Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

+2
Tmok
Artamiz
6 posters

Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Artamiz Sat Nov 19, 2016 5:42 pm

Nick postavy: Artamiz
Class Rogue Assassination/Combat
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem:
25m 1/7hc 7/7n, 10m 3/7hc (Shannox, Majordomo, Baleroc) 7/7n

Předchozí kontent: 12/13HC 10m (bohužel se mi nikdy nepodařilo zabít Councily v BOT) a 8/13HC na 25m.

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow celkově hraji hodně dlouho, začínal jsem na patchi 1.12.1. Rogunu jsem hrál na TBC, WOTLK a nyní i Cata. Na Cata ji hraji téměř 2 roky (za 4 dny tomu bude přesně 2 roky Very Happy ), na předchozích datadiscích netuším.
Stav tvého equipu, ilvl: 379 assa, 379 combat - spoustu itemů mám společných pro oba spec, proto momentálně combata moc nehraji, občas do něj switchnu na Rhyolithovi.
Talenty: 31/2/8
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): ZDE
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:

Priorita statů: AGILITY - 17% spell hit (zamezení missnutí poisonů) - mastery (zvýšení damage z Instant, Dealdy poisonu, Venomous Wounds a Envenom) - haste (větší attack speed a regenerace energie) - expe - crit

Rotace:

Prepot - stealth ( - sprint pro větší uptime) - garrote - slice and dice - mutilate - rupture - vendetta - mutilate - synapse - mutilate - pokud se spustil Landslide na zbranich tak Cold Blood a Envenom (pokud z mutilatů mám pouze 4 CP, tak před Cold Blood použiji shiv, abych měl 5CP).
Po zbytek boje využívám Mutilate (od 35% hp bosse nahradím Backstabem, pokud mi v exe fázi přebývá energie, proložím jej Mutilatem) jako generátor CP.
Na targetu udržuji Rupture, kvůli procu Venomous Wounds.
Na sobě udržuji Slice and Dice (obnovuje se přes Envenom).
Envenom využívám s 4-5CP a energií alespoň 70, abych mohl s Envenom buffem využít co nejvíce Mutilate.
Dále je důležité necapnout energii.

Multitarget rotace:
2 - 3 targety: multidotking Rupture a Deadly poison.
Více: Spam FoK (na Thrown samozřejmě Deadly Poison)

Cooldowny, které využívám:
Vendetta - po openu, následně podle délky fightu. Snažím si ji šetřit na Hero, případně na exe fázi společně s potkou.
Cold Blood - popsáno výše. Využívám, pokud je na targetu Vendetta a mám co nejvíce boostlý attack power.
Synapse Springs - využívám na CD. Pokud vím, že budu používat v nejblížší době Vendettu, tak si jej šetřím.
Vanish - jakmile skončí Overkill po openu, využiji Vanish. Dále podle bosse s ostatními CD.
ToT - nastřeluji na CD. Zvyšuje danému jedinci dmg a mě procne 4-set bonus, který mi boostne mastery, crit nebo haste.
Feint - používám, když nemám co používat nebo když očekávám, že chytnu nějaký plošný damage. Snižuje aggro a redukuje plošný damage.
Cloak of Shadows - podle situace.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Vše mám.

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano vyhovuje mi váš raid time a mohu také zaručit svou připravenost i dochvilnost. Samozřejmě občas může nastat nějaká nečekaná situace, která mi nedovolí se na raid dostavit, ale to se děje jen ojediněle a v takových případech dávám v čas vědět.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám kvalitní kolektiv, 25m raidy a zábavu. Samozřejmě pokořit Ragnarose 25hc, případně i topovat tabulky.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Icecrown Skiers - potřeboval jsem změnu, tak jsem odešel z guildy.
UnderrateD - byl jsem zde měsíc, nějak mě to nenadchlo, tak jsem se rozhodl pro přechod na hordu.
The Bloody Dream - horde guilda, chodili 25m. Byl jsem zde spokojený, ale poté dostala většina guildy ban za bugování Majordoma HC (já mezi nimi nebyl), následoval přechod guildy na officiální server. Kvůli neaktivity guildy jsem se rozhodl přejít zpátky na alianci.
I See Dead Pixels - moje aktuální guilda. Lidi jsou fajn, raidy taky, jen mě prostě 10m nebaví a nenaplňuje to, co od hry očekávám.

Znáš někoho z EXALTED? Tmok - raidovali jsme spolu v Icecrown Skiers.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World chat, všeobecná známost o této guildě, twinhead
Něco o sobě: Jmenuji se Daniel, je mi 22 let. Bydlím v Ostravě a momentálně studuji vysokou školu s IT zaměřením. Mimo hru mě baví sport, vše okolo IT a hry.
Alti:
Nemrtvola - DK Blood 367 / Frost 364
Firearta - mage 371


Naposledy upravil Artamiz dne Sat Nov 19, 2016 8:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Artamiz
Artamiz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 23. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Tmok Sat Nov 19, 2016 6:09 pm

Na raidy chodil, nefailoval, povahou taky není Dickinson, za rouga umí. I když je vela melee, myslím si že by zapadl. Za sebe jsem PRO test. Ke class nemám co.
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Zanny Sun Nov 20, 2016 12:36 pm

Ahoj, co tvoje znalosti ostatních bossů především na heroickou obtížnost ? Hlavně tedy Ragnaros.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Nov 20, 2016 12:50 pm

odskúšať -> za test
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Artamiz Sun Nov 20, 2016 12:59 pm

Zanny napsal:Ahoj, co tvoje znalosti ostatních bossů především na heroickou obtížnost ? Hlavně tedy Ragnaros.
Ahoj, Beth'tilaca a Alysrazora mám odprogresováno na 10m. U Alyse umím jak lítat, tak i na zemi. Rhyolitha jsem zkoušel asi před 5 měsíci na 25m pár pullů, ale teoreticky ho znám (z videí). Co se týče Ragnarose, znám ho taky pouze teoreticky z videí a streamů na 10m. Některé detaily mi u něj nejsou jasné (hlavně v části, kdy vyleze z lávy), ale patřím k lidem, kteří se učí za chodu a rychle tím, že si to "osahají".
Artamiz
Artamiz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 23. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Sun Nov 20, 2016 1:24 pm

Dokázal bys Rhyolitha "řídit"?
Jinak jsem Pro
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Artamiz Sun Nov 20, 2016 1:29 pm

Morby napsal:Dokázal bys Rhyolitha "řídit"?
Jinak jsem Pro

Ahoj, nikdy jsem to nedělal ani na normálu, ale chápu jak se "řídí". Sice si na to moc netroufám, ale pokud by se nenašel nikdo jiný, kdo s tím má větší praxi, tak si myslím, že bych to nějak zvládl.
Artamiz
Artamiz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 23. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Soulburn Sun Nov 20, 2016 3:05 pm

Pro
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Zanny Wed Nov 23, 2016 3:17 pm

Vyzkoušel bych tě tedy na test raidu. Pokud se nic nezmění tak prozatím tento víkend v sobotu cca 19:45. bych ti našel místo na nějakém alt raidu. Uvidíme co v tobě je a podle toho se rozhodnu Smile Pokud bys měl nějaké dotazy, napiš mi ingame.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Artamiz Wed Nov 23, 2016 3:36 pm

Zanny napsal:Vyzkoušel bych tě tedy na test raidu. Pokud se nic nezmění tak prozatím tento víkend v sobotu cca 19:45. bych ti našel místo na nějakém alt raidu. Uvidíme co v tobě je a podle toho se rozhodnu Smile Pokud bys měl nějaké dotazy, napiš mi ingame.

Oukej, budu ready Smile
Artamiz
Artamiz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 23. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Zanny Sun Nov 27, 2016 12:42 pm

Myslím, že i na equip který máš točíš celkem slušně. Raid bez failů. Komunikace dobrá. Odzkoušel sis i řízení Rhyolita.

Přijat na test.

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Artamiz - assassination/combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru