Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razingo(Resto) - Neprijaty

+2
Morby
Razzingo
6 posters

Goto down

Razingo(Resto) - Neprijaty Empty Razingo(Resto) - Neprijaty

Příspěvek  Razzingo Fri Apr 17, 2015 7:30 pm

Nick postavy: Razingo
Class Shaman
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Vanilu,TBC jsem chodil PvP RShamana, PvE jsem začal až od WoTlku.
Wotlk Full Clear
Cataclysm Full Clear (First Clear na Offi) (Potom pusobnost na IcE wow Full clear content patch,Monster WoW Full clear content patch)
Twinstar: HC BoT (2/5)
               : BWD (4/6)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju celkově 9 rokem.Z toho hraju celou dobu za shamana (Sem tam expení alta). Celých 9 let se snažím věnovat Only resto specu ale umím i elemental spec.
Stav tvého equipu: Item Lvl 364 (Setovky,Enchy,Reputace mám)
Profky:JWL(velké gemy)
Tailor:(prc intellu)
Talenty: Resto(3/5/33),Off spec Ele(33/7/1)
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Razingo&group=2
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Razingo(Resto) - Neprijaty Dy9glf
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Resto shaman. Preferuji (Intellect-Spirit-Haste(cap 916)-Mastery)
Bustuji hodně Mastery (Crit za 125K víz screen)

Něco mále k (Softcapum) Jedu 916(S příchodem FL se budu snažit tahat větší tedkom nepreferuji větší z duvodu velké ztráty mastery.
Riptide (no glyph):
1st tick - 610 (476)
2nd tick - 3051 (2892)
3rd tick - 5418 (5307)
Riptide (glyphed):
1st tick - 262 (130)
2nd tick - 2005 (1857)
3rd tick - 3748 (3582)
4th tick - 5418 (5307)
Healing Rain:
1st tick - 610 (476)
2nd tick - 3051 (2892)
3rd tick - 5418 (5307)
Earthliving Weapon:
1st tick - 916 (780)
2nd tick - 3966 (3798)
3rd tick - 7016 (6817)

Také se snažím "Battery Shaman"
Jde o taktiku co nejlépe se držet many i při těžkém overhealu přes LB+Talent.
Základy Resta ES(na tanku)
Riptide Main tank+Off tank.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: TS+Mikrofon je samozdřejmost.
Addony:
Recount
DBM
ForteX
Elementarist
Vudho
NiceDmge
Scrool Text
EvlUI
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od vaší guildy čekám velké zastoupení skill hráču váš progres tomu odpovidá a po inspectnutí pár vaších hraču jsem si vnukl názor ,že vaši lidí prostě a jednoduše "Ví vo co GO! " a to pro mě byla jednoznačná zámínka se o vaší guildu zajímat. Jenom bych se rád zmínil "možná to bude znít chladně" nehledám žadné kamarády na pokec nebo na travení prázdninových guild srazu a nabalovaní kolek v guildě chtěl bych k vám z toho duvodu ,že si myslím,že by to u vás mohlo mít budoucnost a někde by sme s espolečnými silami mohli dostat. Nevadí mi progresovat 8 hodin ale vadí mi neznalost své classy+Faily. Jednoduše proč bychom měli být prumněrní když mužeme být nejlepší!.
Omlouvám se jestli má přihláška není dost stručna nebo obsáhlá (Nejsem na žvásty raději svuj skill ukazuji v raidu).
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Guild Master Guildy Nerf Me ( Pohadal jsem se z jedním členem)
Znáš někoho z EXALTED? Bohužel nemněl jsem tu čest.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? O vaší guildě už vím z expení mněl jsem svou guildu s dobrým progresem takže jsem se o guildy moc nezajímal ale přišel jsem na vás pomocí Traileru na Youtube.

Razzingo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 17. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

Razingo(Resto) - Neprijaty Empty Re: Razingo(Resto) - Neprijaty

Příspěvek  Morby Fri Apr 17, 2015 7:47 pm

Resto shamů máme poměrně dost.
Nevadilo by ti sedět na lavičce nebo chodit za Ele?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Razingo(Resto) - Neprijaty Empty Re: Razingo(Resto) - Neprijaty

Příspěvek  Baltazario Fri Apr 17, 2015 7:50 pm

Guild Master Guildy Nerf Me ( Pohadal jsem se z jedním členem) ty si se pohadal s členem tak si leavnul vlastni guildu?

Baltazario
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Razingo(Resto) - Neprijaty Empty Re: Razingo(Resto) - Neprijaty

Příspěvek  Razzingo Fri Apr 17, 2015 8:55 pm

Ahoj  Baltazario

Špatně jsem ti definoval rank toho člena(Rank2 zástupce GuM).
Poslední 2 ID mi chlapi kašlali na Progres (Chodili o hodinu později bez omluvy a patřičné vysvětlívky na Raid Time které byly vypsány skoro měsíc dopředu)
Hrál jsem s tím chlapem skoro 3 roky z IcE wowu jsem s ním přešel ,že tady založíme guildu(tak se také stalo) on mi od začátku v ničem nepomáhal nábor lidí,pomáhat těm lidem,farmit surky atdd.
Guilda se nám před 3 ma měsícema málen rozpadla opět jsem se objětoval a začal dělát nabor on mi v ničem nepomohl. Násladně jsem chytl Enrage z jeho připomínek kdy jsem zrušil raid kvuli toho ,že se nedostavili toto ID 2 hráči kteří byli nahlašeni na Raid a opět bez patřišné omluvy předem (nebo v pruběhu měli na mě kontakt). Tak jsem mu dal GuM a řekl jsem mu že odted si to má skládat on,následně do mě začal rejpat ,že na guildu seru a nevěnuju se jí.(to byl duvod mého leave nehodlám si srát na hlavu a poslouchát todle když ani neví co jsem pro guildu dělat)

Mnozí s vás to možná ani nepochopí ti kteří nemněli guildu tak si myslím ,že ani nevědí co mám na mysli.

Tímto tady nechci v žádnem případě brečet nebo se nějak obhajovat. Jenom odpovidám na "Mi jasně danou otázku od Baltazario"
Doufám ,že má odpověd byla vyčerpavajicí.

Ahoj  Morby

Určitě by mi to vadilo nejsem typ hráče který by dělal chtěl dělat náhradu (sedět na lavičče).
K tomu Elemu-jsem schopen chodit Ele spec ale ovšem jenom v krajní nouzi.

"Resto shamů máme poměrně dost."-V pořádku beru to jsme přece dospěli lidé máte dost shamanů,ja pujdu o dveře dále Smile.

Razzingo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 17. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

Razingo(Resto) - Neprijaty Empty Re: Razingo(Resto) - Neprijaty

Příspěvek  Cobain Fri Apr 17, 2015 11:22 pm

Zdas sa mi ako kvalitny hrac s profesionalnym pristupom.
Rad by som ta videl v akcii na raide. Myslim, ze by to bol zaujimavy vietor do radov healerov. O miesto na raide by si sa ale musel pobit.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Razingo(Resto) - Neprijaty Empty Re: Razingo(Resto) - Neprijaty

Příspěvek  Sabersoul Fri Apr 17, 2015 11:26 pm

Momentálne máme 3 kvalitných main resto šamanov, minimálne 2 sú vždy na raid pripravený + ďalší má heal v offe. Bohužiaľ nevidím teraz miesto pre ďalšieho, ale skús to niekedy znovu. Prajem gl v hre. 

Neprijatý - full stav
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Razingo(Resto) - Neprijaty Empty Re: Razingo(Resto) - Neprijaty

Příspěvek  Razzingo Fri Apr 17, 2015 11:29 pm

At se vám daří chlapi a přeji spoustu uspěchů.

Razingo(Resto) - Neprijaty Ehfbkk



Ahoj

Razzingo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 17. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

Razingo(Resto) - Neprijaty Empty Re: Razingo(Resto) - Neprijaty

Příspěvek  Hannele Sat Apr 18, 2015 12:32 am

Obrázek, který jsi postnul, není záruka autoinvitu do guildy. Pokud hráč jeví známky kvality, jistá šance je. Také předpokládám, že si leader vyhrazuje právo na nepřijetí..
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Razingo(Resto) - Neprijaty Empty Re: Razingo(Resto) - Neprijaty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru