Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scalfire - affliction warlock PRIJAT

+7
Fryter
Terrenas
Daized
Sedara
fidget
Nolf
scalfire
11 posters

Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  scalfire Thu Dec 05, 2013 9:58 pm

Nick postavy: Scalfire
Class warlock
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem: odchodil jsem si UD (celé),toc 10/25 (celé), togc 10(celé) , 25 na této postavě 4/5, ale na jiné co jsem mival jsem měl i anuba dole, ICC10(celé), ICC 25( 11/12) normal , ICC10 HC (8/12 ), ICC25 HC (8/12) ale znam taktiky i na ostatní HC krome LK a profa
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wow hraju přibližně 4-5 let a svoji classu nehraju tak dlouho je to čerstvá záležitost, přibližně 6 měsíců, ale za tuto krátkou dobu jsem se s tou postavou vžil a chtěl bych ji pomoc se rozvíjet se dál
Stav tvého equipu: mám převážně icc eq + nějaké věci z togc, jediným čím zaostávám jsou trinkety ktere se mi nedaří sehnat mam tam pár HC věcí jak z ICC10 tak i z 25 například : opasek z marrowgara z 25 HC, finger z gunshipu z 25HC nebo neck ze Sarufanga 10 HC, off handku z HC lady potom mam nějaké ty veci z toho togc a to například daggeru z beastu 25, legy z jarraxuse 25, back z 25 beasti, 4/5 icc set se 4 markami ( zatim všechny normal) screen zde http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Scalfire
Talenty: využívám talenty affliction 54/0/17 hraní těchto talentů mě zaujalo tím že jsem kdysi měl shadow priesta a affliction se jim velmi podobá  též musím hlidat dotky a vyplnovat to nejakými jinymi spelly  
Screen ui (idealně s FPS v raidu: screen s fps nemam ,ale moje fps se drží kolem 20-30fps v raidu 
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: warlocka jsem si zamiloval na první pohled  na nějaký čas jsem přestal hrát prodal postavy co jsem měl a relaxoval ,ale pak jsem přišel ke kámošovi a když jsem u něj uviděl wow tak mi došlo ,že je v tom kus mého života a zažal tedy zase hrát hned mě napadlo že bych mohl zkusit něco nového a založil jsem si tedy warlocka. Rotaci mam shadow bolt, haunt, unstable affliction, corruption, curse of agony . 
SP - nejdůležitější stat pro spell dmg netřeba dodat proč bych ho měl shanět , 
Haste - velmi důležitý pro affliction už jen kvůli tomu že mi rychleji tikají dotky a kouzlim rychleji shadow bolt kterým vyplňuji čas mezi obnovením dotek, 
Crit - větší šance na pořádný úder + i tento stat mi zvedá sílu mých dotek, 
Spirit -sbíram ho jelijož mi pridává spell power a když zapnu Fel armor ze kterého se mi 20% spiritu přemění na SP ,ale je to spíše takový doplňkový stat větší přednost má SP , Haste a Crit
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mam i TS kdyby byla potřeba mikrofon je funkční a připravený se zapojit do potřebné komunikace, addony nějaké používam a ty co nejsou můžu bez problemu stáhnout 
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: tak čekal bych příjemný kolektiv a chtěl bych se podílet na něčem velkém co se v této guildě odehraje jako je například složení LK na 25 HC
Předchozí guildy  (důvod odchodu): v guildě jsem předtim nebyl ,protože jsem zrovna nastoupil na střední školu a přece jenom jsem mojí budoucnost upřednostňoval více než hraní wow, ale škola se nějak tak srovnala a proto bych se chtěl začít starat i o tuto postavu a sehnat si kvalitní guildu
Znáš někoho z EXALTED? už je to velmi dávno ještě když jsem začinal na tomto serveru jsem s vámi chodil UD a tam si našel i pár přátel ,ale jak jsem řekl pak jsem přestal hrát a postava se prodala takže nemyslím si ,že si mě někdo bude pamatovat jinak kdyby někdo jo tak jsem hrával holy priesta Yoogy
Něco o sobě jsme 16 letý kluk co si rád zajde nějaký ten raid akorát jsem nastoupil na střední kde získávam nové zkušenosti jinak hraju fotbal o mala bydlim ve městě Strakonice v jihočeském kraji, jsem pro každou srandu

scalfire
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 05. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  Nolf Thu Dec 05, 2013 11:01 pm

pro
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  fidget Thu Dec 05, 2013 11:03 pm

pro
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  Sedara Thu Dec 05, 2013 11:04 pm

necham to jeste chvilku otevrene... ale jestli nebude nikdo nijak proti tak to zitra uzavru
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  Daized Thu Dec 05, 2013 11:48 pm

talenty dobré, equip skladaný v celku dobre, ale tie trinkety, nechce sa mi veriť, že ti žiadne nepadli keď to tak zoberieš tak namiesto tej abbysal runy by bol určite lepší ten pvp 150 sp trinket ... ale otom niekedy inokedy
btw fel armor =30% zo spiritu na spell power a ktomu cez glyph pri tape ďaľších 20 navrch...

aj tak by som chcel vidieť tvoje UI hlavne kôli addonom, inak nič zásadné aby som bol proti teda krom tých trinketov nemám, viac menej teda ZA


Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  Terrenas Fri Dec 06, 2013 12:36 am

Demo v offe nemáš ? Very Happy ale ináč určite PRO, Aflinu som u nás na raide nevidel tak dlho, ako dlho som v guilde Very Happy
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  Fryter Fri Dec 06, 2013 11:14 am

Pro

Fryter
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 06. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  Matqa Fri Dec 06, 2013 11:29 am

za ak budes mat v offe demo

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  Fannys Fri Dec 06, 2013 1:40 pm

Pro

Fannys
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 25. 03. 13
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  -Jowan- Fri Dec 06, 2013 3:01 pm

PRO
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  rytoska Fri Dec 06, 2013 3:29 pm

Plus jedna Sedara :DNapadlo ma to iste keď som si čítala prihlášku.
Tak máme rank test, prihláška nebola odfláknutá, aj ten gear nie je najhorší :DTestneme uvidíme.

Jediné mínus vek: ale tak to už tak moc neriešime.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  Sedara Fri Dec 06, 2013 4:02 pm

fajn, nikdo proti takze PRIJAT
napis si ve hre o inv prosim (komukoliv z vedeni, me dnes asi nezastihnes)
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Scalfire - affliction warlock PRIJAT Empty Re: Scalfire - affliction warlock PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru