Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lyle - demonology warlock

3 posters

Goto down

Lyle - demonology warlock Empty Lyle - demonology warlock

Příspěvek  mauinek Sun Apr 06, 2014 4:10 pm

Nick postavy:
Lyle


Class:
Warlock


Koupená nebo vyexpená postava:
Vyexpená


Zkušenosti s progresem:
Wotlk od Naxxu po ICC full clear. Cataclysm raidu momentalně prostudovávám teoreticky.


Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 
Classic a TBC na offiku, wotlk na ofiku po ulduar a pak Twinstar. Cca tech 8 let asi? Very Happy Z toho hlavně locka.


Stav tvého equipu: 
ICC10 HC a ICC25, 266ilvl


Talenty: 
Demonology


Screen ui (idealně s FPS v raidu): 
S lockem jsem jel teď hlavně PvP, protože PvE před přechodem dost vázlo. Pokusím se ho dodat co nejdříve.


Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Takže co se týče warlocka na cataclysmu tak tam chci jet demonology hlavně kvůli buffu a celkem složité rotaci, protože mám rád výzvu.

Rotace na Single Target: Curse of Elements, Immolate, Corruption, Bane of Agony/Bane of Doom(na delší encounter), Hand of Gul'dan, na každé CD Shadowflame a vyplnovat Shadow Boltem, když procne Molten Core tak vypalit 3xIncinerate. Do toho na CD hazet Soulburn a instantni Soul Fire. Pod 35% naskočí decimation a místo Shadow Boltu používám Soul Fire jako výplň. Samozřejmě do toho na CD Metamorphosu+Immolation Auru, Demon Soul a trinkety. Demon Felhunter. Na CD Doomguarda.

Rotace na Multi Target: Demon Soul, Metamorphosu+Immo auru, shadowflame a hellfire. Demon Felguard. Na CD Doomguarda.

Staty: Intel->Hit(cap 17%)->Haste 1993->Mastery->Crit
Z intelu mám SP to je jasný. Haste vysvětlovat asi nemusím, na wotlku ovlivňoval cast a dotku Corruption. Teď ovlivňuje celkově dotky tím stylem, že zkracuje dobu  mezi "tiky" a později když to dojde na určitou hranici tak se zase zmaximalizuje duration a přidá se "tik" Very Happy. Mastery mi zvyšuje dmg když jsem demon a dmg meho demona. Crit je crit :-).

Gemy: Co se týče gemování tak tam jedu čistej Intel, pouze v případě že socket bonus je 20 intel či 30 jiného statu tak dávám půlené intel/haste a intel/hit.


Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
Ano. Ano. DBM+VBM, Omen a další.


Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: 
Očekávám progres, rivalitu v expení a v nabírání equipu. Dále očekávám raidy na určité úrovni. Čeho chci dosáhnout? Jelikož jsem achiev hunter tak co nejvíce achievů v co nejkratší době :-D.


Předchozí guildy  (důvod odchodu): 
Redemption(Rozpad), The Dark Stalkers(hráči Lobo a Asulka), Aeternum Vale(Rozpad), Circle of Light(neaktivita před i po přechodu na cataclysm).


Znáš někoho z EXALTED? 
Idunu


Odkud ses dozvěděl o EXALTED? 
Od Idu a celkově jste jedna z guild, kterou člověk často slyší :-).


Něco o sobě 
Už jsem sem přidával přihlášku za Mathaiose, priesta, ale jelikož priestů máte dost tak to zkouším s warlockem.
Jsem 21-letý student Univerzity Pardubice(obor IT), mám rád příjemný kolektiv a rád si pokecám na mumble/ts. World of Warcraft hraju od classicu, z toho classic a tbc na offi, dále už twinstar. Mám veliké zkušenosti dá se říct se všemi class jak v pve tak v pvp. Četl jsem téměř všechny knížky ze světa warcraftu, takže mám i dobrou znalost contentu.

mauinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyle - demonology warlock Empty Re: Lyle - demonology warlock

Příspěvek  fidget Sun Apr 06, 2014 4:25 pm

Nevim, kde jsi vzal stema priestama. Jednu prihlasku nemas rozhodnutou a hned si davas prihlasku s altem?
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Lyle - demonology warlock Empty Re: Lyle - demonology warlock

Příspěvek  mauinek Sun Apr 06, 2014 4:27 pm

Hannele a Astia píší že neví jak moc byste uživili dalšího priesta. A není to alt. Hraju pravidelně za oba, udržuji je oba na stejném eq a záleží jen na vás, kterého rozjedu na 85 prvního.

mauinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyle - demonology warlock Empty Re: Lyle - demonology warlock

Příspěvek  fidget Sun Apr 06, 2014 6:10 pm

Astia je member a Hanel nechce delat zavery.

mame jednoho discanta, ktery je nuceny to hrat.
nedavno jsme dva priesty nabrali a neprosli testem, takze pro disco priesta misto je. Pockej si na vyjadreni guma, a az podle rozhodnuti ti vyresim tohle.

vetsi sanci se dostat k nam mas za priesta
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Lyle - demonology warlock Empty Re: Lyle - demonology warlock

Příspěvek  mauinek Tue Apr 08, 2014 8:13 am

fajn díky

mauinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyle - demonology warlock Empty Re: Lyle - demonology warlock

Příspěvek  fidget Thu Apr 10, 2014 1:18 pm

Priesta mas prijatyho, takze tohle hodim jako stazeno. Tedka je akce na alty takze si napis o inv do guildy I za alta
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Lyle - demonology warlock Empty Re: Lyle - demonology warlock

Příspěvek  Lukasek Thu Apr 10, 2014 4:04 pm

Pokud dostanes membera, tak budu brat tuto prihlasku jako prihlasku alta a pak ti tu akorát upravim verdikt. Zatím jako test si můžeš dat alta na nižší rank.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lyle - demonology warlock Empty Re: Lyle - demonology warlock

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru