Wed Apr 15, 2009 4:15 pm

Stampi: Bukanyr nepsal ze to za druida neumim:o)
Btw. Videl si me hrat ze me tak rychle soudis? Podle me ukvapene.
A jeste jeden postreh cetl jsi vubec moji prihlasku? me prijde jen ze papouskujes nazory ostatnich(dvou ludi)

Mazliiinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 15. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Stampi Wed Apr 15, 2009 4:33 pm

Mazliiinka napsal:Stampi: Bukanyr nepsal ze to za druida neumim:o)
Btw. Videl si me hrat ze me tak rychle soudis? Podle me ukvapene.
A jeste jeden postreh cetl jsi vubec moji prihlasku? me prijde jen ze papouskujes nazory ostatnich(dvou ludi)

ja napsal ze souhlasim s bukvou a za tou pomlčkou sem dodal své...netušil jsem že budu muset vysvětlovat...
jo cetl sem prihlasku, ale do prihlasky si to muzes napsat jakkoliv chces..se nam v ni muzes ukazat v nejlepsim svetle me je to jasne proto to nejak neberu...a nezamlouvas se mi hlavne tim, jak mas hned na vsechno odpoved a musis mit posledni slovo a zbytecne utocis...urcite jsem PROTI
Stampi
Stampi
Knight
Knight

Počet príspevkov : 95
Join date : 16. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Wed Apr 15, 2009 5:19 pm

Byla si nařčena z ninjování předmětů a rychlých odchodů z guild a nebráníš se. Chtěl bych do obojího vnést trochu světla, prosím o vysvětlení.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Mazlinka - Druid - Neprijatý Empty Re: Mazlinka - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru