Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

+5
Stejk
JudgeDeath
Gingereater
Koty
radeK
9 posters

Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  radeK Sun May 29, 2016 3:26 pm

Nick postavy: Hwakolokolak
Class Priest shadow
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená, s nic moc equipe, doequipnutá mnou.
Zkušenosti s progresem: Full TBC, dále na ofiku Wotlk a Cataclysmu, trošku pandy.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Strašn moc let, raději to nepočítám, začal jsem když na ofi otevirali Black Temple
Stav tvého equipu, ilvl: 366
Talenty: Shadow
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): fps 60+ http://tinypic.com/view.php?pic=b4b6za&s=9
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Držim tři dotky: vampiric touch, shadow world pain, a devouring plague, do toho co mužu mind blast, a jak je na nej CD tak mind flay.  Intel->haste->mastery
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: všecko mám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: věčery mívám volné, ale nezaručuji.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Po dlouhe době mě chytlo wowko, rád bych si zaprogresoval an solidni urovni, amaterizmus na worldu už mě nebaví.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Exalted, ted je to nějaká We have no mercy, chodí se normlay a i na těch se wipuje kvuli zbytečnostem, ne že by to nějak extra vadilo ale 20x za večer je trošku moc.
Znáš někoho z EXALTED? Z nových lidí už nejspíš ne, byval jsem tu kdysi dávno a co jsem se po očku díval tak maximálně Divu.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? TAk ještě na narniasu předchozí realm, se jemovali Blacklist, když začínál twin tak jsem tu byl od prvního raidu, killu až do konce tbc a pak dale na wotlk.
Něco o sobě Měl jsem tu wara nick Radek, v exalted jsem byl par let, zbytek prozradím pokud možno osobně v pruběhu seznamování s aktuálími lidmi z exalted.
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  Koty Sun May 29, 2016 4:10 pm

No ja cumim. Radek is back Very Happy
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Sun May 29, 2016 4:39 pm

Ahoj, jelikož jsem až z Cata vlny, nemůžu (a ani nechci) vědět jak si hrál na předešlých contentech. Proto to beru obecně, tak jak jsem tě zažil já, a co jsem vyčetl z logů. A samozřejmě i tvé chování v jiných guildách jako Syndicate, kde mám své ptáčky zpěváčky Smile


  • Wowko si hrál, pak si přestal, pak zase hrál, pak přestal -> bojím se, že nemáš dostatečný zápal pro hraní a aby si nám vypadl uprostřed tieru by byla škoda.
  • Pokud se nemýlím, prodal si warra, který snad jako jeden ze tří na serveru (/wave Stejk) měl Corrupted Ashbringer za 2000* - Možná je to blábol, ale nějaké svoje zdroje mám
  • Postava je doexpená 4 měsíce zpět, máš odchozených 6 (+ pár nekompletních) raidů, z toho většinu +- v rozmezí posledních tří ID - dle mého nemůžeš mít postavu do detailů zmáknutou v raid prostředí
  • Příhláška sama o sobě je slabá


Dvě základní věci, které já u tebe nevidím - Točit -> což nemůžeš, protože nemáš postavu v ruce (+logy samozřejmě), mít zápal -> což už po těch letech je obdivuhodné, ale myslím si, že je to jen chvilkové nadšení, které si získal při čtení družby. Tento tier je a ještě bude náročný a bohužel nevěřím, že to zvládneš.

Nutně potřebujeme kvalitního shadowpriesta, ale v tvém případě nevidím přínos do progressu.
Za mě proti
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  JudgeDeath Mon May 30, 2016 8:12 am

Radek Shocked

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  Stejk Mon May 30, 2016 12:41 pm

Gingereater napsal:nemůžu (a ani nechci) vědět jak si hrál na předešlých contentech.

Zvláštní... nemůžeš a ani nechceš a přesto se k tomu vyjadřuješ a na základě svých předpokladů vytváříš závěry. To je jednak nesmyslné a taky arogantní. Dále prosím nečti, doplním zde informace z dob o kterých prd víš a o které nestojíš. Někoho to ale zajímat může.

Takže: za Radka jsem byl RL a měli jsme progress T4-T5-T6 raidů. Doba složitá, protože gilda si své jméno teprve budovala. Na těchto raidech Radek dělal DPS a Tanka. Nikdy nebyly problémy se s ním domluvit a v dobách jednoho talent buildu poslat mezi bossy na respec. Nebyl problém, aby uvolnil místo v raidu jiným (díky tomu začal tankovat Volrine). Nikdy neřešil EQ a nezdržoval. Hrál i za mnoho jiných charů a vždy na úrovni. Na rozdíl od honičů recountů dokázal spolupracovat a nestál v ohni. Všeobecně měl o hře přehled a nezajímaly ho konflikty v gildě. Jezdil na srazy a byl fajn. Potenciální problém pro některé hráče by mohl být v tom, že si nenechá srát na hlavu.

Nepíšu vám - naberte ho. Radek má svou hlavu a neznám jeho touhu po progressu. Možná to je záchvat nostalgie a možná ho brzy přejde. Třeba se logne do hry a zjistí, že mu za to nestojíte a sekne s tím. V jeho případě to bude ztráta pár hodin hry. Ve vašem případě to bude ztráta potenciálu dobrého a věrného člena gildy, co držel partu přes dvě expanze, tuny progressu a změnu realmu.

Nabrat někoho je vždy investice a v tomto případě můžete získat víc než on a ještě bez rizika. Vzhledem k tomu, co pouštíte mezi sebe, se mi opatrnost v jeho případě zdá komická.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Mon May 30, 2016 1:36 pm

Přihláška docela slabá.

1. Kdy používáš Mind Spike?
2. Sleduješ si nějak důležité procy?
3. Jak přepisuješ dotky?
4. Jakou jezdíš prioritu statů, máš nějaké capy?
5. Jakou non-set část hodláš jet na Fireland contentu a proč?
6. Jaké jsou nyní podle tebe bis trinkety a proč?
7. Chtělo by to poupravit enchanty. Například na feetech máš mastery a na bracerech haste. Na feet se dá dát haste a na bracers intellect, což ti vyjde lépe.
8. Na screenu ti chybí, dle mého, na FL velmi důležité bindy. Například levitačka - kde bys ji na FL využil a kde je must have mít ji nabindovanou? Divine Hymna, Mana Hymna, Shadowfiend, na Leap of Faith aspoň mouseover macro, pokud teda nemáš nějaké speciální raid framy.
9. Ještě napiš, jak začínáš rotaci, když se pullne boss.

Vycházím z toho, že když se k nám hlásíš, znáš alespoň trochu taktiky. Pokud neznáš, tak si je projdi a potom odpověz.
Zatím neutral.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Mon May 30, 2016 1:52 pm

radeK napsal:
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Po dlouhe době mě chytlo wowko, rád bych si zaprogresoval an solidni urovni, amaterizmus na worldu už mě nebaví.

radeK napsal:Předchozí guildy  (důvod odchodu): Exalted, ted je to nějaká We have no mercy, chodí se normlay a i na těch se wipuje kvuli zbytečnostem, ne že by to nějak extra vadilo ale 20x za večer je trošku moc.
Neviem či je toto správny postoj, buď máš chuť na progres alebo len na farmu.


radeK napsal:Znáš někoho z EXALTED? Z nových lidí už nejspíš ne, byval jsem tu kdysi dávno a co jsem se po očku díval tak maximálně Divu.
Toto je dôvod pre čo ťa hodnotíme tak, ako každého iného.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  radeK Mon May 30, 2016 2:21 pm

1. Kdy používáš Mind Spike?
Mind spike, v Dungeonech jedine kdyz se mi nevyplati dotkovat mobku nebo pokud je treba dat burst dmge, třeba seedy na Rangnarosovi, Do valkychach na Lich kingovi.
2. Sleduješ si nějak důležité procy?
Orby zatím podle skinu, mindblast se mi vyplatí dát tak či tak během rotace. Dále procy trineketek např. volcanic podle toho kolik mám many Smile je to sice chabé ale zatím sem nějak extra neladil UI, každopádně později přihodím screen z doby kdy jsem měl UI vymazlené. Tedkom jsem se tomu ještě nevěnoval, protože jsem ještě neměl možnost být ve velkem rejdu a k dungeonum mi to stačí.
3. Jak přepisuješ dotky?
Dotky přepisovat, podle toho jak jsem rozcástěný, většinou castim už během poslední vteřiny kdy mi má vyprchat, snažím se nechat poslední tik dotikat ale diky latency se to ne vždy povede.
4. Jakou jezdíš prioritu statů, máš nějaké capy?
Momentálně jsem boostoval haste jsem na 29% ještě bych potřeboval 2%, nyní přechzím pomalu na intel. A držím si hit cap 17% + - spíš - 16,7 mám myslím momentálně.
5. Jakou non-set část hodláš jet na Fireland contentu a proč?
Tohle je otázka daleké budoucnosti co bych jednou, určitě bych si nechal nějakou část co má haste a masterku popř. haste+spirit kvůli hitu.
6. Jaké jsou nyní podle tebe bis trinkety a proč?
Trinketky osobně preferuji nějaké kde se stakuje automaticky dmg z tiku dotek popř haste. Ty manuálně zapínací jsou sice fajn ale je tam prostor na chybu popř opomenutí v důležité části boje. Takže osobne něco s haste + spell power nebo intel.
7. Chtělo by to poupravit enchanty. Například na feetech máš mastery a na bracerech haste. Na feet se dá dát haste a na bracers intellect, což ti vyjde lépe.
Ench jsem si vědom, mám to ale tak napůl s healem a zrovna boty mám i do healu. Enchanty řeším až na věcech na kterých to stojí za to. Zatím back, pásek, a wristy, koukám po aukci až bude levnější ale zatím mi připadá 1800g nebo kolik stojí celkem dost. Ale na FL už by se hodil. Zatím splácím dluh za daggerku.
8. Na screenu ti chybí, dle mého, na FL velmi důležité bindy. Například levitačka - kde bys ji na FL využil a kde je must have mít ji nabindovanou? Divine Hymna, Mana Hymna, Shadowfiend, na Leap of Faith aspoň mouseover macro, pokud teda nemáš nějaké speciální raid framy.
Tak macro mám zatím jen na mind flay, na levitačku by se asi hodilo otázka kliku. Když už jsem u toho mám tedkom i healbot, ten se hodí i na shadow.
9. Ještě napiš, jak začínáš rotaci, když se pullne boss.
Vampiric->SW:pain-> Devouring-> Mind blast ->mind flay
a nebo:
SW:pain->mindflay podle toho jestli procne orb->mind blast->devouring
Ale tohle podle mě asi není nejduležitější, vteřina sem nebo tak při pullu zas tak nerozhoduje, mám ještě blbý zvyk z doby kdy agro byvalo problém a jako byvaly tank  v klidu počkat jestli nahodou tank nemisne a až pak se rozjet.
10: Profky:
budu rušit mining a dám si ještě inscription profku, hodí se víc.
Vycházím z toho, že když se k nám hlásíš, znáš alespoň trochu taktiky. Pokud neznáš, tak si je projdi a potom odpověz.
Zatím neutral.
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  radeK Mon May 30, 2016 2:28 pm

Cady napsal:
radeK napsal:
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Po dlouhe době mě chytlo wowko, rád bych si zaprogresoval an solidni urovni, amaterizmus na worldu už mě nebaví.

radeK napsal:Předchozí guildy  (důvod odchodu): Exalted, ted je to nějaká We have no mercy, chodí se normlay a i na těch se wipuje kvuli zbytečnostem, ne že by to nějak extra vadilo ale 20x za večer je trošku moc.
Neviem či je toto správny postoj, buď máš chuť na progres alebo len na farmu.


radeK napsal:Znáš někoho z EXALTED? Z nových lidí už nejspíš ne, byval jsem tu kdysi dávno a co jsem se po očku díval tak maximálně Divu.
Toto je dôvod pre čo ťa hodnotíme tak, ako každého iného.


A já se Vám nedivím Wink
Farma: ZA jsem tankoval minimálně 100x a ne nechodil jsem tam pro věci, mounta mělo v gilde myslím nejvíc lidí na servru. Karazan, ano i v T6 jsem tam chodil když bylo potřeba.
Progress O tom myslám žádná, stačí se podívat na staré screeny gildy. od Grulla po Illidana. A dale Naxx, pak už to bylo na ofiku, a i tak jsem hral s byvalými Exaltaky jinak bych tam nešel.
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Mon May 30, 2016 2:43 pm

Tak po Stejkově vyjádření jsem tedy od tebe čekala něco víc.

Screen z doby, kdys měl vymazlené UI, mě upřímně moc nezajímá. Zajímá mě tvoje shadow priest UI, kde si budeš sledovat veškeré procy (trinkety/enchy/back), protože od toho se odvíjí způsob, jakým refreshuješ dotky na targetu samozřejmě. Jelikož si buffy nijak nesleduješ, můžeš refreshnout velmi silnou dotku pod vlivem např. power torrentu a backu totálně slabou dotkou bez žádného procu, což je samozřejmě špatně.
radeK napsal:snažím se nechat poslední tik dotikat
Víš, jak vůbec na cataclysmu funguje mechanika dotek? Nechat dotky vytikat je v 90% případů absolutně špatně, viz to, co jsem napsala v předešlé větě.

radeK napsal:Momentálně jsem boostoval haste jsem na 29% ještě bych potřeboval 2%
Proč právě tyto hodnoty? Co díky nim získáš?

radeK napsal:Ench jsem si vědom, mám to ale tak napůl s healem a zrovna boty mám i do healu.
Tohle určitě nedělá tvému gearu dobře a pokud tu přihlášku myslíš vážně, chtělo by to urychleně změnit.

Já jsem proti. Nedoladěný equip, špatně pochopěná mechanika shadow priesta. Nevidím nyní přínos pro guildu.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Mon May 30, 2016 4:29 pm

Ako naznacila Eveonor, dost tam pokulhava theorycraft. Mam pocit, ze este stale hrajes TBC gameplay, kedy sa stacilo pozerat na omen, ci nahodou netrhas tanka. V pripade, ze chce dps topovat dmg meter(co je jeho praca), ma na cataclysme ovela viac prace. Je to rozdiel, ktory s world raidom nepoznas, ale v ramci guildy je to nevyhnutnost, ak chces drzat krok. 

To, ze si svojho casu bol stabilnym clenom EXALTED a to, co pise Stejk je pre teba vyhoda, no najpodstatnejsia vec je preukazat, ze vies co v ramci svojej classy robis a snazis sa to spravit na 100%.

Ak to myslis s guildou vazne, pozri sa blizsie na zaklady sh priesta na cata a vseobecne mechaniky (haste, dotky, ...), podla toho si nastav UI, uprav eq. aby si mohol svoju postavu vyuzivat na plno.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Wed Jun 01, 2016 11:24 pm

Po dlhšom uvažovaní som sa rozhodol dať ti šancu.S tým že: dorobíš si profku a doladíš enchanty. Medzery v theorycrafte ti budú vysvetlené na TS alebo ingame. Všetko si to overíme na test raide (upresním ešte kedy).Vedieť taktiky na FL sú samozrejmosťou.

Prijatý na test
Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Kucko,Teroriztt.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .


Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ Empty Re: Hwakolokolak - shadow priest PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru