Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY

4 posters

Goto down

Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY Empty Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY

Příspěvek  Tyranth Wed Jun 24, 2015 10:58 am

Nick postavy: Tyranth
Class Priest / Kňaz
Koupená nebo vyexpená postava: Kúpená
Zkušenosti s progresem: 12/13 HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow 6 rokov, kňaza asi 2 roky
Stav tvého equipu: 88% durability momentálne, pred raidom sa snažím držať okolo 100%
Talenty: Shadow / Holy
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Klasické blizz UI, fps 60,
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Ako som písal Priest / Kňaz. Rotáciu nemám, iba priority. Stackujem Hit aby som sa vedel trafiť, Int aby som bol múdrejší, Haste aby som rýchlejšie kúzlil, Crit/Mastery aby čísielka boli väčšie.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS3 mám, mikrofón tiež a povinné addony máte namysli asi DBM, tak to mam.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Vyhovuje, budem ready, pokial to RL dovolí
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čakám v pohode kolektív a nemám momentálne žiaden cieľ.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Underrated - čakal som, že sa tam budú skladať 25many ale bohužial, tak to skúšam u Vás.
Znáš někoho z EXALTED? Bohužial nikoho
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World macro
Něco o sobě Som skôr introvert, trochu flegmatik, mám rád humor, šport a plno iných vecí...

Tyranth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 18. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed Jun 24, 2015 11:16 am

Prihlaska je hrozna, ak realne uvazujes o Exalted, uplne ju prerob (kludne sa inspiruj vo vyriesenych prihlaskach).

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Wed Jun 24, 2015 11:23 am

Ahoj, z tvojej prihlášky sme sa prakticky nič nedozvedeli, iba to čo si dokážeme vyčítať aj z armorov.

- dodaj screen (v raide/bg), ideálne za combatu
- ako začínaš fight (nejaký ten open)?
- crit vs. mastery ?
- odkiaľ čerpáš info o SHP ?
- nejaké tie breakpointy ?

Edit: Doplň to rovno pri prerábke prihlášky
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Jun 24, 2015 11:38 am

Myslím že by si mal zvážiť odchod z Underrated..... zapadáš tam.

PROTI
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY

Příspěvek  Tyranth Wed Jun 24, 2015 12:08 pm

Cobain napsal:Prihlaska je hrozna, ak realne uvazujes o Exalted, uplne ju prerob (kludne sa inspiruj vo vyriesenych prihlaskach).

Odpovedal som na všetky otázky aj keď podľa mňa sú položene zle. Som zvyknutý na prihlášky z offi, ale každopádne záujem mám. Prerábať prihlášku mi príde zbytočné, ak sa ma chcete niečo opýtať, odpoviem na to v komentároch.

Kucko napsal:Ahoj, z tvojej prihlášky sme sa prakticky nič nedozvedeli, iba to čo si dokážeme vyčítať aj z armorov.

- dodaj screen (v raide/bg), ideálne za combatu
- ako začínaš fight (nejaký ten open)?
- crit vs. mastery ?
- odkiaľ čerpáš info o SHP ?
- nejaké tie breakpointy ?

Myslím, že samotná prihláška je robená tak, že sa z odpovedí dá ťažko niečo vyčítať.

Ďakujem za doplňujúce otázky:

- Ak je naozaj nutný ten screen tak ho dodám akonáhle budem môcť
- Prepot>Precast VP>SH:P>1,5 MF(5stackov DE + proc orbu)>clipnem SHFiendom>MB>DP>VP>Archangel>MF
- Crit=Mastery, ale ja radšej uprednostňujem crit v momentálnom geare ako mi hovorí Simcraft
- Tauri-veins, EJ, Dummy
- VP - 2589 bez DI, 2141 s DI
  DP - 2737 bez DI, 2284 s DI

Cady napsal:Myslím že by si mal zvážiť odchod z Underrated..... zapadáš tam.

PROTI

Prosím?? Vôbec ma nepoznáš, tak nechápem prečo niečo podobné vôbec píšeš. V Underrated som spoznal kvalitných a príjemných ľudí, neviem aké skúsenosti más s nimi ty ale do mojej prihlášky podobné veci neťahaj, ďakujem.

Tyranth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 18. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Wed Jun 24, 2015 2:40 pm

Tyranth napsal:Odpovedal som na všetky otázky aj keď podľa mňa sú položene zle. Som zvyknutý na prihlášky z offi, ale každopádne záujem mám. Prerábať prihlášku mi príde zbytočné, ak sa ma chcete niečo opýtať, odpoviem na to v komentároch.
Tyranth napsal:Myslím, že samotná prihláška je robená tak, že sa z odpovedí dá ťažko niečo vyčítať.
Neviem ako to robia na offiku, ale myslím, že je to jedno. Tu je Twinstar. Ver alebo never, už prvý test, ktorý predchádza prijatiu do guildy si odflákol. Áno, môžeš písať, že je formulár prihlášky zlý, že si odpovedal na otázky, ale nikto ti nebráni, aby si sa rozpísal tam, kde máš možnosť (a hlavne sa od teba čaká trocha kreativity, odpovedať keď sa niekto niečo pýta vie aj 5-ročné dieťa). Takže TY musíš mať snahu zo seba dostať to, čo vieš a čo dokážeš.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed Jun 24, 2015 3:14 pm

Formular prihlasky je postaveny tak ako je a ty, ako zaujemca o poziciu v guilde mas na dane otazky (alebo v pripade formulara podnety) odpovedat a nie ich spochybnovat.

NEPRIJATY

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY Empty Re: Tyranth - Shadow Priest - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru