Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

+9
Kotelniik
Omnislash
Eveonor
Kucko
Dyveina
Bobbyy
Kerk
Cady
Ethanolix
13 posters

Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Ethanolix Wed Jul 06, 2016 12:14 pm

Nick postavy: Ethanolix
Class Affliction Warlock
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Firelands zatím nic (tenhle content jsem zatím nezačal raidovat, nicméně našprtáno mám), BoT HC clear, BWD HC clear, TotFW 2/2 normal; předchozí datadisky zabito prakticky vše (na WotLKu mi chybělo Ruby Sanctum, na TBC jen Sunwell)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: zhruba 5 let warlocka
Stav tvého equipu, ilvl: 366 ilvl full pve, většina HC itemy BoT/BWD
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Ethanolix&gn=The+Fire+Clan
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://i.imgur.com/dUcvMN2.jpg ; s FPS jinak nemívám problém
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: klasika hit cap 17%, dál na affli ideálně haste (jinak Int) kvůli zvýšení počtu tiků a nejvyšší výhodnosti->dmg; rotace open přes shadow bolt, haunt (+ Elementka), unstable, corru, bane of doom/Agony dle životnosti cíle, filler shadow bolt, hlídat nahazování před posledním tikem; pod 25% filler drain soul a sem tam odpálit mocné cooldowny a doufat, že to bude vidět; jinak nemám problém respecu do jiných speců, horší už je to s přenositelností gearu třeba do Dema
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS i mic mám, Addony samozřejmě DBM, na raid UI Xperl mi za locka je poměrně dostačující
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Určitě
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Stabilní guildu s partou schopných, pohodových lidí, kteří pro změnu nepronásledují gnomy a nějaký to raidování na úrovni
Předchozí guildy  (důvod odchodu): The Fire Clan, v podstatě rozpad guildy; předtím na Twinstaru The Hobble Sawyers (taky rozpad); Unique (rozpad)…. A před Twinstarem ještě hraní a vedení guildy na tehdejším Sargerasu/Narniasu
Znáš někoho z EXALTED? prakticky všechny bývalé hráče z Fire Clanu – Dyve, Kerk, Jeřábník atd., ale i některé další „od vidění“ nebo občasnýho setkání ve hře
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Kerk mě nutil psát „Exalted“ stokrát na tabuli za trest pokaždý, když potkal gnoma a teď mě ještě šikanoval kvůli přihlášce Smile
Něco o sobě Jsem gnom reálně maskovaný za pracujícího studenta ve věku 25 let, volnýho času využívám ke sportu, čtení, nějaký ty filmy a občasně nasávání s Kerkem, Kotelnikem (když zrovna nestřílí Talibánce v jeskyních nebo nezachraňuje americký speciály) atd. Smile
Ethanolix
Ethanolix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Wed Jul 06, 2016 12:34 pm

Odlogni prosím v PVE eq, ďakujem.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Kerk Wed Jul 06, 2016 1:29 pm

Poslední přeživší člen podrasy v TFC - vemte ho, potřebuju ho na pokusy pro větší slávu AGU What a Face
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Bobbyy Wed Jul 06, 2016 1:55 pm

Psal si že dotky refreshuješ před koncem. Zajímalo by mě teda jak si sleduješ tikání dotek na targetu + tiky drain soulu. A ještě poprosím o podrobnější popis execute fáze.
Bobbyy
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 03. 16
Bydlisko : Praga

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Wed Jul 06, 2016 3:12 pm

Na woltku ti chýba Ruby Sanctum? Veď ten sme dali, síce normal ale dali Smile
Z mojej skúsenosti pohodový, rozumný, a na raidoch si nepamätám problémy. Teda až na legendárny charge s Defile pod LK Very Happy

Ak je miesto pre locka, tak som ZA.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Wed Jul 06, 2016 3:15 pm

Po rozpade si prestal hrať ?
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Ethanolix Wed Jul 06, 2016 3:27 pm

Bobby: Tak to se dá vysledovat i na screenu - normálně vizuálně, oči mám a čísla tak nějak po těch letech ve škole zvládám Smile... single target vidím, při switch/dvou target focus, jinak nastavitelný nad platem mobky/hráče. Stačí mi recast cca vteřinu-vteřinu a půl před (stáhnout poslední dva tiky níž, pod vteřinu, běžně z gearu pokud vím ani nejde). Jinak Drain Soul tiky můžu sledovat v cast baru nebo přímo v zobrazovanym dmgi.
V exe fázi teda DS nahrazuje shadowbolty, který tam občas z instantky přihodím, haunty refreshuju kvůli bonus dmg a vlastně se už nestarám o unstable. Cooldowny na exe fázi a ještě silnější DS ideální.

Dyve: právě že tam jsem zrovna nebyl, bez gnoma se vám nečekaně dařilo... asi Kerkova vyšší morálka Very Happy

Cady: víceméně na nějaký čas ano, po rozpadu každé guildy jsem nijak nespěchal dál a tentokrát tomu přispěl i nedostatek času obecně, takže jsem jen občasně logoval a "nikam se necpal"
Ethanolix
Ethanolix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Wed Jul 06, 2016 3:33 pm

Vieš zaručiť chuť na hru a progres a hlavne možnosť čo najlepšiu dochádzku ( samozrejme v rámci možností ) ?
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Wed Jul 06, 2016 4:15 pm

som ZA test.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Wed Jul 06, 2016 4:20 pm

Pro
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Omnislash Wed Jul 06, 2016 4:27 pm

Viac černokňažníkov, za.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Ethanolix Wed Jul 06, 2016 7:08 pm

Cady: Samozřejmě, bez toho bych přihlášku nedával Smile
Ethanolix
Ethanolix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Kotelniik Wed Jul 06, 2016 9:43 pm

Nutné zlo - PRO

Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Thu Jul 07, 2016 12:44 pm

Jsem PRO
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Thu Jul 07, 2016 1:25 pm

Ahoj, co za guilda zo Sargerasu/Narniasu?

Mozes pridat screen z raidu - hlavne raid framy ma zaujimaju.

Co skusenosti s destrom/demom? Hovoris, ze nemas problem respecnut, kedy si to naposledy hral aktivne v pve?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Bobbyy Thu Jul 07, 2016 1:30 pm

Na screenu se dá vysledovat že máš timer na dotky. To je sice hezké , ale tiky dotek ti to tam neukazuje. To že refreshuješ dotky vteřinu-vteřinu a půl před koncem je super ale pochybuju o tom že máš v hlavě přesně spočítané kdy je máš obnovit. Dále nevidím žádný addon na sledování proců (doporučuju stáhnout ForteXorcist). Dále profky - doporučuju přehodit na něco co tě boostne (ideálně eng/tail). Jestli jsem slepej tak se omlouvám, ale nikde nevidím focus makra.

Abych to tak nějak shrnul: Máme v guildě 5 warlocků a tim že nemáš equip a žádné zkušenosti s Firelandama se tvoje šance asi snižují , ale to ať posoudí ostatní loci/leadři. Nic proti tobě nemám takže nechci aby to vyznělo nějak zle.
Bobbyy
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 03. 16
Bydlisko : Praga

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Thu Jul 07, 2016 4:55 pm

Já myslím, že locků máme v guildě už dost, ale tak to je jen můj názor a třeba se pletu, přece jen nejsem v guildě zas tak dlouho.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Ethanolix Thu Jul 07, 2016 5:46 pm

Cobain: Resurrection Sickness a Veni Vidi Vici, pak ještě si pamatuju starší Dark Society
Určitě můžu dodat během následujících dní, nicméně ta změna je prakticky celá raid groupa po levé straně (Xperl).
Destro jsem hrál jako poslední spec na Cata, přehazoval jsem do Affli tehdy když jsme progressovali Nefariana HC, ať už kvůli větší výhodnosti nebo možnosti jít jen na 2 healy. Na Cata je to tedy zatím cca půl napůl affli / destro. Demo jsem na Cata projel poměrně zlehka (theorycraft atd. jsem si nicméně celý zjišťoval), ten gear se přece jen trošku liší, nicméně celý Wotlk jsem strávil jako dvorní demo lock support TFC. Smile Změnil jsem pak hlavně kvůli změně spell power buffování (a lehkému stereotypu z několika let hraní dema)

Bobbyy: Focus makro tam je, tiky dotek mi ukazuje přímo combat addon (nehledě na to, že dosavadně jsem opravdu nepotřeboval vědět, jestli tikne dotka za 1.8 nebo 1.9 vteřiny - obnovovat si je beze ztrát umím, zní to dost blbě, ale pokud máš obnovovat "poslední vteřinu" a je to gearově jinak nedosažitelný, v praxi to stačí; při heru pak zvládáš krásně obnovovat i na půl vteřinu a líp, nicméně jestli je tohle jednodušší sledování problém, narvu si tam další addon). Procy jsou z toho samého addonu, o kterém píšu výše (a který je na UI vidět např. ztrátou buffů). Forte mám, ale nezžil jsem se s ním, nesedl mi.

Ethanolix
Ethanolix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Sat Jul 09, 2016 9:20 pm

Ahoj,výhrady mám voči tvojmu herbalismu,budeš si musieť dorobiť prospešnejšiu profku,trebars tailoring alebo eng. Ako tu hore nadomnou písali máme 5 lockov , takže by si si musel chvílu počkať na svoju šancu, aby si sa dostal na main raid. Najskor by sme si ťa odskúšali na nejakom alt raide a potom sa uvidí.

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Ethanolix Tue Jul 12, 2016 8:16 pm

Cobain: screen, jak jsi požadoval https://imgur.com/CIonKlm

Terorizt: předělám tedy na Tailoring
Ethanolix
Ethanolix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Tue Jul 12, 2016 11:27 pm

Niečo sme si popísali.Všetci vieme ako to je s aktivitou ludí cez prázdniny,napriek tomu že máme lockov dosť zdravá konkurencia nikdy nezaškodí..Uvidíme ako sa uchytíš.

Prijatý na test

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Dyveina,Teroriztt.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ethanolix - Affliction Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru