Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

+5
Kriplex
Gingereater
Atucha
Eveonor
Pudl
9 posters

Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Pudl Thu Apr 14, 2016 11:56 pm

Nick postavy: Pudlinson
Class Death Knight
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Pudlinson
Bosskills: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Pudlinson&realm=Artemis
Koupená nebo vyexpená postava: Dk jak jinak než vyexpené
Zkušenosti s progresem: 4/5 HC BoT, 5/6 HC BWD, 1/2 HC TotFW(na 10m 2/2)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wowko asi rok a Dk asi půl roku jenom
Stav tvého equipu, ilvl: 367Lvl Blood/362 Unholy
Talenty: Blood/Unholy
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu):
Screeny muzu dodat zítra, protože jsem teď už jen na mobilu..
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:

Blood:



Blood dk je tank ideální na tankování jednoho targetu a díky Deathstriku a jeho masterce je schopný dmg co nejvíce vynegovat.
Jeho hlavní stat je mastery, jelikož zvyšuje jeho štít z deathstriku. Deathstrike sám o sobě healuje za 20% dmge z posledních 5 sekund, kterou jsem dostal a to minimálně za 7% mých hp a mastery z toho určitá procenta udělá i na štít. Při mojí 26,88 mastery to je 168%. Takže pokud během posledních 5 sekund dostanu 150 tisíc dmg, tak 20% z toho jde do healu. Pokud se healnu za 30k tak můj štít bude 168% z tohoto healu, takže 50,4k. Tento štít nemůže přesáhnout hodnotu mých maximálních hp. Na udržení threathu používám také Runestrike a Hearthstike, případně DnD nebo rozstřelím dotky pomocí pestilence nebo zapnu dancing rune weapon. Dk má mnoho defensivních CD jako třeba Icebound Fortitude AMS boneshield, které se na každém bossovi využívají trochu jinak. Ale Boneshield si vždy nahazuji před pullem, abych ho mohl už hned během pullu případně obnovit po jeho skončení. Dále držím 100% uptime dotek, které taky snižují dmg, který dostanu o 10%+ boss by měl útočit o 20% pomaleji.(díky talentům 100% uptime vyjde jen díky outbreaku.) Za blood Dk dodržuji Socket bonusy pouze pokud je tam aspoň 10 mastery nebo 30 staminy. Jinak se snažím tlačit čistou mastery. Pokud v legách mám modrý a červený gem, tak se vyplatí více čistě mastery i když je socket bonus 30 stamina, protože kvůli 30 stamině přijdu o 40 mastery. Sice dostanu nějaké parry a staminu, ale pro blooda je mastery jeho alfa a omega.

Unholy:



Unholy dk se snaží vytáhnout ze svého EQ co nejvíce hastu a jediný cap, který dodržuje je základní(8%) hitcap, ignoruje expertise cap a po hastu je další sekundární stat crit a pak mastery, ale největší prioritu má Strenght jako u ostatních str DPS. ''Rotaci'' začínám prepotem a a vyvoláním ghoula(po smrti na něm zůstávají stacky z předchozího pullu) toto dělám kolem 2-3 vteřiny při dbm pullu, pokud můžu, tak ještě před tím použiju army od the dead, abych měl svojí armádu hned od začátku a pokud se na začátku nehází hero nebo BL, tak si házím Unholy Frenzy a nahodím dotky a pak moje ''rotace'' funguje na prioritním systému. Největší prioritu má DnD a SC, takže DnD používám na CD a když ho nemůžu použít, tak použiji scourge. Dále Festering strike, který mi prodlužuje trvání dotek a dále při hodně runicu, nebo sudden doom procu používám deathcoil. Jakmile mám na ghoulovi 5 stacků z Coily, tak ho transformuji, pokud nemám runu, tak Blood tap a použiji. Během uptimu jeho buffu necastím zbytečně deathcoil. Pouze když už jsem skoro u capu nebo při sudden doom procu, po spadnutí jeho buffu, pak můžu použít pak deathcoil a držet si co největší uptime jeho buffu. Dále se při heru nebo Unholy Frenzy snažím použít Gargoylu, jelikož taky dostane buff z hastu. Unholy Frenzy můžu také použít na někoho jiného a třeba na takovém Chimareonovi se hodí ho občas házet na ghoula abych nechcípnul hned po massacru na dmg, kterou si dám sám. plošním přes pestilence a DnD a pokud je hodně targetů, tak používám i blood boil. Další CD je Empowered runic weapon, který se hodí používat na CD, když mi dojdou runy a nejlépe, když mám několik death run po FS. Deathcoil také nahazuje další dotku Unholy Blight, takže pokud mám proc, tak s ním čekám abych jí obnovil těsně před spadnutím první.Ještě k reforgum a státům u unholyho.Největší prioritu má strenght, poté hit(8%) pak haste a poté crit následovaný masterkou a az pak expertise.Na pozdějším contentu se prý mastery vyplatí víc než crit, ale myslím, ze to bude az na 4.3.Expertise cap se neřeší, protože většinu mé dmge neovlivňuje.Socketuji full str, případně pokud je dobry socket bonus, tak se mu podřídím.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ano
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Až na Úterý ano
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Pohodou guildu se super progressem, kde naberu kupu zkušeností.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Knightcraft Ali-Nedohody ohledně raidu, nevyhovující progress a způsob raidování a po hádce jsem odešel do Dark Sanctuary
Dark Sanctuary-Přátelská fajn guilda, kde jsem zprva tankoval za dk, ale poté, co jsem si pořídil i rogunu jsem s dk leavnul a raidoval zde s rogunou a s dk jsem chodil raidy v jiné dny v Equivalentu.
Equivalent-V této guildě jsem byl spokojen, ale jelikož jsem ztratil možnost raidovat přes týden déle než do 9 jsem odešel.
Heroes of Yggdrasil-Nová guilda, chodí 10m, které mě ale tolik nebaví jako 25m a celkově mi zde není tak příjemno jako v předešlých guildách.
Znáš někoho z EXALTED? Ano, hlavně zannyho, kterej mě k tydle přihlášce prakticky dokopal
Odkud ses dozvěděl o Exalted:Už jsem vás znal dřív a pak taky Destikovi makra a nakonec hlavně Zanny.
Něco o sobě: Jmenuji se Robin a je mi 17 let. Chodím na státní gympl do 4 ročníku šestiletýho cyklu. Jsem přátelský a mám rád srandu. Občas jsem dost ukecanej a občas jsem dost ticho, jak kdy podle nálady.


Naposledy upravil Pudl dne Fri Apr 15, 2016 10:45 am, celkově upraveno 2 krát

Pudl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 14. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Fri Apr 15, 2016 1:28 am

Nic proti tobě nemám, jen...:
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Fri Apr 15, 2016 2:11 am

Eveonor napsal:...
to jsem chtěl udělat já, jsi mě předběhla :

A to už stihl zakročit Kucko, původně to bylo ještě "čitelnější". Příště prosím, než odešleš post, využij tlačítko Preview a koukni se na to, ať je to trochu čitelné.

K věci:
1) Vzhledem k tomu, že se hlásíš primárně jako tank, jaké zkušenosti máš s bossy jako Cho´Gall, Sinestra, Neff atd z pozice tanka? Jak koukám na bosskilly, většinu těch "obtížnějších" fightů máš odchozeno za unholy.
2) K equipu výhrady nemám (nakolik se mi daří zjistit z armory, nějak se mu nechce spolupracovat). Zeptal bych se ale na pár věcí:
                 a) 4-set - vůbec nepoužíváš, nebo přehazuješ?
                 b) víš jak funguje počítání mastery na twinstaru?
                 c) parry vs. dodge - co upřednostňuješ?
3) K talentům - využiješ někde efektivně Lichborne? Jak jinak by se dal ten talent využít?
4) Drobné minus za to úterý - momentálně se většinou vše zabije během pátka a neděle, ale na FL se to s nějvětší pravděpodobností změní.
5) Kdyby ses hlásil jako dmg, tak bych ti ještě vytknul mining, ale u tanka to takový hřích není.
Zbytek asi zjistíme až na případném testu, zrovna tank se nejlíp hodnotí v akci.

P.S.: Nezapomeň dodat screen UI. Ideálně z raidu (pokud žádný nemáš, skoč si zítra BH, bude reset).

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Pudl Fri Apr 15, 2016 8:06 am

Atucha napsal:
Eveonor napsal:...
to jsem chtěl udělat já, jsi mě předběhla :

A to už stihl zakročit Kucko, původně to bylo ještě "čitelnější". Příště prosím, než odešleš post, využij tlačítko Preview a koukni se na to, ať je to trochu čitelné.

K věci:
1) Vzhledem k tomu, že se hlásíš primárně jako tank, jaké zkušenosti máš s bossy jako Cho´Gall, Sinestra, Neff atd z pozice tanka? Jak koukám na bosskilly, většinu těch "obtížnějších" fightů máš odchozeno za unholy.
2) K equipu výhrady nemám (nakolik se mi daří zjistit z armory, nějak se mu nechce spolupracovat). Zeptal bych se ale na pár věcí:
                 a) 4-set - vůbec nepoužíváš, nebo přehazuješ?
                 b) víš jak funguje počítání mastery na twinstaru?
                 c) parry vs. dodge - co upřednostňuješ?
3) K talentům - využiješ někde efektivně Lichborne? Jak jinak by se dal ten talent využít?
4) Drobné minus za to úterý - momentálně se většinou vše zabije během pátka a neděle, ale na FL se to s nějvětší pravděpodobností změní.
5) Kdyby ses hlásil jako dmg, tak bych ti ještě vytknul mining, ale u tanka to takový hřích není.
Zbytek asi zjistíme až na případném testu, zrovna tank se nejlíp hodnotí v akci.

P.S.: Nezapomeň dodat screen UI. Ideálně z raidu (pokud žádný nemáš, skoč si zítra BH, bude reset).

Chogalla a sinestru jsem netankoval, protože jsem byl většinou jako třetí tank, takže jsem býval já, ten který prehazoval do dmg, ale jednou jsem to tankoval, kdyz jsem musel.(Chogalla) první dva pully jsem měl trosku problem s dmg taken na bossovi, protože jsem měl slabší EQ (asi 361) ale když mi poradili jak trochu házet defky, tak to bylo v pohodě nicméně ten den byl problém se nabíráním corruptionu a nebo měl kvůli kickum chogall stacky, takže se to složilo až další den, kdyz už byl druhy tank, takže jsem mohl do dmg.Neffa jsme progressovali a já měl onyxii a pak jsem běhal s addkama stejně jako druhej tank, kterej mi říkal aby v tom nebyl zmatek.Nejlíp co jsem se takhle dostal bylo asi 40% hp neffa.
2.a)Čtyřset zatím nemam, preferuji full mastery build, ale vím, ze třeba na takový neffa je dobrej, zatim nemam setovy ramena.
b)Nejsem si jistý, ale někdo říkal, že se to zaokrouhluje na celá čísla, což jsem zkoušel a rozdíl mezi 25,1 a 25,7 byl, ale nevim jak to je třeba kdyz mi s 25,6 vychází třeba 160% a s 25,61 taky.
c)Upřednostňuji v reforgích dodge, abych měl co nejvíce avoidance kvůli diminishing return, takže bez enchantu srovnam dodge a Parry na podobnou hodnotu.Dodge protože Parry mám už ze str, takže je většinou  lepší.
3.Lichborne používám já docela často, ale třeba na conclávách je super ať už, když se střídají healeři nebo když to healerovi dlouho trvá než dojde z nezira na anshala.Ty talent body odsud by se dali dát třeba do zvýšení dmg dotek nebo trochu předělat ten můj Blood strom a vylepšit tam víc na ten runic gen a pak mít hlavně vyboostěný dotky, je to hlavně dmg zbytek talentů.Jestli myslíš ale jak jinak použít Lichborne jako talent, tak jako sundání fearu, charmu a sleepu ale nejsem si jistý, jestli tím jde zrušit u chogalla ten jeho control, můžu to zkusit někdy. Very Happy
4.A v to úterý, ne že bych nemohl vůbec, ale můžu jen do 9 takže kdyz tam zbyde něco málo, tak to třeba za 2 hodiny snad stíhat budeme.
5.Ten mining jsem při nejhorším schopnej dát pryč a udelat něco jinyho, ale jsem moc línej. Very Happy
6. Tak jsem našel screen z Bhčka, sice starší, ale Dbm timery a tak tam jsou a přidal jsem k tomu ještě 2 současné screeny svého UI
Fotky:

Pudl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 14. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Fri Apr 15, 2016 4:25 pm

Jaký jsi typ tanka - hlásíš své cooldowny, redukce, říkáš, co právě děláš, nebo preferuješ spíš tankování potichu a ozveš se jen když nastane nějaká oushit situace? Co ti je bližší?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Pudl Fri Apr 15, 2016 4:59 pm

Eveonor napsal:Jaký jsi typ tanka - hlásíš své cooldowny, redukce, říkáš, co právě děláš, nebo preferuješ spíš tankování potichu a ozveš se jen když nastane nějaká oushit situace? Co ti je bližší?
Řekl bych, že taková střední cesta.Kdyz dopředu vím, ze budu potřebovat help, tak řeknu a když neco potrebuju, tak se ozvu, ale že bych hlásil kolik mi kde zbývá CD a tak, to zas ne.Kdyz si neco odpálím tak řeknu nebo kdyz chci kicknout, tak řeknu nebo kdyz nemůžu atd.

Pudl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 14. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Fri Apr 15, 2016 6:10 pm

Co se týče theorycraftu, odkud čerpáš? Po této stránce bych neviděl problém Jsou tam malé detaily, o kterých by se dalo polemizovat (Lichborne x jiný talent, Glyphy), ale ty jsou podle mě způsobené tím, že se striktně držíš nějaké guide.

Rozumíš si s Powerauras/Weakauras? Využíváš je?

S tím úterkem už to padlo, opakoval bych se.
Z toho co píšeš mi přijde, že doma to nemáš nejvolnější. Můžeš i přes tuto situaci bezproblémově komunikovat po čas encounteru?

Theorycraft OK - PRO
Raid time - NEUTRAL

Dobrého tanka podle bosskillu moc nepoznáš, takže já jsem PRO, aby si mohl ukázat, co umíš.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Pudl Fri Apr 15, 2016 6:56 pm

[quote="Gingereater"]Co se týče theorycraftu, odkud čerpáš? Po této stránce bych neviděl problém Jsou tam malé detaily, o kterých by se dalo polemizovat (Lichborne x jiný talent, Glyphy), ale ty jsou podle mě způsobené tím, že se striktně držíš nějaké guide.
Základ z Tauri veins a zbytek většinou od jinejch tanků a zkouším různý talent stromy a glyphy většinou měním před encounterem různě.
Rozumíš si s Powerauras/Weakauras? Využíváš je?
Teď jsem si ten addon stáhnul, takže se s tím teda naučím.
S tím úterkem už to padlo, opakoval bych se.
Z toho co píšeš mi přijde, že doma to nemáš nejvolnější. Můžeš i přes tuto situaci bezproblémově komunikovat po čas encounteru?
Problém s mluvením rozhodně není, jsem ve čtvrtém patře zatímco rodiče a brácha v prvním, takže nemám koho vzbudit. Very Happy

Pudl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 14. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Kriplex Fri Apr 15, 2016 11:16 pm

Možná trochu offtopic, sry , ale proč si stáhnul přihlášku z Ordo Satanas? Na můj vkus docela dost předchozích guild, slabý gear na to že končí content, viděl bych to na nějakého alta od alta

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Pudl Fri Apr 15, 2016 11:42 pm

Gear mám takovej jakej mám, protože nejsem aktivní tolik ID co se týče Hcček.

Pudl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 14. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sat Apr 16, 2016 1:10 am

Za test, ale priprav si aj off spec.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Zanny Sat Apr 16, 2016 12:49 pm

Kriple to že stáhl přihlášku bude tak trochu moje vina Very Happy Pár měsíců zpátky ho za mnou poslal Shkick abych mu poradil s assa rogunou, od tý doby ho mám v friend listu a když jsem ho před pár dny viděl bez guildy tak jsem mu navrhnul ať to zkusí u nás Very Happy
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Sat Apr 16, 2016 2:39 pm

Upřesnění k té mastery - na twinstaru funguje tak, že se zaokrouhluje dolů na celá procenta. Orcfood na to udělal jednoduchý excel, který ti spočítá, kolik ti chybí/přebývá. Ke stažení je >tady<.

Jinak za mě PRO, jak jsem psal, tanka je potřeba vyzkoušet v akci.

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Pudl Sat Apr 16, 2016 2:51 pm

Atucha napsal:Upřesnění k té mastery - na twinstaru funguje tak, že se zaokrouhluje dolů na celá procenta. Orcfood na to udělal jednoduchý excel, který ti spočítá, kolik ti chybí/přebývá. Ke stažení je >tady<.

Jinak za mě PRO, jak jsem psal, tanka je potřeba vyzkoušet v akci.
Tak jsem si to už odzkoušel a naštěstí mi to vyšlo skoro dokonale Very Happy
https://ctrlv.cz/2HU3

Pudl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 14. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Morby Sun Apr 17, 2016 5:01 pm

Pro
Tanci jsou třeba
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Diranda Sun Apr 17, 2016 8:23 pm

Ahoj,
Prihlášku máš peknú, theorycraft zvládnutý, a ohlasy máš tiež dobré.
Verdikt: PRIJATÝ na test.
O invite do guildy si prosím napíš ingame na nicky: Cobain, Diranda, Gragass, Kucko, Sedara.

Akonáhle dostaneš práva do guild sekcie na fóre, preštuduj si prosím ťa > https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov <, hlavne TEAMSPEAK a EPGP addon.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ Empty Re: Pudlinson-Blood/Unholy Dk - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru