Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

+6
Gingereater
Frenkee
Anathem
Hannele
Cobain
Tyranth
10 posters

Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Tyranth Wed Jun 24, 2015 6:46 pm

Nick postavy: Tyranth
Class Priest
Koupená nebo vyexpená postava: Kupena
Zkušenosti s progresem: 12/13 HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 6 rokov, 2 roky priesta
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Tyranth bol som asi 2-3 raidy eq este stale doberam
Talenty: Shadow, off Holy
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://screenshot.cz/UMMU8/WoWScrnShot_062415_173754.jpg 50-60 FPS
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Prepot>Precast VP>SH:P>1,5 MF(5stackov DE + proc orbu)>clipnem SHFiendom>MB>DP>VP>Archangel>MF, Hit-Int-Haste-Mastery=Crit
Capy -> VP - 2589 bez DI, 2141 s DI,
             DP - 2737 bez DI, 2284 s DI
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS3 mám, mikrofón tiež a povinné addony máte namysli asi DBM, tak to mam. Dalej Recount, Power Auras, Prat, Postal
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Vyhovuje, budem ready, pokial to RL dovolí
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Pohodovu a skill partu, nemam ziaden ciel momentalne
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Underrated - čakal som, že sa tam budú skladať 25many ale bohužial, tak to skúšam u Vás.
Znáš někoho z EXALTED? Nie, ale rad spoznam
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World naborove macra
Něco o sobě Som skor introvert, trochu flegmatik, mam rad humor, sport a plno inych veci...

Tyranth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 18. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed Jun 24, 2015 7:32 pm

Screen, ak mozem poprosit, pocas combatu, aby bolo vidno target, dotky, pripadne focus, nejaky ten dbm timer - samozrejme idealne z raidu.
Tie haste capy, ktore si opisal - ktory mas, resp. na ktory sa planujes dostat na tejto sezone?
Co dotkovanie viacerych targetov (V&T, Concily,...)? Povazujes to za samozrejmost a mas na to prisposobene UI? Ako? A co obmenena rotacia, staci len udrzovat dotky na druhom targete?
Pises, ze hrajes 6 rokov a pokial viem Underrated tu tak dlho nieje, kde si bol pred tym?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu Jun 25, 2015 10:09 am

PROTI!
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Tyranth Thu Jun 25, 2015 1:52 pm

http://screenshot.cz/PGJY9/WoWScrnShot_062515_124954.jpg
Haste cap mam na VP s intentom momentalne 2141, planujem sa dostat na 2284 kvoli DP a potom maximalne na ten cap VP bez intentu 2589.
Multidotking je samozrejmost, dotkujem cez boss frame a obmena rotacia, vzdy drzim full dotky na main targete a na off targte mam VP a Pain a cerz Mf obnovujem samozrejme.
Hraval som na offi wotlk len tak passivne ked som bol este nub a potom cata poslednu sezonu, potom po nejakych tych pauzach som hraval na ancestors, anthoria uz ani neviem v akom poradi bolo to davnejsie,a teraz som prisiel na TS

Tyranth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 18. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Thu Jun 25, 2015 3:15 pm

Píšeš že postava je koupená,to si byl línej to vyexpit a zadotoval si Jeníčka ?

Co si hrál před priestem? Proč ta změna a zrovna na priesta ?

Jak by si se ohodnotil (co se skillu za svou class týče) na stupnici od 1 do 10 ? (10 nejvyšší)

Jak přistupuješ k wow ?

Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Tyranth Thu Jun 25, 2015 3:51 pm

Nie mal som tu kamarata ktory tu hraval a poskytol mi par hviezd.

Hral som snad vsetky classy. Na offi som mainoval Locka a alti Enha shaman a Feral druid. Na anthori som hraval Rogue,Sh priest. A okrem Huntera som mal vsetky ostante cassy.

Class ovladam na 100%, cize 10.

Hra ako kazda ina, ale treba ju hrat na 100% aby ma bavila.

Tyranth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 18. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Thu Jun 25, 2015 4:08 pm

Tyranth napsal:Class ovladam na 100%, cize 10.

To sem chtěl slyšet aby sem se utvrdil ve svém názoru. ...Základem zlepšení je přiznání chyb,hledání mezer a snaha jejich o doplnění.Nevěřím že si nejlepší priest pod sluncem Very Happy ..už jen kvůli tomu jak si napsal a reagoval v prvním "pokusu".
Mě si nepřesvědčil. PROTI
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Tyranth Thu Jun 25, 2015 9:48 pm

Neviem preco je tolko negativnych ohlasov na moju prihlasku, podla mna robite zbytocne rychle zavery, dajte mi sancu na test raide a ukazem vam, ze sa mylite. Ak by ste mi aspon napisali v com je chyba? Lebo zatial som sa dozvedel len ze spochybnujem prihlasku, za co som sa uz ospravedlnil, myslel som to z humorom, a potom akurat, ze nie som pokorny? Alebo neviem ako si to mam vysvetlit... mozno mi chyba skromnost, ale kvoli tomu mi davat PROTI?

Tyranth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 18. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu Jun 25, 2015 11:08 pm

Zajímavé, že se hráč nikdy nezeptá, proč mu jiný dává své pro.

Proč tolik negativních reakcí? Možná v souvislosti s první přihláškou a s tím, jak vážně jsi k celé věci přistupoval. Možná proto, že máš pocit, že tě nutně potřebujeme a že bez tebe nemůžeme být. Možná také z nedůvěry k tobě samému kvůli koupené postavě a jejich (častému) střídání.

Underrated se prezentuje jako moderní 25m guilda, jaký je tedy skutečný důvod tvého odchodu?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Tyranth Thu Jun 25, 2015 11:17 pm

Asi viem o co tu ide, nemate moc dobre vztahy z Underrated ze? Inak si tie reakcie neviem vysvetlit, nepride mi ze moje konania naznacuju tomu, ze ma nutne potrebujete a nemozete bezomna byt, akurat som ambiciozny a chcem sa k vam dostat pretoze som na vas dostal dobre referencie, hram tu na twine necely mesiac takze vobec nemam prehlad o guildach a riadim sa tym co mi hovoria druhy. V Underrated som bol 1 ID a isiel som tam s kamaratom s tym ze budeme spolu raidovat v 25 man guilde, ale potom sa ukazalo ze chodia 2 raidovacie groupy 10man. Este k tomu sme s kamratom nemohli by v jednej groupe, tak sme sa rozhodli ze by sme sli inam, on je teraz trochu viac zaneprazdneny v praci, a v pripade mojho prijatia si chce tiez podat prihlasku. Nic ine za tym neni.

Tyranth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 18. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Frenkee Thu Jun 25, 2015 11:30 pm

Sebedůvěra není špatná vlastnost, ale zase s hranicemi. V prvním "pokusu" pochopil, že se do guildy trollingem nedostane, teď to bere naprosto seriózně a jde vidět, že by se sem rád dostal.

Byl jsem s ním teď BoT (normal) a má opravdu velmi kvalitní dps (i healing v offu). Já jsem pro.
Frenkee
Frenkee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 30. 07. 13
Age : 27
Bydlisko : Opava

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Thu Jun 25, 2015 11:36 pm

Máme jednoho velmi kvalitního SHpriesta s velmi dobrou aktivitou. Podle mého v současném setupu nejsou dva shadow priesti třeba, ale to nejlíp posoudí Cobain

Za mě Neutral

EDIT: V raidu jsem viděl, že umíš točit velmi kvalitně - škoda za tu "troll" přihlášku, která ti trochu znesnadnila vstup tady do guildy.

Jsem pro test - Jestli je někdo dickhead se stějně zjistí až na testu.


Naposledy upravil Gingereater dne Thu Jun 25, 2015 11:44 pm, celkově upraveno 2 krát
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  worent Thu Jun 25, 2015 11:42 pm

Za mne PRO. na testu se nestratí...

Šancu si zaslúži každý.


Naposledy upravil worent dne Thu Jun 25, 2015 11:52 pm, celkově upraveno 1 krát
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Thu Jun 25, 2015 11:44 pm

Tyranth napsal:v pripade mojho prijatia si chce tiez podat prihlasku
Chcete hrať spolu? Čo by si spravil keby sme jeho nezobrali a teba hej?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Thu Jun 25, 2015 11:44 pm

Ahoj,

jednou jsem šla s Underrated nějaký alt raid a pamatuju si tě z něho, protože jsem si tě dala potom do přátel, abych se tě popřípadě zeptala, co děláš jinak než ostatní, že s tím tak točíš Very Happy
Přihláška na první pohled jakože "odfláknutá", ale jelikož si tě vybavuju z toho raidu a ještě vím, že ses pak na TSku slušně rozloučil a poděkoval za raid, tak PRO. Smile
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Tyranth Fri Jun 26, 2015 12:07 am

Dakujem za pozitivne ohlasy Smile a za tu troll prihlasku sa este raz ospravedlnujem, povazujem sa za kvalitneho hraca a kedze som si nikdy prihlasku nepodaval, tak som ju chcel pobrat trochu z humorom Smile

Kucko napsal:
Tyranth napsal:v pripade mojho prijatia si chce tiez podat prihlasku
Chcete hrať spolu? Čo by si spravil keby sme jeho nezobrali a teba hej?


Chceme, ale nic by sa nestalo keby ste ho nezobrali,, hral by som bez neho no co uz

Tyranth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 18. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Soulburn Fri Jun 26, 2015 2:15 am

Mě se zdá, i z toho mála, co tu píše, že sem fakt chce. Podle ostatních má i kvalitní herní zkušenosti. Já bych mu dal PRO. Běda jak se na to vyprdneš, to sem zas dlouho nenapíšu!
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Sat Jun 27, 2015 4:10 pm

Shadow priest je pre vacsinu ludi nevdacna classa a malo kto dokaze podat vykon natolko kvalitny, ze si vybojuje miesto v raide pri hunteroch, magoch a warlockoch. Ako nam ale ukazuje Branoic, da sa to zvladnut. Som zvedavy ako sa ti bude darit.

Prijaty na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Sio, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Sabersoul.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest (2nd TRY) - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru