Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odin - Tankadin - Prijatý

+15
katris
Tasik
Ampo
Stampi
Stejk
Keeper
Kagome
Bortion
Saithis
Karrius
Denny
Oiskin
Dostress
Koty
Odin
19 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Odin - Tankadin

Příspěvek  Odin Sun Apr 12, 2009 1:49 pm

Stejku prides mi tak trosku jak cholerik nic ve zlim Very Happy pozri sa aj v tej novej spojenej G som bol officer odisiel som bo sa mi nepacil kolektiv a v jakom slede sa veci zacali vyvijat , ber to skor radsej ako ohladuplnost ze vam tu nechcem aby z prihlasky vznikol flame. Kazdy ma vzdy iny nazor na G a iny nazor ako by sa mala vyvijat takze niekto ti moze povedat ze som leavol bez dovodu kludne Very Happy Ja len nemienim byt svina a tu v prihlasku kritizovat bo urazat sposobi tvorbi a formovania guildy inymi ludi. A nepatri sa menit zmysel citatov inych ludi Smile

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Wiqi Sun Apr 12, 2009 11:48 pm

Neviem síce kto tu čo písal, ale chcem povedať, že je to kvalitný tank, ktorého by bola škoda odbiť. Konkrétne dneska som s ním šiel dung (SL hero) a bolo to na jedničku. Pasáž za prvým bossom, kde sme nechcene natiahli polovičku celej miestnosti, udržali to a newipli, bola fakt skvelá. Very Happy Podľa mňa jednoznačne prijať.

Wiqi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 22. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Stejk Mon Apr 13, 2009 12:08 am

Pokud jste uchváceni ze skutečnosti, že tankadin udrží celou místnost potvor na sobě a stačí vám to, tak berte všemi deseti. Combo koncekračka + holy shield vám dá dost prostoru pro chyby. Já bych vás za to dupal jak pes. Tankování pro wara snadné není. Mnoho dungů je konstruováno přímo na palu a kde on cpe kolotoč tří tlačítek, tak já zažívám klikací peklíčko.

Víte ono po TS běhá opravdu hodně lidí s dobrým EQ, hodně z nich by bylo schopno i napsat pěknou přihlášku, ale nevím jak bude gilda fungovat pokud se je rozhodnete nabrat všechny. Být to jiná situace tak bych řekl taky jo, ale bohužel vidím věci jinak. Přečetl jsem si přihlášku dva krát a až na jednu věcičku působí mile a zkušeně. Víc se z ní zjistit nedá. Jenže to není vše. Pak přijde to, že se podívám do roosteru a zamyslím nad aktivitou ostatních. Vím že jsou občas situace kdy by tank navíc neuškodil, ale je chybou myslet si, že napravou bude nabrat dalšího. Né vždy mají jít věci snadno. Mají vyžadovat plánování a ochotu. Pokud tyhle chyby zaplácáte náborem dalších lidí, vznikne vám z gildy neřízený moloch.

Ne, opravdu se nedívám na přihlášku ze své cholerické povahy. Dívám se na ni z pohledu tanka, bývalého RL a člověka co si prošel a kapitánoval 4 gildy. Můžu se plést, ale to platí i pro vás. Je to ve vašich rukách. Tvrdíte že je to sympaťák a já vám v tomhle věřím.


Naposledy upravil Stejk dne Mon Apr 13, 2009 1:15 am, celkově upraveno 2 krát
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Obtahlo Mon Apr 13, 2009 12:21 am

Edit Stejk: Obtáhlo víc než jiní trpí o velikonocích alkoholovým opojením. Jeho "poselství gildě" jsem trochu upravil.

------------------------------------------------------------------
Original Obtahlo:
Já si myslím, že další tankadin by se nám hodil...

...To ALL: Už skoro neopiju.
------------------------------------------------------------------

Zbytek byly... kecy drunken

P.S. Na etiketě si to vyřídíme Ondrášku.
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Odin - Tankadin

Příspěvek  Odin Mon Apr 13, 2009 1:00 am

Stejku najprv som myslel ze ma tam nechces z dovodu ze si tiez tank a zvysena konkurencia skodi no v tom co pises je pravda a ja nie som 12 rocne decko co vas bude buzerovat a prosikat na raid preto ani nemienim sa bit o miesto v raide s nejakym vasim starsim tankom mam v umyslu vam tanknut co mi poviete v poslednej dobe moc nebyvam online byval som o hodne viac(byval som aj full den teraz tak zo 3-5h denne ked sa nic nedeje) no som stale na ICQ a narozdiel od tankov co sa vam nedostavia ak zrovna nerobim nieco ohladom rodiny tak sa vam kludne mozem zarucit ze vam vzdy lognem a odtankujem. To jest to co vam ponukam su skoro non stop tank sluzby no zaroven mi neprekaza ked sa 3-4 tyzdne nedostanem na 25man raid bo co ale vobec. Nemienim sa u vas hrabat jak potkan vsade a na vsetko a kradnut si u vas equip to je to co ma uplne nezaujima Very Happy btw1: Stejku mas dobre a spravne postrehy to sa ti musi nehat urcite sa nenahnevam na teba aj keby ste ma nakoniec nezobrali Smile ALE nerob z tankovania protect warra umenie pls je rozhodne tazsie za neho tankovat hlavne vecsie grupy nez za tankadina to nepopieram ale hral som aj protect warra ak ma clovek trosku inteligencie a nastuduje si a neha poradit od inych tak sa to zvladnut da tak sa tu s nim nevytahuj Razz(joke) btw2 : najviac som sa tesil ze si tu pokecam s vasim GuMom tak co mu to tak trva ? Razz


Naposledy upravil Odin dne Mon Apr 13, 2009 9:50 pm, celkově upraveno 2 krát

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  EliSka/Lemonka Mon Apr 13, 2009 9:17 am

Nas GuMik je prave mimo domov, ale jestli si dobre pamatuji, koncem Velikonoc by se mel vratit. Jinak ja bych byla taky PRO.. tanku je sice moc, ale jak uz tady nekdo rikal..tankadiny mame porad jen dva. Roussela, ktery se porad jeste uci (a ne ze by mu to neslo, chvalim) a Slinčíka, ktery je momentalne holy. Na nektere bosse je tankadin proste lepsi, a o Hyjalu nemluvim. To co psal Stejk je pravda, ale to co zde tvrdi ostatni taky. Tankadin je fakt potreba.

Edit:// dneska jsou Velikonoce, tak preju chlapum at dobre pochodej, a nam holkam min modrin king
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Apr 14, 2009 10:24 am

Tak jo, ted neco ode mne.

Rozhodnuty pro prijeti jsem vice mene od prvniho momentu, co jsem prihlasku precetl. Jen vysvetlim, proc.

3 dny jsem tady nebyl, a nas main prot pala a sance na Hyjal je pryc. Nevim a asi se ani poradne nedovim, co presne se stalo, ale pochopil sem, ze neco preteklo. Pevne verim, ze to neni definitivni, neni to zdaleka ztrata jen dobreho a potrebneho prot paly.

Nicmene faktem je, ze posledni update 13.4.2009 11:00 obsahuje i zajimavy kousek pro nas.

Kompletně přeskriptována instance Hyjal Summit


Chcete tam jit s Martym? I kdyby Slinky zustal, chcete spolehat na jednoho palacha, na kterem bude zaviset, jestli do MH pujdeme, nebo ne?

Kdyby se hlasil prot warr nebo feral tank, rozhodnuti je jasne. Ale dalsi prot pala je neco jineho.

Moje volba ma i souvislost s tim, co se udalo se Slinkym... Kdyz frflete, ze jediny tank ON je zrovna dmger, uvedomte si, ze ani heal neni tak omezeny svymi moznostmi mimo dung/raid, jako tank. Dejte tem lidem prostor pro relax, pro behani aren v armsu, holy v BG...potrebuji to. Pokud jsou k dispozici na planovany raid v plne sile, nevidim v tom problem. Druhy pala Slinkyho kvalit v tomto smeru dava tu moznost nebyt nutnost v urcitych encounterech, mit trochu moznost volby.

S Odinem jsem vcera brblal na VT asi 2h, skoro do pul jedny v noci. Potvrdil mi pouze to co jsem si myslel. Clovek, ktery ma obdobi "chci vsechno a nejlip hned" davno za sebou, sdili urcite moralni zasady a ocekavani od gildy a chovani lidi, ktere u nas mame. Nemam moc vic, co bych k tomu napsal.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Bortion Tue Apr 14, 2009 11:24 am

Tak to zatvor a naber ho ne ? Razz Razz Very Happy
Bortion
Bortion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 164
Join date : 26. 12. 08
Bydlisko : Doma-Tlmace/Lipnik (Zastavte sa)

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Ampo Tue Apr 14, 2009 12:20 pm

PRIJATÝ - Ozvi sa v hre o inv Smile
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru