Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY

4 posters

Goto down

Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY Empty Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY

Příspěvek  Hypertanzee Tue Jul 05, 2016 8:36 pm

Nick postavy: Hypertanzée
Class Restoration Druid
Koupená nebo vyexpená postava: Jednoznačne Vyexpená
Zkušenosti s progresem: FL 7/7 normal hc Pavúk, ostatné raidy zbežne čo neviem sa doučím www.youtube.com kludne aj za 5min.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wowko hrám od serveru NARNIAS od mojich 11rokov takže 5rokov cca Smile Hral som tam Disco/Shadow priesta. Resto shamana. Ale povedal som si že noví datadisk nový challenge takže idem bomby Resto Druid
Stav tvého equipu, ilvl: Aktúalne lvl 84 (5.7.2016) zajtra alebo ešte dnes večer čerstvá 85
Talenty: https://postimg.org/image/7fkh3jult/  Po doexpení spravím ešte kontrolu či som sa niekde nepreklikol alebo som si nedal talent vhodnejší na expenie ako na raidy
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Niesom dmger
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Rotácia klasická Na tankovi permanentne udržovať Lifebloom v prípade ušetrenia many/low hp tanka nechať vybuchnuť. V prípade potreby na tankovi udržiavať Rejuvenation (dostane poison prípadne niečo iné ) Wild Growth spolu so Swiftmend používať na CD Regrowth vždy ked procne Clearcast.  Healingtouch ked tank klesne pod 40%hp Tree of Life v prípade masívneho overhealu (večšinou sa o tomto bavím na ts kedy mám zapnúť) Inervačku 60%many insta na cd a only na seba na cate nemá zmysel dávať na iných.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Teamspeak 3 Plne fungčný z Plne funkčným mikrofónom a reproduktormi bez technických problémov (ping/fps)
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time mi plne vyhovuje a budem v prípade prijatia vždy pripravený
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od vašej gildy čakám nasledovné : Aby ste splňovali to čo ste písali v infe a boli elita servere,aby ste boli hráči ktorý jasne vedia čo robia a kedy to robia a nie banda splašených oviec. A dosiahnuť chcem jednoznačne to čo na každom servery byť najlepší healer guildy byť príkladom iným a spraviť si peknú reputáciu.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Znáš někoho z EXALTED? Myslím že nie Smile Viem iba že ste boli elitná gilda serveru NARNIAS na horde
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Videl som na worlde hry reklamu len tak zo srandy som sa pozrel na váš web a po prečítani že ste z narniasu sa mi rozbúšilo srdce a píšem prihlášku.
Něco o sobě Takže volám sa Mário. Mám 15rokov som budúci študent strednej školy som za každú srandu ale vie ma NESKUTOČNE nahnevať zlý prístup ku hre flákanie alebo nedotiahnuté detaily. Som veľmi ambiciozny a mám vysoké nároky (niekto si to mýli s aroganciou ale treba ma iba spoznať). Wowko ako som už písal hrám približne 5rokov mal som malé pauzi ale vždy ma dobehla nostalgia a musel som si ho zahrať Smile .

A teraz mimo stanovené Formuláre : Chcem len skúsiť obhájiť sám seba ak by to nejako pomohlo Razz
Level 85 budem mať do 6.7.2016 čo je zajtrá
Myslím že svoju classu už teraz ovládam dobre samozrejme nie dokonale ale to sa bez poriadneho progresu ani nedá Smile
Reputáciu na enchanty  a podobné veci si dorobím do pár dní dávam prednosť expeniu ako profesiam
Teamspeak mám plne funkčí a rád si aj pokecám.
A ohladom mojho equipu Smile Myslím že hráča posudzovať podla iLevelu je blbosť na skille hráča to nezmení nič som toho názoru že o equip sa má starať guilda hráč má iba odovzdávať skvelí výkon Smile konieckoncov ešte pred dvoma dnami som bol level 45 Razz

Ďakujem za prečítanie prihlášky, prepáčte mi za prípadné chyby preklepy a podobné veci Smile
S pozdravom Hypertanzee
Hypertanzee
Hypertanzee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY Empty Re: Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Tue Jul 05, 2016 9:02 pm

Jaké myslíš, že jsou tvé šance na přijetí bez gearu do guildy, která progresuje 25hc?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY Empty Re: Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY

Příspěvek  Hypertanzee Tue Jul 05, 2016 9:12 pm

Viem že nie veľké ale gear nieje skill equip môže mať každý
Hypertanzee
Hypertanzee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY Empty Re: Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY

Příspěvek  Hypertanzee Tue Jul 05, 2016 9:31 pm

Ako tak pozerám preskočil som tému addony a staty za co sa ospravedlňujem takže staty spirit co najviac (pokiaľ to bude nutné ) haste 910... 2100...3200 (capy) mastery toto sú priority zoradené zostupne gemy intelect vsade potom podla farby do bonusu 20intel....20 (sporiť.haste) a addony ako každý healer healbot a potom cbtext xpearl omen dbm recount
Hypertanzee
Hypertanzee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY Empty Re: Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY

Příspěvek  Bobbyy Tue Jul 05, 2016 9:56 pm

V guildě máme momentálně 3 resto druidy, což si myslím že stačí. Tim že nemáš eq se tvoje šance dost snižují. Ale to asi posoudí jiní. NEUTRAL
Bobbyy
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 03. 16
Bydlisko : Praga

Návrat nahoru Goto down

Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY Empty Re: Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY

Příspěvek  Dyveina Tue Jul 05, 2016 10:06 pm

NEPRIJATÝ
Resto druidov mám momentálne dosť. Navyše sa nemôžeš hneď zapojiť do main raidu. A T11 kontent nechodíme pravidelne aby sme ti nabrali eq. Vlastne T11 raidy už nechodíme vôbec guildovne.
Screen UI, to že nie si dmg nás pri tom nezaujíma. Chceme vidieť UI každého, bindy raid frame trackovanie procov apod. Veci ktoré nás zaujímajú aj u healera a tanka, nielen dmgera.

Edit: Po prečítaní celej prihlášky mám pár pripomienok.
- Prvá inner na 60% many mi príde ako pozostatok z wotlku. Keďže doplní 20% many tak najviac ju využiješ pod 80% a potom na cd.
- Haste capy sú 916 a 2005. Ten tretí neviem z pamäti, ale viem si ho nájsť. Pri 910 by si ešte nemal +1 tick na hotkách, a 2100 si 90 haste nad cap.
- Mám pocit že my nie sme Exalted z Narniasu. Táto guilda pôsobí na Twine vyše 5 rokov.
- Keď tank dostane poison alebo niečo iné, prvé čo by som spravil je dispel, a nie Reju.
- Lifebloom nechať vytickať na tankovi v prípade šetrenia many? LB je jeden z najlacnejších spellov, a práve z jeho tickov máš najviac mana regenu (proc CC, nahodenie Reple, spolu s Reju proc Revitalize). Vytickať LB pretože tank má malo HP beriem, ten heal vie byť pekný.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY Empty Re: Hypertanzee - Resto/fill - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru