Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ

4 posters

Goto down

Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ Empty Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ

Příspěvek  Kotelniik Fri Mar 04, 2016 1:23 pm

Nick postavy: Kotelniikova, http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Kotelniikova
Class Hunter
Koupená nebo vyexpená postava: koupená/vyměněná
Zkušenosti s progresem: na Cata mám s hunterem (NE S TÍMTO) zabité HC 10tky - HC trůny 1/2, HC BoT 4/5, HC BWD 6/6
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wotlk + Cata
Stav tvého equipu, ilvl: ILVL 360
Talenty: MM / BM
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): VÁŠ TEXT
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Agi, hit cap 8%, haste cap 757 +4set, crit, mastery. Rotace: pastičky, pre pet (vlk), pre pot, ruce s eng. SS-ES-BA-CS.
Proc LaL - ES-AS/CS-ES-AS/CS-ES/AS (podle focusu). SS udržuji na targetu CS. AoE dmg - trap launcher - explosive trap - multi shot
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ano, Ano, DBM, ElvUI (vše co potřebuju), omen
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: ano
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: pohodový raid, ostatně jako vždy.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Znáš někoho z EXALTED?
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Něco o sobě viz předchozí přihláška u maina


Naposledy upravil Kotelniik dne Sun Mar 06, 2016 12:46 am, celkově upraveno 1 krát

Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ Empty Re: Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Fri Mar 04, 2016 6:25 pm

Je to marné, gnomský diktátor tě stejně nikdy na alta nepustí Very Happy

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ Empty Re: Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ

Příspěvek  Kotelniik Fri Mar 04, 2016 8:53 pm

No už se párkrát stalo, že se šel boss třeba na 4 healery a gnom mě okamžitě obětoval a nařídil abych šel dmg...tady vidím svou šanci...

Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ Empty Re: Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ

Příspěvek  Destik Fri Mar 04, 2016 9:00 pm

Hunter se hodí vždy.. Very Happy
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ Empty Re: Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Fri Mar 04, 2016 9:34 pm

Destik napsal:Hunter se hodí vždy.. Very Happy
to jsem si taky myslel, ale za měsíc, co mám huntera na ranku alt jsem s nim šel jednou a to jen díky tomu, že tu nebyl Kucko Very Happy

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ Empty Re: Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Mar 06, 2016 3:50 pm

Yop, ak chceš huntu miesto offspec nie je problém - ale ako píše Atuch, bude to párkrát Very Happy
Ale odporúčam(vyžadujem) Surv, poraď sa so Sedičom. Dokonca si popísal Surv a máš ho.
Prijatý
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ Empty Re: Kotelniikova - Hunter (Worgen - MM) - alt Kotelniik - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru