Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY

+2
Kucko
Tanastari
6 posters

Goto down

Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY Empty Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY

Příspěvek  Tanastari Sat Mar 19, 2016 3:01 am

Nick postavy: Tanastari
Class: mage
Koupená nebo vyexpená postava: Kúpená lvl 80.
Zkušenosti s progresem:
ToC, ToGC, ICC a začiatky cata (BoT a BWD normal bez Neffa) na Anthorii,
Na Twine 13/13 HC na 10, 4/5 HC na 25, (Al'Akir-a som bol na HC len raz, takže tam ešte nie som celkom oťukaný)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 7 rokov mága, inú class som vážnejšie nehral
Stav tvého equipu, ilvl: ilvl 368, chýbajú mi ringy a back
Talenty: PvE Fire (niekedy preklikávam na PvP Fire) / PvP Frost
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealne s FPS v raidu): http://postimg.org/image/lbs6w7939/
Moje class. Moje rotace. Proc stackuji tyto staty:
Staty:
Priorita statov: Intel > Hit cap > Haste "cap" 6,34% z eq > Crit > Haste > Mastery
Haste okrem skracovania castu zvyšuje počet tickov dotiek. Bonusový n-tý tick sa pripočíta keď sa do trvania dotky zmestí polovica tohoto ticku, teda čas medzi tickmi musí dosiahnuť t = duration dotky / (n - 1 + 0,5) preto haste = duration dotky / (základný počet tickov * t) - 1.
Tj napr u Pyro dotky s trvaním 12s a 4 tikmi je čas medzi tikmi 3s, teda na prvý bonus tik potrebujeme aby haste = 3 / (12 / 4,5) - 1 -> 12.5%, na druhý haste = 3 / (12 / 5,5) - 1 -> 37.5%.
Preto haste capy:
LB, PYRO: 12,5% + k * 25%
COMBUST: 5% + k * 10% kde k je z N0
A konečne 6,34% z dôvodu multiplikatívnosti hastu z rôznych zdrojov šecificky Netherwind Presence 3% a 5% z raidu, čo dáva 1,0634 * 1,03 * 1,05 = 1,15 teda druhý Combust cap.

Rotácia:
Single target:
Pre-pot > Hard cast Pyro pred pullom > LB > MI (ak nie je predpoklad, že sa budem potrebovať zbaviť aggra) > Orb (ak som blízko pri bossovi a tento je už na svojom mieste) > spam FB. Refresh LB po vybuchnutí, instant Pyro pri proce,
Orb, MI na CD, Combust pri vysokom Ignite za prítomnosti ostatných dotiek na targete, ideálne pri procnutých trinketoch (hodnotu ignitu sledujem pomocou CombustionHelperu), ďalšiu potku pri burst fáze, alebo pod 35% hp bossa ideálne s procnutými trinketmi a Combustom na CD.
Multi target:
LB a Pyro (ak je to možné) na jeden target, spread pomocou Impact-u, ak nie je procnutý, tak BW z ktorej väčšinou procne. Po spreade držať na zemi Flamestrike plošku, BW na CD a single target rotácia na jeden target so spreadom LB, Pyra, prípadne aj Ignitu, alebo spam Flamestriku
tu si vyberám hlavne podľa HP mobiek, ak majú málo (Magmaw) tak sa stackovanie dotiek okrem toho na začiatku príliš nevyplatí.

Pár slov k ďalším užitočným spellom:
Ice Block:
V&T - zhodenie Blackoutu (po odbehnutí), ak je predpoklad, že pôjdem do fázy, môže byť lepšie nechať si ho na zhodenie stackov, Blackout sa dá prežiť aj s Cauterize
Maloriak - zhodenie zamrazenia počas modrej fázy
Artamedes - podržanie trackingu v air fáze
Neff - zhodenie Cinderov (mimo rangu), hlavne pri prvých Cinderoch keď sú ešte stacky z lávy z vyskakovania na stĺpy, alebo pri druhých Cinderoch v rade
Al'Akir - zhodenie stackov v 2. fáze
Invis:
reset aggra
Spellsteal:
ODS - steal stackov z Arcanotrona na bonus dmg a haste
Maloriak - steal remedy - heal
Counterspell:
Čokoľvek treba interuptnut, napríklad tiež Conversion na hráčovi ktorého nezasiahli plošné interupty
Dragon's Breath:
Plošný interupt Conversion-u na Cho'gall-ovi
Blink:
Koncil - vyslobodenie sa zo stunu z Glaciatu
Cauterize:
V&T - prežitie Blackoutu, prežitie Meteoru zároveň s Engulfingom
BW, Nova, RoF, CoC:
spomalenie/zastavenie addiek
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné ddony: TS, dbm, mikrofón mám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Pri bežnom priebehu môjho týždňa mi vyhovujú všetky tri dni
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Obehanie 25HC v raidoch na úrovni s dobrou atmosférou, zapojenie sa do progressu dalšieho contentu
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Riders of Darkness (takmer nulová snaha o progress),
No Remorse (malá snaha zlepšovať sa a posúvať sa dalej, wipovanie dookola na tých istých veciach, dlhodobé ignorovanie ToTFW, po odchode niekoľkých ľudí na offi a do iných guild už aj problém poskladať raid)
Znáš někoho z EXALTED? Omnislash (ak je ho už možné považovať za člena Smile )
Odkud ses dozvedel o EXALTED? Prezeranie výsledkov guild v Boss Killoch, náborové makro
Něco o sobě 21, študujem informatiku, Vo voľnom čase v zime skialpinizmus, v lete turistika a bicykel, nekonfliktný

Tanastari
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 14. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY Empty Re: Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Sat Mar 19, 2016 9:18 am

ZA test
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY Empty Re: Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY

Příspěvek  Omnislash Sat Mar 19, 2016 10:28 am

Ako sa už kúzelník vyjadril v prihláške, pokiaľ má môj hlas v ranku Test nejakú váhu tak som ZA.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY Empty Re: Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat Mar 19, 2016 11:18 am

Kdyby takhle vypadala každá přihláška Wink Bosskilly vypadají v pořádku, eq/talenty taktéž. PRO
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY Empty Re: Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY

Příspěvek  Goldrin Sat Mar 19, 2016 11:25 am

Co se týče přihlášky, nemám ti co vytknout, kéž by takhle vypadala každá přihláška Smile
Ke tvé smůle jsem byl s tebou toho  Al'Akira hc a tam jsi mě nijak neosilnil, doufám, že to bylo jenom RNG , které mága velice ovlivňuje.
To uvidíme v praxi na testu, takže PRO
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY Empty Re: Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Sun Mar 20, 2016 1:23 pm

Prijaty na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Kucko, Destik.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY Empty Re: Tanastari - Ohnivý kúzelník - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru