Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

+5
Morby
Tmok
Kucko
Atucha
Blackwolff
9 posters

Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Blackwolff Sun Sep 04, 2016 3:37 pm

Nick postavy: Blackwolf
Class Survival/Marksmanship
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: BWD+BOT HC (full clear) FL 7/7 (normal) 2/7 (HC)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Od začiatku huntera, s prestávkami cca 5rokov
Stav tvého equipu, ilvl: nazval by som to "in progress", (ilvl374). Postupne vymieňam veci z minulej sezóny
Talenty: štandard 3/7/31
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://gyazo.com/e1835364bdfb09fff094da812b4d0c27
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Rotace: Pull (Pull macro - Mark,pettack,autoattack) - Serpent -explo - Black arrow - Cobra
3x + (zaleži od buffov (hero), cd etc...) ďalej hram na priority order Explo>Kill shot> black arrow > cobra - arcane (strieľam pri prebytku focusu) - (napr. LaL - ak práve nekončí Black arrowu cd) Cca like this...(záleži to ale aj od  konkrétneho encounteru) Stat priority Hit cap (8%) > Agi > Crit > Mastery (haste ešte pre T11 4set nedokážem spravne balancovať)
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS/mumble mám, z addonov hádam všetko potrebné mám (nič mi pri raidoch nechýba)
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time je vyhovujúci Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Po rozpadnutí Endless agony hľadám nové miesto kde to žije a kde sa raiduje aktuálny patch. Chcem dosiahnuť toho aby som pre guildu mohol byť prínosom.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): The Unfriendly (wotlk) -rozpad, Cerna ruka - rozpad, Endless agony - rozpad  
Znáš někoho z EXALTED? Pár ľudí z cerne ruky
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Vlastná zvedavosť + Dany Very Happy
Něco o sobě Volám sa Marko mám 19, tento rok končím strednú školu. Venujem sa pár športom, etc...  Na opis svojej osoby som nikdy nebol dobrý takže ak máte akékoľvek otázky rád vám na ne odpoviem Smile

Blackwolff
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 04. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Sun Sep 04, 2016 3:49 pm

Proč open právě takhle? Nejde to udělat líp?

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Sep 04, 2016 4:09 pm

V ruke si na Cataclysme neraidoval, máš teraz čas?
Máš v rukách zlý enchant.
Mohol by si popísať ako dmguješ v BH na Occu'tharovi? Keďže to je boss na teba ako stvorený a točíš tam podpriemerne. (nie že by to bol dôležitý boss, len ma to zaujíma)
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Blackwolff Sun Sep 04, 2016 4:17 pm

Atucha napsal:Proč open právě takhle? Nejde to udělat líp?

Nemyslím že je zlý..(je to len upgrade Hunter´s marky). Ak vieš o nejakom lepšom spôsobe, rád sa priučím.

Blackwolff
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 04. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Blackwolff Sun Sep 04, 2016 4:24 pm

Kucko napsal:V ruke si na Cataclysme neraidoval, máš teraz čas?
Máš v rukách zlý enchant.
Mohol by si popísať ako dmguješ v BH na Occu'tharovi? Keďže to je boss na teba ako stvorený a točíš tam podpriemerne. (nie že by to bol dôležitý boss, len ma to zaujíma)

Čas som mal ale cataclysm ma nelákal... momentálne čas mám (na raidy).
Opravené - dík za postreh
Dmg solo boss, sledujem timer na spawn očí... začínam šetriť focus -> trap launcher(alebo proste drop) -> explosive a multishoty 2-3 a je to down. Na tomto bossovi ale absolútne nevidím dovôd tryhardu takže tie tlačítka tam zrovna nedrtím...

Blackwolff
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 04. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Sep 04, 2016 4:41 pm

Áno, netryhardíš, ale určite to nerobíš ako si to popísal, to by to DPS vyzeralo inak aj bez výrazného snaženia Smile
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Sun Sep 04, 2016 6:36 pm

Blackwolff napsal:Nemyslím že je zlý..(je to len upgrade Hunter´s marky). Ak vieš o nejakom lepšom spôsobe, rád sa priučím.

Proč dáváš marku až při pullu? - zbytečný gcd, když jí můžeš nahodit před pullem (hlavně nezapomeň změnit macro a dát pryč AA a petattack, ať neninjapulluješ Very Happy )
Nástřel nezmiňuješ, ale budu předpokládat, že ho používáš.
Cca 1,5s před pullem můžeš začít precast cobrashotu - nic tím neztratíš, získáš něco málo dmge navíc. Pak už klasicky serpent - explo - black arrow atd

Jinak petattack je podle mě lepší podmacrovat pod jiný spell - já to mám pod explo, někdo to řeší přes serpent - zkrátka něco, co castíš brzy po změně targetu.

Dodatečná otázka - víš, jak na twinu funguje masterka?

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Blackwolff Sun Sep 04, 2016 7:22 pm

Atucha napsal:
Blackwolff napsal:Nemyslím že je zlý..(je to len upgrade Hunter´s marky). Ak vieš o nejakom lepšom spôsobe, rád sa priučím.

Proč dáváš marku až při pullu? - zbytečný gcd, když jí můžeš nahodit před pullem (hlavně nezapomeň změnit macro a dát pryč AA a petattack, ať neninjapulluješ Very Happy )
Nástřel nezmiňuješ, ale budu předpokládat, že ho používáš.
Cca 1,5s před pullem můžeš začít precast cobrashotu - nic tím neztratíš, získáš něco málo dmge navíc. Pak už klasicky serpent - explo - black arrow atd

Jinak petattack je podle mě lepší podmacrovat pod jiný spell - já to mám pod explo, někdo to řeší přes serpent - zkrátka něco, co castíš brzy po změně targetu.

Dodatečná otázka - víš, jak na twinu funguje masterka?

S tým pullom máš pravdu Smile, okej prenastavím to.. človek sa stále učí Smile
to že nastreľujem je myslím samozrejmosť

Ak myslíš to s tým zaokruhleným číslom tak áno

Blackwolff
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 04. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Tmok Wed Sep 07, 2016 9:14 pm

PRO test.
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Morby Thu Sep 08, 2016 12:21 pm

Pro
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Soulburn Thu Sep 08, 2016 12:39 pm

pro
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Omnislash Thu Sep 08, 2016 1:31 pm

ZA test.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Thu Sep 08, 2016 5:04 pm

pises ze mas bot full clear ale councily na hc zabite nemas

dale mas posledni raid (stara sezona) nekdy v lednu a pak az 14 dni zpatky firelandy.. to jsi nehral vubec nebo jinou postavu?
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Blackwolff Thu Sep 08, 2016 5:46 pm

Miakhaliffa napsal:pises ze mas bot full clear ale councily na hc zabite nemas

dale mas posledni raid (stara sezona) nekdy v lednu a pak az 14 dni zpatky firelandy.. to jsi nehral vubec nebo jinou postavu?

Nehral, pracoval som v zahraničí a tam na to čas nebol.

Blackwolff
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 04. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Mon Sep 12, 2016 12:10 am

Máš tu samé kladné ohlasy,takže:

Prijatý na test

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ Empty Re: Blackwolf - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru