Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

+7
Bobbyy
Cobain
Omnislash
Jowan
Eveonor
Kucko
Instigador
11 posters

Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Mon Jun 13, 2016 5:51 pm

Nick postavy: Instigador
Class Demonology
Koupená nebo vyexpená postava: Postava byla vyexpená.
Zkušenosti s progresem: Na 25tce jsem ještě nic kromě bh nebyl. Progress 10 mam bot 3/5hc bwd mam 3/6hc (magmaw,  atra, chim) FL mam 6/7n s tím, že Ragnarose jsme stáhli na cca 35% a potom byl wipe, takže taktiky relativně znám totfw mam 2/2n
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju celkem dlouho začal jsem cca v roce 2010 na wotlk serveru "Drahyho server", který je teď momentálně zavřený (kdyby nebyl tak bych asi ani nezačal hrát cata) poté, když to v roce 2015 zavřel tak jsem začal hrát na Twinstaru a locka hraju celkem asi 2 roky a cca 8 mesicu na cata.
Stav tvého equipu, ilvl: Mám 2x T11 a 2x T12 ilvl je 371
Talenty: Talenty asi jedu stejný jako každý demo lock, který jede single target jen mam 2/3  [Demonic Embrace] místo 3/3 a mam 2/2  [Fel Synergy] je to z toho důvodu, že dost často farmim tak aby mi neumřel pet, ale není problém to změnit. http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Instigador
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Tady je ten screen z BH 25: http://postimg.org/image/s3xq8ptiv/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Momentálně jsem se snažil dosáhnout 2292 haste ratingu, protože jsem chodil jen desítky a často jsme neměli buff +5% Spell Haste, ale předpokládám, že ve 25tce bude ten buff vždy, takže se budu snažit haste rating zredukovat na 1573. Priority tedy jsou
Intellect
Hit Rating do 17%
Haste Rating do 1573 (poté má nižší prioritu než Mastery ale větší než Crit)
Mastery Rating
Critical Strike Rating
Moji rotaci začnu tím, že dám cca 2sec pred pullem "Soulburn" 1sec před pullem si dám potku a poté dám "Curse of the Elements" na petovi zapnu "Felstorm" dám "Demon Soul" zacastim "Incinerate" na aplikování +5% spell critical chance dám "Metamorphosis" zapnu si trinket a dám "Immolate" "Corruption" a "Bane of doom" pokud to uz nedává někdo jiný zapnu "Immolation Auru" (pokud jsem u bosse) dám "Felhuntera"  poté dám "Hand of Gul'dan" a "Shadowflame" (pokud jsem u bosse) poté dokud se mi zase nenačtou cd tak refreshuju dotky davam na cd "Hand of Gul'dan" davám na cd pokud jsem u bosse "Shadowflame" a castim  Incinerate a pokud má boss pod 25% castim místo  "Incinerate"  "Decimation" a jen když mi procne "Molten Core" tak zas castim 3x "Incinerate" to je celá rotace u Demo Locka.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mám mikrofon, ale nemam DBM mám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time mi celkem vyhovuje nebudu sice asi stíhat vždy úplně všechny raidy ale většinu ano.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chtěl bych se někam posunovat a v minulé guildě jsme se nikam moc neposouvali jen jsme chodili 5/7n a to jsme dali třeba až za 3hodiny.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Na Twinstaru jsem byl první v guilde Atlantida čistě expíci guilda, ale byl jsem tam celkem i dlouho po vyexpení 85tky snažil jsem se hlavně aby se začali chodit cata raidy což se mi nepodařilo, takže jsem odešel. Poté jsem byl ve White Tigers a jak jsem již popsal výše tak v téhle guildě se moc neposunujeme dál, a proto jsem si podal přihlášku k vám.
Znáš někoho z EXALTED? Znám trochu Varijora, který mi v bh napsal jestli bych si něchtěl podat přihlášku, že je locků málo. Tak jsem to teda zkusil Smile.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? O vaší guildě jsem se dozvěděl už asi pred půl rokem díky world macru.
Něco o sobě Jmenuji se David, jsem student všeobecného gymnázia v Praze a jsem fanda všech warcraftů, WoW a warcraft lore.
EDIT: Doplněn screen ui z raidu.


Naposledy upravil Instigador dne Tue Jun 14, 2016 7:00 pm, celkově upraveno 1 krát

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Mon Jun 13, 2016 10:10 pm

Ahoj, zbežne som pozrel bosskilly a myslím, že vyzerajú fajn (aj TC, zbytok poriešime v hre), určite by som ťa chcel vidieť na skúške.

K tvojej postave, pozerám, že ideš Single Target Build. Kde by si switchol na Multi?
Vieš mi poslať nejakú tvoju obľúbenú guide?
Vieš, čo je momentálne bugnuté na demo?  (pomerne podstatný bug)
Čo ty a Destro?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Tue Jun 14, 2016 8:04 pm

Kucko napsal:Ahoj, zbežne som pozrel bosskilly a myslím, že vyzerajú fajn (aj TC, zbytok poriešime v hre), určite by som ťa chcel vidieť na skúške.

K tvojej postave, pozerám, že ideš Single Target Build. Kde by si switchol na Multi?
Vieš mi poslať nejakú tvoju obľúbenú guide?
Vieš, čo je momentálne bugnuté na demo?  (pomerne podstatný bug)
Čo ty a Destro?
Ahoj, na Multi bych asi switchl kdyby byl nějaký boss fight kde je více mobek. Dokázal bych si to asi představit i u Ragnarose, bohužel úplně přesně nevím jak moc to "pomůže", protože jsem ten build nikdy nezkoušel, musel bych to otestovat. Ve fl, kromě Ragnarose by se možná mohl hodit ještě u Shannoxe.
Moje oblíbená guide je: http://www.tauri-veins.tk/demonology-warlock-wow-pve-dps-guide
To co je buglé je to, že když dám na Felguardovi "Felstorm" tak pořád můžu používat jiné ability ačkoli by to jít nemělo poté je ještě možná bug, ale to si nejsem jistý to, že když dám "Felstorm" switchnu peta na třeba Felhuntera a dám potom zpátky Felguarda tak mu pořád trvá "Felstorm".
V Destru jsem pouze expil, takže s ním nemám prakticky žádné zkušenosti, ale mám v podstatě druhý spec volný, takže se Destru nijak výrazně nebráním jen bych musel sehnat nějaký ten eq, protože priority nejsou úplně totožné s prioritama demo locka.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Tue Jun 14, 2016 11:47 pm

Pro
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Jowan Wed Jun 15, 2016 2:14 pm

Pro na skusku Smile

Jowan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Omnislash Wed Jun 15, 2016 3:45 pm

Napadla ma len otázka ohľadom altov. Či nejakého alta máš, ak áno či je raidu-schopný. Inak som ZA test.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Wed Jun 15, 2016 5:41 pm

Som za test. Odporucam nacvicit si nejaky off spec (destro/affli), najlepsie obidva.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Wed Jun 15, 2016 5:48 pm

Omnislash napsal:Napadla ma len otázka ohľadom altov. Či nejakého alta máš, ak áno či je raidu-schopný. Inak som ZA test.
Ahoj alta mam, mam druida feral dps 366 a tanka 368, ale chtěl bych chodit spíše za locka, protože za druida si ještě na raidováni na "vyšší úrovni" moc nevěřím.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Wed Jun 15, 2016 5:51 pm

Cobain napsal:Som za test. Odporucam nacvicit si nejaky off spec (destro/affli), najlepsie obidva.
Ahoj, určitě zkusím nějaký z těchto speců nacvičit problém je tady spíš v eq, který jak říkám není úplně totožný s demo lockem, takže bych asi pár raidů chodil zatím jen demo než seženu nějaký odpovídající eq.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Bobbyy Thu Jun 16, 2016 3:41 pm

PRO

"edit" Ty destro talenty které teď máš na armorech používáš do PVE? řešeno in-game
Bobbyy
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 03. 16
Bydlisko : Praga

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Kafu Fri Jun 17, 2016 1:59 pm

PRO
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Sat Jun 18, 2016 10:47 am

Další DI? proč ne, kvalitní lock se vždycky hodí Very Happy

Jsem PRO
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Sat Jun 18, 2016 2:17 pm

Kucko napsal:Ahoj, zbežne som pozrel bosskilly a myslím, že vyzerajú fajn (aj TC, zbytok poriešime v hre), určite by som ťa chcel vidieť na skúške.

K tvojej postave, pozerám, že ideš Single Target Build. Kde by si switchol na Multi?
Vieš mi poslať nejakú tvoju obľúbenú guide?
Vieš, čo je momentálne bugnuté na demo?  (pomerne podstatný bug)
Čo ty a Destro?
Ještě k tomu bugu mě napadl doomguard,  který od nějakého range neutočí a nic nedělá (správně by měl přiběhnout na takovou vzdálenost aby mohl útočit).
K tomu Destru bych chtěl říct, že jsem si už udělal talenty, ale dpsko je zatím nic moc tak 22k v průměru musím ještě vyladit rotaci a sehnat eq, protože destro lock je víc náročný na ten haste než demo lock což asi bude ještě chvilku trvat. Až budu na PC kde mam wowko tak sem hodím i svoji rotaci a priority na destro locka.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sat Jun 18, 2016 2:47 pm

Ahoj, v tom máš pravdu. Odporúčam ešte prečítať https://cata-twinhead.twinstar.cz/?issue=11943 . Tu sa píše (a mal som na mysli bug) o Metamorphosis & Mastery u Demo locka, konkrétne s formou. Jedná sa o to, že momentálne sa neoplatia až tak ísť trinkety typu "pop Mastery". Viac v odkaze.

Ako som vravel, som ZA test.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Mon Jun 20, 2016 11:01 pm

Priority na destro locka jsou:
Intellect;
Hit Rating (until 17%);
Haste Rating (do 2681 pokud je +5% haste poté je lepší crit a mastery)
Critical Strike Rating
Mastery Rating
Rotace:
Začnu tím, že si na target nahodím CoE dám doomguarda a poté demon soul a vycastim Soul Fire abych měl buff (buff musí pořád trvat)
Poté nahodím dotky (immolate, corruption, bane of doom)
Poté dám conflagrate (dávam na cd)
Dám shadowflame (pokud jsem u bosse) pokud mi proclo soul fire (díky empowered imp) tak zacastim soul fire
Dám chaos bolt na cd a pokud má target pod 20% hp dávám na cd ještě Shadowburn
Poté castím Incinerate.
A to je vše.
Můj kamarád, který se sem taky hlásí šel dneska s vámi raid tak jsem se jen chtěl ještě jestli bych nemohl s vámi jít zítra raid je to spíše návrh, protože nevím jak to ve vaší guildě chodí ale doufám, že budu moct jít.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Morby Tue Jun 21, 2016 12:17 am

Pokud se nám zítra podaří něco složit určitě se ti někdo ozve.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Tue Jun 21, 2016 12:47 am

Ještě doplním, že to bude někdy kolem osmé večer. : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Tue Jun 21, 2016 12:55 am

Jasný já už se mezitím ptal ve hře a tam mi řekli, že mám být případně v 19:45 připraven na raid.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Wed Jun 22, 2016 2:45 pm

Napíš mi keď budeš online (napríklad dnes večer), pár vecí potrebujem s tebou vyriešiť. (a zozeň si urýchlene mikrák)

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Wed Jun 22, 2016 7:20 pm

Po vyjasnení si určitých vecí ingame, to uzatváram s verdiktom :

Prijatý na test

Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Instigador - Demonology Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru