Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odin - Tankadin - Prijatý

+15
katris
Tasik
Ampo
Stampi
Stejk
Keeper
Kagome
Bortion
Saithis
Karrius
Denny
Oiskin
Dostress
Koty
Odin
19 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Odin Fri Apr 10, 2009 9:07 pm

[WoW]
Nick: Odin
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PVE
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hram ju odkedy vznikol Twinstar tak nejak z tych ludi co prechadzali z guildy na sargerasi na tento server ho nikto nechcel hrat tak som sa obetoval. A snad ju jak tak hrat viem samozrejme ze je mozne ze nieco robim naprd a od skusenejsieho tankadina u vas by som si kludne nehal poradit ale snad az take nehoraznosti nerobim zatial sa na mna ako tanka nikto nestazoval. Odtankovane mam dungy,hera, KZ, ZA, SSC par bossov. A hrajem tankadina uz od 1lvl ziadne retalentovacky Smile

Talenty: 0/46/15
Staty: (unbuffed): 14257 HP, 5763 MP
Zkušenosti v dungoch: all dungy + KZ,ZA,GL, SSC ...jakozto RL zaroven som mal vlastnovyprodukovane aj taktiky ktore som v G praktizoval a fungovali Smile
Jak dlouho hraješ WoW: asi 2 roky.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Tak nvm ci poznate vybavu epionaka u SA tak to same mam cca na sebe ak sa nic nezmenilo u neho Very Happy . 3x T4, amani punisher a stit zo ZA, a zvisok za BoJ , Full epic.

Předcházejicí guilda/y: AC, Renaissance
Důvod odchodu z předcházející guildy: Toto sa mi tazko pise a na dlho bolo a pretoze viaceri ludia z inych Gcitaju prihlasky taky tak si nechcem spravit viac enemy nez je treba Smile keby ste o tom chceli pokecat mozme v hre bo by som uprednostnil radsej VT.

[Real Informace]
Věk: bude mi 9. maja 21
Znáš někoho z Exalted?: Saithis (byvali GuM CT - prechadzalo mi od neho asi 15 ludi do AC preto ho poznam a vychadzame spolu good si myslim), Kago a mozno iny co presli z mojej G k vam fakt nvm kto uz to bol Very Happy , taktiez trosku mam prehlad o Seraphimovi z forka.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Ok asi ako viete som GuM uz zrusenej G Accumen Caeleste , mali sme problemi s progress T5 raidami a rozhodli sme sa spojit s generation no hodne fajn ludi odmietlo a celkovo sa mi nepaci vyvijanie atd ale to rozoberem len z vasim GuM ak ho to bude zaujimat. Zaroven som bol Raid Leader ktory nemal skusenosti s danymi raidami a aj tak som organizoval/ robil taktiky a v AC sme este stihli zlozit KZ,ZA,GL a nieco v SSC. Ohladom rozpadu AC vam akurat poviem ze uz ma nebavilo fakt robit GuM a zaroven RL a celkovo ludia nerobili na raide co sa im povedalo a ja si nechcel nicit nervy. Toto je moje 4. MMORPG ktore som zacal hrat v tych predchodzich som bol tiez nieco ako GuM svojho klanu/Guildy a vzdy som ich vytaihol na top na servri ale tu som tu uz vzdal uz ma to fakt nebavilo koli par ludom. Inac som student MU FI v Brne , obor pocitacova grafika a spracovanie obrazu..4. semeser. Som docela srandovna kopa v reale a v mimo raidov ale co viem co sa tyka raidov tak som bol asi najprisnejsie GuM z tych co poznam tam som ziadal obrovsku disciplinu. Zaroven v hre rad supportujem z profesii mining/BS (mam all epici ake su Smile) guildu vyrabal som vzdy do GB veci a celkovo som sa snazil obetovat co sa da pre G. Inac co viem tak vybava co mam by mala stacit pre tankadina v hyjali na trash co sledujem inych tankadinov. A nvm jak kde zhanaju no celkovo tankadinov je malo. Dovod preco som si vas vybral je to ze ked sam zrovna niesom vo vedeni tak dokazem vydrzat len pod clovekom s istymi kvalitami, rozumom, chovanim a jelikoz vas novy GuM Seraphim je jeden z mala vratane mna co spamuje sekciu "buggle instance" Very Happy tak som si o nom utvoril svoj obraz ktory by som si rad potvrdil, myslim ze je to clovek co by sa mi dokazal pacit a nemal by som problem pod nim sluzit. Co sa tyka dostupnosti na raidy no.... poviem to takto hraval som L2 kde som robil World Bossa o 4:00 rano a do 12:00 sme drzali port pred enemy takze som dostupny furt a ked nie som v hre tak mi staci pisnut na ICQ. Zaroven mam hrozne rad ked su v G slecny je to prijemne spestrenie hrania a navyse im rad zahram na piane nieco hezke cez VT ..hram 13 rokov tak som v tom docela dobry Very Happy taktiez si ich rad doberam nic neokoreni raid lepsie nez zenska na VT Wink ...tu pisem slohy jak dement chyb urco hodne xD tak pls ak niekto chce nejake info v pisani nie som good tak mozme na VT pokecat Smile

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Koty Fri Apr 10, 2009 11:20 pm

Opravdu hodne obsahla prihlaska. Myslim ze dalsi zkuseny tankadin by se urcite hodil.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Dostress Fri Apr 10, 2009 11:24 pm

Hyjalek sa blizi, protadin sa vzdy vyuzije, roussel na hyjal este eq urcite nema, slinky tak tak, ked zo seba nerobi holy lamku :-) , takze posila sa vzdy hodi, inv him! :-)

Dostress
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Odin-Tankadin

Příspěvek  Odin Fri Apr 10, 2009 11:47 pm

zatim diky za ohlasi . Rad by som to u vas skusil ide o to ze znovu zakladat AC a naberat ludi z worldu a cistit to a zase len KZ,ZA,GL a hera odznovu ked spojenie nevyslo fakt nema zmysel si myslim. A z tych lepsich G som sa snazil hladat podla GuM a chovania sice obcas od vas narazim na nejakeho hadkara na worlde Very Happy ale zatial mi pridete ako najoptimalnejsi z tych lepsich G nvm mozno mam len dobry pocit zo seraphima vo vedeni sak uvidime Very Happy

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Oiskin Sat Apr 11, 2009 12:30 am

Neber si to osobně, ale distancuju se od téhle přihlášky. Důvod : Kdo to ma ku*va číst ? lol! Rád pokecám na VT Smile Najdu si tě ve hře nebo ty najdi mě Wink jinak dle toho co sem stačil přečíst je to moc pěkná přihláška.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Odin - Tankadin

Příspěvek  Odin Sat Apr 11, 2009 12:58 am

Za to si mozete samy ale nemate mat v pravidlach prihlasky napisane cim viac napisem tym lepsie Very Happy

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Denny Sat Apr 11, 2009 9:03 am

Náš main protadin se dal na pvp jako holy paladin, takže máme vsoučasné době jen jednoho, který ještě částečně nabírá zkušenosti a nevím jestli se jeho aktivita změnila, ale v poslední době to nebylo moc aktivní.
Minulý týden jsme nabrali asi 20 hráčů z guildy AoD a řeklo se že už se teď moc nabírat nebude, ale z AoD k nám nepřišel protadin žádný.

Takže já říkám: PRO!
Denny
Denny
Knight
Knight

Počet príspevkov : 58
Join date : 22. 01. 09
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Karrius Sat Apr 11, 2009 2:25 pm

Myslím si, že další tankadin nebude vůbec marný. Smile JSEM PRO. BTW. přihláška pěkně dlouhá, ale pěkná. Smile

Karrius
Scout
Scout

Počet príspevkov : 20
Join date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Saithis Sat Apr 11, 2009 3:05 pm

s odinom som už mal dočinenia a môžem povedat že to je spolahlivý a zodpovedný človek...ja by som bol ZA...
Saithis
Saithis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 27
Join date : 13. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Bortion Sat Apr 11, 2009 3:17 pm

Jasne som za nic zleho tam nevidim Very Happy
Bortion
Bortion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 164
Join date : 26. 12. 08
Bydlisko : Doma-Tlmace/Lipnik (Zastavte sa)

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Oiskin Sat Apr 11, 2009 6:19 pm

Viděl sem, mluvil sem, nemám co dodat. Ví co dělá, hraje pro zábavu a pro blaho kolektivu. Jsem PRO Wink
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Kagome Sat Apr 11, 2009 7:31 pm

ele shamani maju radi skusenych tankadinov v raide Very Happy ZA

Kagome
Knight
Knight

Počet príspevkov : 97
Join date : 15. 03. 09
Bydlisko : Košice

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty RE

Příspěvek  Keeper Sat Apr 11, 2009 11:38 pm

Koukám samá chvála na našeho Gumítka Smile, ale proč ne, určo si to zaslouží... Jinak si myslím, že se ti u nás bude líbit, máme tu samé zajímavé slečny Basketball
btw Jsem PRO Smile
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Stejk Sun Apr 12, 2009 1:18 am

Máme dva tankadiny, čtyři protekt wary a dva a půl feral tanků. Nevidím moc důvod nabrat dalšího protekta. Prakticky každý z nich má lepší EQ. Chápu, že si semo tamo vzpomenete, že chcete jít něco na repku a zrovna jak na potvoru se žádnému tanku nechce, nebo není online. Je toto důvod nabrat dalšího? Nenabrali jsme nedávno 17 lidí které jsme ještě nestihli poznat?

Jsem proti.

P.S. Vyjádření ve stylu "O svém odchodu zde nenapíšu nic abych neurazil, ale pokecáme na VT" si myslím své.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Stampi Sun Apr 12, 2009 10:05 am

Stejk napsal:Máme dva tankadiny, čtyři protekt wary a dva a půl feral tanků. Nevidím moc důvod nabrat dalšího protekta.
podle mě i přesto by to chtělo dalšího protecta..vždyť včera se ani SSC neposkladalo kvůli tomu, že byl online snad jen jeden tank...což je hodně slabota...jsem jednoznacne PRO..mne se právě zdá, že tanka potřebujeme jako sůl
Stampi
Stampi
Knight
Knight

Počet príspevkov : 95
Join date : 16. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Stejk Sun Apr 12, 2009 10:22 am

Jsou svátky. Velikonoce jsou pravidelně známé tím, že tanci napřed chargeujou a gankujou děvčata za vidinou snadného zisku kindervajec a pak s jejich otci popíjejí laciný alkohol. Já plánuji být ještě v úterý pod parou. Mnoho z nás taky využívá prodloužený víkend k rodiným setkáním. Pokud by snad byly velikonoce každý druhý víkend, tak bych souhlasil, nicméně tomu tak není a co já vím, tak tanků bylo na každý raid dost.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Keeper Sun Apr 12, 2009 11:01 am

Většinou s tebou Stejku souhlasim, ale tontokrat to tak neni. Tankadiny mame sice dva, ale u Slintyho nevis nikdy co ho napadne a nas druhy tankadin no nevim jak bych to rekl... Kdyz tankuje, tak jsem docela nervozni. Já jsem jednoznačně PRO
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Koty Sun Apr 12, 2009 11:09 am

I kdyz mame tanku asi 10 i tak byva obcas problem nakeho sehnat na Kara nebo ZA, o 5 man dungach ani nemluvim. Takze jestli mame neceho malo tak sou to tanci a dalsi tankadin se urcite hodi. Takze sem PRO.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Keeper Sun Apr 12, 2009 11:22 am

Koty napsal:I kdyz mame tanku asi 10 i tak byva obcas problem nakeho sehnat na Kara nebo ZA, o 5 man dungach ani nemluvim. Takze jestli mame neceho malo tak sou to tanci a dalsi tankadin se urcite hodi. Takze sem PRO.

edit: Tanku neni malo, ale tankadin se proste hodi
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Stejk Sun Apr 12, 2009 11:30 am

Jediné čeho dosáhnete je, že na úkor vaší jistoty a pohodlí neplánování pro nás nebude práce.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Ampo Sun Apr 12, 2009 11:39 am

Čo sa týka počtu tankov v guilde, je to OK. Ale keď sa pozriem na to, či bývajú online práve vtedy, keď ich treba, je to už horšie. Pravdaže sa to netýka všetkých a vždy. Tank je základ každého raidu, a určite by nebolo od veci mať ich vždy dostatok, a zvýšiť tak šancu, že skladanie raidov bude zase o niečo jednoduchšie. Navyše sa v tomto prípade jedná o tankadina, čo je ešte jedno veľké plus k dobru.

Áno, nabrali sme 17 ľudí, nestihli sme ich ešte všetkých ani spoznať, ale u tejto prihlášky by som ohľadom tohto faktu trochu prižmúril oči. Som PRO.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Koty Sun Apr 12, 2009 11:42 am

Dobre tanku je dost, ale aktivnich tanku uz je min...
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Stejk Sun Apr 12, 2009 11:51 am

Tanků je dost, naberte další a garantuji vám, že už nebudeme mít důvod být aktivní vůbec. Svůj názor jsem řekl, asi nebyl pochopen. Další slova to nezmění. Je to na vás. Já zůstávám proti.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Tasik Sun Apr 12, 2009 12:01 pm

S Night Elfem souhlasim malokdy a povětšinou velmi nerad, ale má pravdu ten kluk špičouchej - Tanků je dost, jsou dostatečně aktivní, v raidech bývá přetlak, na repku a pětimeny jako takový jich taky víc nepotřebujeme. Když naberete dalšího prota a dál budeme jezdit raidy tak jak jsme zvyklí - budete mít zanedlouho tanků míň a nebo nakrknutý, že se nikam nedostali....

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  katris Sun Apr 12, 2009 12:02 pm

ano tankov je vela.....ale tak v poslednom case ich vela nieje on a slinky je heal ak si si nevsimol a na riade nebol asi dva tyzdne .....prot pala by sa podla mna tiez zisiel...ja som ZA Smile

katris
Knight
Knight

Počet príspevkov : 88
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Odin - Tankadin - Prijatý Empty Re: Odin - Tankadin - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru