Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

+5
Morby
Eveonor
Kucko
Lalaya
Grillzy
9 posters

Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Grillzy Sat Oct 10, 2015 2:18 am

Nick postavy: Grillzy
Class Shadow PRIEST
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená asi 3 týdny zpět.
Zkušenosti s progresem: Na Wotlku progress ToGC a ICC. Na Catě zatím jen to co jsem stihl s worldem. Nicméně taktiku budu ovládat i zde, jen co zjistím twinstar specialitky. Offi taktiky znám na všechny bosse, včetně heroiku.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:  4 roky, Priest se objevuje během celé „kariéry“. Na Catě dále ovládám Retri Palu a Shamana. Víceméně mě vždy bavilo vyzkoušet všechny specy. Na wotlku to byli hlavně healeři, ale na Cata mě jejich změna příliš nezaujala.
Stav tvého equipu, ilvl: 356  ilvl, gear není statově vůbec špatný.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Grillzy&gn=Debilcy&group=2, off talenty mám PVP a příliš se nehrnu do healování. Ale pokud na tom bude záviset raid, jsem schopný udělat Disco (Atonement spec).
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://postimg.org/image/9mbvo2w69/ ; FPS ve 25 se pohybuji kolem 20+- (což není nejideálnější, ale mnohem větší problém dělají twin/švédské lag spiky)
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Tento content je pro spell castery velice přívětivý v podobě multitarget bossů, kde Priest může prokázat schopnosti a výhodu na 100 %. Úspěšnost spell castera ovlivňuje jeho positioning, schopnost předvídat situace dopředu, vyvážení běhání/dmgování (během pohybu můžu využít – Obnovení dotek, SW:D, v krajním případě spam DP) Na sledování dotek používám ForteXorcist, kde vidím i ticky dotek.

Single Target
Open rotace : Prepot - Mind Spike – SW:P – Mind Flay (min. 2x, jinak dokud nemám Shadow Orb) – Mind Blast – VT – DP – Archangel a poté podle priorit
Shadowfienda dávám v open rotaci podle proců, ale nejpozději před Archangelem.
Priorita: Mind Blast (min. 1 orb)
             VT
             DP
             Mind Blast (bez orbu)
             SW:D (pod 25% nebo velkém nedostatku many -> talent Masochism)
             Archangel, Shadowfiend
             Mind Flay
             --------------------------------
             SW:P není zahrnuta, protože se obnovuje Mind Flayem a pokud náhodou spadne má nejvyšší prioritu.
             Mind Spike se používá pouze pro burst low hp addky společně s Mind Blastem, který buffuje (cast speed – až na instant + crit chance – vztažená na target)
Multitarget         
Mind Sear plošnění při 4 a více targetech.
Do 3 targetů na nejprioritnější target VT, DP, SW:P a na ostatní VT, SW:P
Osobně 2 targety řeším přes focus. Na bossech, kde je potřeba okamžitý switch (např. Ascendant Council) řeším přes Swap macro (target x focus).

Další a asi nejdůležitější věcí pro Shadow Priesta jsou 2 buffy. Jsou to Dark Evangelism a Empowered Shadow. Oba zvyšují periodic dmg (tedy dotky).
Dark Evangelism si nahodím pomocí Mind Flaye (proto je v open rotaci minimálně 2x castěný). Dotky si obnovuju před spuštěním Archangela – zkonzumuje všechny stacky DE.
Empowered Shadow získám konzumací Shadow orbů (procují z SW:P a Mind Flaye) Mind Blastem nebo Mind Spikem.
Mechaniky dotek na Cata

Oproti Wotlku se mechanika dotek výrazně změnila. Dotky si při nahození „pamatují“ pouze aktivní buffy, ale debuffy si přepočítavají při každém ticku. (nelze tedy vytvořit super silné SW:P na celý fight) Ale i tak je SW:P specialni a to tim, ze se prepocitavaji i buffy pokazde, když ho obnovime přes Mind Flay.
Dále se dotkám při clipnutí přenese do nové clipnutý tick, proto se vyplatí obnovit dotku před posledním tickem. -> Tato mechanika by měla fungovat i pro Mind Flay, bohužel na twinu tomu tak není. Osobně tedy používám „Wotlk styl“ s nochannel macrama.
VT a DP se tedy podle výše napsaného vyplatí obnovit během procu trinketů a heroismu, případně dalších dmg up BUFFŮ.

Kromě rotace můžu být raidu užitečný dalšími spelly.
Obě Hymny, Fear (cc), Mass/Self Dispell, při absenci Disco Priesta a nepotřeby zrychlovací bubliny vlastní shield, Leap of Faith (mouseover macro)
Deff CD: Dispersion, Fade (shozeni aggra), Self Shield, Worgen raciálka (movement speed).

Priorita statů Intelect – Hit/Spirit > Haste >= Mastery > Crit
Haste capy: Dotky na Cataclysmu při určitých hodnotách hastu získávají další tick navíc.
Se získáním haste capu nám pomáhá 5% hastu z Shadowformy a 3% Dark Intent od Warlocka (pro kterého je Shadow Priest nejlepší volba – zvlášť pokud Priest dosáhne capu)
VP - 2589 bez DI, 2141 s DI
DP - 2737 bez DI, 2284 s DI
V této chvílí se pomalu blížím k hodnotě 2284.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ano. Ano. Klasické PVE addony mám.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Váš raid time mi vyhovuje, ale samozřejmě všichni pracující/studující ví, že jsou občas důležitější věci.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Kvalitní raidy, progress bez hádek a napjaté atmosféry a hlavně relax u hry.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):  Debílcy – guilda na chat a „cool“ název pod jménem s přátely z dřívějšího hraní. Název hovoří za vše.
Znáš někoho z EXALTED? Zatím ne.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? O náboru jsem se dozvěděl z Destíkova spamu na worldu. Jinak nelze hrát na ali a nevědět o EXALTED!
Něco o sobě
Dospělý student vysoké školy (ano, gramatika tomu neodpovídá), který hledá fajn partu na večerní relax u wow.

Děkuji za přečtení přihlášky a jako bonus přikládám odkaz na Bosskills s vyhovorkama na slabé dps. https://cata-twinhead.twinstar.cz/index.php?boss-kill-player=&player=grillzy
První Valiona je bez Engulfingu. Druhá bez Hera, jeden engulfing který jsem využil hodně špatně. Obě BoT jsem měl Dark Intent. Totfw jsem si složil sám a leadroval partu lidí, kde většině procnul achiev, proto jsem se z 90% soustředil na ně a ne na můj výkon. Navíc mě dost překvapil dvojnásobný počet addů u Alakira a tomu přizpůsobení taktiky.

PS. na proffkách se pracuje

Grillzy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sat Oct 10, 2015 11:06 am

Odporúčam si doplniť achievy z normal BwD , Totfw . THC celkom v pohode ale  trošku sa mi nezdá ten open , nechám to na Branoica .  Ak by si bol dobrý , eq by si získal do 2 ID cloth padá vždy všade . Tož keď budeš mať zabité BwD . Totfw na normal vyjadrím sa ďalej .
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Sat Oct 10, 2015 1:08 pm

Ahoj.

Je to tvoj jediný char tu na TS? Ak nie, mohol by si ďalšie vymenovať?
Chýba ti 1 Major, aj keď tam nie je nič zásadné na DPS. Ktoré 3 by sa dali reálne využiť (z tých čo nemáš)?
Neoplatí sa miesto Spike pre-cast VP? Popr. tvoje odôvodnenie?
4set na SHP - Áno/Nie?
Príklad -> končí Heroism, VP a DP máš cca v polovici. Oplatí sa refresh?
Mohol by si prosím ťa hodiť aj target + focus screen(Ideálne aj s full dot)?


Malé bezvýznamné plus za MO macro na Leap. Čo pozerám na Boss Kills, tak na tvoj equip točíš fakt slušne.
Obyčajne chary bez eq a progressu nemusím, ale mňa si fakt zaujal. No aby som ti dal pro, musíš splniť malú podmienku -> aspoň BWD normal+profky čo najskôr.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Sat Oct 10, 2015 2:18 pm

Na ten ilvl a stav gearu mi ta číslíčka připadají slušná. Podle teorie ví, co dělá no a na praxi tady je test.
Já jsem pro.

(Pokud chcete, aby se ho Branoic na něco zeptal, budete mu to muset přímo ve hře whispnout Very Happy)
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Morby Sat Oct 10, 2015 2:41 pm

Taky jsem pro, dle toho co píše a bosskills, to umí a konečně někdo bude Branovi dělat konkurenci.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat Oct 10, 2015 3:49 pm

PRO
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Grillzy Sat Oct 10, 2015 6:40 pm

Kucko

1. Ano, je to moje jediná postava na twinu
2. Fade - Při bossovi, kde často chodí addky na častější shozené aggra.
    Inner Fire
   Shackle Undead - Na cc addů u Neffa, pokud to tu tak funguje
3. VT si stejně po chvíli clipuju a Mind Spike mi buffne navíc Mind Blast s většinou full procama.
4. Pokud bych měl při 4 setu haste cap na Dp s intentem, tak by se dalo o tom uvažovat.
5. Já bych je určitě obnovil, zvlášť pokud měl procnuté nějaké trinkety/enchanty.
6. http://postimg.org/image/3nxc9c4pp/

BWD se pokusím zítra složit a ToTFW jsem úspěšně složil s worldem už minuié id.

Grillzy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Majunka Sun Oct 11, 2015 4:47 pm

PRO

Majunka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  123jan Sun Oct 11, 2015 8:57 pm

Nečítal som nič, kedy castiš SW:D počas encounteru ako Chimaeron nebo Halfus?

123jan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 13. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Grillzy Sun Oct 11, 2015 9:34 pm

Na Chimaeronovi se SW:D musím nakládat velice opatrně, protože jak Caustic Slame tak Massacre shodí moje hp na minimum. V poslední fázi to závisí na více faktorech (raid dmg, pokud je Disco priest a mám od něj shield atd.), aby mě nezabila dotka (hc). Jinak osobně bych ho nedával v první fazi ani při pohybu, pro jistotu, Pouze při mana problémech.
U Halfuse jsem zatím SW:D dával jen na posledních %, kdy jsem tím dorazil bosse. Ale je možné to dávat v kombinaci s Disperskou. Tam je otázkou, zda se to vyplatí. Takže používám ho na draky pod 25% a na Halfuse jak jsem psal.

Grillzy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Mon Oct 12, 2015 12:11 am

Prijata na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY Empty Re: Grillzy - Shadow PRIEST - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru